Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע מרצדס לחברי CarsForum

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בעלים של S החדשה, כחודשיים על הכביש.

נחמד לקרוא את החוויות שלכם רק חבל שהיה קצת מבורדק.

לא מכיר את הדגמים האחרים אז לא יכול לחוות דיעה אלא על ה S וכל מילה שנאמרה כאן נכונה.

ועוד , למרות שאני מסכים עם BAGIRA שרוב הלקוחות הם לקוחות שבויים חוזרים כי זו מרצדס ,

אני לא מסכים עם רמת התמחורים שלהם. בארץ זה משהו שאין לו אח ורע, בייחוד כשבחו"ל אתה מקבל מחיר פיקס שכולל בתוכו את רמות האיבזור הגבוהות ביותר.

אמנם לאירוע לחברי הפורום לא הוזמנתי (בכלל לא ידעתי עליו) אבל מה שאני כן יכול להשוויץ בו הוא שהוזמנתי לפני כשבועיים לאירוע השקה של מרצדס שנערך בפתיחת מלון וולדורף אסטוריה בירושלים וראיתי מי הלקוחות. אכן שבויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה הוחלט מה משתתף באירוע ומי לא(לא שיש לי טענות כלשהן) סתם בתור בעלים של אחת שדי נדיר להשיג עלייה נסיעה כיום היה לי מאד נחמד להצטרף ולתת לאנשים לחוות את הרכב.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה הוחלט מה משתתף באירוע ומי לא(לא שיש לי טענות כלשהן) סתם בתור בעלים של אחת שדי נדיר להשיג עלייה נסיעה כיום היה לי מאד נחמד להצטרף ולתת לאנשים לחוות את הרכב.

כל הכבוד לך .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת למה C קלאס עם מנוע עלוב יחסית עולה 100 אלף (או כ-50%) יותר מ-S60 שאחרי מתיחת פנים עם מנוע מצוין? אין שום הגיון בהפרש מחירים שכזה, לדעתי.

התשובה נעוצה ברמת האבזור וולוו S60 שמאובזרת כמו ה-C שעלוה 295000 עולה 280000 הדגם שעולה 199000 ערום לגמרי.

רוב (אם לא כל) האנשים שקונים את ה-C הבסיסית לא קונים מנוע חזק - הם קונים תדמית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שמבינים את זה ולא מתבאסים, אפשר להתחיל להיות יותר פעילים בפורום כדי שאחד המנהלים שמתעסקים באירועים האלו (כלומר שלומי או אני) נשים לב שאתם אוהדים של מותג כזה או אחר ונזמין אתכם.

יותר פעיל ממה שאני כנראה אני לא יכול.

אני לא אוהד אף מותג.

בקיצור - אני מבין שהודעת ה 5,000 שלי תהיה הודעת פרידה. תודה היה נחמד פה :wink:

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמנתי לפני כשבועיים לאירוע השקה של מרצדס שנערך בפתיחת מלון וולדורף אסטוריה בירושלים וראיתי מי הלקוחות. אכן שבויים.

אשכרה, רק חסר פלנלית על העינים! :lol:

אתה לא נוהג על אינסיגניה OPC?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כן אבל מה הקשר בין זה להזמנה עוד לא הבנתי...

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור להזמנה, רק לא הבנתי את הרלוונטיות של אופל ביום של מרצדסים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה נעוצה ברמת האבזור וולוו S60 שמאובזרת כמו ה-C שעלוה 295000 עולה 280000 הדגם שעולה 199000 ערום לגמרי.

רוב (אם לא כל) האנשים שקונים את ה-C הבסיסית לא קונים מנוע חזק - הם קונים תדמית.

לא מזמן בדקתי ועדיין לא היה מפרט של S60 החדשה באתר של וולוו, כנראה העלו לאחרונה. לפי מה שראיתי, הגרסה שעולה , 228K, או 229K בגרסת R-DESIGN בהחלט בעלת אבזור מספק. הדבר היחידי אולי שבאמת חשוב בהבדלי אבזור בינה לבין גרסה שעולה 270K (אין דגם שעולה 280K) זה מושב נהג חשמלי עם זכרונות (גם לא כזה קריטי), כל השאר זה שטויות לטעמי וממש לא שווה את ההפרש. אם כבר, R-DESIGN פלוס ב-250K נראית תמורה עדיפה מאשר הדגם היקר יותר, שזה קצת מוזר.

לגבי התדמית, פה למרצדס כמובן יתרון בגלל דימיון רב ל S-קלס ועיצוב עדיף עליה אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האופל זה סיפור מאד ארוך שאני אפתח נושא חדש לגביו באחד מן הימים יש מספר חברי פורום שמכירים את הסיפור, כיום אני נוהג על הרכב שבחתימה מכאן אני חושב שהרלוונטיות.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האופל זה סיפור מאד ארוך שאני אפתח נושא חדש לגביו באחד מן הימים יש מספר חברי פורום שמכירים את הסיפור, כיום אני נוהג על הרכב שבחתימה מכאן אני חושב שהרלוונטיות.

התמונה בחתימה שלך היא האנטי תזה המושלמת לרוכש הטיפוסי של מרצדס ובכלל של רכבים במחירים האלה :-) מה הקטע עם התמונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמי מהאירוע ומהמכונית שנסעתי בה (E400 קופה):

האירוע נפתח בהרצאה מעניינת מאוד של עמית - מנהל המותג - שנהניתי ממנה עד מאוד.

ואז עברנו לשלב נסיעות המבחן, אציין שמכיוון שרכב כזה כבר היה ברשותי לנסיעת מבחן ארוכה שקיבלתי ישירות מהיבואן ובשל העובדה שרק זמן קצר יחסית היה לרשותנו - העדפתי לשבת על כיסא הנווט ולתת לחברים אחרים להתנסות בחוויית נהיגה על הרכב.

רשמי מהנסיעה הזו (שדי תואמים למסקנות מהנסיעות הקודמות):

1. איכות הייצור וההרכבה של הרכב היא ללא רבב, אך יחד עם זאת מרכב שעולה (לפני מו"מ) 550 א' ₪ ניתן לצפות ליותר. הכוונה לריפוד הגג שמצופה בבד מחוספס ולא נעים למגע ולפלסטיקה המשובחת לכשעצמה אך פשוטה מידי לרכב עם תג מחיר כזה.

2. מושבי הרכב - למען האמת שלא התחברתי אל הקונספט, כי מצד אחד מדובר במושבים נוקשים מאוד אם כי נוחים יחסית, מצד שני ממושב ספורט אמתי הייתי מצפה שתהיה אופציה לשינוי רוחב ומיקום תמיכות הצד של הכיסא - דבר שלא קיים בדגם, מצד שלישי הייתי מצפה שמושב כזה יותקן בחתולת מסלול אמתית - והרכב לא כזה כפי שיורחב בהמשך.

3. התנהגות כביש - לרכב יכולת דינמית גבוהה. העניין הוא שמדובר במכונית שהכביש הפתוח והמהיר הוא שטח המחיה הטבעי שלה. קחו אותה אל האוטוסטרדה והיא תפרח שם, מהירות של 200 קמ"ש וצפונה (בגרמניה - כן?) נבלעת מתחת לצמיגי הרכב ללא שום מאמץ וביציבות כיוונית מרשימה, מאידך בכביש טכני ממדי הרכב ומשקלו עומדים לו לרועץ. זה לא שהוא לא לוקח היטב פניות - הוא כן - אבל מורגש שמדובר בלווייתן שנכלא באקווריום, אין לו מקום והוא לא אוהב את זה.

סיכום - לדעתי מדובר במכונית GT מהירה ו(הרבה) פחות במכונית ספורט, אם כי ניראה שזה בדיוק מה שמחפש קהל היעד של הרכב.

נהניתי אבל ממש לא התאהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר פעיל ממה שאני כנראה אני לא יכול.

אני לא אוהד אף מותג.

בקיצור - אני מבין שהודעת ה 5,000 שלי תהיה הודעת פרידה. תודה היה נחמד פה :wink:

את הודעת ה- 5,000 אסור לך לשנות, מספר עגול ומרשים כזה לא הורסים :-)

מצד שני גם 1,000, 2,000, 3,000 ו- 4,000 היו מספרים יפים....

בכל אופן הממוצע שלך הוא כ- 450 הודעות לשנה, לא רע :wink:

אז מזל טוב!

נ.ב.

אני מחכה להודעת האלף שלי... דרך אגב הפורום נותן מתנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של S החדשה, כחודשיים על הכביש.

נחמד לקרוא את החוויות שלכם רק חבל שהיה קצת מבורדק.

לא מכיר את הדגמים האחרים אז לא יכול לחוות דיעה אלא על ה S וכל מילה שנאמרה כאן נכונה.

ועוד , למרות שאני מסכים עם BAGIRA שרוב הלקוחות הם לקוחות שבויים חוזרים כי זו מרצדס ,

אני לא מסכים עם רמת התמחורים שלהם. בארץ זה משהו שאין לו אח ורע, בייחוד כשבחו"ל אתה מקבל מחיר פיקס שכולל בתוכו את רמות האיבזור הגבוהות ביותר.

אמנם לאירוע לחברי הפורום לא הוזמנתי (בכלל לא ידעתי עליו) אבל מה שאני כן יכול להשוויץ בו הוא שהוזמנתי לפני כשבועיים לאירוע השקה של מרצדס שנערך בפתיחת מלון וולדורף אסטוריה בירושלים וראיתי מי הלקוחות. אכן שבויים.

לא חשבתי שלקחות של מרצדס S "מבזבזים" זמן בפורום של רכבים :-)

האם אתה גם מגדיר את עצמך לקוח שבוי והאם לפני המרצדס הזאת היו לך מרצדסים אחרות?

ואיך אתה מסביר שאנשים שמסוגלים להרשות לעצמם רכבים במחיר הזה, מן הסתם רובם אנשים מוצלחים, הם לקוחות שבויים ולא מבצעים בדיקה לגופו של עניין של הרכבים שהם רוכשים ו/או של רכבים אחרים בקטגורייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...