Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה הייאס או רנו טראפיק?

יקיר88
שימו לב! השרשור הזה בן 3766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה להחליף את הפורד קונקט שלי ברכב קצת יותר גדול ויתר חדיש (2008+, עד 80K)

אני שמעתי המלצות על טויוטה הייאס, אבל לא הצלחתי למצוא רכב שעונה לדרישות שלי תקציב שלי

לעומת זאת, לרנו טראפיק יש הרבה יותר היצע, והרכב מתאים לי מבחנת מידות ותציב

אשמח שמע חוות דעת על הרכב, מבחינת אמינות, ביצועים, נוחות, צריכת דלק

האם בתקציב שלי כדאי ללכת על הטראפיק או להמשיך לחפש טויוטה הייאס?

תודה מראש לכל המגיבים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מצאת טראפיק שמורה לך עליה.

למרות שיש יותר הייאס בכבישים, הרבה מהם היו רכבי משטרה בעבר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ להוסיף לרשימת החיפושים סיטרואן ג'מפי צורה חדשה ועם מנוע 2000 סמ"ק - יש מבחר יותר גדול מאשר במקרה של טראפיק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את הטרסנפורטר שנחשבת אמינה עם מנוע TDI, אך היא לא זולה באחזקה והביטוח יקר מאוד.

הג'אמפי אכן מכונית מוצלחת וטובה לדעתי.

נסה לחפש מכוניות שהיו בעבר של נכים. יש כאלו עם ק"מ נמוך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה למגיבם

..כרגע ההתלבטות היא בין ג'אמפי 2008, 2000 סמ"ק, טורבו דיזל ידני, 125,000 ק"מ ( יד 1 מפרטי)

לבין טויוטה הייס 2008 , 2500 סמ"ק, דיזל ידני, 170,000 ק"מ (יד 2 ממשלתי ופרטי)

מנסיעה קצרה בשני הרכבים, התרשמתי שהג'אמפי רכב הרבה יותר מאובזר, נוח לנהיגה והנסיעה בו שקטה ורכה יותר

לאומת זאת הטויוטה נחשבת לרכב אמין ביותר, סוס עבודה, ושומת על מחיר, אבל חווית הנהיגה בה לא מתקרבת לג'אמפי, הרכב קשיח ומאובזר ברמה מינימלית ביותר והפלסטיקה ברכב ברמה נמוכה

אשמח לשמוע מבעלי ניסיון ברכבים אלה קצת יותר

מישהו יודע או מכיר בעיות שנפוצות בסיטרואן ג'אמפי?

יש סיבה מצדקת להעדיף את הטויוטה על הג'מפי למרות שהרכבים במחיר ושנתון זהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברים היה הייאס פרטית (6 ילדים), סוס עבודה שלא נגמר.

השאלה היא לאילו צרכים את מבקש את האוטו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הג׳מפי אנחנו עובדים עם כמה כאלה בתיירות,סוסי עבודה,כל אחד עם 300 אלף קילומטר ומרגיש כמו חדש.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלה של הנכים היו עם הרבה הרבה אלקטרוניקה והוספות ואם בוצעו בצורה חאפרית,לא מומלץ...

מה עם מרצדס ויטו?

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים מנכים לשעבר מאוד מאוד מומלצים (בתנאי שמדובר בנכה מוסע).

מדובר על רכבים בעלי קילומטראז' נמוך ומחיר נמוך.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

לגבי הטויוטה הייאס, יש לי אח נכה מרותק לכסא גלגלים ומכרנו לפני חודשיים טויוטה הייאס 2008.

מסתבר (כמעט בוודאות) שכל הטויוטה הייאס הם נכה מוסע, לפני 5 שנים וכן כיום, הרכב הקלאסי שביטוח לאומי נותן לנכה מוסע הזקוק למעלון הוא פולקסוואגן t5.

הנכים שנוהגים בעצמם מקבלים מרצדס ויטו, פורד אקונוליין ודומיו.

לגבי הרכב, אצלינו במשפחה הרכב גמע ב 5 שנים 200000 ק''מ, טופל רק במוסך מורשה, התקלות היחידות המשמעותיות היו:

הח' משאבת מים, וקלאץ' ב 195000 ק''מ, בהשוואה לסיטרואן ג'אמפי שהיו לנו לפני הטויוטה, הרי שהיא האכילה אותנו מרורים.(למרות שכאן בפורום מהללים אותה)

בקיצור, הרכב אמין מאוד, סוס עבודה עם הרבה כח, סוחב היטב, הנוחות לא משהוא בכלל, והמחירון הזוי לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור האחרון של הג'מפי מ 2007 מוצלח מאוד,גם משטרת ישראל זרקו את הטויוטה לטובת הג'מפי.

פותח השרשור אתה לא תתאכזב.

בכל מקרה מה הצרכים שלך? יש צורך במושבים? חלונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים,

הצורך העיקרי שלי הוא שהרכב ישמש אותי לעבודה (העמסת דלתות רב בריח עד 240 ס"מ, וכלי עבודה)

לשתי מכוניות יש מקדימה מושב כפול ואולי אשאיר מושב או שניים נוספים מאחור, חלונות רצוי אבל לא חובה

העיקר שלא אבלה הרבה במוסכים ואם אפשר גם להנות מנהיגה נוחה וחסכונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...