Jump to content

jbi

 • הודעות

  140
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של jbi

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

2

מוניטין

 1. מעדכן לגבי התקלות. הוזמן ה bcm חדש מאמזון. הכנסתי את הרכב למוסך שרפי לין המליץ, מוסך אוטומטיבי בהרצליה. הם עשו בדיקה לרכב, התקשרו ואמרו שהם לא סגורים על זה ב 100% שזה ה bcm וצריך לעשות בדיקות מקיפות יותר בכל החיווטים וצמות החשמל, עלות בדיקה כזו היא 1000 שקלים. הצעתי שינסו קודם כל להתקין את ה bcm ולתכנת אותו ואם זה לא יעזור נמשיך הלאה. הרכב היה בטיפול מאתמול בצהרים עד היום בשעה 16.00, לדבריהם לא מדובר בכמה דקות עבודה כמו שכתבו כאן למעלה, זה דורש התחברות ליבואן ואז הוא שולח תוכנה שמתאימה לרכב וכו' וכו'. בכל מקרה, ה bcm הותקן וכל הבעיות הסתדרו למעט דלת תא מטען, בתחילה טענו לי שהיה תקלה בצמה או בחיווט, אולם שבאתי לאסוף את הרכב שי הבעלים טען לי שה bcm לא היה תואם לגמרי וזה דרש עקיפה מסוימת בחשמל. עלות העבודה של התכנות היא 1500 לפני מעמ. בכל אופן, תודה לכולם על העזרה, המוסך בהחלט מקצועי, מסביר פנים, ומצטיין באדיבות.
 2. netanel1014 אוקיי. מובן ומקובל לקחת כאלו סכומים על אבחון, אף אחד לא עובד בחינם. יש לך אולי מספר טלפון שלו?
 3. אשמח לפרטים. להכין את הכיס על האבחון או על התיקון? אני בכלל מתלבט על האבחון.
 4. תודה על התגובה המהירה. אשמח אם תשלח לי קישור, לא הספקתי עדיין להעיף עין באיביי. בארץ דיברו איתי על 3500 על המחשב… בכל מקרה, מי יבצע את העבודה? לא מאמין שב umi יסכימו לתכנת מחשב מאיביי…
 5. שלום רב. מתנצל מראש על האריכות אבל הפרטים לדעתי חשובים: רכשתי לפני כשבועיים שברולט טראוורס 2013. בזמן הרכישה מערכת המולטימדיה לא היתה תקינה, כבתה ונדלקה מידי חצי דקה, התייעצתי בפורום מולטימדיה על מערכת אחרת והזמנתי מערכת חילופית. אדהכי והכי נדלקה לי נורת מצבר באמצע נסיעה, התברר שהאלטרנטור לא נותן טעינה. הוחלף האלטרנטור. יומיים לאחר מכן, הפסיקו לעבוד המאותתים, תאורת חירום, האורות הגבוהים, נעילה מרכזית, פתיחת דלת תא מטען. נסעתי למוסך שמתמחה באמריקאיות בפתח תקווה, בדק את כל הפיוזים והכל תקין, ביקש ממני שאבוא ביום ראשון תחילת שבוע שאשאיר לו את האוטו. באתי להניע בראשון בבוקר, המצבר התרוקן לגמרי, ברור לי שלא השארתי שום דבר דולק ברכב. הנעתי בכבלים ונסעתי למוסך להשאיר את האוטו לבדיקה. המוסך פירק את כל החלקים הבעייתים, טוען שכולם תקינים, מערכת המולטימדיה לדבריו ממש לוהטת, בנוסף הוא הסביר לי שאם הוא מחבר את הרכב למחשב שלו והוא נותן פקודות הכל תקין. מה שמוביל אותו למסקנה לא ודאית שמדובר במחשב בודי שהלך כנראה מקצר שנגרם על ידי מערכת המולטימדיה הדפוקה. לדבריו, זה מחשב בודי מסובך ויקר ודורש תכנות של הכל מחדש ואת זה עושים רק בחברה. שאלותי, 1. מה דעתכם על כל הנ״ל? האם מישהוא שמע על תקלה דומה? 2. האם מישהוא יודע על מוסך שיכול לבצע את העבודה הזו במחירים יותר שפוים מאשר במוסך המרכזי? או שלא כדאי בכלל לנסות וללכת ישירות לחברה? אשמח מאוד לתגובותיכם. יום טוב.
 6. תודה על המענה. ישנם חלופות סבירות בארץ? אם אין פער גדול אעדיף לקנות בארץ. אין לי את הזמן להמתין עד שתגיע המערכת מהסינים.
 7. שלום רב. רכשתי רכב מסוג שברולט טראוורס 2013. המערכת המקורית לא תקינה. אני מעונין להחליף את המערכת למערכת מולטימדיה עם מצלמת רוורס כמובן, חיבור ל waze, יוטיוב ושאר האפליקציות. האם יש לכם המלצה כלשהיא? אני מבין שמכיון שיש שליטה מההגה אני זקוק למתאם. חשבתי להזמין מהסינים, בעבר רכשתי מערכת של חברת JOYING, מרפרוף קצר בעלי אקספרס ראיתי את המערכת הזו : https://he.aliexpress.com/item/33011488525.html?spm=a2g0o.store_pc_allProduct.8148356.2.36e67eaeafEJ2L האם היא מתאימה? האם יש לכם המלצה על דגם אחר שיותר מתאים? בקיצור, אשמח למידע.
 8. אולי זה לא היה מובן ב 100%, אז אסביר שוב, אין לי שום טענה כלפי המוסכים ולכן לא מצאתי לנכון להשמיט את שמם, מוסך המכונית טיפל בי באופן מצוין ב 7 שנים האחרונות, כרגע מסיבות בירוקרטיות הוא לא מורשה לממש את האחריות של צ'מפיון, את נירגד אינני מכיר ואין לי עליהם שום טענה, הנושא היה היבואן.
 9. לפי החוק היבש זה ברור שהם לא מחויבים, אבל יבואן שממילא נותן שנת אחריות פחות מרוב היבואנים מותר לו לבוא לקראת לקוחותיו, כנראה שזה לא ממש מדגדג להם. סתם לשם השוואה, חבר טוב עם ניסאן אקסטרייל עם תקלה כזו בדיוק שקרתה 3.5 שנים לאחר רכישת הרכב, היבואן ספג את עלות החלק ו 50% מעלות העבודה.
 10. הרכב טופל אצל היבואן. יש תיעוד הצעת מחיר לגבי המנעול בדלת, ככל שזכור לי כבר היתה תקלה בעבר במנעול. אבי הוסיף קצת שמן והנורה של החוסר שמן כבתה אבל זה בהחלט מטריד.
 11. שלום וברכה. יש לי אח נכה מרותק לכסא גלגלים, ההורים מחזיקים ברכב מסוג פולקסווגן קאדי מקסי עם כבש נפתח בת שנתיים. לפני כמה ימים נדלקה נורת תקלה במנוע, אבי עצר בצד הרכב, כיבה את הרכב והמתין מס' דקות והנורה לא חזרה, לאחר יומיים שוב הנורה שוב חזרה עם תוספת של נורה של חוסר שמן, הרכב עבר טיפול לפני כחודש כך שלא אמור להיות חוסר... אבי לקח את הרכב למוסך "המכונית" בירושלים, מוסך מורשה בו הוא כבר מטפל מספר שנים (היה לפני כן עוד קאדי...) מוסך המכונית טוען שהוא כבר אינו מורשה מבחינת היבואן לטפל במסחריות במסגרת האחריות, והמליץלשלוח לנירגד. האוטו נשלח ל"נירגד", בנירגד אפיינו שהמאוורר הלך, לא אמרו כלום לגבי החוסר שמן, אבי ניסה לשוחח איתםלגבי עלות התיקון שהלא עברו סה"כ שבועיים מתום האחריות, אולם אין עם מי לדבר... כמו כן יש תקלה במנעול של הדלת הזזה, אולם זה לא נושא שאלתי. השאלה, האם יש דרך כלשהיא לפנות ליבואן שישא בעלות התיקון? לא נראה לי שמאורר אמור ללכת ברכב בן שנתיים... אני חושש גם מהחוסר שמן, אולי יש נזק למנוע? האם מישהוא התנהל כאן מולם בעבר בנושאים דומים והצליח לחלץ מהם את עלות התיקון? האם לתקן בינתיים את הרכב בנירגד או לשלוח את הרכב למוסך רון? אני חושש שאם אשלח למוסך רון בודאי צ'מפיון לא יסכימו לשאת בעלות התיקון.. מצרף לכם את הצעת המחיר של ניר גד, מתנצל על האיכות הגרועה.
 12. האמת שאין לי מושג האם זה קסנון או לאו. זה דגם הנורה: philips xenstart 9285 141 294
 13. שלום וברכה. מדובר על סקודה סופרב 2009, הנורה הראשית צד שמאל הפסיקה לעבוד. ניסיתי להחליף בין הנורות דהיינו לקחתי את הנורה שפועלת בימין ושמתי בצד של הנורה שלא פעלה והנורה לא פועלת, ואילו הנורה שכביכול תקולה פועלת בצד ימין. מה יכולה להיות התקלה? משיטוט קל בפורום הבנתי שהולך שם לעיתים המחשב של הנורה, האם זו הבעיה לדעתכם? מה עלות ההחלפה +-? והאם אפשר להזמין את החלק ב ebey וכדו'? תודה ויום טוב.
 14. המנהל יחסית היה בסדר גמור, תלונתי היתה על הנציג שבדק את הרכב. שוב, נשמע לי מוזר שסדק כזה נמצא באמצע השמשה הקדמית ולא ראיתי אותו משך כל תקופת השכירות (שבוע+) ואילו הנציג ראה זאת בשבריר שניה. לא מדובר על רכב חדש דנדש ומצוחצח, זה רכב שכבר עשה 60.000 ק"מ.
×
×
 • תוכן חדש...