Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המיני שלי

ברברון
שימו לב! השרשור הזה בן 3844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפיפייה... ואם אני מזהה נכון, היא הייתה שלי פעם... :)

ככה היא הייתה ביום שמכרתי אותה (שימשה אותי כרכב יומיום למשך זמן מה 8) )

Mini_4.jpg

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפיפייה... ואם אני מזהה נכון, היא הייתה שלי פעם... :)

ככה היא הייתה ביום שמכרתי אותה (שימשה אותי כרכב יומיום למשך זמן מה 8) )

יפיפייה !!:-D

Sha is a sound within a word...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לברכות ולפרגונים, אכן יפיפיה, ואם היא אכן היתה של ליאור ברוך, יש לך נכס הסטורי ביד, למרות שהיא הגיעה אל ברברון במצב מוזנח מאד, מבעליו האחרון, והיא כעת בישור קו מסיבי.

בהצלחה

ותהנה ממנה ברבר.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לברכות ולפרגונים, אכן יפיפיה, ואם היא אכן היתה של ליאור ברוך, יש לך נכס הסטורי ביד, למרות שהיא הגיעה אל ברברון במצב מוזנח מאד, מבעליו האחרון, והיא כעת בישור קו מסיבי.

צביקה שלום. אני לא מכיר אותך אך ההשמצה שלך בנוגע ל"מצב מוזנח מאוד מבעליו האחרון..." פשוט הזוייה.

אני הייתי בעליו האחרון והוא נמכר במצב ממש טוב כולל מצמד חדש, שיפוץ קרבורטור עם חלקים מקוריים, משאבת מצמד חדשה מהניילון וכ' וטסט שנעשה כשבוע לפני המכירה, אז מהיכן הידע הרב שלך והחוצפה להכריז שהרכב היה במצב מוזנח מאוד?

דרור בריל

דרור בריל - יו"ר מועדון החמש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרור בריל הנכבד שלום רב !

מידע שהגיע אלי ממקור ראשון, הרכב הגיע לבעליו אבי ברבר, עם תושבות מנוע בלויות, מנוע מעשן עשן לבו וסמיך בעיקר בסלד גבוה, תערובת דלק עשירה, מזלג מצמד שלי מיני 1000 שלא מתאים, והוחלף למזלג מקורי של מנוע מטרו, כולל משאבת עזר של הקלאץ, שהוחלפה למשאבה מקורית של מטרו, כל ההילוכים חרקו, הגיע למוסך שטיפל לאחרונה ברכב, והמוסך לא התלהב בלשון המעטה, לטפל ברכב, והרכב המשיך בנסיעה לביתו של ברבר בביקעה, שם המנוע נשלף החוצה בוצע טיפול בדיפרנציאל, פורק ראש המנוע, בוצע ישור ראש, החלפת גומיות שסתומים, וכוון קרבורטור, המנוע עדיין מעשן, קיימת צריה גבוהה של שמן מנוע, והפלגים מפייחים.

אני מכיר אישית את ליאור ברוך, ואני מכיר ווירטואלית גם אותך דרור בריל, אין לי שום טענות אליך ובוודאי לא לליאור ברוך, שמוציא תחת ידיו , יצירות מגולוונות ומבהיקות, שנשאר רק ללקק את השפתיים.

לא באתי כאן להשמיץ אף אחד, וציינתי עובדות בלבד.

אם נפגעת, אני מתנצל מראש.

בידידות

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד הייתה לי חיבה למיני,ניראית מאוד יפה,הרכבים הללו זריזים?

תמיד ראיתי ב ערוץ דיסקברי/היסטוריה שהם השתתפו בראלי.. כניראה יש פוטנציאל

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...