Jump to content

oldcar

 • הודעות

  6,661
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  חיפה
 • תחביבים
  מכוניות אמתיות , דגמים ואוטומוביליה
 • מקצוע
  עורך דין

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של oldcar

פורומניאק

פורומניאק (10/14)

10

מוניטין

 1. אין ספק שהיה אירוע מוצלח ומרשים. עדי תודה על המאמץ הרב בליקוט התמונות בכלל והעלאתם (הקשה) לפורם בפרט.
 2. 1. בשישרשור רכב ישן לשימוש יום יומי יש מישהו שמשפץ וולבו דומה. 2. יש אדם במפגש הצפוני שם אהרון כאסר ששיפץ וולבו 264 ויש לו קשרים למקורות חלקים,
 3. LESLES נסה ליצור קשר איתי בקשר לקורבט. אין לי אפשרות לקורא הודעות פרטיות
 4. לצערי אני לא מצליח להעלות תמונות לפורום. האם ישנה דרך לעשות זאת דרך האיפון כמו שמעלים לאינסטגרם או ווטס-אפ?
 5. הבעיה קיימת גם מצד הצרכנים. אספנים מוכנים לשלם לשיפוץ בסדנא בחו"ל 100-150 אלף שקלים אבל חושבים שבארץ פחחות וצבע צרכים לעלות 2000 ש"ח. תנו לבעל מקצוע טוב בארץ את התקציב שנותנים לבעל מקצוע בחו"ל והתוצאות ישתפרו. ראיתי שיפוצים שנעשו בארץ שיצאו כמו "יהלומים מלוטשים" ועלו בהתאם.
 6. בעבר המצברים שהיו עם אחריות קצרה היו יותר קלים במשקל מאלו עם אחריות ארוכה. שווה לבדוק אם עדין כך. מצברי וורטה החזיקו אצלי ברכבי אספנות שלוש ארבע שנים כאשר המכוניות נסעו פעמיים בחודש לכל היותר ולפעמים עמדו חודשיים ללא הנעה. לאחת היה דינמו ולא אלטנטור. מצבר בוש מקורי 100 אמפר החזיק לי עשר (10) שנים וגם אז עוד הניעה את הרכב בעצלנות.
 7. מי ששיפץ את הקאטר שבו הוא אבי בירגר הוא חבר וותיק במועדון. בעבר הרחוק היתה לו פלקון שתי דלתות אדומה עם גג לבן. מספר קטן של מכוניות רנו קאטר-שבו הורכבו במפעלי קייזר אילין בחיפה. הרבה מהן חוו אירועי שריפה שכן הרכב היה מועד לכך עקב תכנון לקוי של מערכת הדלק והעובדה שתא המנוע היה ספוג באדי בשמן.
 8. ותזכור לשתף אותנו בפתרון הבעיה.
 9. נסה לשאול את קלוש בחיפה טל. 052-2422672 אם אין לו תשאל אותו למי לפנות
 10. אילן, האירוע גדולו"דחוס" מאוד שכן הוא מתקיים רק שבת וראשון. גם אם תרוץ מהבוקר עד הערב לא תספיק לראות הכל. את המוזיאון תקדים ליום שישי או חמישי. אם אתה נוסע עם אשתך והיא אינה מתלהבת ממכוניות, חלקים ואוטומוביליה מוטב להשאיר אותה בקניון... הייתי שם מספר פעמים; אמנם, לא הייתי שם בעשר שנים האחרונות, אבל זה המקום למצוא חלקים לרכב אנגלי, אוטומוביליה, דגמי מכוניות וגם חלקים להרבה מכוניות אחרות. בטוח שתהנה.
 11. עדי, תודה על המאמץ בהעלאת התמונות היפות. לי לא הצליח.
 12. ככל שניתן אני מקפיד להישאר מקורי. משאבת דלק חשמלית, מאוורר חשמלי, מזגן ואלטרנטור הם "סטיות" מקובלות. רדיו טייפ/דיסק ניסתר אפשר. החלפת גלגלים החלפת מושבים פחות. ניקלים, סמלים נשארים כמו במקור, ניתן לשדרג אם היה דגם מפואר יותר עם יותר ניקלים אבל רצוי שלא. אפשר להוסיף אביזרים תקופתיים כמו תריס רפרפת (וניציאני) או מראות ניקל. אין צורך שהנהג יהיה מקורי...
 13. לשמחתנו הרבה יושבו ההדורים בין המפגש הצפוני וחברי המפגש הצפוני של מועדון החמש ושוב יהיה מפגש אחד גדול של חובבי רכב באזור חיפה. המפגש בכל יום שישי מ 16.00 בצומת קריית אתא במתחם BIG ליד קפה ארומה. חובבי רכבי אספנות מוזמנים להשתתף במפגש.
 14. תזכור לספר לנו מה הייתה הבעיה וכיצד נפתרה
 15. היבואן לא חרג מהקבוע בתקנות התעבורה. היו מספר רכבים שהגיעו לארץ ללא גלגל חליפי. הוגשה תביעה יצוגית בענין. למעשה ב 350 אלף ק"מ אחרונים לא הייתי זקוק לגלגל חילופי...היום יהיה לי תקר... ברכב ללא גלגל חילופי תקנות התעבורה דורושות: (1) ברכב מותקנים צמיגים שתכנן יצרנם גם לנסיעה כשהם ריקים מאוויר; או(2) ברכב מצויים בכל עת מדחס המתאים למילוי אוויר בגלגל וערכה לסתימת דליפת אוויר מהגלגל. מכל מקום תקנות התעבורה קובועות: 365. ברכב מנועי הנע על גלגלי גומי למעט טרקטור, תומך ומכונה ניידת ואשר משקלו העצמי עולה על 400 ק"ג יימצאו בכל עת –(1) מגבה בעל כושר הרמה מספיק להרמת הרכב כשהוא עמוס, כך שלפחות גלגל אחד של הרכב לא יבוא במגע עם הדרך; תק' תשמ"ח-1987 (2) גלגל חילוף שמידות הצמיג והאופן שלו נקבעו על ידי יצרן הרכב והוא במצב תקין כאמור בתקנות 321 ו-322;(3) כל הכלים הנחוצים להחלפת הגלגל; תק' (מס' 4) תשמ"א-1981 תק' (מס' 3) תשס"ה-2005 (4) הוראות פסקה (2) יחולו גם על גרור ונתמך, אם משקלו הכולל המותר עולה על 3,500 ק"ג; הוראות פסקה זו יחולו לגבי רכב שהיה רשום ערב תחילתן של תקנות התעבורה (תיקון מס' 4), תשמ"א-1981, ביום כ"ז באלול התשמ"ב (15 בספטמבר 1982) ולגבי רכב אחר – ביום ט"ז באלול תשמ"א (15 בספטמבר 1981) או ביום רישומו, לפי המוקדם. רכב שתוכנן בלא מקום לנשיאת גלגל חילוף תק' (מס' 11) תשס"ה-2005 תק' (מס' 3) תשע"ח-2017 365א. הוראות תקנה 365 לא יחולו על רכב נוסעים פרטי הנע על גלגלי גומי שתכנן יצרנו בלא מקום לנשיאת גלגל חילוף אם נתקיים בו אחד מאלה:(1) ברכב מותקנים צמיגים שתכנן יצרנם גם לנסיעה כשהם ריקים מאוויר;(2) ברכב מצויים בכל עת מדחס המתאים למילוי אוויר בגלגל וערכה לסתימת דליפת אוויר מהגלגל. פטור ממגבה וגלגל חילוף תק' (מס' 11) תשס"ה-2005 365ב. (א) רשות הרישוי רשאית לפטור רכב מסחרי, אוטובוס, גרור או נתמך שמשקלם הכולל המותר עולה על 10,000 ק"ג ורכב עבודה המופעלים, מנוהלים או רשומים על שם מפעל כהגדרתו בתקנה 579, מחובת הימצאות מגבה וגלגל חילוף כאמור בתקנה 365, אם הוכיח בעל הרכב או מחזיקו כי נתקיימו לגביו אלה:(1) קיים לגבי הרכב הסכם בכתב להנחת דעתה של רשות הרישוי, לקבלת שירות להחלפת גלגלי הרכב ברחבי הארץ;(2) ברכב מצוי אמצעי קשר להזמנת השירות כאמור בפסקה (1). (ב) לא ינהג אדם ברכב שניתן לגביו פטור כאמור בתקנת משנה (א), אלא אם כן נמצאת אתו ההודעה על הפטור.
×
×
 • תוכן חדש...