Jump to content

BadDriver

 • הודעות

  17
 • כאן מאז:

הנקודות של BadDriver

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. למישהו יש גישה לתוכנה ויכול לשלוף עבורי את הנתונים הבאים עבור פיאט פנדה ONE 2014? רצועת טיימינג משאבת מים מידוד צמיג אפשריות אודה ממש לעוזרים
 2. היי, מבקש המלצה על חיישני רוורס איכותיים ומקום בחיפה \ קריות להתקנה (האם המתקין מוכר את החיישנים ובכך מספק גם אחריות עליהם? מה אורך האחריות המקובל?). בנוסף, איזה סוג חיישנים הייתם רוכשים לרכב מיני האצ'בק? צפצוף מד המציג את המרחק מצלמה תודה!
 3. לא, אבל אני מאמין שיש אנשים שמחזיקים רכבים בשנתונים דומים \ קנו רכבים בשנתונים דומים ויכולים לשערך עלות החזקה של רכב בשנתון שכזה. אני לא חושב שהשאלה שלי הזויה (אם הפורום חושב שכן - מחילה ואפשר למחוק את האשכול המיותר)
 4. היי, אני ממש חדש בעסקי הרכבים, אבל גם אני יודע שאין שני רכבים שווים (במיוחד בשנתונים הללו). עם זאת, אני מתכוון לרכוש מאזדה 2 בשנתונים הללו (2008-2010) ואני לא רוצה להכניס את עצמי לעסק הזה לפני שאוכל לשערך את עלות תחזוקת הרכב. אם נקח ממוצע של 3 שנים, מה לדעתכם עלות התחזוקה השנתית של הרכב? בהנחה שטיפולים גדולים (מנוע, גיר וכו') יבוצעו במוסך מורשה והשאר במוסך כללי. האם עלות התחזוקה של רכב ממוצע (לא שמור בקפדנות ולא קרוע לגמרי - רכב 170K ק"מ שאולי פספס כמה טיפולים) צפוייה לעלות על 4K שנתי (ז"א 12K ל-3 שנים)? אני בונה על המאזדה כיוון שלא אסע יותר מ-10K שנתי (מוכן לקבל את צריכת הדלק הגרוע שלה) וכי הבנתי שהמאזדה היא אמינה והתחזוקה שלה דיי זולה.
 5. היי, הורדתי מהפורום (כאן) מדריך לקניית רכב יד שניה. כתוב שם שיש לבדוק: "אישור כשירות תנועה(מדבקה שקופה עם מספר ושנה). אם המדבקה חסרה, הרכב כנראה לא עבר טסט כחוק והרישיון אינו בתוקף" מה זו המדבקה הזו? זו המדבקה שמודבקת על השמשה של הרכב או שזו מדבקה המודבקת על רישיון הרכב?
 6. היי, במעבר על מפרט הרכב של פיאט פנדה 2011 נכתב שם שהרכב מגיע ללא מערכת שמע. האם באמת ברכב שנתון 2011 לא הרכיבו מערכת רמקולים + רדיו בסיסית? כמה לדעתכם תעלה הרכבת מערכת בסיסית שכזו (הכי בסיסית שיש)?
 7. אני באמת רואה הפרשים דיי גדולים בין ההצעות ביד 2 לאותו דגם ואותה שנה (ללא הבדל ניכר במצב הרכב). תודה על העצה. אנסה לרכוש שנתון 2013 ומשם לרדת ל2012 במידה וההצעות לא יהיו משתלמות.
 8. שלום, אני בן 25 ובעל רישיון כ-6 שנים ללא עבר ביטוחי (גם לא דרך ההורים) ואין לי תאונות ברקורד. אני מתכנן לקנות רכב מיני ידני בסביבות ה-15K ואין לי כל כך יכולת שיערוך לעלות הביטוחים (עלות הביטוח תשפיע על הרכב שאקנה). לא מצאתי מחשבון באינטרנט עקב העובדה שאין לי עבר ביטוחי. כמה לדעתכם אשלם על ביטוח חובה + ג'? כמה אשלם על חובה + מקיף (קשה לי להאמין שאקבל פה הצעה משתלמת עקב מצבי ולכן כנראה שאוותר על המקיף). מכרים אמרו לי שאשלם סביבות ה-6K על חובה + ג'. זה נשמע לי מטורף.
 9. היי, החלטתי לרכוש את הפיאט פנדה (הידנית). נראה כי זהו רכב מיני חסכוני, אמין, בעל מערכת עזר לזינוק בעליה (חשוב לי!) וביצועים עירוניים מרשימים (חשוב מפני ש-90% מהנסיעות שלי הן בתוך חיפה). אני דיי גמיש בתקציב, אבל אם אין סיבה, לא אוציא עוד 5K+ על רכב סתם בשביל מתיחת פנים וקצת יופי פנימי של הרכב. אסע בערך 30 ק"מ יומי כך שנוחות הרכב פחות משמעותית פה. לפי כתבות שקראתי / בפורום נראה כי אלו השינויים: לטובת הפנדה "החדשה": עיצוב חדש (לא כל כך משנה לי) הרחבת פנים הרכב (אני בחור בגובה 1.73, לא מאמין שהשינוי הזה קריטי לי. בנוסף אסע לבד 95% מהזמן) 2 כריות אוויר נוספות בדגם ONE ו-4 נוספות בדגם TOP (האם זה משנה לי אם אסע לבד?) לטובת הישנה: הבדל של 7K במחירון לעומת ה-ONE ו-9K לעומת ה-TOP קלה יותר קטנה יותר (= יותר קל למצוא חנייה) חסכונית יותר בדלק (הנחה שלי) מהירה יותר. המנוע הוא אותו מנוע והרכב קל יותר. על פניו הנחה הגיונית? שאלות: האם קיימים שינויים מהותיים בין הדגמים הללו אשר שווים תוספת של 7K? האם קיימים הבדלים במערכת עזר לזינוק בעליה בין הדגמים? האם דגם בן 7 שעבר 120K+ ק"מ צפוי לעשות הרבה צרות בעתיד? כמה לדעתכם יעלה יישור קו לאחר קנית הרכב (שאלה קשה אני יודע, אבל האם יישור קו יעלה 1K או שהצפי צריך להיות 3K+?)? מה לדעתכם תהיה עלות התחזוקה השנתית של הרכב לאחר יישור הקו (בסביבות ה-2K או ה-4K)? האם הרכב עדיין ישמור על רמת החיסכון שלו בדלק גם לאחר המון שנים על הכביש? אם לא, כמה ק"מ פחות ייסע רכב בן 7 לליטר בדר"כ?
 10. למשל, פיאט פנדה עברה שינוי בעיצוב ב2012 ועד 2018 הרכב מיוצר עם אותו עיצוב. מה ההבדל בין הרכבים הללו בעצם (פרט לשנת הייצור כמובן)?
 11. תודה חברים. אני עדיין לא סגור על הרכב (נוטה לפיאט פנדה 2012) ועולות לי שאלות כאלו ככל שאני קורא יותר פוסטים בפורום.
 12. התכוונתי שחיפשתי פנדה 2014 ומצאתי 3 הצעות ממוכרים פרטיים (בנוסף חיפוש מ-2014 עד 2018 מצא משהו כמו 10 תוצאות). כמובן שהחיפוש בוצע ללא הגבלת מחיר. זה נורמלי לרכבי מיני ידני?
 13. סליחה, שכחתי לציין שהתכוונתי לפנדה
 14. הצצתי עכשיו ביד 2 ונראה שבקושי מוכרים את הרכב הזה (שנתון 2014 - קיימות רק 3 הצעות ממוכרים פרטיים). האם הרכב עד כך כדי לא "תפס" בארץ? אני מתכנן לקנות את הרכב ללפחות 5 שנים (תמיד דואג לתחזק את החפצים שלי ולא נופל לשיפורים המינוריים החדשים שיוצאים כל שנה). לכן, אני קצת חושש לקנות מאזדה 2. מצד אחד היא תצרוך בערך 2200~ שקל נוספים בשנה על דלק וגם הטיפולים שלה יהיו יקרים יותר (+ החלפת גיר במהלך ה-5 שנים הללו). האם הרכב הזה באמת שווה 3000+ שנתי בהוצאות לעומת מיני ידנית?
×
×
 • תוכן חדש...