Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לציין לטובה את השירות, המקצועיות, האדיבות והסבלנות של משה מחנות אוטוסטור חולון, חנות לאביזרי רכב כמו שמנים (מנוע,גיר) מוצרי דיטייל מקצועיים,מנורות ועוד המון מוצרים טובים ואיכותיים.

ניתן גם להזמין דרך האתר שלהם, המחירים שלהם סבירים ושווים ולפי בדיקה גם הרבה מהמוצרים מתקרבים למחירי חו"ל.

מומלץ בחום.

http://www.autostore.co.il/site/index.asp?depart_id=151426

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חוויה (ואני לא ציני)

יש לי גולף 2011 וכבר כמה זמן שיש לי זמזום מעצבן ברכב, בעבר התלוננתי למוסך בו הייתי מטפל, אך תמיד היו מנפנפים אותי וטוענים שהכל תקין.

אתמול בבוקר שוב שמעתי את הזמזום, ובצהריים שהייתי בחולון, ואמרתי לעצמי, נקפוץ ל"השחר מוטורס" מוסך מורשה של צמפיון, אולי שם יוכלו לדעת מה הרעש.

בהגעה הופנתי ליועץ שירות בשם אבי(גיל) שלמור. אבי הקשיב לתלונותיי קפץ איתי לרכב וניסינו למצוא את מקור הרעש, אך ללא הצלחה. אני כבר ויתרתי אבל אבי לא הרפה וביקש שאשאיר את הרכב כדי שינסה לשמוע את הזמזום בהתנעת בוקר, כפי ששמעתי אתמול בבוקר. אמרתי שאיני רוצה להשאיר את רכבי במוסך, ואני זקוק לרכב. אבי ישר אירגן לי רכב שכור במחיר מסובסד מהמוסך, והבטיח שהרכב יכנס אל הליפט עכשיו, ולא יזוז משם עד להנעת הבוקר לאיתור מקור התקלה, כך שאין מה לדאוג, שיחת סמול טוק קצרה הבהירה שהבן אדם אוהב מכוניות (שזה כבר יתרון ענק, לחולים כמונו) ומנסה הכל כדי לעזור. היום ב07:40 שעוד אני במחשבות, אם זה לא מוקדם מדי להתקשר, אבל מצד שני רציתי לדעת מה קורה, קיבלתי שיחה מאבי "הכל בסדר, יש כמה דברים שדרושים החלפה אני יעדכן אותך."

ב10:30 עוד שיחה מאבי: "יוחלף תופסן באחריות, ביצענו בדיקה כללית ואני ממליץ להחליף פילטר דלק שהוא כרוך בתשלום מאשר?" ברור תחליף אמרתי. "אין בעיה הרכב יהיה מוכן בשתיים".

בשעה 13:00 מגיע למוסך, אבי פוגש אותי "הרכב בשטיפה" החלפנו תופסן, פילטר דלק והמצבר היה חלש אז החלפנו אותו.

אוקיי כמה?

שום דבר סע לשלום, אני מחכה לאישור להוציא את זה באחריות, שאקבל אותו אשלח לך פירוט עבודה בדואר.

באמת שאין מה להגיד, מבחינתי השחר מוטורס הרויחו לקוח, במיוחד עכשיו שנגמרת לי האחריות, וברצוני להודות כאן באופן אישי לאבי(גיל) על השירות שקיבלתי ממנו, וממליץ לכל בעל VAG לקפוץ להשחר מוטורס, אולי יש עוד מוסכי יבואן שזוכרים איך לתת שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין. אתה כנראה שתול של צ'מפיון...

ידוע שלא מקבלים שירות כזה ובטח לא ברשת הזו.

בוודאי שאחריות VAG נועדה כדי לא לקיים אותה.

:wink:

נשמע טוב!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שאני מגיע מסמלת, ואני יודע מזה שירות טוב. עד היום לא נתקלתי בכזה במוסכי היבואן של צמפיון, לכן שנתקלתי בשירות שכזה אמרתי שאני חייב לשתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שאני מגיע מסמלת, ואני יודע מזה שירות טוב. עד היום לא נתקלתי בכזה במוסכי היבואן של צמפיון, לכן שנתקלתי בשירות שכזה אמרתי שאני חייב לשתף.

תודה על השיתוף ושימשיכו ככה .

ואולי גם בדלק מוטורס ילמדו מזה משהוא סוף סוף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את אותו הדבר... רעש מתכתי בהתנעה קרה ולפעמים גם לא מניע בפעם הראשונה, הרכב עם 17 אלף ק''מ.......

אני כנראה אקפוץ שבוע הבא,

הדבר קשור למותחנים של הטיימינג לפי כמה פורומים בחו''ל, יש על זה ריקול ויצאו 3 רויזיות,

הבעיה שאני בן 23 וצריך להיות 24 כדי שצ'מפיון ישכירו לך רכב, אנסה לפתור את זה ללא השארת הרכב :roll:

תודה על המידע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

הלך לי המפלג בגאסטי 1.2 בגלל התרשלות של מוסך שהחליף לי את האטם.

ביררתי עלות של יחידה חדשה/משופצת בחניות בת"א 700-950 ש"ח!!

בפירוקים רצו 300-450 ש"ח.

פניתי לעמנואל בחיפה והוא שיפץ לי את המפלג במהירות ובמחיר ללא תחרות 150 ש"ח בלבד!

מומלץ לכל מי שרוצה לחסוך את הפערי תיווך ולקבל עבודה איכותית.

048416319

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גיא הוא איש מיוחד לטובה ועשה רושם מאוד מיקצועי, אני מכיר אותו ממספר ביקורים על דברים שונים בג'יפ ישן וגם שאין לו זמן יש לו סבלנות

בנוסף לא פגשתי הרבה אנשים שיגידו לך שאת החלק המסוים שאתה מחפש (ובאת עליו בכדי לקנות אותו) עדיף לך לקנות בחברה כי הוא לא יכול להיתחרות איתם במחיר על אותו חלק ספציפי, אחרי שנסעתי לחברה לברר מחיר לאותו החלק התברר לי שהוא היה זול יותר בצורה משמעותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן לכולם,

היום התרשמתי לטובה מתחנת שטיפה לרכב שממוקמת בתחנת דלק "פז" בעקרון, מול "שלמה סיקסט".

שטיפה איכותית,לוקחת מעט יותר זמן מהשטיפה הממוצעת - אבל אין נקודה ברכב שלא עברו עליה.

אני לא פדנט גדול,אבל זאת הפעם הראשונה שפשוט ניקו כל פינה ברכב בלי שאצטרך להעיר או לבקש.

בעל השטיפה בחור בשם שלומי בחור נחמד,העובדים אדיבים וחביבים.

שילמתי 40 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לפני כחודש ביקשתי מאוראנג' נקודת שרות לפרוק והרכבת דיבורית באזור חדרה והם הפנו אותי ל "נירו סאונד" באזור התעשייה בחדרה. הגעתי וראיתי שיש גם השחרת חלונות. הבאתי את הרכב להשחרה ובזמן פירוק הדיפון של דלת אחורית שמאלית, כנראה שבטעות הבחור שם משך משהו ופגע במנגנון הלחיצה של החלון החשמלי. הבחור עבד עוד אקסטרה שעתיים והיה נראה שזה שבור לגמרי. כבר הייתי לחוץ חסר סבלנות, אז בעל המקום ניר אמר לי שעדיף שאלך, הוא יזמין חלק חלופי על חשבונו וכשיגיע יקרא לי. הוזמן חלק ראשון וכשבאתי לראות הסתבר שזה של רכב לא מתאים. לא איבד תושיה, לקח מק"ט והזמין אחר. היום על הבוקר התקשר ואמר שהחלק אצלו, באתי, הרכבתי, נסעתי.

עכשיו כולם יחשבו שהוא בסה"כ עשה מה שהיה אמור לעשות ולא יותר. אך כאן קבור הכלב: ידעתי שהדלת הזאת קיבלה מכה אצל הבעלים הקודמים וכשהוא פתח אותה נוכחנו לדעת שבאמת היא עברה תיקון וגם המנגנון של הכפתור שהוא שבר כבר עבר איזה שהיא מכה והיה כולו מפוצץ בדבק וכל ליטוף היה גורם לו להתפרק. למרות כל זה ולמרות שהמנגנון היה חלש מאוד מלכתחילה, הוא לא התנהג כמו כל החארות שנתקלתי בהם עד היום ולקח 100% אחריות. ב 200 שקל להשחרת 2 חלונות + משולשים עם עלות של הכפתור הזה בלפחות 120 שקל הוא לא הרוויח גרוש.

בגלל זה מבחינתי אני נותן שאפו וממליץ בחום על המקום. נירו סאונד חדרה, אזור תעשייה. וההשחרה דרך אגב - אחלה!

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...