Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי אליהם בעקבות מבצע motodeal. מחיר נמוך יותר מכל הצעה אחרת שקיבלתי, ובלי הערת ליסינג ברישיון.

הרכב הגיע תוך פחות מ-3 שבועות (16 ימי עסקים), עם 9 ק"מ בלבד על הדשבורד.

צמיגים ברידג'סטון בני חצי שנה. אפס שריטות או פגמי פח / צבע.

בדקתי אותו לפי מיטב העצות שהפורום מציע ולא מצאתי כלום חוץ מכבל אורות ערפל שהידלדל ממתחת לפינה של הפגוש.

בכל אותו זמן מנהל צי הרכב החדש היה איתי וענה על כל שאלה.

בקיצור אני מרוצה מהשירות וממצב הרכב שנמסר.

si vis pacem, para bellum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציר העלילה: הטלסקופים שתומכים במכסה תא המטען בסניק שלי החזירו את נשמתם לבורא. בחיפוש אחר תחליפים מצאתי או מקוריים של רנו (בערך 1200 לזוג + מע"מ + 300 ש"ח הרכבה), או תחליפיים שמצאו לי במרכזי של רנו (בערך 600 ש"ח לזוג + מע"מ + 300 ש"ח הרכבה).

בחיפוש בפורום מצאתי באחד השרשורים מלפני מספר שנים המלצה לפנות לחברת רדקו, שמיבאת טלסקופים של סטבילוס (שגם מייצרים, אגב, את הטלסקופים המקוריים של רנו), והתקשרתי אליהם. למרות שהם לא חברה שפונה לקהל הרחב, השירות בטלפון (בחור בשם אלכס כמדומני) היה מעל ומעבר גם מבחינת סבלנות וגם מבחינת ידע.

היום הלכתי אליהם בכדי לקנות את הטלסקופים ואחרי שירות כמו שקיבלתי שם כל מה שאני יכול לעשות בתמורה זה להמליץ עליהם בחום: אנשים נחמדים, יצאו איתי לאוטו כדי לוודא שזה מתאים ולעזור להתקין, הפגינו ידע רחב ומרשים, והיו מצויידים בסבלנות אין קץ ונכונות לעזור, למרות שאני בסה"כ לקוח פרטי שרוכש זוג טלסקופים בודד. דוגמה קטנה לשירות המעולה ולפרפקציוניזם שלהם: ניסינו שני סטים של טלסקופים (המקורי של רנו הוא 625 ניוטון, והם ניסו איתי גם 700 ניוטון וגם 600 ניוטון) בשביל למצוא את המתאים ביותר, ושני אנשים שונים עזרו לי בלי לגרום לי להרגיש שאני משחית את זמנם. הלוואי שהרבה חברות ישראליות היו מצויידות בכזו תודעת שירות.

וגם בשורה התחתונה יצאתי מורווח: 480 ש"ח לזוג טלסקופים של סטאבילוס תוצרת גרמניה, במקום האופציות היקרות בצורה מטורפת של רנו.

http://www.redco.co.il/page.asp?idCategory=3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי התלבטות ארוכה - האם להחליף את הרכב המשפחתי (פורד מונדיאו 2008) או לשדרג את הקיים באמצעות פחחות וצבע חדש - החלטתי לצבוע, וכמו כולם חששתי שיסבנו אותי, או במחיר או באיכות או בשניהם. לא הייתה באוטו אף דפיקה רצינית שהצריכה פחחות וגם לא קילופים או פיצוצים בצבע אבל לאורך 5 שנים הצטברו שריטות, מעיכות קלות, הצבע השחור איבד את הברק ולא עזרו כל הוואקסים (עבר כנראה פוליש לא מקצועי לפני שנמכר לי).

במקום להוסיף 70 אלף שקל עבור רכב חדש ולמכור את המונדיאו טיטניום (שמטופלת באהבה ובמצב מצוין) בהרבה פחות מהערך האמיתי שלה, השקעה של 2,500 ש"ח + מע"מ פשוט עשו שדרוג אדיר.

שמעתי דרך הפורום על המבצע של אלי בן עזרא ממוסך גוונים באזור התעשייה הצפוני של אשדוד ( http://www.musachgvanim.com ), הגעתי לקבל הצעת מחיר ופגשתי בחור מקסים ומנוסה שהבטיח לתקן את כל המעיכות והשריטות ולצבוע בלי קיצורי דרך (שכבות של צבע יסוד, תנור, צביעה בצבע מטאלי המקורי של פורד, בכמה שכבות, אח"כ לכה - סה"כ 9 שכבות על אוטו גדול, אם כי הוא הודה שגם השתמש קצת בחומר), והכל במחיר מבצע שהוא מפרסם בחודשים האחרונים בפייסבוק ובאתר. אם הייתי רוצה להחליף את הצבע ולצבוע גם בדפני הדלתות וכו', היה עולה עוד אלף שקל.

העבודה לקחה 4 ימים והתוצאה מעולה (ולא אכפת לי אם הוא פירק חלקים או שם עליהם נייר דבק, אפילו לא שאלתי - מה שחשוב זה איך יצא).

בתמונות - השורה הראשונה היא לפני, השורה התחתונה אחרי.

הטלפון של אלי - 050-7265201.

שנה טובה לכולם

רון

DSCN0026.jpg

DSCN0030.jpg

DSCN0027.jpg

DSCN0029.jpg

DSCN0034.jpg

DSCN0035.jpg

DSCN0036.jpg

DSCN0037.jpg

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שיש לו עבודות מאוד יפות באתר, אבל אני מתאר לעצמי שהעבודות שם לא בוצעו ב 2500 ש"ח.

העבודה שהוא עשה לך על הרכב נראית טוב ויפה מאוד יחסית למחיר שכזה, צבעת את כל הרכב לגמרי?

הרכב שלך לא היה נראה רע לפני אגב, מעניין כמה הוא יקח לי על צביעת הרכב הישן שלי :p שיש לו הרבה יותר תיקוני צבע משלך.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל נושא של צביעת רכב זולה לא משנה כלל התוצאה אלא האם הצבע ישרוד ולכן אני מציע לחזור ולעדכן אותנו עוד חצי שנה שנה

מה אתה אומר ?

בוא נגיד שאת הרכב אספנות שלי לא הייתי צובע במבצע ובלי הרבה בדיקות, אם כי ראיתי אצלו באותו זמן שלושה רכבי אספנות.

הכל תלוי בצרכים שלך, ולמיטב הבנתי צביעה על פח תקין וישר תחזיק מעמד שנים. אם לא היו פיצוצים, חלודה או קילופים לפני הצביעה - אין סיבה שיופיעו אחרי הצביעה, גם אם היא זולה יחסית.

אגב מי מבטיח לך שצביעה ב-5,000 שקל תיתן תוצאות יותר טובות - הקשר בין המחיר לאיכות בתחום הזה לדעתי רופף מאוד, אלא אם מדובר באומן ממש שגובה בהתאם.

לשאלות האחרות שנשאלתי כאן: המחיר כולל מע"מ הוא 2,950 ש"ח, צבעתי את כל האוטו, את הסיבות פירטתי, דיטיילינג לא היה עוזר הרבה כי יש לא מעט מקומות שהצבע נפגע מדלתות של רכבים חונים, שריטות, חורים בפגוש וכו' (קשה לראות בתמונות), בהרבה מקומות עשיתי תיקוני צבע קלים עם מכחול אבל די, כמה אפשר. וואקס עשיתי יותר מ-10 פעמים ופוליש לא רציתי לעשות כי עשו לו בעבר באגרסיביות (היה בליסינג שנה) וזו כנראה הייתה הסיבה שכבר לפני 4-5 שנים הצבע היה בעייתי יחסית לגיל הרכב.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול דיטיילינג מקצועי היה עולה לך פחות והיה נותן תוצאה מעולה! פוליש עם מכונה וטיפול טוב היה מביא אותך למצב זהה.

צביעה לרכב צעיר כל כך בגלל פגמי צבע היא דבר מיותר לדעתי.

תתחדש הרכב נראה מעולה ומה שהכי חשוב הוא שאתה מבסוט בלי קשר לכמה עלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שאת הרכב אספנות שלי לא הייתי צובע במבצע ובלי הרבה בדיקות, אם כי ראיתי אצלו באותו זמן שלושה רכבי אספנות.

הכל תלוי בצרכים שלך, ולמיטב הבנתי צביעה על פח תקין וישר תחזיק מעמד שנים. אם לא היו פיצוצים, חלודה או קילופים לפני הצביעה - אין סיבה שיופיעו אחרי הצביעה, גם אם היא זולה יחסית.

אגב מי מבטיח לך שצביעה ב-5,000 שקל תיתן תוצאות יותר טובות - הקשר בין המחיר לאיכות בתחום הזה לדעתי רופף מאוד, אלא אם מדובר באומן ממש שגובה בהתאם.

לשאלות האחרות שנשאלתי כאן: המחיר כולל מע"מ הוא 2,950 ש"ח, צבעתי את כל האוטו, את הסיבות פירטתי, דיטיילינג לא היה עוזר הרבה כי יש לא מעט מקומות שהצבע נפגע מדלתות של רכבים חונים, שריטות, חורים בפגוש וכו' (קשה לראות בתמונות), בהרבה מקומות עשיתי תיקוני צבע קלים עם מכחול אבל די, כמה אפשר. וואקס עשיתי יותר מ-10 פעמים ופוליש לא רציתי לעשות כי עשו לו בעבר באגרסיביות (היה בליסינג שנה) וזו כנראה הייתה הסיבה שכבר לפני 4-5 שנים הצבע היה בעייתי יחסית לגיל הרכב.

הקשר בין איכות למחיר נכונים כמעט לכל ענף עם יוצאי דופן מאוד חריגים בכל אופן מכיר די טוב את הענף ואם צביעה זולה זה מעיד על החומרים והזמן שהושקע בעבודה כי צריך להשאיר גם משהו לטובת רווח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר בין איכות למחיר נכונים כמעט לכל ענף עם יוצאי דופן מאוד חריגים בכל אופן מכיר די טוב את הענף ואם צביעה זולה זה מעיד על החומרים והזמן שהושקע בעבודה כי צריך להשאיר גם משהו לטובת רווח

אם היה יחס ישר בין מחיר לאיכות, אז כולם היו משלמים אותו דבר על אותה עבודה, נכון? גם ערס מירושלים וגם צפונית מהרצליה, ושנינו יודעים שזה לא המצב ברוב המוסכים בישראל.

בארץ אוהבים לתמחר לפי כמה שהלקוח מוכן לדעתם לשלם, ולא לפי עלות. כל מי שעושה קניות באתרים בחו"ל רואה את הפערים העצומים. היתה לי קיה עם פנס אחורי שבור, במוסך רצו עליו 1,150 ש"ח (כי אפשר, אין תחליפי). קניתי בחו"ל ב-60$.

נדיר שמוסך מפרסם מחיר לשירות ועומד בו בלי משחקים, ועל זה מגיע למוסך גוונים שאפו על השקיפות וההגינות.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את אלי כבר כמה שנים, בן אדם זהב, עוזר ומתחשב בלקוח והמחירים שלו זולים יחסית, גם עושה עבודה מקצועית!

מה הוא לוחש בלילה, מה הוא לוחש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...