Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

לוקו, שוטר כזה היה גורם לי להפעיל את המנגנון שלי להרתחת ערסים צעקניים שהוא דיבור שקט וקורקטי שנעשה יותר ויותר רגוע ככל שהם מתחממים.

כבר גרמתי למוכס ערס בנתב"ג להתנצל על אופן הפניה אלי, אני בטוח שיעבוד גם עם שוטרים (לא שאי פעם דיבר איתי שוטר כשהלכתי ברחוב).

אם יש לך את שם השוטר, אנא פרסם אותו פה, נעשה לו פיגוע גוגל.

הפעם האחרונה שעצר אותי שוטר ברחוב הייתה לפני אולי 15 שנים.

אני אדם מאוד מנומס בד"כ. אני לא חושב שאני זוכר את שמו, את הפרצוף אני לא אשכח.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היא אמרה שהיא מצ'ילה וזרקה אליי חיוך

היא אמרה שהיא מצ'ילה, יופי לה

אקזוטית עם מבט שובב ושפתיים מצויירות

היום בחמש הטלפון צלצל ההיא מצ'ילה על הקו

נזכרתי בחיוך שלה, היא שאלה אם התגעגעתי, אמרתי שלא ממש, את עפה על עצמך שוב שאלתי, היא צחקקה לה

לקראת 6 כבר הייתי אצלה במסדרון, את גרה בקומה 5 שאלתי במסרון זריז, הדלת נפתחה.

היא לבשה גופיה צמודה בתכלת וג'ינס בגודל של תחתון, החיוך הכובש עבד לה שוב, בקושי בהיתי בשאר, העיניים סחפו אותי, החמאתי לה על החזה, אמרתי שניתוח יהיה מיותר, ידעתי שבקרוב אחפון את שדיה, לא סתם דיברתי על ניתוח, אחרי שנתתי לה את המספר שלי לפני כשבוע, שוחחנו במשך כשעה באיזה לילה, דיברנו על אה ודה והיא אמרה שבא לה לנפח את הציצים, היא גם אמרה שאני עדיין חושב על האקסית שלי וכל מה שאני צריך זה מישהי שתתן עבודה טובה יותר, עבודה מהסוג שנותנים במיטה.

אז נחזור לדירה, אני כולי מעומלן, יש לי פגישה עוד שעה ציינתי, עצרתי אצלך בקומה להגיד שלום, אז התגעגעת היא שאלה, ידעתי שבקרוב אתגעגע.

רוצה לשתות משהו? היא התקרבה, חייכתי והלכתי לכיוון המרפסת, היא נצמדה אליי, עשיתי לה משהו, הרי כולם בבניין מקרקרים סביבה ורק אני זרקתי לה מבט מזלזל, אתגרתי אותה.

שאלתי אותה אם בא לראות את הנוף מהפנטהאוז, היא אמרה שהיא הולכת לשים נעליים. יצאתי למסדרון, היא סגרה את הדלת, אחזה את ידי והתהלכה עימי לכיוון המעלית, עוצר בקומה תשיעית, נכנס לדירה, לוקח את המפתחות לפנטאהוז ומביט בה מחייכת אליי מהדלת של המעלית, אמרתי לה, עזבי את הפנטאהוז, יש לי את המפתחות לחדר השירות שבגג ומשם אפשר לחתוך לגג עצמו, מעל הפנטאהוז.

אנחנו בגג, הירח נראה כמו שארית ציפורן, כמה עננים מחליקים במהירות מעל ההרים שברקע, ביום רואים את הים אני אומר, עכשיו אני רואה רק אותך.

נצמדתי למעקה, מביט קדימה אל עיר התחתית, הבניינים הגדולים מכוסי הזכוכית, היא מחבקת אותי מאחור, מנסה להתחמם או לחמם, לא משנה ממש, אני מבדר אותה עם השנינות הצינית שלי, והיא מסנוורת אותי עם חיוכה שחושף שיניים לבנות כסיד.

היא משחקת איתי עכשיו, אמרתי לה שאני פוחד ממנה והצמדתי אותה אליי, עיני בעיניה ועיניה בעיני.

אתה הולך להכאיב לי? אמרתי שכאב יכול להיות מהנה מאוד, היא אמרה שלא. תפסתי את שיערה ומשכתי, ראשה נשמט לאחור, צווארה נמתח ושפתיי נפלו על העור הרך, נושם את עורה, מרטיט את שפתי בנשיקות קלילות, מרגיש את גופה רועד, לאט מוביל את פי מעלה, מאחורי אוזנה נעצר ולוחש לה ברכות, היא כמו חימר רך בין ידי, חימר חם ולח, ואני מפסל את גופה עם נשימות רכות.

אמרתי לה שאני אוהב להיות רווק, זה כייף אם אתה שחקן השיבה, אמרתי שהמשחק היחיד בו אני לוקח חלק הוא זה שהיא מניחה לפניי.

כמה בחורות יש לך? כמה בחורות את רוצה שיהיו לי? אני לא קנאית אבל אני רוצה אותך, תיקח אותי. לאן? שאלתי עם חיוך ממזרי.

היא הצמידה את שפתייה אל שפתיי, נשיקה טובה, תשוקה בריאה על גג של בניין בחושך.

ידיה מקיפות אותי, ידי איפשהוא מתחת לבגדיה.

היא בסדר, היא אמרה לי שהיא מצ'ילה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי תמשיך. יש לי הרצאה משעממת.

אבל איפה הספוג?

איזה שוט בשביל הטוויסט?

הדרום אמריקאיות האלה... צריכות להעביר שיעורים לנשות העולם.

עריכה אחרונה על ידי Talgaz

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מובטלים זכאים לקורס, כמו כן גם לא מובטלים זכאים לקורס אחת ל3 שנים בעלות מסובסדת.

אתה יכול להכנס לאתר האנטרנט של משרד התעסוקה ולעיין

במגוון הקורסים המוצעים שם, החל מעבודות כפיים ועד מקצועות

המחשב.

אשמח לשתף ביותר פרטים כשאקבל אותם בפגישה ביום ד'.

במטוטה ממך תשאל אותם מה קורה עם הקורס "קפטן ספינות חלל דרגה א' ", טייס משנה כבר נהיה משעמם.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי במטותא [ככה כותבים את זה ?] ממך, תמצא זמן בשבילי בין כל הצ׳יליניות והאמריקאיות שאתה מקלח ושלח לי את המשקפיים כבר.

מכירים את גדי וילצ׳רסקי ? נחנקנו כבר בנצי, נחנקנו.

עריכה אחרונה על ידי rupni

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, אתה סופר אירוטיקה מבוזבז. אהבתי.

מחכה כבר לספר "50 גוונים של בנצי".

אם פרנקוס לא היה יורד למחתרת, הוא בטח היה מספר לך את סודותיה האפלים של הצ'יליאנית שלך.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בהיסטורית הפוסטים של בנצי, פעם הבאה הוא יספר לנו איך הלשון שלה הגיע לו לתחת ולמה היה צריך לעשות אחריה ספונג'ה בבית. :)

(אני לא גס, תעשו חיפוש).

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במטוטה ממך תשאל אותם מה קורה עם הקורס "קפטן ספינות חלל דרגה א' ", טייס משנה כבר נהיה משעמם.

חזרתי עכשיו מהפגישה, ובכן, היה בסדר.

היא הסבירה לי שהשנה קוצץ תקציב הקורסים ולכן יכול להיות

מצב שלא אהיה זכאי מכיוון שישנה עדיפות למובטלים.

אבל בכל מקרה אנחנו נגיש מועמדות.

היא הציגה בפני את מנילת הקורסים באזור הדרום, והמצב די יבש.

היה קורס בגיבוב עץ אבל הוא מתקיים ב ...רהט. אינעל דודה שלהם.

המשכתי לדפדף במנילה ולאחר שאיני עומד בקריטריונים של

משרות כגון: מגובב במשרד הביטחון, בכיר במשמרות הזה"ב,

מכונאי צוללות, מדריך פילאטיס לדור השלישי, משווק מורשה חלקות על הירח,

מבקר איכות בבתי בושת. לכדה את עיני קורס בתחזוקת מערכות מים.

השלב הבא הוא יצירת קשר עם המכללה הרלוונטית להמשך תהליך.

במידה ומסתדר אז הקורס הוא בהיקף של 660 שעות, 10 חודשים,

וללא עלות או בעלות של 170 ₪ לחודש+החזרי נסיעות בגובה 50%.

אנחנו עוד נחזור אל מושון.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאת קיטור שממש לא מתאימה כאן, אבל אני מתבייש להכניס אותה לפורום 'מדביקי קנקנים' (דיטיילינג) - https://www.youtube.com/watch?v=MHDC4bN1ZFc

הבוקר בעודי צועד לרכב עם התינוקת (שלי, רשמית) על הידיים, אני מזהה שלהקת עורבים חירבנה לי על כל האוטו. אשכרה עשו ממנו שירותים ציבוריי בתחנה המרכזית הישנה.

לקחתי אותו מייד לשטיפה .

מחפש נקמה!

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...