Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

כחול לבן כנראה עומדת בפני פירוק.

התאבדות פוליטית של גנץ ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4622

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

אז זה:

לפני 2 שעות, m3x7r3m3 כתב:

דוגמה למטה.

יחכה קצת, כי Breaking News, אחרי ששבועיים אכלו לנו את הראש שמחליפים את אדלשטיין במאיר כהן, גנץ הגיש את עצמו להתמודדות על ראשות הכנסת!

ולפיד מראה לנו בדיוק מה היה חשוב לו ויש עתיד מחרימים את ההצבעה (אלה שאתמול בכו שהימנים מחרימים את המליאה) - מאיר כהן לפני הכל במסגרת מפלגת "יש תפקיד".

ציטוט

זנדברג : " הלכת שולל למסית וגזען , עומדים המומים על גודלה של הרמייה וההולכת שולל למיליוני מצבעייך . אני רוצה להבהיר שעל דעת מרצ לא עולה להיכנס לחרפה שבני גנץ ממית עלינו. יבוא יום ונביא צדק ואתה לא תהיה גנץ חלק מאיתנו"

הזבוב אומר לפיל - תראה כמה אבק עשינו

טיבי יצביע נגד גנץ ליו"ר הכנסת.

ומסתמנת לנו קואליציה של ליכוד, חוסן לישראל, ש"ס, יהדות התורה, איחוד מפלגות הימין ואולי חלק של העבודה ואורלי לוי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הבנתי מה קורה. התעטשתי ופתאום כחול לבן תיכף מתפרקת וגנץ יו"ר הכנסת? מה הולך פה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי אם ביבי הרבה יותר חכם מכולם, או שכולם הרבה יותר טיפשים ממנו - כנראה זה שילוב. 

ולגבי שאול מופז, סליחה, בני גנץ - יש רק דבר אחד שאפשר לומר: לול.

יחי המלך נתניהו! 

• אהבתי 3

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, amir74 כתב:

כחול לבן כנראה עומדת בפני פירוק.

התאבדות פוליטית של גנץ ?

תלוי בביצועים של הממשלה לאורך זמן ובפרט בקנדציה של גנץ. יש סיכוי שדווקא לפיד (ובוודאי יעלון) הגיע לסוף דרכו הפוליטית, לא רואה סיבה שמישהו יצביע לו בעוד 3-4 שנים, במיוחד אם זה יהיה אחרי קנדציה מוצלחת של ממשלה בראשות גנץ.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחול לבן על סף פירוק כבר 3 מערכות בחירות, זה היה צפוי שזה יקרה מתישהו.

שופטי בג"צ עדיין לא בטוחים מה לעשות עם עצמם, מצד אחד רצו הצבעה היום, מצד שני כל התכנון היה שהיו"ר הנבחר יהיה מהחלק האנטי ביבי של כחול לבן ז"ל. ככה שגם אם גנץ יפרוש מכחול לבן ויחבור לביבי הכנסת תהיה בידיהם והממשלה משותקת.

אגב בנושא הזה הם שלחו את פרץ כדי שהיום יפתח את המליאה להצבעה על יו"ר קבוע, שוב תוך התעלמות מהחוק שקובע שעד שישי ב-11 אדלשטיין עדיין יו"ר.

חוק חוק, אבל רק כשהוא מתאים לנו.

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

אז איך אני אומר עכשיו לכל חבריי "אמרתי לכם שכחולבן זה בולשיט" בלי לצאת צ'מגיא?

ואם העבודה + אורלי לוי יתפרקו גם כן כדי להיכנס לממשלה אז להצביע מר"צ עבודה היה יותר טוב?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, m3x7r3m3 כתב:

שופטי בג"צ עדיין לא בטוחים מה לעשות עם עצמם, מצד אחד רצו הצבעה היום, מצד שני כל התכנון היה שהיו"ר הנבחר יהיה מהחלק האנטי ביבי של כחול לבן ז"ל. ככה שגם אם גנץ יפרוש מכחול לבן ויחבור לביבי הכנסת תהיה בידיהם והממשלה משותקת.

שופטי בג"צ, הפעם, צדקו לכל אורך הדרך. מי שמחק את עקרון הפרדת הרשויות הוא אדלשטיין בעצמו, שחיבל בפעולת הרשות המחוקקת כדי להגן על הרשות המבצעת שאין לה בכלל מנדט. עצוב מאוד שהוא הולך לחזור לתפקיד יו"ר הכנסת.

לא היה שום תכנון שהיו"ר הנבחר יהיה משום חלק, זה לא מעניין את בג"ץ, תפסיק עם הדמגוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי אתה לא מבין את ה-Long Run, זה לא אשמתי.

העובדה היא שחוק יסוד קובע X, ושופטי בג"ץ החליטו שלא, יו"ר הכנסת יישמע להם, ולא סתם יישמע להם, אלא תחת אולטימטום של יומיים.

הפרדת רשויות, פחח מתי הרשות המחוקקת והרשות המבצעת כאן היו מופרדות אי פעם?! בתקופת מפא"י? גם לא, אולי בתקופת המנדט הבריטי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

אז איך אני אומר עכשיו לכל חבריי "אמרתי לכם שכחולבן זה בולשיט" בלי לצאת צ'מגיא?

אוקיי, אמרת, ו.......? 

כאילו, איזו אלטרנטיבה יש למי שלא רצה ממשלת ימין משיחית חרדית? 

אם כבר, אולי זה הזמן שלך לחשוב האם לפיד כזה אפס כפי שאתה אוהב לצייר אותו, כי נכון לעכשיו לפיד בקורלציה חזקה יותר עם הדעות שלך (כפי שעולה מכאן), אז אם כבר חשבון נפש... 🤷‍♂️ 😬

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף כל הבלאגן עם אדלשטיין היה מיותר.

גנץ התנדב להציל את ביבי וייזכר בהיסטוריה כפלופ.

אכזבה גדולה (מצדי כמובן).

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, m3x7r3m3 כתב:

העובדה היא שחוק יסוד קובע X, ושופטי בג"ץ החליטו שלא, יו"ר הכנסת יישמע להם, ולא סתם יישמע להם, אלא תחת אולטימטום של יומיים.

חוק יסוד קובע X ושופטי בג"ץ החליטו שעל אדלשטיין לקיים את X. החוק לא אומר שיש לבחור את יו"ר הכנסת במועד כינון הממשלה, אלא שזהו המועד המאוחר ביותר האפשרי. זה לא אומר שמותר ליו"ר הכנסת לדחות את ההצבעה עד לתאריך זה ככל העולה על רוחו בלי שום סיבה מניחה את הדעת.

מותר לו לקבוע את תאריך ההצבעה בהתאם לשיקול דעתו ככל שמדובר בשיקול דעת ענייני - הטענה שלו שהדבר עלול לפגוע בסיכויים להרכבת ממשלת אחדות מעידה על שיקול דעת פסול באופן קיצוני, ניצול לרעה של סמכות ומעילה של ממש בתפקיד יו"ר הכנסת לצרכים פוליטיים. באותה מידה הוא יכל פשוט לשלוח כתשובה לבג"ץ ציור של זין עם ביצים, זה היה נימוק ענייני באותה מידה כמו הנימוק שהוא סיפק. הוא פשוט לא השאיר לבג"ץ שום ברירה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, oryo כתב:

יחי המלך נתניהו!

אני מבקש, ביבי קינג!

בעיקר כי זה מזכיר לי המבורגר משום מה.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, MiniMiz3r כתב:

תלוי בביצועים של הממשלה לאורך זמן ובפרט בקנדציה של גנץ. יש סיכוי שדווקא לפיד (ובוודאי יעלון) הגיע לסוף דרכו הפוליטית, לא רואה סיבה שמישהו יצביע לו בעוד 3-4 שנים, במיוחד אם זה יהיה אחרי קנדציה מוצלחת של ממשלה בראשות גנץ.

אם אתה באמת חושב שגנץ יהיה אי פעם ראש ממשלה, אתה שתית יותר מידי קולאייד...

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

כאילו, איזו אלטרנטיבה יש למי שלא רצה ממשלת ימין משיחית חרדית? 

זו באמת בעיה, כי העבודה הציגו אג'נדה כלכלית שאפילו אני, בתור לא בעל דעות כלכליות ימניות מדי, לא הייתי יכול להצביע לה.

ציטוט

אם כבר, אולי זה הזמן שלך לחשוב האם לפיד כזה אפס כפי שאתה אוהב לצייר אותו, כי נכון לעכשיו לפיד בקורלציה חזקה יותר עם הדעות שלך (כפי שעולה מכאן), אז אם כבר חשבון נפש...

האויב של האויב הוא לא בהכרח חבר.

בוא לא נחזור לשם, כמו שאתה יודע, האדם היחיד בעולם שאני נהנה לרדת עליו יותר ממה שאני נהנה לרדת על לפיד הוא גג"נ.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...