Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, Pika007 כתב:

את מכונת ההנשמה שדודה שלך לא תקבל, יקבל רייבה זילברשטיין. (גם אם הוא בן 89 ודודה שלך בת 60 במצב גרוע יותר)

אזהרת בולשיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4624

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

מותר, מותר. 

ספורט יחידני אסור. מקווה עם מים עומדים מותר. 

לפני 6 שעות, Pika007 כתב:

הם אכן המליכו את נתניהו במו ידיהם- אבל לא בסירוב לכניסה לאחדות בשנה שעברה (או בסבב האחרון, שם קיבלו תנאים אפילו טובים יותר), אלא בקפיאה על השמרים לאחר מכן.

בוא נשים את זה על השולחן גנץ ברח לממשלת נתניהו כי הוא הבין שמדינה במשבר קורונה + מיליון מובטלים + משבר כלכלי + תוכנית המאה גדול עליו, נבהל וברח לזרועותיו החסונות של ביבי במקום לפנות את מקומו למישהו עם יותר ניסיון. 

אני הצבעתי לכחול לבן 3 פעמים, הייתי בשוק מהמהלך של אתמול, אבל אתה יודע מה אני מרוצה שפרצופו האמיתי של גנץ נחשף. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, ChemGuy85 כתב:

אני הצבעתי לכחול לבן 3 פעמים, הייתי בשוק מהמהלך של אתמול, אבל אתה יודע מה אני מרוצה שפרצופו האמיתי של גנץ נחשף. 

מה רצית שהוא יעשה? יילך למערכת בחירות רביעית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גנץ הבין שתפקיד ראש הממשלה גדול העליו (השערה שלי בלבד) הוא היה צריך לפנות את מקומו למישהו אחר בתוך כחול לבן שהיה הולך עם עקרונות המפלגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

בבני ברק מספר החולים בקורונה קפץ פי שמונה תוך שלושה ימים. בירושלים פי 4, בעיקר בשכונות חרדיות.

במודיעין עלית שוטרים כמעט הלכו מכות עם חרדים ברחוב, ושם (או בבית שמש - אין לי כח לבדוק שוב) פוזרה חתונה שהשתתפו בה עשרו אנשים.

וכל החראות הקטנים האלו יגיעו בסוף לגסוס בבתי חולים ציבוריים, שאני ושאר המגיבים כאן מממנים.

אבל העיקר שהם משלנו.

לפני שבועיים וחצי, שכל התל אביבניקים יצאו למסיבות בפורים, גם אמרת ככה? או שזה ספציפית למקרה הזה?

ומה עם התל אביבניקים שסתם היה להם חום אבל החליטו שזה בסדר לצאת לפאב, לז*ן ולהדביק אחרים בדרך? גם להם קראת חארות?

עפ ynet, מדינת תא לא רחוקה ממדינת בני ברק

https://m.ynet.co.il/Articles/5702797

שוב - אני לא עושה הנחות. אני גם חושב שצריך להתנהל אחרת. חושב שהמנהיגים שלהם יכולים להיות יותר אחראיים. אבל שנאת חינם זה לא מה שמנחה אותי, לא ניראה לי שאפשר להגיד אותו הדבר עליך.

@ChemGuy85, באמת לא מבין מה אתה חושב 

אני גם הצבעתי 3 פעמים לכחול לבן, ואני הייתי בשוק מבוגי יעלון ויאיר לפיד ששיקרו ואמרו שהממשלה לא תיתמך עי הרשימה המשותפת ועשו זאת. בעיני, פרצופם האמיתי נחשף, טובת מדינת ישראל ואזרחיה זה הדבר האחרון שמעניין אותם, הכי חשוב זה רק לא ביבי.

יאללה. חאלס. 

בני גנץ יצא הבוגר האחראי בסיפור הזה ואולי עוד יהיה ראש ממשלה.

ואללה, מישהו באמת שם את טובת ישראל מעל הכל.

כי עוד שבועיים אם ימותו פה 1000 איש ביום כמו ספרד ואיטליה ונהיה בלי ממשלה מתפקדת המצב יהיה גרוע פי 10.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yaniv572 כתב:

לפני שבועיים וחצי, שכל התל אביבניקים יצאו למסיבות בפורים, גם אמרת ככה? או שזה ספציפית למקרה הזה?

ומה עם התל אביבניקים שסתם היה להם חום אבל החליטו שזה בסדר לצאת לפאב, לז*ן ולהדביק אחרים בדרך? גם להם קראת חארות?

עפ ynet, מדינת תא לא רחוקה ממדינת בני ברק
https://m.ynet.co.il/Articles/5702797

תל אביבים לא יצאו למסיבות פורים והמון אירועים התבטלו. תל אביב מאוד רחוקה מבני ברק וירושלים במספר החולים גם מבחינה אבסולוטית וגם מבחינת יחסי חולים ל-10,000 תושבים, אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך. 

לפני 8 שעות, yaniv572 כתב:

באמת לא מבין מה אתה חושב 

אני גם הצבעתי 3 פעמים לכחול לבן, ואני הייתי בשוק מבוגי יעלון ויאיר לפיד ששיקרו ואמרו שהממשלה לא תיתמך עי הרשימה המשותפת ועשו זאת. בעיני, פרצופם האמיתי נחשף, טובת מדינת ישראל ואזרחיה זה הדבר האחרון שמעניין אותם, הכי חשוב זה רק לא ביבי.

יאללה. חאלס. 

בני גנץ יצא הבוגר האחראי בסיפור הזה ואולי עוד יהיה ראש ממשלה.

ואללה, מישהו באמת שם את טובת ישראל מעל הכל.

כי עוד שבועיים אם ימותו פה 1000 איש ביום כמו ספרד ואיטליה ונהיה בלי ממשלה מתפקדת המצב יהיה גרוע פי 10.

גנץ לא יהיה דקה ראש ממשלה. ביבי ילעס אותו ויוסיף את עצמותיו לאוסף. 

גנץ זחל לביבי תוך בגידה בקהל המצביעים שלו והעניק לגיטימציה לפושע עם 3 כתבי אישום פליליים. עלק אדם ממלכתי. לוזר גמור. שיעוף לביבי וימחק מהזיכרון שלנו. 

אל תדאג לא ימותו פה 1000 איש ביום ולא 50 איש ביום מהקורונה. לדעתי ישראל תהיה בין המדינות שיפגעו הכי מעט מהקורונה מבחינת מתים. ישראל לא איטליה וספרד אנשים כאן מתורגלים למצב חירום והאוכלוסיה מסתגלת מהר מאוד לתקנות חדשות. אני מאמין שבתחילת מאי נתחיל לחזור בהדרגה לשגרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60% מבוחרי כחולבן תומכים במה שגנץ עשה. כמה זה מתורגם למנדטים לא יודע וכנראה עוד ממש מוקדם לדעת. אבל שוב, מתקשה לראות את גנץ לבד מביא מספיק מנדטים כדי להתחרות בליכוד או בכלל בכל גוש הימין. החמור הזה אולי עשה צעד נכון וקנה את עולמו ל 3 שנים הבאות, אבל די שרף את האלטרנטיבה היחידה שהייתה לליכוד. בבחירות רביעיות היו כנראה מאבדים עוד מנדטים. אבל זו כבר בעיה לא רק שלהם, אלא בכלל שכל גוש המרכז שמאל פה בארץ על הפנים וחלקם בקושי עוברים אחוז חסימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרתי בפוסט קודם גנץ כנראה הבין שאין לו יכולת להתמודד עם המצב בישראל קורונה + מיליון מובטלים + משבר כלכלי חמור + תוכנית המאה אז הוא החליט לברוח לממשלה תחת ביבי ל-2-3 שנים. בחירות הבאות הוא יסיים כמו כחלון או ימחק או יתמזג בליכוד ולביבי תהיה עוד אוזן על השרשרת מסביב לצוואר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...