Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

תל אביבים לא יצאו למסיבות פורים והמון אירועים התבטלו. תל אביב מאוד רחוקה מבני ברק וירושלים במספר החולים גם מבחינה אבסולוטית וגם מבחינת יחסי חולים ל-10,000 תושבים, אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך. 

גנץ לא יהיה דקה ראש ממשלה. ביבי ילעס אותו ויוסיף את עצמותיו לאוסף. 

גנץ זחל לביבי תוך בגידה בקהל המצביעים שלו והעניק לגיטימציה לפושע עם 3 כתבי אישום פליליים. עלק אדם ממלכתי. לוזר גמור. שיעוף לביבי וימחק מהזיכרון שלנו. 

אל תדאג לא ימותו פה 1000 איש ביום ולא 50 איש ביום מהקורונה. לדעתי ישראל תהיה בין המדינות שיפגעו הכי מעט מהקורונה מבחינת מתים. ישראל לא איטליה וספרד אנשים כאן מתורגלים למצב חירום והאוכלוסיה מסתגלת מהר מאוד לתקנות חדשות. אני מאמין שבתחילת מאי נתחיל לחזור בהדרגה לשגרה. 

חבל שאני לא יכול להראות לך את התמונות שאני ראיתי...

חביבי, אנשים יצאו למסיבות כאילו אין מחר, בזמן שאחרים גילו אחריות. אנשים יצאו גם למועדונים ופאבים עד שהחמירו את ההנחיות.

וזה עוד בלי להזכיר את כל החכמים שיצאו ביום שבת שעבר לפארק הירקון.

לגבי גנץ, שוב, בעיני בוגי יעלון ולפיד בגדו במצביעים שלהם. מאז שהתחילו הדיבורים עם הרשימה המשותפת, הסתובבתי עם תחושת גועל ותחושה שרימו אותי. 

מבחינתי עכשיו זה התיקון.

ולגבי הקורונה, אני גם לא מאמין שנגיע למצב הזה, אבל אני חושב שצריכים להיות ערוכים לגרוע מהכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4600

• SlowRide

4421

• פינדר

3474

• m3x7r3m3

2926

כפי שאמרתי בפוסט קודם גנץ כנראה הבין שאין לו יכולת להתמודד עם המצב בישראל קורונה + מיליון מובטלים + משבר כלכלי חמור + תוכנית המאה אז הוא החליט לברוח לממשלה תחת ביבי ל-2-3 שנים. בחירות הבאות הוא יסיים כמו כחלון או ימחק או יתמזג בליכוד ולביבי תהיה עוד אוזן על השרשרת מסביב לצוואר. 

מצחיק שאתה ממשיך למתוח עליו ביקורת ועדיין לא מצליח להסביר מה היית רוצה שיעשה במקום זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, MiniMiz3r כתב:

מצחיק שאתה ממשיך למתוח עליו ביקורת ועדיין לא מצליח להסביר מה היית רוצה שיעשה במקום זה. 

לא הבנת, זה לא משנה מה הוא היה עושה.

אפילו שיכניס את טיבי כשר בטחון ויזבק כשרת התרבות.

העיקר זה רק לא ביבי.

לא משנה מה קורה מסביב, העיקר שביבי לא יהיה פה.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, yaniv572 כתב:

העיקר זה רק לא ביבי.

למה שר ביטחון? שר בריאות גם טוב. טיבי רופא בהשכלתו ובוא אם חרדי מברוקלין עם השכלה של ישיבה יכול להיות שר בריאות אז הסטנדרטים שלנו ממילא לא מי יודע מה גבוהים במישור הזה.  על תרבות אני לא מדבר בכלל. אם הבהמה הזאת רגב שרת תרבות בוא נגיד שאין כל כך לאן לרדת באיכות השר בתפקיד הזה. 

לפני 41 דקות, MiniMiz3r כתב:

שמח שאני מבדר אותך. 

שיעביר את השרביט למישהו אחר + אחדות עם הליכוד בתנאי שביבי מתפטר. אם לא בחירות סיבוב 4. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, yaniv572 כתב:

לפני שבועיים וחצי, שכל התל אביבניקים יצאו למסיבות בפורים, גם אמרת ככה? או שזה ספציפית למקרה הזה?

ומה עם התל אביבניקים שסתם היה להם חום אבל החליטו שזה בסדר לצאת לפאב, לז*ן ולהדביק אחרים בדרך? גם להם קראת חארות?

עפ ynet, מדינת תא לא רחוקה ממדינת בני ברק

https://m.ynet.co.il/Articles/5702797

שוב - אני לא עושה הנחות. אני גם חושב שצריך להתנהל אחרת. חושב שהמנהיגים שלהם יכולים להיות יותר אחראיים. אבל שנאת חינם זה לא מה שמנחה אותי, לא ניראה לי שאפשר להגיד אותו הדבר עליך.

לפני שבועיים וחצי לא היה סגר מלא, אף אחד עדיין לא עבר לעבוד מהבית.

וסתכל על מה שקורה עכשיו:

בישיבות ממשלה אף אחד לא אמר שצריך להחריג את בתי הקפה בתל אביב מהתקנות, בניגוד לבתי כנסת או מקוואות. 

ראש הממשלה לא היה צריך להפגש פרטנית עם גדולי בעלי הפאבים בתל אביב כדי לבקש מהם להסגר.

בתל אביב לא קיימו השבוע חתונה עליזה עם 100 אנשים.

בליינים תל אביבים לא צרחו על שוטרים "תחזרו לגרמניה, נאצים".

כל ערב השבוע ראו היטב בחדשות איך החיים במרכז ירושלים המשיכו כמעט כרגיל. פה לא.

כן, צריך, כמובן, לסייג. זה לא כולם. זה ממגוון סיבות, כמו העדר קשר של חלקם למציאות (בפן הטכני, אפילו לא הרוחני). אצל חלק קטן זה מטמטום פנטי דתי, אבל גם הם יבואו למות בבתי חולים ציבוריים.

שנאת חינם? לא, ממש לא. ההתנהלות שלהם עולה לכולנו המון, המון, המון, המון כסף. בשירותים הציבוריים שמשותפים לכולם, ב80 מיליארד שהממשלה רוצה להקצות לטיפול במשבר הקורונה (וגם אני אשמח לאכול כובע ולגלות שקרן ההשתלמות של כולנו לא תחטוף מיסוי אוטומטי, לדוגמא), בחקיקה דתית שנבחריהם מנסים להעביר - כמו צמצום המרכולים הפתוחים בשבתות ושיתוק מיזם התחבורה הציבורית שהקים השלטון המקומי בגוש דן.

אין לי בעיה עם הבחירה שלהם לחיות בימי הביניים. באמת. הייתי פשוט רוצה שיעשו את זה במדינה נפרדת. אולי לשם המשיח באמת יגיע עד פסח.

• מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

(וגם אני אשמח לאכול כובע ולגלות שקרן ההשתלמות של כולנו לא תחטוף מיסוי אוטומטי, לדוגמא), בחקיקה דתית שנבחריהם מנסים להעביר - כמו צמצום המרכולים הפתוחים בשבתות ושיתוק מיזם התחבורה הציבורית שהקים השלטון המקומי בגוש דן.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, yaniv572 כתב:

העיקר זה רק לא ביבי.

הנקודה שאני חותר אליה, שהוא מסרב להבין, היא שלגנץ לא הייתה אפשרות אחרת. גם אם הוא היה רוצה להקים ממשלה עם המשותפת, פיזית לא היו מספיק אצבעות שיצביעו בעד.

שיעביר את השרביט למישהו אחר + אחדות עם הליכוד בתנאי שביבי מתפטר. אם לא בחירות סיבוב 4. 

נתניהו לא היה מתפטר (למה לו?), כלומר אתה רצית שיהיה סיבוב בחירות רביעי. מזל שגנץ אחראי יותר ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מינימזר, מעבר למניעת בחירות רביעיות - מה גנץ השיג?

שאלה אחרת, שאולי תבהיר יותר טוב למה אני מתכוון: אם מחר גנץ ואשכנזי יודיעו שהם מצטרפים לליכוד (ויש עכשיו שמועות כאלו לגבי אשכנזי) - גנץ עדיין נתפס כמבוגר אחראי?

הוא התמודד בראש מפלגה שביקשה לתת אלטרנטיבה שלטונית - לא באידיאולוגיה אבל לפחות בפרקטיקה - למה שיש כרגע.

בבוטומליין, הוא פשוט הצטרף למה שיש עכשיו.

ואתה יודע מה? 

אין שום דבר שאנחנו יודעים עכשיו על המפה הפוליטית בישראל, שלא ידענו לפני חצי שנה. גם אז וגם היום אין לאף אחד סיכוי נגד הליכוד אם הוא לא מעביר אליו את כל מפגלות הימין והחרדים, או לא הולך עם הערבים. אז על מה בנו בכחול לבן - אני באמת לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

לפני שבועיים וחצי לא היה סגר מלא, אף אחד עדיין לא עבר לעבוד מהבית

אתה אומר שזה שיהיו 5000 איש במקו אחד במקום 5001 זה בסדר, אין פה אחריות של אף אחד לנושא. מדובר במגפה ואנשים יצאו לבלות כרגיל ואחר כך הדביקו אחרים. כפיים על האחריות האישית.

ציטוט

בליינים תל אביבים לא צרחו על שוטרים "תחזרו לגרמניה, נאצים".

כל ערב השבוע ראו היטב בחדשות איך החיים במרכז ירושלים המשיכו כמעט כרגיל. פה לא

למען הסרת הספק, אני לעולם לא אגן על התנהלות כזו.

אבל כן, חושב שאין דרך אחרת בתקופה הזו ומישהו היה צריך להיות בוקר אחראי.

ציטוט

אין שום דבר שאנחנו יודעים עכשיו על המפה הפוליטית בישראל, שלא ידענו לפני חצי שנה. גם אז וגם היום אין לאף אחד סיכוי נגד הליכוד אם הוא לא מעביר אליו את כל מפגלות הימין והחרדים, או לא הולך עם הערבים. אז על מה בנו בכחול לבן - אני באמת לא יודע.

נכון, אבל אחרי השתפ עם הרשימה המשותפת, היית מקבל ממשל 61+ של ימין חרדים והיה נהיה פה קיצוני עוד יותר 

עכשיו זה לא ככה.

אולי אני תמים ונאיבי, אבל אני רוצה להאמין שזו תהיה ממשלה מאוזנת יותר.

אם אני טועה, אולי דברים ישתנו בבחירות הבאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

אתה אומר שזה שיהיו 5000 איש במקו אחד במקום 5001 זה בסדר

אני אומר שצריך לשפוט התנהלות אנשים בהתאם למצב. לפני שבועיים ההנחיות היו שונות.

לגבי הכנסת - לא כ"כ בטוח שהבנתי אותך. גנץ מצטרף לממשלת ימין שתכלול את כל השותפים הטבעיים ואת ה-15 מנדטים שבאים איתו.

אתה מצפה שהוא יהיה המבוגר האחראי וימנע הדתה ופזילה ימינה? אין סיכוי. אבל נחייה ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, MiniMiz3r כתב:

נתניהו לא היה מתפטר (למה לו?), כלומר אתה רצית שיהיה סיבוב בחירות רביעי. מזל שגנץ אחראי יותר ממך.

וואי וואי וואי כמה אחריות נתן לאדם עם 3 כתבי אישום פליליים להיאחז בקרנות השלטון. במקום להצמיד את ביבי אל הקיר ולכפות עליו התפטרות הוא הולך להקים ממשלה עם השותפים הטבעיים של ביבי כלומר בגידה מוחלט בכל הערכים אותם הוא התיימר לייצג. תותח. גאון פוליטי. עכשיו שילך לקשקש בזנב בממשלת ביבי ועוד שנה - שנתיים יעוף חזרה לראש העין ויותר לא נשמע ממנו. 

לפני 45 דקות, MiniMiz3r כתב:

הנקודה שאני חותר אליה, שהוא מסרב להבין, היא שלגנץ לא הייתה אפשרות אחרת. 

אפשרויות תמיד יש. כבשה חושבת שהאפשרות היחידה היא להמשיך להסתכל על הגדר. בני אדם אמורים להיות מסוגלים לחשוב מחוץ לקופסא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, יבגניפ כתב:

מינימזר, מעבר למניעת בחירות רביעיות - מה גנץ השיג?

שאלה אחרת, שאולי תבהיר יותר טוב למה אני מתכוון: אם מחר גנץ ואשכנזי יודיעו שהם מצטרפים לליכוד (ויש עכשיו שמועות כאלו לגבי אשכנזי) - גנץ עדיין נתפס כמבוגר אחראי?

הוא התמודד בראש מפלגה שביקשה לתת אלטרנטיבה שלטונית - לא באידיאולוגיה אבל לפחות בפרקטיקה - למה שיש כרגע.

בבוטומליין, הוא פשוט הצטרף למה שיש עכשיו.

ואתה יודע מה? 

אנחנו עוד לא יודעים מה בדיוק גנץ השיג מעבר למניעת בחירות רביעיות כי אין עדיין הסכם קואליציוני, אבל גם מניעת בחירות רביעיות זה דבר חשוב מאוד בפני עצמו.
אנחנו נמצאים במשבר שלא ידענו כמותו לפחות מאז 1973, השיח של כן ביבי או לא ביבי חייב לזוז הצידה, ומה שגנץ עשה זה באמת להוריד את הנושא הזה מהשולחן מצד אחד ומצד שני לצייר מפת דרכים לסיום דרכו הפוליטית של נתניהו, בעוד שנה וחצי, שזה הרבה יותר ממה שהשמאל הצליח להשיג ב-11 השנים האחרונות.

מבחינה פרקטית, חוסן לישראל תקבל תיקים שאחרת היו הולכים ל"שותפים הטבעיים" (אין יותר אוקסימורון מזה, זה אולי השפל המוסרי הכי גדול שהליכוד - מפלגה שנוסדה על ערכי שוויון וחירות ושוק חופשי - הגיעה אליו), אז זה כבר שיפור ברמה הפרקטית.

לפני 11 דקות, ChemGuy85 כתב:

וואי וואי וואי כמה אחריות נתן לאדם עם 3 כתבי אישום פליליים להיאחז בקרנות השלטון במקום להצמיד אותו אל הקיר ולכפות עליו התפטרות

אוקי, הבנתי. אתה פשוט חי ביקום מקביל שבו לכחול לבן היה leverage כלשהו על הליכוד. גם אצלכם יש קורונה, או שזה רק אצלנו?

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מסרב להבין זה שלא תהיה שום מפת דרכים לסיום דרכו הפוליטית של ביבי. הדבר היחיד שיסתיים פוליטית היא דרכו של גנץ. ביבי הוא הגרסה הישראלית של פוטין. הגענו למצב שזה או ביבי או כלום חלק גדול מזה בזכות חדל אישים בשם גנץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...