Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 30 דקות, edward כתב:

אתה טוען ששאר הפוליטיקאים שישבו איתו הם תינוקות תמימים חסרי שכל ונסיון שנשבו וביבי הרשע זה האדם היחיד בחדר שיש לו שכל? 

זה לא שהוא הערים עליהם בחכמה או משהו. הוא פשוט שיקר להם בפרצוף, הפר הבטחות שחלקן היו על הנייר (אם כי אין להן תוקף משפטי- ולכן הפר אותן)

אז מי שחטף את השקר הזה- לא חזר לשבת איתו

אחרים שראו את השקר הזה- למדו ואמרו "אני לא רוצה לשבת איתו, הוא שקרן עם קבלות (תרתי משמע. לא סתם כביטוי.)

אז ביקורת על זה שלא רוצים לשבת איתו? זה הזוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

לפני 7 דקות, Pika007 כתב:

אז ביקורת על זה שלא רוצים לשבת איתו? זה הזוי

הביקורת היחידה שלי היא על חוסר הכישורים של אלו שהעלו בדעתם לשבת עם ביביהו בלי משא ומתן רציני והסכם קואליציוני עם שיניים ולא סתם כזה שאפשר להפר שוב ושוב בלי בעיה.

היתרון של ביבי שהוא לפחות לא מטומטם כמו היריבים שלו שכל פעם מפסידים כי הם חדלי אישים וחסרי כישרון (אבל מה שחשוב כנראה שהצדק עימם).

אבל לפחות נתנחם בכך שאותם חדלי אישים בקושי באים לעבודה:

עריכה אחרונה על ידי edward

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, David32 כתב:

אז 14 זה פוקס ניוז או?

יש מצב שכן, אבל היומן של לפיד יצא במסגרת חוק חופש המידע. אז זה מידע ציבורי ולא השערות.

אגב, חבר טוב שלי עבד בקבלה בקאנטרי שלפיד נהג לפקוד במשך שנים ואפשר להגיד שהוא ידע איפה הוא נמצא חצי מהיום :) 

עריכה אחרונה על ידי edward

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

תמשיך לשקר לעצמך בסוף תאמין לזה.

אני לא מאמין, אני להבדיל ממך יודע. לשקר זה לביבי ותומכיו.

לפני כשעה, Potato כתב:

וחוץ מיגאל עמיר לא היו שם *רוצחים* על רקע פוליטי.

גם אם זה לא נעים לך, כל הרשימה אלה הם רוצחים ממחנה שלך.

• רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Gosser1860 כתב:

יהיה מאוד עצוב אם נגיע לזה.

קטסטרופה אם נגיע לזה.

לפני שעה, Gosser1860 כתב:

מצד שני, האם יש דרך להגיע להסכמות בלי אלימות? כלומר הסכמות בסד"ג של חוקה וכו'.

חוקה לא, אבל אפשר להגיע לדרך יותר מידתית להגביל את הביקורת השיפוטית ולגוון את השופטים. 

הלכת דרעי-פנחסי - לדעתי זו התערבות שהרחיקה לכת.

פליטים - בית המשפט עשה מה שחייב היה לעשות. זה לא תפקידו למצוא פתרון לריכוזי המסתננים בדרום ת״א, אבל זה כן תפקידו להגיד, סליחה, אבל השלטון לא יכול לשים במעצר באופן גורף. בנושא אחר, זה כן תפקידו להגיד: סליחה, אין קשר בין קצבת ביטוח לאומי לבעלות על רכב, זה קריטריון שרירותי.

אבל זה לא העניין. העניין הוא לכופף את ״האליטה״ ואני חושב שאסור לזלזל באליטה. יש סיבה שהיא אליטה ויש לה כוח. כל הקצונה הבכירה לא תומכת בביבי, כי אף אחד שעבד איתו והוא לא מלכך פינחה מקצועי לא תומך בביבי. ביבי עובד רק עם קרעים ורגבים ושות׳. ביום פקודה, הצבא והשב״כ יעשה מה שהעליון יגיד. 

לפחות זה ההימור שלי.

אבל אם נחזור להתחלה, כן, זו קטסטרופה לדעתי.

• מצחיק 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, mikyl כתב:

אני לא מאמין, אני להבדיל ממך יודע. לשקר זה לביבי ותומכיו.

ברור שאתה יודע.

כי בדיוק לפני שבוע היה תרגד למחזור 71,אז בדקת וראית הכל.

לפני 28 דקות, mikyl כתב:

גם אם זה לא נעים לך, כל הרשימה אלה הם רוצחים ממחנה שלך.

אני לא שייך לאף מחנה,לא יודע לפי מה קבעת את זה.

אבל גם אם כן הייתי ימני,לשייך ימין וטרור זה נחמד.

זה כמו להגיד "אתה סוציאליסט בטח אתה תומך בהיטלר"

זה שמישהו רצח מישהו אחר בשנת 83 לא ממש גורם לי לחוסר נעימות,נרצחו בשישי האחרון 2 ילדים.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, falou כתב:

ביום פקודה, הצבא והשב״כ יעשה מה שהעליון יגיד. 

לפחות זה ההימור שלי.

נראה לי כתבתי, אבל ההימור שלי: קצונה עם העליון. חיילים ושוטרים הרבה פחות.

מקווה מאוד שלא נגיע לזה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, edward כתב:

הנה הועדה היום למי שרוצה לראות בעיניו מה קרה שם:

גירסה קצרה:

גירסה ארוכה:

תודה לך. אני הולך להירדם עם הסרטון הזה (הקצר), כל לילה מעכשיו. אשכרה אין משהו מרגיע יותר מחבורה של בבונים מתווכחים לפני השינה. סרט טבע במיטבו. 

בקיצור, מתארגנת קבוצת רכישה לכרטיסי טיסה לגרמניה / דרום צרפת. מי שמעוניין פרטים בביו.  

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להם מותר להיות בבונים.

תראו את זנדברג כשהייתה יו"ר ועדה.. מעיפה אנשים על מחיאות כפיים. לא קריאה ראשונה, שנייה, שלישית.. ישר החוצה והם יוצאים בלי אלימות.

רוטמן יותר מדי נחמד הוא לא מבין עם מי יש לו עסק.

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02H2Ue8Tx7csmEwKkHHARHCPaBsbaUrtALKSb2zxN3Ycsy6repcT7wMSnnZFXXvQ2Zl&id=620886123&mibextid=Nif5oz

כתבה ד"ר אורטל תמם

טקסט שאני מתחבר אליו וגם מתכתב עם מה שכתבתי למעלה, אז אני מצרף פה:

שתדעו, שלצד ההפגנות וכיתור הכנסת ונסיונות ההפיכה - יש פה אזרחים ששומעים שהקול שלהם רלוונטי פחות מאחרים. שהם נתינים, לא יותר. שהעובדה שהלכו והצביעו ונתנו את כוחם לנציגיהם בכנסת, פשוט לא רלוונטית. יש חונטה שאיתה לא מתעסקים.

ובצד השני של מכתב האונקולוגים, יש מטופלים, שעוברים על הרשימה בזהירות לבדוק האם גם האונקולוג שלהם שם. מה בעצם הוא חושב עליהם. האם זה ישפיע, במודע או לא, על הטיפול בהם?

ואל מול מכתב התלפיונים ומכתב השופטים ומחאת ההייטקיסטים (כבר יצא מכתב טייסים? לא שמענו מהם) יש את אלה שיושבים ואומרים - הנה! זה! בדיוק זה! בדיוק פה הבעיה - בקבוצות האליטה שבאמת ובתמים חושבות שדעתם חשובה יותר משלנו. שהאמת שייכת להם. שדעתנו צריכה להימחק.

ואל מול ראש עיר שמאיים ש״דיקטטורות חוזרות להיות דמוקרטיות רק בשפיכות דמים״ יש פה אזרחים שמפחדים. אזרחים שיודעים שהפגיעה בהם קיבלה לגיטימציה ע״י ראש עיר בישראל. שהדם שלהם מותר. (ואיך הוא לא בכלא, בדיוק?)

אני פעילה חברתית הרבה שנים. ההורים שלי יטענו שמאז שנולדתי. המוטו שחרוט אצלי לצד כל מאבק ובכל עשייה הוא - אי צדק לא פותרים ביצירת אי צדק. חושך מגרשים עם אור.

ולא משנה כמה מנהיגי המחאה ישכנעו שעכשיו עכשיו דווקא עכשיו כל-האמצעים-כשרים, כולל הדם שלנו, אני עדיין אאמין שמחר אנחנו נצטרך לחיות פה יחד. אני עדיין אאמין שקולו של כל אחד שגורלו בארץ הזאת כרוך בגורלי, רלוונטי. אלה שחושבים כמוני ואלה שלא. 

אני עדיין אאמין בדמוקרטיה.

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, falou כתב:

רק שלא זנדברג ולא המפלגה שלה בכנסת.

מה הסרטון הבא, אלטלנה? שוב?

זה שמרצ לא בכנסת לא אומרת ששאר מפלגות האופוזיציה לא דרסו כשהן היו בשלטון.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Coro כתב:

להם מותר להיות בבונים.

תראו את זנדברג כשהייתה יו"ר ועדה.. מעיפה אנשים על מחיאות כפיים. לא קריאה ראשונה, שנייה, שלישית.. ישר החוצה והם יוצאים בלי אלימות.

רוטמן יותר מדי נחמד הוא לא מבין עם מי יש לו עסק.

המקרה המדובר היה כאשר היא ביצעה דיון בנושא הרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול. 

כל הרשות והבכירים שלה הגיעו לדיון, הדיון עסק ברשות עצמה ומעשיה. היא רצתה לקבל מידע מהיו"ר עצמו על הפעילות שלו ובין היתר כמה הוא (או היו"ר שנמצא בחופשת מחלה ולמה) מקבל כיום מהרשות כשכר. שאלה די ליגיטימית לא? אתה יודע, כדי שלא יהיו אי-סדרים ובזבוז כספי הציבור לחינם.

היו"ר שרואים בסרטון, טען שהוא לא יקבל שאלות ממישהי שתומכת בסמים (נראה לי שצריך להבין כי בזמנו היא הייתה היו"ר הראשונה שתומכת באופן מוצהר בליגליזציה והיא מעוניינת שהוועדה תעבוד ולא סתם שיבואו לשחק בביצים בוועדה הזו, מה גם הזמנים הם היו שרוב הציבור לא תמך כל כך בליגליזציה וגם המודעות של הקנאביס היה שלילי לעומת היום) והשאר היסטוריה..

האם זה דומה למה שהיה היום? וואלה לא יודע, לא צפיתי בזה אז אחזור אלייך עם רשמים..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, falou כתב:

רק שלא זנדברג ולא המפלגה שלה בכנסת.

מה הסרטון הבא, אלטלנה? שוב?

מהגיחוך שלך אני מבין שאין לך בעיה עם פשיסטים, כל עוד הם מהצד הנכון של המפה הפוליטית.

אם באמת היה איכפת לך מדמוקרטיה היית מגנה את ההתנהגות שלה.

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...