Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

בהנחה והפיקוד הבכיר בצה"ל לא מתכנן הפיכה צבאית שתכלול כליאה או חיסול כל ראשי המערכת הפוליטית, הדרך היחידה לשלוח אותם הביתה זה בקלפי. לומר שתוצאות הבחירות יהיו אותו הדבר זה פשוט לא נכון. אחרי משבר הקורונה תוצאות הבחירות היו שונות. אחרי אסון לאומי בגלל שלטון שהפקיר את האזרחים תוצאות הבחירות יהיו שונות. 

השלטון מאמין שאם נמרח את זה כמה שנים ובסיוע מכונת הרעל נרגיל את הציבור למציאות חדשה של אין צפון, אין עוטף, אין חטופים, הארכת השירות הסדיר וכל הפראיירים במקום לעשות שבוע שבועיים יקדישו רבעון למילואים בשנה, הכל ישאר כמו שהיה. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4918

• SlowRide

4791

• פינדר

3822

• m3x7r3m3

2926

לפני 21 דקות, Potato כתב:

בעיקר אנשים תאבי כוח שלכולם כולל כולם שם לא אכפת מהמדינה.

כבר היתה פה במשך שנה ממשלה של פוליטיקאים תאבי כח, שהצליחו במקביל גם לעשות דברים טובים למדינה.

בינתיים כל יום שאין בו בחירות, זה עוד יום שתשואות האגחים עולות, הכלכלה שוקעת והאנשים בורחים.

הנזק שנגרם פה כל יום, הוא בלתי הפיך, או כזה שיקח הרבה שנים לתקן.

אולי הממשלה הזו תשרוד עד 2026, אבל לא בטוח שיהיה כבר על מה להתמודד בבחירות בעוד שנתיים.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, יבגניפ כתב:

מה התירוץ של הביביסטים? אין.

וזו עוד סיבה טובה לא לגלוש בטוויטר, בחיי שבתקופה שהייתי מחובר לרשת הזו אני חושב שקיצרתי את החיים שלי בכמה שנים מרוב עצבים על רמת הטירוף והרעל. הרוב שם אלו אנשים שמתפרנסים מזה, תאבי בצע שבאמת לא אכפת להם מהמדינה רק שבעידן הביביסטי, הכל באמת אפשרי, אין רע וטוב, אין אמת ושקר, הכל עובר למען עוד כמה שקלים בכיס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חלק מהקריסה, 3 מדענים מבריקים שעוברים לאוניברסיטה מעולה באמריקה:

https://www.ias.edu/news/three-world-leading-mathematicians-join-ias-faculty

אלו האנשים שהכי קל להם לעזוב. הם עוזבים בדרך המלך, מוסדות מובילים בעולם רודפים אחריהם כל הזמן. כל זמן שהמדינה היתה מקום נורמלי לכאורה, היה להם נח לחיות פה. כשהמדינה משתגעת הם עוזבים.

יחד איתם יעזבו אלו שצריכים לעבוד קצת יותר קשה בשביל להגר, אבל לא קשה מדי. מדענים, הייטקיסטים, אנשי פיננסים, רופאים. כאלו שימצאו בקלות יחסית אשרת עבודה, או דרכון זר ומקום עבודה טוב.

ויש את אלו שרק נסעו לחול לכמה שנים, מדענים בפוסט דוק, רופאים בfellowship,  הייטקיסטים רילוקיישן זמני. אלו אנשים שפשוט לא יחזרו.

זה נזק אדיר וכולנו נרגיש את זה על בשרנו.

• אהבתי 4
  • מבאס 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Potato כתב:

זה לא אני או אתה מכתירים אותו אלא המערכת הפוליטית.

ובעיקר אנשים תאבי כוח שלכולם כולל כולם שם לא אכפת מהמדינה.

כולם צריכים ללכת, מצידי שבמקום ראשי מרצ או עוצמה יהודית יבואו מנהיגים אחרים להזיות האלה, אבל אלה שנמצאים שם חייבים לעוף וכל עוד לא כולם כולל כולם הולכים,הוא ימשיך להיות בשלטון ואין מה לעשות עם זה.

תשמע, האיש פוליטיקאי מחונן ואיש שיווק בחסד עליון אבל גם לכאלה יש בסוף מציאות שלא יצליחו לגבור עליה.

רני מנחש שאתה לא זוכר את תוצאות הבחירות עד 76' שהליכוד לא היה בכלל אופציה עד שיום אחד זה השתנה.

גם היום ביבי הצליח למתג את החרדים כימין ולרתום אותם להליכה עיוורת ואפילו יחד איתם הוא כבר בקושי מצליח. בסיבוב האחרון הצליח בגלל יהירות של מיכאלי ובקיןמממשלה אבל מאז התמיכה בותפים שלו ובו הידרדרה משמעותית וזו הסיבה שהוא חרד מבחירות אחרי שבעבר בכל הזדמנות הלך לבחירות חדשות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, יבגניפ כתב:

היה פה כבר את הצילום של החרדי שעזר למישהי להחליף גלגל? קפץ לי מדיונים בפייסוש וגם ראיתי שינון מגל שיתף. הקונטקסט: כולנו אמורים להתרגש ולהפסיק לדבר על פרזיטים כי חרדי עזר למישהי.

איך ליאור וחבריו לימין קוראים לזה? גזענות של ציפיות נמוכות?

מה מרגש בזה  במיוחד יש עשרות אם לא מאות פעילויות כאלו ביום דרך ידידים (עקרונית לגבר בריא וכשיר לא באים להחליף גלגל לאשה כן)

ושוב לכל הפנטזיונרים של היום שאחרי עם מדינה פלסטינית אמיתית שתמגר לנו את כל הבעיות, וגם אם לא כמדינה ריבונית נוכל לרסק אותה צבאית ללא חשבון.

"פקידים שהיו בחדר המצב בבית הלבן בליל המתקפה סיפרו שכאשר נתניהו רצה להגיב באופן חריף ומידתי למתקפה האיראנית, שכללה שיגור מאות כטב"מים וטילים על ישראל, ביידן אמר לו: "תן לי להיות ברור לגמרי, אם אתה פותח במתקפה גדולה על איראן – אתה לבד". נתניהו התעקש תחילה על תגובה חריפה, אבל אז ביידן השיב לו לפי הדיווח: "אתה עושה את זה – ואני בחוץ". בסופו של דבר, כך לפי העוזרים, נתניהו אכן צמצם את התגובה. לפי הדיווחים בזמנו, ישראל"

מה אנחנו לומדים כאן-

1- הקונטקסט של המצוטט זה שבבית הלבן סיפרו שביידן כשיר ועמיד בלחצים גם של מנהיגים "קשוחים" וכדוגמא הביאו את הסיפור לעיל = נתניהו בעיניהם מנהיג קשוח.

2- ידיו של ראש ממשלת ישראל ולא משנה מי הוא כבולות כמעט הרמטית כמעט כל הזמן. אז האשמת נתניהו "בהתעצמות" חמאס ובפחדנות לרסק אותו צבאית כשעוד הוא היה חלש היא בדיחה. הדוד סם עכשיו בקושי מרשה (אחרי ה7 באוקטובר...) לפני כן ברור שהוא היה מטיל ווטו. 

וזה גם בלי להתייחס למצב המביך עם חיזבאללה בצפון שעוצרים אותנו כמעט בכח. ומייחלים לכך שחיזבאללה מרצונו יפסיק לירות עלינו בכדי שלא נוכל להגיב.

אז כנראה שבמכלול האפשרויות ההחלטה לחזק את חמאס היתה הכי נכונה לסיטואציה. ואני מנחש שלפיד ובנט לא היו נוהגים אחרת אסטרטגית-אני לפחות לא שמעתי את ראשי מערכת הביטחון אז מציעים לנהוג אחרת.

(וזה בלי קשר ללקיחת האחריות שהוא אמור לקחת)

האירוניה שאיראן העבירה מסר ברור לישראל וארה"ב היא אינה מעוניינת במלחמה כעת. למה הם יורים עלינו? ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Night Driver כתב:

תשמע, האיש פוליטיקאי מחונן ואיש שיווק בחסד עליון אבל גם לכאלה יש בסוף מציאות שלא יצליחו לגבור עליה.

לדעתי הבעיה אחרת.

אם גנץ מתכוון לרוץ, ביבי יגיד "הוא היה רמטכל/שר בטחון/קצין בכיר שהביא את צהל לפתחו של המחדל, אם הוא לגיטימי אז גם אני לגיטימי"

אותו דבר נכון לגבי לפיד שהיה ראש ממשלה שנה לפניו וליברמן וכו ובעצם כל אחד מאותם 120 חכים.

כל עוד הם יכולים להתנהג כמו ילדים בגן "הוא לא פורש אז גם אני לא" התוצאה תהיה אותו דבר.

רני מנחש שאתה לא זוכר את תוצאות הבחירות עד 76' שהליכוד לא היה בכלל אופציה עד שיום אחד זה השתנה.

קשה לי להאמין שאתה זוכר.

גם היום ביבי הצליח למתג את החרדים כימין ולרתום אותם להליכה עיוורת ואפילו יחד איתם הוא כבר בקושי מצליח. בסיבוב האחרון הצליח בגלל יהירות של מיכאלי ובקיןמממשלה אבל מאז התמיכה בותפים שלו ובו הידרדרה משמעותית וזו הסיבה שהוא חרד מבחירות אחרי שבעבר בכל הזדמנות הלך לבחירות חדשות.

החרדים אלה מפלגה סוציאלסטית סקטוריאלית, הם יהיו ימין/שמאל בהתאם למי שישפוך עליהם כסף וידאג לשמר אותם.

@yd b-4 הצבא פעל שנים על טייס אוטומטי של "שקט תעשייתי".

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Potato כתב:

אם גנץ מתכוון לרוץ, ביבי יגיד "הוא היה רמטכל/שר בטחון/קצין בכיר שהביא את צהל לפתחו של המחדל, אם הוא לגיטימי אז גם אני לגיטימי"

אותו דבר נכון לגבי לפיד שהיה ראש ממשלה שנה לפניו וליברמן וכו ובעצם כל אחד מאותם 120 חכים.

חוץ מליברמן (ואני חרדי לא ממש מת עליו אישית) הכל נכון גנץ/אייזנקוט = הקונספציה שהביאה אותנו ל7 באוקטובר.

זה לא שהם השמיעו מנגינות אחרות והציעו לתקוף את החמאס וביבי עצר אותם.

הם אשמים באופן כמעט שווה לביבי, והדרישה שהוא יעוף והם ישארו זה שימוש ציני במושג נטילת אחריות.

הוא צריך לקחת וגם הם. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, yor2 כתב:

לא יודע אם זה נכון. אבל אם כן. החמס והחיזבאללה ניצחו.

"חלקי חילוף אוזלים, טנקים חסרים בפגזים": דיווח - צה"ל רוצה הפסקת אש בעזה (ynet.co.il)

"חלקי חילוף אוזלים, טנקים חסרים בפגזים": דיווח - צה"ל רוצה הפסקת אש בעזה

"ניו יורק טיימס" מדווח על קרע בין נתניהו למטכ"ל, ורצון בצה"ל להגיע להפסקת אש - גם אם חמאס יישאר בינתיים בשלטון. ברקע - מחסור בחימושים, היעדר מוטיבציה וחשש מעימות נרחב עם חיזבאללה: "הפיקוד חושש ממלחמה נצחית, סבור שלא ניתן להשיג במקביל את הבסת חמאס והשבת החטופים". בצה"ל לא הכחישו: "השגנו עד כה הישגים משמעותיים, נמשיך להילחם בכל מקום ברצועה"

לכאורה. ביבי רוצה להמשיך. אבל האמריקאים עוצרים אותו. דרך החימוש.

נראה שהדיווח ממש מוגזם: https://www.ynet.co.il/news/article/by0z4egwa

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

מה התירוץ של הביביסטים? אין

פאקקקק זה יותר גרוע מלקרוא פוסטים של ביבי כותב על עצמו בזהות בדויה או פוסטים של דיסטל על ביבי.
פאקקקק הPHD ליד השם שלו גורם לי לחשוב שPHD זו בעצם הפרעה נפשית כלשהי ולא מה שזה בדרך כלל.

• מצחיק 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yd b-4 כתב:

הם אשמים באופן כמעט שווה לביבי, והדרישה שהוא יעוף והם ישארו זה שימוש ציני במושג נטילת אחריות

זה נכון.

זה נכון גם לגבי דרעי וש״ס שהלכו אחרי נתניהו כעיזה עיוורת. ואגב הם עדיין מאחוריו.

אתה מתכוון לדרוש שיוחלפו?

הרבנים שלכם יסיקו מסקנות אישיות?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, farkash7 כתב:

פאקקקק זה יותר גרוע מלקרוא פוסטים של ביבי כותב על עצמו בזהות בדויה או פוסטים של דיסטל על ביבי.
פאקקקק הPHD ליד השם שלו גורם לי לחשוב שPHD זו בעצם הפרעה נפשית כלשהי ולא מה שזה בדרך כלל.

PhD רלוונטי רק בתחום התמחות הצר במיוחד שבו עשית מחקר.

להדביק אותו בכל מקום זו סתם אהבה עצמית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...