Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לדעתי שר התחבורה היחיד הנורמלי שהיה פה בתקופה האחרונה (אולי אפילו אי פעם, לא יודע), זה ישראל כץ.

חוץ ממנו התפקיד הזה היה (ועדיין כזה) די דלת מסתובבת, ומי שעבר בה נע על סקאלה בין כלומניק לאידיוט עם יוזמה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4915

• SlowRide

4788

• פינדר

3816

• m3x7r3m3

2926

סמוטריץ בא לעבוד כן.

ואדים, ישראל כץ הוא שר תחבורה טוב רק למי שעדיין מאמין שהפתרון לפקקים זה עוד כבישים. אבל הוא כנראה היה יותר טוב מרגב, כן

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כץ הקים הרבה מחלפים והרחיב הרבה כבישים כדי לעמוד בעומס התנועה שגדלים כל הזמן אבל לא השקיע בתחבורה הציבורית הרבה. מהבחינה הזו סמוטריץ היה שר תחבורה מעולה. הוא הקשיב לאנשי מקצוע ולא עשה דברים מתוך פופוליזם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

לא ענית על השאלה: למה?

נגמר המקום במעלה פח אשפה צפון השומרון?

...

בוא, חלאס עם זה. תל אביב היא סמל. בעייני הרבה אנשים. הם לא באים לשם כי הקפה בלנדוור בבימה כזה טוב. אז מה אתה רוצה? הזכות לא לאהוב את מי שלא אוהב אותך שמורה רק לימין המתבכיין? לא נמאס מגישת הגנון הזו?

למה לא ?

כי  לפעילי שמאל קיצוני יש צורך לסתום את הפה למי שמביע דעה שונה משלהם ?

זה לא דמוקרטיה פה ואו שזה דמוקרטיה רק כאשר מביעים דעה דומה לשלכם ?

הימין מתבכין , גישת גנון... , צודק , עדיף להיות שמאל נאור וסותם פיות ..., פח אשפה צפון השומרון... , נאור אתה האא... 

• אהבתי 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, פינדר כתב:

אני לא סובל את ברק כהן וסדי בן שטרית ואני לא מת על מה שעשו לשידור של ערוץ התעמולה הביביסטי ימני (ערוץ 20 בלשונם).

אבל מה הקטע של לבוא ולהתנחל עם ציוד, באופן קבוע, במרכז עיר שהנדל"ן בה הכי יקר בארץ?

פשוט לנכס לעצך שטח בכיכר מרכזית? חוסכים בכסף של אולפן? רוצים שריקלין לא יצטרך לנסוע רחוק מהבית?

בוא. אם הימין מאמין בזכותו לצעוד עם דגלים בכל עיר ושכונה, אז זכותם של ברק וסדי לעמוד בכיכר בתל אביב, עם מגפון.

להתנחל ? , שידור של שעה אשר תופס 5 מטר רבוע , עד כדי כך כואב לשמאל הנאור הא...

חופש הדיבור והביטוי הוא לפתע אינו ערך מתקדם ונאור.

מי נכס לעצמו שטח ? , הרי לאחר השידור הכל מקופל ואין זכר לזה שהיה שידור, אבל חבל לבלבל אותך עם עובדות.

עם ניכוס השטח בבלפור לך ולנאורים האחרים פה לא הייתה בעיה במשך שנה... , שנה ישבו שם אנשים יום יום שעה שעה , השתלטו על שטח ציבורי על מלא , אז צייצת ?

הבעת מחאה על ניכוס שטח ציבורי במקום מרכזי ???

תעשה לי טובה , הצביעות שלכם שם בשמאל הנאור נוזלת מכל הכיוונים.

לפני 2 דקות, Pika007 כתב:

אני חושב שקצת פספסת את הסיבה למה הוא בחר במילים "מעלה פח אשפה", ובתגובתך קצת הדגמת בדיוק את הגישה שהוא דיבר עליה.

יופי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מנע מהם לשבת ולשדר? שישדרו עם הצעקות של ברק כהן.

מול המפגינים בבלפור לא עמדו תומכי ביבי עם מגפונים?

מי שרוצה לשדר בטלויזיה דיון מלומד, שבו שומעים את כולם בלי רעש ובלי הפרעה, יכול לשלם כסף על המצאה חדשנית שנקראת אולפן.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 דקות, CX25GTI כתב:

לשמאל הנאור

לפני 10 דקות, CX25GTI כתב:

ולנאורים האחרים

הכל טוב אבל למה להרוס מילים בעברית? לא מספיק הרסו לנו את "יפה נפש" שמשבח הפך לכינוי גנאי אז גם את "נאור" צריך?

אם אתה רוצה לגנות משהו, לא חסרות מילות גנאי בעברית.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, יבגניפ כתב:

אתה מושך הכל לויכוחים מטא גנריים. עזובתך. אין שום משמעות עקרונית לנקודה בהם הם המציאו שהם עם, בדיוק כמו שאין שום משמעות לנקודה בה אנחנו המצאנו או הגרמנים המציאו. כל מה שאני אומר שזה אירוני להתרעם על כך שהם דאגו לייצר לעצמם מעמד מיוחד בעולם, כשזה בדיוק גם מה שאנחנו עשינו. איך יפתר הסכסוך כאן אני לא יודע. מנחש שיבוא הרגע שפשוט יקום נשיא ארה"ב סמולן מספיק ויכפה עלינו את ההסדר הכי גרוע שיתאפשר באותו הרגע. בקצב הזה עוד יכול להיות שאפילו המלך ביבז הראשון יהיה זה שיחתום על זה מהצד שלנו. או אולי יורשו יאיר הון.

זה הכיוון שהם מושכים אליו, הויכוח שלהם "מעל הראש שלנו" הוא שאנחנו הפולשים, הם הילידים, ואנחנו גנבנו להם את הבתים וסילקנו אותם. כבשנו עם ועשינו לו טיהור אתני.

אתה יכול להגיד "זה לא מעניין בכלל, צריך לראות איך פותרים מפה" שזה מצטייר בפני אחרים כ"אתם צודקים, עכשיו נראה איך פותרים את זה".

והפתרון במצב כזה הוא לגמרי יכול להיות שאתה לא רלוונטי פה ואתה צריך לחזור לרוסיה ואני צריך להתחלק ל-2 ולחזור חצי למרוקו וחצי ליוון. לפחות מבחינתם ומבחינת מי שהם שכנעו בעולם.

לפני 17 שעות, יבגניפ כתב:

אני חושב שזו השוואה לא הוגנת. 

כי לחברה אחת יש גלימות לבנות עם מצנפות מחודדות ולחברה אחרת יש כאפיות?

מה ההבדל בין תומכי חמאס בחברה הערבית ובין ה-KKK? למה הפגנת תמיכה באחד מתקבלת על הדעת ובאחר לא?

לפני 15 שעות, SlowRide כתב:

אה טוב.

לפני שהוא הקים שם לשכה בהפגנתיות, היו שם כמה עימותים בודדים בין ערבים ליהודים.

אחרי שהוא הקים שם לשכה, אמנם הגיעה המשטרה אבל העימותים והאלימות התגברו משמעותית. 

עכשיו אתה תגיד לי 3 דברים -

1. שזה לא קרה ככה כי (לא יודע מה) למרות כל התיעודים באתרי החדשות.

2. שזכותו להסתובב בכל מקום ציבורי במדינה בלי לשאול אף אחד.

3. שהמשטרה צריכה להגן על אזרחים תמיד ולא רק שאיזה פוליטיקאי עושה פרובוקציות.

על 1 אין לי מה לענות.

על 2 זה פשוט עניין של להיות צודק אבל לא חכם (לכאורה כמובן, ברור שזה תוכנן). אחלה תקופה הוא בחר להסתובב שם. כתוב בוויקיפדיה שלפני שהתחילו המהומות, הוא הסתובב שם ואמר שהבתים שייכים ליהודים. לא מתווכח על ענייני הבעלות אבל זה מעשה של אדם חכם? אפילו אנשי מקצוע אמרו שהוא מסכן את ישראל במעשים שלו, שיביאו להסלמה מצד חמאס.

על 3 אין שום ויכוח, יש לנו משטרה שיודעת לחלק דוחות וקנסות על שטויות וגם לעצור אנשים שלא מתנגדים ביעילות עצומה אבל בכל מה שקשור לרכוש או חיי אדם עדיף שיהיה לך ביטוח.

1. יש מספיק דיווחים על תקיפות יהודים (כולל אבנים, בקת"בים ומה לא) בשכונה הזו, לאורך שנים, אז תתמודד עם זה שהמציאות לא מתאימה את עצמה לתפיסות שלך.

2. זה נכון גם לגבי היהודים שגרים שם? גם הם צודקים אבל לא חכמים? או שמא מותר להם להגיע לבית שלהם ולצאת ממנו מדי פעם?

אז מה אם הוא הסתובב שם ואמר שהבתים שייכים ליהודים? זה מה שאפילו בג"צ אמר, ובעוד שבועיים כנראה מה שבג"צ יאמר שוב, במסגרת תיק אחר.

זה גם מה שהעובדות אומרות.

3. נו אז בנגביר הוא הביטוח של התושבים היהודיים בשמעון הצדיק.

לפני 15 שעות, יבגניפ כתב:

אגב, ליאור, עזוב רגע ערבים - למה בן גביר וחבריו מערוץ 20 באו לשדר ב"הבימה"?

קראתי לפני שבוע גם פוסט מתבכיין של איזו מתנחלת שלא נותנים לה לחיות בשום מקום בישראל, מסכנה. 

אני מבין שאתה לא הדובר שלהם ומבין בערך מה הסיבות שלך להצביע להם, אבל אתה באמת לא חושב או לא רואה שהם בוחרים בגישה לעולם שמצמצת את החיים למאבק אחד ארוך? ושזה לא מייצר שום דבר חיובי בשום מקום?

מאיפה לי למה הם מגיעים לשדר דווקא מהבימה?

אני אפילו לא צופה בערוץ 20, או בשום ערוץ, למעשה אנחנו מתכננים בכלל לבטל את הכבלים בבית כי זה כזה מיותר.

אני רק ראיתי ברמת הכותרות שכמה פעמים הפריעו להם בשידור שם, לא עניין אותי מספיק כדי להיכנס לכתבות עצמן אפילו.

לפני 14 שעות, SlowRide כתב:

בלי שימור המאבק אין להם זכות קיום. אתמול זה מאבק בעזה.

היום זה מאבק בערבים ישראלים.

מחר מאבק בגייז.

מחרתיים מאבק החילונים.

וכן הלאה.

בינתיים נראה שדווקא המאבק בתיאוקרטיה המשפטית השולטת יותר גבוה מרוב הדברים שציינת שם.

לפני שעה, SlowRide כתב:

סלח לי אבל בשביל חיזוק כוחות המשטרה לא צריך לתת כח לגזענים הומופובים וקנאים דתיים. נניח ובעיית הרפיסות של המשטרה נפתרת, יחד עם האקטיביזם השיפוטי, אתה חושב שזהו מבחינתם? אפשר ללכת הביתה לנוח?

מה פתאום. מבחינתם מדינה יהודית זה לא נגמר בלטפל בערבים.

אם וכאשר התהליך הזה יסתיים, בעוד 10 שנים, אני ודומיי (כולל @Potato) לא נצביע להם יותר, והם ישלימו את עבודתם וייעלמו לתהום הנשייה הפוליטית.

או שנראה לך שלפני זה הם יעשו הפיכה ובן גביר יהפוך לקיסר ישראל

לפני שעה, יבגניפ כתב:

@hans אם אתה עדיין עוקב, בתור אחד מאלו שאוהבים לספר כמה מדהים, מציע לך לרפרף בדה מרקר הבוקר. יש כתבה מרתקת על מירי רגב ועל הנזק האדיר שהיא עושה כשרת התחבורה. וזה כולל דחיה של סלילה של שבילי אופניים בגושדן, תקיעה של פרויקטים ברכבת ועוד כל מיני. והכל כמובן בחסות השילוש הקדוש של תומכי המלך ביבז: כח כסף וכבוד. כפיים

היא דוגמה מייצגת מופלאה לליכוד, חוץ מכח כסף וכבוד, חסר לה רק לממש את הפנקס הכחול.

אבל היא ממש לא דוגמא מייצגת לימין, בכלל לא, אפילו רחוק מאוד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, SlowRide כתב:

הכל טוב אבל למה להרוס מילים בעברית? לא מספיק הרסו לנו את "יפה נפש" שמשבח הפך לכינוי גנאי אז גם את "נאור" צריך?

אם אתה רוצה לגנות משהו, לא חסרות מילות גנאי בעברית.

השימוש במילה ה נאור - נועד להדגיש את ההפך.. והשימוש בה בדיון הנוכחי הוא מתאים ונכון
זו לשון הכתיבה הנחשבת ביהדות ובעברית - כ לשון סגי-נהור

לְשון סַגִּי נְהור היא צורת שימוש בשפה שמתכוונת להפך ממה שנאמר.
במקורות היהודיים, עיקר השימוש בלשון סגי נהור נעשה לצורך 
לשון נקייה, על ידי נקיטת לשון חיובית
כשהכוונה האמיתית היא למשמעות ההפוכה, השלילית.

בשפה העברית התפתחה לשון סגי נהור כצורת דיבור המבטאת ציניות וסרקזם.

https://he.wikipedia.org/wiki/לשון_סגי_נהור 

השמאל מתהדר ב נאורות שלו, לכאורה השמאל מתקדם.. עם רעיונות הומניסטיים וקבלת האחרים.

ומנגד - השמאל מאוד לא "נאור" בקבלת בקורת של אחרים עליו.

אייל

עריכה אחרונה על ידי ליין מן
  • אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיליתי לאחרונה ערוץ יוטיוב ממש מעניין של בחור, ישראלי יהודי, ששואל פלסטינים וישראלים שאלות ממש מתקילות וכאלו שעל סדר היום. אני לא יודע עד כמה זה מייצג משהו, אבל זה מעניין ממש.  

https://youtube.com/c/CoreyGilShusterAskProject

עריכה אחרונה על ידי Gal Atun

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה ההבדל בין תומכי חמאס בחברה הערבית ובין ה-KKK? למה הפגנת תמיכה באחד מתקבלת על הדעת ובאחר לא?

כבר אמרתי לך שהם בשום מקום לא טענו שזו הפגנת תמיכה בחמאס.

זה מנהג שלך, לקבוע עבור אחרים מה הדיעה שלהם, ואז להתווכח כאילו הנחת איש הקש שלך היא עובדה.

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם וכאשר התהליך הזה יסתיים, בעוד 10 שנים, אני ודומיי (כולל @Potato) לא נצביע להם יותר, והם ישלימו את עבודתם וייעלמו לתהום הנשייה הפוליטית.

להריץ קנאות דתית לאומנית, זה קל. לעצור אותה אחרי שהיא צוברת תנופה זה קשה.

מקווה בשבילך שזה שאתה לא כותב בפורום בשבתות וחגים, יעמוד לזכותך, כשהבןגבירים והגופשטיינים יתחזקו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, CX25GTI כתב:

למה לא ?

כי  לפעילי שמאל קיצוני יש צורך לסתום את הפה למי שמביע דעה שונה משלהם ?

זה לא דמוקרטיה פה ואו שזה דמוקרטיה רק כאשר מביעים דעה דומה לשלכם ?

הימין מתבכין , גישת גנון... , צודק , עדיף להיות שמאל נאור וסותם פיות ..., פח אשפה צפון השומרון... , נאור אתה האא... 

אתה ממשיך עם דף המסרים. 

מה קשור "דמוקרטיה"? ביקשתי למנוע מהם להצביע? מה קשור אם אני "נאור" (מילה שאני חושב שבחיים לא השתמשתי בה כדי לתאר את עצמי)? אני חייב להם משהו? לך? למישהו אחר? קשה לי לתאר במספיק מילים את הפתטיות שבאובססיה של הימין להעביר את השמאל במבחני אינטגרטי. שחרר. אני לא חייב דבר לאף אחד שהדבר היחידי שמניע אותו בחיים זו התקווה שיבוא המשיח ויטפל בערבים, סמולנים וגייז - לא בהכרח בסדר הזה. 

שאלתי: מה  המטרה? אתה יודע את התשובה, לא? כנות זו לא מילה גסה. לא מתים מזה. ענה בעצמך במקום להעביר אותי מבחני יושר. זה קל. החיים של האחים היהודים על מלא הוא מאבק. ותל אביב זו עוד חזית. אתה יכול לספר עד מחר על אסמול אקיצוני, כמו שאוהבים לאיית אצלכם. אתה יכול עד מחר להמציא שבן גביר הוא קורבן, יונה של שלום, שבא לשבת בבימה בשביל קירוב לבבות. 

בוא.

המציאות ברורה.

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה הכיוון שהם מושכים אליו,

בסדר, למה מה הכיוון שהציונות משכה אליו? מדינת כל אזרחיה?

ושוב, זה בכלל לא קשור למה שאמרתי.

אמרתי: אתה לא יכול להתלונן שהם חוזרים בהעתק הדבק על מה שאנחנו עשינו.

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה בחור מספיק אינטלגנטי גם כדי להבין שלא כל ערבי שיוצא להפגנה פוליטית בזמן מלחמה מול ערבים אחרים בעזה הוא בעד החמאס, גם את הרקע השונה וכו'.

מי שתומך בחמאס מתוך אמונה בעליונות מוסלמית בעולם או משהו כזה לא שונה מkkk.

מה ההבדל בין המפלגה שהצבעת לה לkkk אגב?

לפני 26 דקות, m3x7r3m3 כתב:

היא דוגמה מייצגת מופלאה לליכוד, חוץ מכח כסף וכבוד, חסר לה רק לממש את הפנקס הכחול.

אבל היא ממש לא דוגמא מייצגת לימין, בכלל לא, אפילו רחוק מאוד.

כמו הרבה ליכודניקים אחרים סביר להניח שהיא היתה יכולה להיות גם פעילה בולטת במפלגת העבודה בתקופה אחרת.

רק ממחיש כמה זה מופרך להצביע לליכוד ולצפות למשהו שקשור לאידיאולוגיה כלשהי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

כבר אמרתי לך שהם בשום מקום לא טענו שזו הפגנת תמיכה בחמאס.

זה מנהג שלך, לקבוע עבור אחרים מה הדיעה שלהם, ואז להתווכח כאילו הנחת איש הקש שלך היא עובדה.

אתה מקשיב לאנשים הלא נכונים.

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

להריץ קנאות דתית לאומנית, זה קל. לעצור אותה אחרי שהיא צוברת תנופה זה קשה.

מקווה בשבילך שזה שאתה לא כותב בפורום בשבתות וחגים, יעמוד לזכותך, כשהבןגבירים והגופשטיינים יתחזקו.

בדיוק בהמשך הציטוט שקטעת שאלתי שאלה, סופר רלוונטית:

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

או שנראה לך שלפני זה הם יעשו הפיכה ובן גביר יהפוך לקיסר ישראל

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

בסדר, למה מה הכיוון שהציונות משכה אליו? מדינת כל אזרחיה?

ושוב, זה בכלל לא קשור למה שאמרתי.

אמרתי: אתה לא יכול להתלונן שהם חוזרים בהעתק הדבק על מה שאנחנו עשינו.

הכיוון שהציונות משכה אליו זה לא מה שהפלשתינים טוענים.

הם משחקים דמקה ואתה שח-מט. הם כדורסל ואתה כדורגל. אתם לא באותו יקום בכלל. ואיכשהו אתה רוצה לנהל איתם דיון על פתרון כלשהו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

עשה דברים מתוך פופוליזם.

כביש 232 צועק למה לא הרחיבו אותו. 

הדבר שהכי חורה לי בתור תושב לשעבר באזור

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...