Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה באמת מגיני רוח עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שמגיני רוח אומר מספיק.

באמת, המגן יתושים שנימצא אצלי בגינה לא עוזר.

אני עדיין נעקץ.

בקיצור

אני לא הרגשתי בזה צורך, שני הרכבים האחרונים שקניתי הגיעו עם זה, בשני המקרים הורדתי את זה.

פשוט מכוער לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעשי רוח מטורפים!(אצלי יש בהדבקה).

בעיקרון, אתה יכול לפתוח חלון ואז האוויר ייכנס בצורה "נקייה" בלי שהרוח תעוף עליך.

אצלי, למשל, אני לא יכול לפתוח חצי חלון בכלל כשיש מבול, בקושי קצת. זה טוב לקצת גשם או טוב לפתיחת חלון בקטנה, טוב לאם אתה מעשן וטוב בעיקר שהרוח לא תעוף על הפנים שלך שזה דבר טוב.

אגב, בעיניי זה גם די יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי,

מגני רוח, ניקלים למיניהם, מדבקות באנגלית של שם הנהג או של NO FEAR על השמשה, ו"סופית" לאגזוז זה אותה אסכולת "שיפורים" - אנשים חושבים שזה יפה. זה מיועד לאנשים שרוצים להפוך את האוטו שלהם ליפה יותר אבל לא באמת יודעים איך עושים את זה במקצועיות.

אם יצא לך, תן מבט פעם על המכוניות הרציניות בארץ, של מועדונים כדוגמת VAG או אלפא, מעטות ביותר המכוניות שעונדות את השטויות הללו.

מגני רוח לא הכרחי בעליל! לא תשמע לעולם אדם אומר - "וואי אני חייב כבר לקנות מגני רוח, אי אפשר לנסוע ככה יותר".

There is no replacement for displacement, אבל עדיין מעדיף לגדוש :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי,

מגני רוח, ניקלים למיניהם, מדבקות באנגלית של שם הנהג או של NO FEAR על השמשה, ו"סופית" לאגזוז זה אותה אסכולת "שיפורים" - אנשים חושבים שזה יפה. זה מיועד לאנשים שרוצים להפוך את האוטו שלהם ליפה יותר אבל לא באמת יודעים איך עושים את זה במקצועיות.

אם יצא לך, תן מבט פעם על המכוניות הרציניות בארץ, של מועדונים כדוגמת VAG או אלפא, מעטות ביותר המכוניות שעונדות את השטויות הללו.

מגני רוח לא הכרחי בעליל! לא תשמע לעולם אדם אומר - "וואי אני חייב כבר לקנות מגני רוח, אי אפשר לנסוע ככה יותר".

האמת היא שנהגתי ברכב שאפילו כשיש טיפטוף והחלון פתוח ממש בקטנה, הגשם מטפטף על הנהג אז במצב כזה מגני רוח כן הכרחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיני רוח זה דבר ממש יעיל, דבר ראשון אפשר לפתוח חלון בערך 5 ס"מ גם במהירות 200 קמ"ש ולא יפריע לך הרוח או הרעש מבחוץ, דבר שני אפשר לפתוח את החלון גם אם יש גשם זלעפות בחוץ, זה טוב לאנשים כמוני, שלא מסוגלים לנסוע עם חלון סגור ברכב, גם בכביש מהיר. המגיני רוח שמוכרים בארץ 4 מגינים ב-200 ש"ח זה מגינים זבל אחרי שמתקינים אותם עושים עוד יותר רעש ולא מועילים בשיט ותוך כמה חודשים הדבק נחלש והם נופלים, או שמישהו עם רכב כמו שלך גונב לך אותם.

ברכב הקודם שלי היו מותקנים מגינים כאלו של חברה גרמנית שלא זוכר את שמה כרגע AUTO...משהו, וזה מותקן לתוך המסילה של החלון ועשוי מפלסטיק עבה שקוף וקשיח, 2 כאלו לחלונות קדמיים עולים 400 ש"ח במחיר הכי זול בארץ זה דבר האמיתי.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, כנראה שבאמת מגני רוח סיניים לא מקוריים עושים רעש רוח, אבל מבחינת האפקט הם עושים את אותו האפקט לטעמי.

הדבקה עדיפה על מסילה, הרי בסופו של דבר כשמגן רוח מודבק עם דבק 3M והאיזור נוקה, המגן רוח יכול להחזיק יותר משנה שנתיים, זה נראה לי זמן סביר. לא לשכוח שאם מגן רוח נופל, לא חייב לזרוק, אפשר להדביק אותו שוב ואז עוד פעם יחזיק לכמה שנים. מיותר לציין שזה לא עושה נזק מתמשך בשום דבר, רק כמובן צריך להיזהר אם רוצים להוציא את זה לבד כי הדבק ממש חזק.

שנית, לגבי התוספות שהבחור כאן ציין, יש אנשים(אני בתוכם)שאולי לפי הרכב תחשוב שהם ערסים, אבל אני אישית יודע שאני לא ממש כזה, ויותר מזה אני אגיד לך:אם הרכב "מתובלן" בתוספות של ערסים אבל כל פעם שאני רואה אותו אני מחייך חיוך אוטומטי ולא חיוך מזוייף, זה שווה את התגובות של "ערס,מגוחך,מושפע".

זה נכון שבדרך כלל רכבים שמתובלנים ככה לא בדיוק ינהגו כמו קשישים, אבל לא להכליל.

מסכים איתך שיותר מדי תוספות זה עובר את גבול הטעם הטוב, כמו הרבה ניקלים, אבל אם אתה (או אני) נעול על משהו לגמרי שהוא יפה, אתה לא יכול "לרדת" עליי כי על טעם וריח...אין להתווכח(או יש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...