Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שפירסמתי למעלה

נדבקה לי לדש בשני רכבים שונים באחד עמדה שבוע ואז עברה לרכב העיקרי והיא דבוקה כבר 3 שבועות בלי לזוז בכלל

תראה מה מתאים לך מהמגוון שלהם iottie

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לך מרצדס, במקום להדביק לה כל מיני דברים על הדשבורד, שבסוף ישאירו לך שאריות דביקות לנצח - תשקיע פעם אחת בפרוקליפ, זה הפתרון הכי טוב שיש.

לרכב שלך ההתקנה דורשת חסימה של אחד משלושת פתחי המזגן, מאחר וכולם מרוכזים אחד ליד השני זה לא נראה לי קריטי (לוותר על האמצעי למשל).

יש יבואן בארץ, ייצא לך סדר גודל של 400 ש"ח לתושבת איכותית שכוללת שקע טעינה מובנה. צור איתו קשר (דודי) והוא יביא לך מה שאתה צריך בדיוק.

אני משתמש בזה כבר כמה שנים בכמה רכבים ומבסוט לאללה.

http://handsfree.co.il/items~43.htm

http://www.proclipusa.com/dashboard-mounts/vehicle/mercedes-benz/a-class/2013-2015/proclip-center-mount-854813-14443.cmsv?p_leftorright=0

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם רציתי לקפוץ לעדכן, כי ראיתי שיורדים פה על ה-Exogear. קיבלתי את ה-Exomount Touch לפני קצת יותר מחודשיים. בינתיים הוא יושב על הדשבורד באלמרה (יש קימור קל שטיפ'לה מקשה על ההדבקה אבל לא משהו רציני) בלי לזוז מאז ההדבקה הראשונית. אני מנסה להיזכר, אבל לא נראה לי שאי פעם הייתי צריך להדביק אותו מחדש. גם המלחציים שמחזיקות את הטלפון, כולל החלק עם בורג הנעילה מחזיקים מעולה. בקיצור, אחלה בחלה ואני מבסוט.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מרצדס, במקום להדביק לה כל מיני דברים על הדשבורד, שבסוף ישאירו לך שאריות דביקות לנצח - תשקיע פעם אחת בפרוקליפ, זה הפתרון הכי טוב שיש.

לרכב שלך ההתקנה דורשת חסימה של אחד משלושת פתחי המזגן, מאחר וכולם מרוכזים אחד ליד השני זה לא נראה לי קריטי (לוותר על האמצעי למשל).

יש יבואן בארץ, ייצא לך סדר גודל של 400 ש"ח לתושבת איכותית שכוללת שקע טעינה מובנה. צור איתו קשר (דודי) והוא יביא לך מה שאתה צריך בדיוק.

אני משתמש בזה כבר כמה שנים בכמה רכבים ומבסוט לאללה.

http://handsfree.co.il/items~43.htm

http://www.proclipusa.com/dashboard-mounts/vehicle/mercedes-benz/a-class/2013-2015/proclip-center-mount-854813-14443.cmsv?p_leftorright=0

קודם כל תודה רבה!

לא ידעתי שיש דבר כזה וגם עד האייפון תמיד השתמשתי במכשיר גם לצילום אבל עכשיו כשהשתכנעתי לקנות מצלמה יעודית זה דווקא יכול להיות פתרון לא רע.

לא כל כך הבנתי איך זה עובד. זה מגנט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מגנט, זה התקן שמיוצר במדוייק לפי הדשבורד של כל רכב. לכל רכב הם מוצאים מקום שונה שעליו אפשר לחבר את הקליפס בצורה של לחץ בתוספת חתיכה קטנה של דבק דו"צ רק כדי שלא יחליק (לרוב הוא לא הכרחי בכלל). הנה דוגמה להתקנה :

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור ענק, הלכתי כבר לאיבוד מרוב אפשרויות / דעות סותרות.

שורה תחתונה - הרכב ניסאן מיקרה.

יש USB מובנה משמאל לתא כפפות, אני רוצה לחבר לשם את כבל ההטענה ואת המכשיר למקם ב- CD שממילא אני לא משתמש בו.

אני מחפש זרוע איכותית ל- CD, מוכן לשלם. המוצר הישראלי (just stand it) כבר לא זמין לרכישה באתר שלהם.

מה שחשוב לי זה שיהיה אפשר לסובב את המכשיר על ציר או לחלופין שהמכשיר יהיה קצת גבוה יותר מה -CD כדי שלא יפריע לכפתורים של תחנות הרדיו.

אני מצרף תמונה מגוגל.

אצלי אין GPS מובנה אבל יש צג LCD כלשהו ומתחתיו שורת כפתורים של תחנות הרדיו.

micra.jpg

מכיוון ששקע המצת רחוק נמוך ובצד ימין הוא לא מתאים.

את פתחי המזגן לא הייתי רוצה לסגור כי אני איש שמאוד חם לו...

ה- CD נראה לי אפשרות הכי טובה כי גם המיקום של המכשיר יהיה נוח וגם הוא לא יהיה רחוק משקע ה- USB.

אז אחרי המיני חפירה הזו, על מה ממליצים כאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לדעתי אין היום שימוש יותר טוב לנגן CD מאשר להחזיק טלפונים, רק קח בחשבון שאם תשים את המתקן בחריץ של ה CD המכשיר יסתיר לך את מסך המגע שנמצא מתחת.

יש את ה Exomount touch CD שניתן לסובב לכל כיוון שרוצים. היה לי את הדגם הקודם שלהם והוא החזיק משהו כמו 3 שנים.

exomount-touch-cd-slot-mount-a-clear-field-of-view.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל דבר יתרונות וחסרונות.

- אם תשים את המכשיר על ה CD הוא כנראה יסתיר את המסך או את הכפתורים שיש מתחת, אלא אם תסובב אותו למצב אופקי ואז הוא יסתיר פחות, אבל כנראה שעדיין יסתיר משהו ואולי גם ישגע את האפליקציות של הטלפון.

- אם תשים אותו על המיזוג, הוא יחסום לך פתח איוורור (אבל המכשיר יקבל קירור) ואולי גם יחסום אבל פחות את מה שמתחת.

- אם תשים אותו על החלון, הוא לא יחסום כלום, אבל יתבשל בשמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשים זרוע קצת יותר ארוכה בשקע מצת, יש גם כאלה ואז הפלאפון יישב ממש ליד הכפתורים של המזגן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את ה Exomount touch CD שניתן לסובב לכל כיוון שרוצים. היה לי את הדגם הקודם שלהם והוא החזיק משהו כמו 3 שנים.

יש למישהו נסיון עם המתקן הזה? האם ניתן לנגן CD כשהוא מותקן בחריץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתקן שמתחבר לפתח ה CD הוא מצוין, הטוב ביותר שהיה לי. כדי להחליף CD צריך לשחרר את ההברגה ולהוציא את המתקן, עניין של 10 שניות. אני לא מחליף הרבה דיסקים לכן זה לא מפריע לי. אם אתה מחליף דיסקים לעיתים קרובות, תחשוב אם זה יהיה לך נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משתמש הרבה בדיסק, בעיקר בכרטיס ה-sd, אבל עדיין, שלא יגביל אם יהיה צורך.

מצאתי ב-Ebay מתקן דומה, אולי פחות "איכותי", אבל רכישה ומשלוח של 2 מתקנים יצא לי קצת פחות מחצי מחיר מהמתקן שבקישור.

זרוע לטלפון/gps

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...