Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה נבלות האורנג' האלה, אני נכנס עכשיו לאתר של גולן לנדוד....

אני מכניס את הטלפון שלי, מקיש ENTER ותוך שניה מקבל את הקוד.

שבריר שניה לאחר מכן הודעה נוספת, הפעם מאורנג' (העושק הנוכחי שלי) "חדש באורנג', שיחות והודעות ללא הגבלה ב 139 ש"ח"

ידעתי שזה היה מהיר מידי בכדי להיות "צרוף מקרים"

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש הסבר מאוד הגיוני למה שהחברים פה חשים;

תסמונת סטוקהולם היא תופעה שבה אדם המוחזק בכפייה בידי אנשים זרים, מפתח אמפתיה והזדהות נפשית עם האידאולוגיה והמעשים של האנשים המחזיקים בו. תסמונת זו נובעת מהרצון להזדהות עם החזק והשולט.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קיבלתי SMS מאורנג על החבילה ללא הגבלה,

עכשיו, אם כבר שלחתם את הסמס הזה ברור לכם שהרגע הפעלתי סים של גולן (כי קיבלתם בקשת ניתוק ולכן שלחתם את הסמס) זה אומר שהסים אצלי ביד, שילמתי עליו 39 שקלים, ויש לי חבילה אצלי ביד ב 99, אתם מפגרים להגיד לי, בוא, תזרוק את 39 השקלים הללו ואת החבילה ב 99 ונמשיך לז$% אותך עם חבילה יקרה יותר ?!

תשלחו סמס "ללא הגבלה ב 98 שקלים וחודש ראשון חינם" (כדי לפצות על קנית הסים מגולן) ואז אולי, רק אולי אני אחשוב עליכם.

לא ברור לי פשר הסמס הזה, זה כמו להגיד למישהו שהרגע קיבל מפתחות לרכב חדש, "רגע רגע בוא תקנה אצלנו, אצלנו יותר יקר!"

טוב שעזבתי, ברוך שפטרנו.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק! עד שהתרגלת כבר שמזיינים אותך, עדיף להמשיך להתכופף! :shock:

לך תשטוף את הפה עם סבון או את המקלדת:).

כל אחד עושה את החישובים שלו ומחליט בסופו של דבר, החלטה הנוגעת לגביו בלבד. עבורי, 20-30 ש"ח לא ישנו דבר, אבל כאמור, אצלי זה הרבה יותר :(.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תשטוף את הפה עם סבון או את המקלדת:).

כל אחד עושה את החישובים שלו ומחליט בסופו של דבר, החלטה הנוגעת לגביו בלבד. עבורי, 20-30 ש"ח לא ישנו דבר, אבל כאמור, אצלי זה הרבה יותר :(.

עכשיו זה 30 שקל ,ליפני שניפתחה התחרות זה היה הרבה יותר ושילמנו המון כסף על אוויר(זמן אוויר) ,אם כולם היו כמוך אז לא היתה בכלל תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יואמן שלפני שלושה חודשיים נלחמתי עם אורנג' במשך חודש על הזולת החבילה שהייתה לי מ180 ל130 ש"ח. אחרי שלא ויתרו לי התניידתי לרמי לוי.

היום חבילה יותר טובה ממה שביקשתי ניתן להשיג בעלות של 130 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו זה 30 שקל ,ליפני שניפתחה התחרות זה היה הרבה יותר ושילמנו המון כסף על אוויר(זמן אוויר) ,אם כולם היו כמוך אז לא היתה בכלל תחרות.

האמת? כנראה שבאיזשהו מקום, אני כן מייצג את האזרח הפראייר.

בכל מקרה, כאשר אתם תהייו בכיכר המדינה בקיץ הבא עלינו לטובה, אני אעבוד הרבה יותר קשה מהרגיל, כיוון שכבר התרגלתי למציאות ולפחות למדתי להיות חכם ובמקום לקוות שהיא תשתנה, לנסות להיות ערוך אליה ככל שאוכל.

עדיין, בתור אחד שפעם הסתכל על כל שקל במחיר והלך אך ורק לפי השיקול הנ"ל, למדתי שהמאמץ שלי לפעמים שווה יותר.

נ.ב

אני בעד תחרות בכל דבר ומברך על כל הצטרפות גוף גדול למשק, ע"מ להגדיל אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום,לאחר שבוע שלא היה לי שיחות נכנסות זה טופל.

ביום שני ענו לי במוקד {לא האמנתי! נס!} אמרו שיטופל תוך יום.

אתמול התקשרתי,יטופל עוד היום. לא טופל

היום התקשרתי, בשעה 14:00 אמרו שיטופל היום , טופל. בשעה 16:30 חזר הקו.

קצת הרגיז אותי, בעיקר שהם לא חוזרים אליי, ורשמתי מיילים.

הנה:

1}

מנוי XXXXXX66 לא מצליח לקבל שיחות,

שמתקשרים זה אומר שהקו מנותק.

להוציא שיחות אין בעיה

SMSים

ואינטרנט עובד

SMS נכנס בסדר

רק שיחות לא מתקבלות

אני מתקשר אליכם והשיחה מתנקת אחרי 6 דקות וזה אומר שיש עומס נא להתקשר מאוחר יותר.

2}

Jun 14 (6 days ago)

to gtpniyot

שלום רב,

אתמול שלחתי לכם מייל שרשמתי שזה דחוף לטיפול

אין לי שיחות נכנסות,מי שמתקשר אליי מקבל הודעה שהמנוי מנותק או לא מחובר או צליל חיבור שגוי.

כל היום אני מנסה לתפוס אותכם ולא מצליח.

אנא ממכם, טפלו בתקלה עוד היום אנשים מנסים להשיג אותי ולא מצליחים כבר יומיים

תודה

3}

Jun 18 (2 days ago)

to gtpniyot

אני על סף תביעה נגדכם.

כמעט שבוע שאין לי שיחות נכנסות

אתמול במזל הצלחתי לתפוס נציגת שירות שאמרה שזה בטיפול ומאז נאדה.

לתפוס אותכם אי אפשר,למיילים אתם לא חוזרים

אם עד מחר בערב זה לא מסודר או לפחות תדברו איתי,תשלחו מייל כלשהו, אני דורש את כספי בחזרה ואתבע אתכם בבית משפט לתביעות קטנות

לי נמאס.

קצת מרגיז ששום מייל לא נענה.

אפילו לא הודעה: זה בטיפול.

תגידו משהו לפחות.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, בתור אחד שפעם הסתכל על כל שקל במחיר והלך אך ורק לפי השיקול הנ"ל, למדתי שהמאמץ שלי לפעמים שווה יותר..

המאמץ שלך???:shock:

תסלח לי ידידי אבל תרשה לי לשאול, מה אתה מבלבל את המח?

ה"מאמץ" המדובר הוא לשבת על התחת ולטופף עם האצבעות על המקלדת במקום הנכון ובסימון הנכון.

עבודה די קלה אפילו במושגים של סטיבן הוקינג.

לא שלחו אותך להשליך את הטבעת בלע ההר.

תגיד "לא בזובי שלי" ותשמע לא פחות אהבל אבל בהחלט הרבה יותר גברי! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי עשור שהכניסו לך את הקלשון, הם מציעים למרוח קצת וזלין אז אתה רץ בחזרה?:loco:

+1

העברתי שלושה קווים במשפחה להוט מובייל

וגם אני קיבלתי את ההצעה של ה90 שקל ,

אבל בניגוד אלייך אני לא יחזור לחבורת נוכלים האלה שנקראים פלאפון , למה ? ככה:

1.נציגת מטומטת מציעה לי חבילת הודעות תמונה , אני אומר לה שאני לא מעוניין ומנתק , בסוף החודש החבילה של ההודעות הצטרפה לחגוג לי על הויזה

2. חצי שנה של טרטורים טלפונים ופקסים כדי לקבל זיכוי שמגיע לי בחוזה (נכתב בכצב יד על החוזה) ואחרי כל הבאלגן היא אומרת לי שהזיכוי הנ"ל לשנה בלבד

3. אל תקנה את זה שהחברות הוותיקות אומרות לך שאצלן יש שירות --> תתתעורררר אף חברה ואני חוזר שוב אףףףף חברה לא עומדת בעומס הטלפונים בחברות הסלולר ואצל כולם הזמני המתנה מתקרבים לשעה .

4. סוף סוף יש לי קליטה בעבודה בלי ניתוקים כל שתי דקות :)

5. החברות החדשות ריווחיות גם במחירים החדשים אין מה לדאוג להם (גוף כלכלי) את הסקר שוק והסטטיסטיקות לפני קביעת המחיר הם בטוח עשו. עכשיו תחשוב טוב טוב כמה החברות הוותיקות עשקו אותנו !!! אני יכול להבטיח לך דבר אחד -אני לחברות הותיקות לא חוזר.

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסתדר שבוע בלי קו טלפון? סבלנות היא כנראה התכונה הכי חזקה שלך :).

וואללה אני שונא את מי שהמציא את המכשיר הזה.

חוץ מזה שדאגתי שאולי ההורים שלי היו צריכים אותי, הסתדרתי בסדר.

לפני 2000 לא היו פלאפונים לרוב האוכלוסיה, הסתדרו אז, יסתדרו גם היום.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק וגם אני ממש לא מהמשתמשים הכבדים של ההמצאה הזו, אבל עדיין, להיות מנותק לשבוע שלם ולעבור על זה בשתיקה?

המאמץ שלך???:shock:

תסלח לי ידידי אבל תרשה לי לשאול, מה אתה מבלבל את המח?

ה"מאמץ" המדובר הוא לשבת על התחת ולטופף עם האצבעות על המקלדת במקום הנכון ובסימון הנכון.

עבודה די קלה אפילו במושגים של סטיבן הוקינג.

לא שלחו אותך להשליך את הטבעת בלע ההר.

תגיד "לא בזובי שלי" ותשמע לא פחות אהבל אבל בהחלט הרבה יותר גברי! :lol:

אני לא צריך לערב את השכן מלמטה, כדי להיות גבר, אני כבר אחד כזה :).

אני התכוונתי באופן כללי לגבי רמת הפרש מחיר בין מוצר כזה לאחר. יש הפרשי מחירים שלא שווים את הזמן/מאמץ שלי ואני מוכן לשלם טיפה אקסטרה. זה יכול להיות מוצר שנמכר ליד הבית ב-200, לעומת מוצר שנמכר ב-180, במקום שמרוחק רבע שעה מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...