Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלים לנקיון/שמירה על רכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז איזה ווקס הוא הכי הכי לדעתכם?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 615
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חשבתי שמוצרי מגווירס הם הכי טובים, לאחרונה קראתי כאן שהעמידות שלהם שואפת לאפס.

אני מקפיץ את השרשור הזה בתקווה להמלצה טובה על ווקס, מהניסיון שלכם, עם החומרים החדשים שיש בשוק.

מי סיפר לך את השטויות האלו?

מוצרי מגווירס הם מוצרים ברמה גבוהה,יש להם מוצרים מעולים ורוב המוצרים שיש לי הם שלהם.

יש מוצרים שלהם שאין להם תחליף בחברות אחרות,אבל כמו בכל חברה הם לא יכולים להצטיין בכל דבר.

יש מוצרים שלהם שאני לא אוהב,ויש תחליף בחברות האחרות.

יש למגווירס ווקסים ואוטמים עמידים(סביבות החודשיים שלושה,ובארץ בקיץ זה מכובד).

מה אתה מחפש ווקס או אוטם? עמידות ? כל כמה זמן אתה מתכוון ליישם? קלות היישום חשובה לך? יש לך חניה מקורה?

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כתב את זה כאן בפורום... בימים האחרונים. שהעמידות של מגווירס היא לא משהו בכלל. אני התפלאתי כי אני השתמשתי תקופה ארוכה בווקס של מגווירס ושטיפות עשיתי עם החומר של אופטימום והעמידות היתה מדהימה. הרכב היה רוב הזמן חלק למגע כמו משי

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיות , מגוריס חברה מעולה

, לא אפרט יותר מדי .

אבל לדוגמא הגל לצמיגים " אנדורניס" או איך שלא רושמים נבחר למוצר השנה בשנת 2014 והוא מוצר מדהים שלא מצאתי לו עדין תחליף.

הם מציעים מלא מוצרים במחירים סבירים והגיונים , ויש לך תוצאות , עמידות מעולות ביחס למחיר ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למגווירס מוצרים מדהימים להם אין תחליף, אחת מהודגמאות הטובות זה ה״אנדורנס״ גל לצמיגים שהוא ברמה מדהימה.

יש להם גם את קיט חידוש העור, plastix, ועוד ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שכתב את זה לא יודע מה הוא מדבר במידה והוא הכליל.

אין חכם כבעל ניסיון.

אני כתבתי את זה :p

מגווירס לא החזיק לי מעולם ליותר מחודש מקסימום (מדבר על ווקסים בלבד), אפילו כאלה שנועדו ל show כגון R222 החזיק יותר מהגולד קלאס / אולטימייט או הגלייזים שלהם.

במחיר שהם נמכרים ניתן להשיג ווקסים או אוטמים שיתנו תמורה יותר גבוהה ויחזיקו הרבה יותר זמן.

רבאק ב 100 שקל אתה משיג פוסו, אף ווקס של מגווירס לא מתחרה בפוסו.

האנדורנס שלהם זה הג'ל הכי טוב שיצא לי להשתמש בו, יש להם מוצרים טובים בהחלט אבל יש עדיפים במחיר שהם נמכרים - תלוי מה כמובן.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם את האוטם 21 שהוא מחזיק כ3 חודשים, ויש את הדגם הישן שעכשיו חוזר לייצור שנקרא 20 שלו עמידות אפילו גבוהה יותר.

האוטם המהיר שלהם אולטימט החזיק לי סביבות החודשיים.

הפוסו עם כל הכבוד זה מוצר לדעתי נחות יותר, היישום שלו פשוט בעייתי ברמות,המראה שלו פחות טוב מהגולד קלאס.

באמת אני לא ממליץ על הפוסו רק בגלל היישום.

ה365 של מג'ווירס לא מחזיק יותר מחודש, אבל הוא קל ליישום וחסכוני,לא ממליץ עליו.

ככלל רוב המוצרים שלהם מגלים עמידות די מקבילה למוצרים של יצרנים מתחרים.

ואתה צודק, שום ווקס לא יכול להתחרות באוטם.

תשווה תפוחים לתפוחים לא לתפוזים.

ה21 של מג'ווירס עדיף על הפוסו למרות העמידות הפחות טובה,הפוסו מחזיק טוב על הפח סביבות ה4 חודשים, ה21 כ3 חודשים, אבל את ה21 קל מאוד ליישם, הפוסו גהנום.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמת עם הפוסו, טוב אולי בפעם הראשונה שלי עם הווקס הזה אתה צודק, כל הקטע הוא לשים אותו על הפח ל 10 דק' לכל היותר ולא מעבר לזה - יורד מהר לאחר מכן ואני עושה זאת פעמיים בחורף

יש להם גם את ה KOG שנראה טוב יותר ומחזיק 3 חודשים בכיף (מנסיון) והרבה יותר קל למריחה.

אם כבר אעדיף את הקולינייט 845 או המנזרנה על כל אוטם / ווקס או גלייז של מגווירס, נראים יותר טוב, קלים למריחה ומחזיקים לא מעט זמן, המחיר זול יותר.

ה 21 של מגווירס לא מחזיק כזה הרבה, אולי חודשיים במקרה הטוב לאחר שניסיתי על הרכב שלי ושל ההורים אבל הוא אכן נותן מראה מצויין, במקרה הזה SRP בשבילי וגם המחיר כמובן, זול יותר בהרבה.

נ.ב עכשיו שמתי לב שמדובר בשרשור מ 2011.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ישמתי את הפוסו כמה פעמים והחלטתי שזו הפעם האחרונה.

תנסה אתה ליישם דבר כזה על רכב לבן, לא רואים את החומר ואם פספת מקום בקטנה הוא לא יורד, מתקשה על הפח וזה סיוט להוריד אותו.

תמיד אעדיף חומר שהוא אולי פחות עמיד אבל לפחות לא אתעצל ליישם אותו כי הוא קשה לעבודה.

אני אהבתי את ה21 מאוד,את המנזרנה אני אנסה בקרוב.

בכל אופן זה לא נכון להכליל את כל מוצרי מג'ווירס, בנוסף יש מוצרים שמפותחים לאקלים חם ולאקלים קר,צריך לדעת מה ליישם ומתי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי רכב לבן זה משהו אחר, ניצחת.

גם אני מעדיף למרוח משהו שקל מצידי כל חודש חודשיים, אין לי בעיה עם זה, אבל למי שרוצה "שגר ושכח" הפוסו אחלה מוצר, הגנה גבוהה וחזקה, לא זוכר איפה ראיתי סרטון שמישהו שופך חומצה לתוך נייר כסף שפשוט נאכל והנ"ל פשוט גולש מהפח בלי לפגוע בו.

ניסית את הקינג אוף גלוס שלהם? הוא גם מגיע עם אפליקטור מעולה שקשה למצוא.

יש להם גם ספריי דיטיילר שבא מעליו או מעל ווקסים אחרים שנקרא fukupika משהו כזה, מוצר מטורף, עמיד ל 3 חודשים והוא סוג של אח ל BSD, לצערי נשבר לי בקבוק אחרי שימוש או שניים לפני החורף האחרון.

אני חלילה מכליל את כל מוצרי מגווירס, להיפך אני משתמש במוצרים שלהם כגון ה פלסטX האנדורנס והחומרים לניקוי שטיחים (לא חסכוני / כלכלי ממש אבל עובד מצויין) ועוד הרבה, רק פשוט מהווקסים / דיטיילרים שלהם לא התלהבתי הכי תמורת המחיר שלהם, אפשר להשיג יותר טובים / עמידים.

מה שכן - אני מאוד מאוד אוהב את ה LAST TOUCH שלהם, קניתי גלון של המוצר מאוטוסטור בגרושים ואני מדלל אותו עם הסונקס וה V07, עובד מצויין וקל מאוד למריחה ללא סימנים מיותרים שמשאיר מדי פעם הסונקס (אם אתה רוצה לנסות דבר איתי).

לגבי האקלים - מצאתי לבנתיים שהשיטה הכי טובה היא פוסו בחורף, ווקסים קלילים וקוויק דיטיילרים בקיץ.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלכל אחד יש דעות שונות, אבל מבחינתי האולטימט של

מגווירס ופוסו זה ליגות שונות. האולטימט זה מוצר כל כך עלוב שנכון להיום לא הייתי מיישם אותו אפילו בחינם.

כאשר אני בוחן ווקסים/אוטמים שונים אני משווה ביניהם לפי שלושת הפרמטרים: עמידות, המראה והתנהגות המיים. ברור שבשלושתם אין מה להשוות בין הפוסו לבין הווקס המהיר למתחילים של

מגווירס.

קושי היישום והמחיר אני שם בצד - זה לא השיקול מבחינתי, הרי היישום לדוגמא של C1 הוא לא קל, אז מה, נוותר עליו בגלל זה. ואגב היישום של פוסו הוא די פשוט, עניין של הטכניקה הנכונה. מה שכן, לדעתי הפוסו יותר מתאים לחורף הן מבחינת היישום והן מבחינת המראה שהוא קר יותר. לקייץ אני מייעד ווקסים כמו דודו.

יש לי רכב לבן ואחרי היישום של פוסו הוא נראה פצצה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב,אתם משווים מוצרים,למוצרים שלא מקבילים להם.

תשווה את הפוסו למג'ווירס 21.

הC1 לא רלוונטי בכלל בגלל שזה ציפוי,והיישום שלו נעשה אחד לכמה שנים,יש הבדל גדול.

לרוב האנשים קלות היישום מאוד רלוונטית,אכן אחרי הפוסו המראה מעולה,אבל הוא לא שונה מהותית אם בכלל משאר האוטמים שניסיתי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,למה לריב???

כמו בכל פורומים בעולם הדיטיילינג,יש מוצרי דגל לכל חברה

גם לחברות פרימיום יש מוצרים סופר ויש שחברות אחרות

לאותו סוג נותנים תוצאה מרשימה.

גם דיטיילרים בעולם סוםר מקצועיים,יש שעובדים עם חומרים

מחברות שונות,זה תלוי מי שמיתחבר לחומר מסויים ולא רק

מבחינת מחיר,גם תוצאה וגם נוחות וגם שילוב של הכל יחד.

אני אישית עובד גם מגווירס,אבל לא פוליש ולא אוטמים ולא ווקסים

כי בהשוואה לשול למשל,נותנים תוצאה פחות ויש צורך לישטוף רכב

אחרי פוליש עם מגוורס כי פוליש שלהם עושה אבק ולא תמיד חותך

ולא מוריד סוורלים ב100% וכבר לא מדבר על שריטות קשות ואם לעבוד

בפרווה שלה אז 20-25 מיקרון יורד מרכב,עד שניסיתי שול לא יכלתי להשוות,

אבל לפני שול עבדתי גם בפוליש של מגוורס.

אותו דבר עם אוטם ווקסים.

אני אישית משלב חברות וחומרים שלהם.

למישהו מתאים פוסו ולמישהו לא וסיבות איתו.

אוטם,אני מישתמש POLISHANGEL SEALENT

מחזיק עד 12 חודשים,וזה מדהים וברק מרשים.

אנו פה לתוצאות טובות ולא למריבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...