Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרית אתא, מדבקה של הפורום,

עוד חצי מטר והיו נכנסים לחדר כושר דרך מכסה מנוע שלו, ואני מאמין שהרוב מסוגלים לקפוץ לגובה כזה.

[ATTACH=CONFIG]388402[/ATTACH]

אני בטוח שחלק מהטרולים של הפורום כבר גיששו ומצאו מי המשתמש המאושר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר לראות בבירור שאם היה מחנה כמו שצריך הוא היה צריך לצאת ממושב הנוסע שליד. זה שישנם שני קווים לא אומר שהגיוני לחנות ביניהם. יחד עם זאת הוא השאיר מספיק מקום להולכי רגל להיכנס בנוחות לכניסה למרות שזה לא אידיאלי.

ואללה. מהתמונה אתה יודע להסיק מה גודלו של הנהג וכמה מקום נדרש לו כדי לצאת?

חצי מהחניות בארץ הן צפופות ברמה כזו, ונחש מה? עדיין אפשר לצאת. ואם לא - תמיד אפשר לחפש חניה אחרת.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה ממנו? הוא מפחד שיפתחו עליו דלתות :roll:

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לראות בבירור שאם היה מחנה כמו שצריך הוא היה צריך לצאת ממושב הנוסע שליד. זה שישנם שני קווים לא אומר שהגיוני לחנות ביניהם. יחד עם זאת הוא השאיר מספיק מקום להולכי רגל להיכנס בנוחות לכניסה למרות שזה לא אידיאלי.

יצאתי מחניות יותר צפופות מזו שבתמונה, מהצד של הנהג, תוך התחשבות ברכב שחנה לידי (כלומר לא השראתי לו מכה על הדלת). ולכן אני לא רואה סיבה שאדם בגודל בינוני, לא יצליח לעשות את זה, ואם הוא לא מצליח, אז כמו שאמרו פה שיחנה ברוורס או יחפש חניה אחרת. לא כל פיסת אספלט גודל 1.5X2.5 מטר עם שתי קווים בצדדים היא בהכרח חניה. צריך להפעיל את ההגיון ולא ללכת עם הראש בקיר "יש שתי פסים אני חונה ויהי מה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מי שאכפת לו מהרכב מראש לא נכנס לכזו חניה.

אם בכל זאת הוא רצה להוריד נוסעים, אחרי שהם ירדו הוא יכל לחזור אחורה ולא לעלות על המדרכה. אדם עיוור או כבד ראיה שהולך עם מקל נחייה יכול למעוד על הרכב וזה מאד לא נעים, אבל כנראה זה לא מזיז את הביצה לרוב האנשים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה שיש קו לבן רצוף לא אומר שהגיוני לא לעקוף שם.

גם זה שיש אור אדום ברמזור לא אומר שהגיוני לחכות ולא לנסוע.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שחלק מהטרולים של הפורום כבר גיששו ומצאו מי המשתמש המאושר.

אני חושבת שיש לך בעיה בהגדרה של המושג "טרול".

טרול ("טרוליזם") הוא מונח בסלנג האינטרנט המתאר גולש אשר מפיק הנאה מפעולות שלהוב, והתחזות לגולשים אחרים ברשת. לעתים חלק מעיסוקם של הטרולים הוא ב"ספאמריות", שליחת הודעות שמפרסמות אתרים שונים. במקרים מסוימים, פעילות טרולים עלולה לסכן את עצם קיומה של קהילת האינטרנט. כמו כן, חלק מהטרולים משתמשים בשיטות של האקרים, כגון: גניבות זהויות.

מקור: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%9C_(%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%98)

או... שהרכב נמכר עם המדבקה. ^_^

צריך לוודא שהמדבקה תוסר טרם המכירה, בכדי להמנע מחילול ה CF.

הרכב באמת עמד למכירה לפני קצת פחות משנה (פגשתי אותו אישית) אבל אם אני זוכרת נכון, לא הייתה מדבקת פורום על הרכב. ככה שזה משאיר לנו 3 אופציות:

1.הרכב לא נמכר והבעלים הדביק את המדבקה

2.המדבקה הודבקה אחרי הפגישה שלי איתו והרכב נמכר איתה

3.הרכב נמכר לחבר פורום אחר שהדביק את המדבקה.

:roll:

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את ההגדרה אבל עמוק בנפש שלי פיתחתי הגדרה חדשה :)

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LnrNz2f.jpg

יש לנו קצה חוט :D

האם זה לא קשה לעזוב את ההרגשה של נסיעה ברכב מוגדש, ולחזור חזרה לשגרת המנוע האטמוספרי?

אצלי כואב לחזור למאזדה 3 גם אחרי שאני נוהג על סוס רתום לכרכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao::roflmao::roflmao:

Yanlin החתולים יסגירו אותך גם אם תכסה את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה בדיוק לא בסדר בחנייה שלי בחתימה? אין לך שום קצה חוט. הכי טוב שאתה יכול לעשות זה לזהות שזהו אחד החניונים של HP אינדיגו. :lol:

וראבק גיא, רק הבוקר החתול ניסה להתחכם. הוא השתחל לו מאחורי המנוע, בין קיר האש למנוע. הוא בכל זאת נהבל וברח כשפתחתי את המכסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שזה עדיין קורה,אתה חייב להתקין איזה רשת למטה או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...