Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפל חדש לטויוטה עוצרים מכירות בארה"ב בגלל ליקוי מסוכן

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים מוציאים כסף רב בשביל לקנות מותג שנחשב בעיניהם, אם זו אמינות שבשמה הם רכשו את המוצר או משהו אחר.

ברגע שהסיבה האמיתית לא קיימת יותר נוצרת בעייה ובכל זאת ישנם אנשים שמעדיפים לחיות באשלייה, העיקר לא להתפכח.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי דעתי אכן מדהים!

אבל זה לא רק פה בשירשור או בפורום ,ולא רק בישראל ,אלה בעולם כולו, אז לרגע לא חשבת ש... אוליי יש בזה משהו......?!

אין בזה ולא כלום.

הרבה מאוד מותגים וחברות שנחשבו אמינות התנפצו ונעלמו אחרי שגילו כולם שבתוכם לא היה כלום.

המשבר האחרון בכלכלת העולם הראה באיזה רשלנות לעיתים פושעת התנהגו מותגים גדולים עם כספי הציבור.

גם החברה שאתה מגונן עליה בחירוף נפש הראתה בדיוק את יכולותיה להסתיר מידע רלוונטי ללקוחות שלה , זה לא מונע ממך ומעוד רבים להמשיך ולגונן על החברה בחירוף נפש ראוי לציון.

מה זה אומר ?

שלהודות בבעיה ובטעות זה קשה מאוד לבני אדם לבצע, וגם שטויוטה סורחת קשות, קשה לחבר המעריצים להודות שהחברה סרחה והעלימה מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מוציאים כסף רב בשביל לקנות מותג שנחשב בעיניהם, אם זו אמינות שבשמה הם רכשו את המוצר או משהו אחר.

ברגע שהסיבה האמיתית לא קיימת יותר נוצרת בעייה ובכל זאת ישנם אנשים שמעדיפים לחיות באשלייה, העיקר לא להתפכח.

ומה שמדהים בהקשר זה, הוא השרשור המקביל שנפתח בפורום על ידי מי ששלח את הטויוטה שלו לתיקון. הוא הרגיש שמשהו לא בסדר כבר לפני, אבל לא טרח לתקן, ואחרי שעכשיו - בדיעבד, התברר שהרגשתו היתה נכונה ושטויוטה ידעו על הבעיה אבל לא טרחו לתקן אותה, הוא עוד יותר אוהב טויוטה, כי עכשיו סידרו לו את הדוושה. ממש תסמונות האישה המוכה.

ולפני שמתייגים אותי למותג כזה או אחר, היו ברשותי מזדה, פג'ו, רובר, אופל, ו- VW. כל אחת - יתרונותיה וחסרונותיה בהתאם לתקציב ולדרישות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק לשמוע דבר כזה ממך.

מילא לקחת יצרן עם מוניטין אמינות מוכח מעבר לכל ספק במשך 40 שנה ולקבל ריקול על כמה קשקושים שנופחו מעבר לכל פרופורציה עם רעש תקשורתי,

אבל לחשוב שגרוטאות צרפתיות הן לא פחות אמינות (המקרה שלך ושל "אחיך הגדול" CX )זה בדיוק מה שכתוב במילון ליד ההגדרה "לחיות באשלייה".

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה שמדהים בהקשר זה, הוא השרשור המקביל שנפתח בפורום על ידי מי ששלח את הטויוטה שלו לתיקון. הוא הרגיש שמשהו לא בסדר כבר לפני, אבל לא טרח לתקן, ואחרי שעכשיו - בדיעבד, התברר שהרגשתו היתה נכונה ושטויוטה ידעו על הבעיה אבל לא טרחו לתקן אותה, הוא עוד יותר אוהב טויוטה, כי עכשיו סידרו לו את הדוושה. ממש תסמונות האישה המוכה.

ולפני שמתייגים אותי למותג כזה או אחר, היו ברשותי מזדה, פג'ו, רובר, אופל, ו- VW. כל אחת - יתרונותיה וחסרונותיה בהתאם לתקציב ולדרישות.

תרשה לי לתקן אותך-אני אמרתי שלא הרגשתי משהו לא בסדר לפני (כי הדוושה חזרה באיטיות בכל הרכבים שנסעתי בהם-היאריס של החברה שלי,שלי,ושל רכב המבחן!) ולכן לא ראיתי את זה כפגם (כי התנהגות הרכבים היתה זהה).

בדיעבד,אחרי הריקול-אני מבין שהדוושה היתה צריכה להתנהג ככה מההתחלה.

אבל תסמונת האישה המוכה?תעשה לי טובה.:shock: אני אוהב את המוצרים של החברה הזו בלי קשר,למרות שאני טוען שצריך לדון אותם לכף חובה בנוגע לטיפול שלהם בסוגייה.אני רק יכול לשאול את עצמי איך חברות אירופיות מסוימות היו נוהגות אם היה מתגלה כזה פגם.. (הן עדיין לא היו שולחות את הרכב "לראות מוסך"..?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק לשמוע דבר כזה ממך.

מילא לקחת יצרן עם מוניטין אמינות מוכח מעבר לכל ספק במשך 40 שנה ולקבל ריקול על כמה קשקושים שנופחו מעבר לכל פרופורציה עם רעש תקשורתי,

אבל לחשוב שגרוטאות צרפתיות הן לא פחות אמינות (המקרה שלך ושל "אחיך הגדול" CX )זה בדיוק מה שכתוב במילון ליד ההגדרה "לחיות באשלייה".

נופחו מעבר לכל פרופורציה , ספר את זה לאילו אשר אבדו אם , אב אח ואחות בתאונות אשר נגרמו על ידי הוצאת דברים מפרופורציה.

מעבר לכך נמאס לי באופן אישי לענות לך על נושא הצרפתיות , אתה חי באשליה הגדולה ביותר, מחזיק GTI שמנמונת ועלובה וחושב שיש לך כלי משחית ביד..

כל מאגאן ספורט עלובה וצרפתית תראה לך בדיוק מאיפן מXXXX הדג..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא למה אתה אוהב את מוצרי המותג.

אם זה בגלל שאתה חושב שהמוצר שלהם נוח/בטיחותי/חסכוני/זול או כל סיבה אחרת והוא עונה לציפיות אז זה מצויין אבל אם אתה אוהב את המותג בגלל האמינות והשקט הנפשי ופתאום מגלה שחיית בבלוף אז אני לא מבין למה להמשיך לאהוב את מי שהבטיח לך את הדבר החשוב לך, ביקש ממך להתפשר עבור אותה תכונה חשובה ובסוף מתברר שאין לו אותה ושהוא עבר עליך.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי לתקן אותך-אני אמרתי שלא הרגשתי משהו לא בסדר לפני (כי הדוושה חזרה באיטיות בכל הרכבים שנסעתי בהם-היאריס של החברה שלי,שלי,ושל רכב המבחן!) ולכן לא ראיתי את זה כפגם (כי התנהגות הרכבים היתה זהה).

בדיעבד,אחרי הריקול-אני מבין שהדוושה היתה צריכה להתנהג ככה מההתחלה.

אבל תסמונת האישה המוכה?תעשה לי טובה.:shock: אני אוהב את המוצרים של החברה הזו בלי קשר,למרות שאני טוען שצריך לדון אותם לכף חובה בנוגע לטיפול שלהם בסוגייה.אני רק יכול לשאול את עצמי איך חברות אירופיות מסוימות היו נוהגות אם היה מתגלה כזה פגם.. (הן עדיין לא היו שולחות את הרכב "לראות מוסך"..?)

העובדה היא ששום חברה אירופאית לא נקלעה למצב הזה אשר נקרא הסתרה של בעיות מהות ברכבים שלה.

אצל היפנים זה כבר מקרה שני.

תבין לבד מה שאתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה היא ששום חברה אירופאית לא נקלעה למצב הזה אשר נקרא הסתרה של בעיות מהות ברכבים שלה.

אצל היפנים זה כבר מקרה שני.

תבין לבד מה שאתה רוצה.

שוב-בגלל זה כתבתי שצריך לדון אותם לכף חובה בנושא הזה.אין שום סיבה שחברה תסתיר מידע מלקוחותיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נופחו מעבר לכל פרופורציה , ספר את זה לאילו אשר אבדו אם , אב אח ואחות בתאונות אשר נגרמו על ידי הוצאת דברים מפרופורציה.

מעבר לכך נמאס לי באופן אישי לענות לך על נושא הצרפתיות , אתה חי באשליה הגדולה ביותר, מחזיק GTI שמנמונת ועלובה וחושב שיש לך כלי משחית ביד..

וכל גולף R מקרטעת תראה לאותה צרפתייה נערצת, בעלת אחד ההגאים הטובים בקבוצה ועיצוב עוצר נשימה (בהתחלה חשבו שהתמונות של המגאן הקודמת היו של רכב שעבר טוטאל לוס, בסוף התברר שזהו העיצוב פשוט), מאיפה...

ובואו גם לא נזכיר את השימוש בשם גורדיני שעושים ברנו לאחרונה...

מה הנקודה שלך?

זה שאנשים לא מסכימים איתך בנושא הבוער של טויוטה, לא אומר שהם טועים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחזיק בטיוטה, אף פעם לא נהגתי בטיוטה. הסיבה היחידה שאני "מגן" על החברה כי לדעת הפרשה נופחה מעבר לכל פרופורציה אפשרית במטרה לעשות רייטינג (לדעתי מעורבים גם אינטרסים אחרים) כמו במקרה של שפעת החזירים (רכישה המונית של חיסונים), חיסולו של מבחוח (ניסיון של דובאי להסתיר את העובדה שטרוריסט מבוקש הסתובב בחופש מוחלט בשטח המדינה וניהל עסקאות נשק עם איראן) ועוד אינספור אירועים בשנים האחרונות. אבל אתה משהו מיוחד. נתחיל בזה שיש לך אובססיה חולנית לחשוף כל ידיעה על תקלה ברכב יפני כדי שתוכל לחגוג בפורום (כמה שעות אתה משקיע בזה ביום?) והכי גרוע אתה מפרש כל ביקורת על רכב צרפתי אפילו שהוא לא שלך כעלבון אישי צורם שגוררת תגובה תוקפנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחזיק בטיוטה, אף פעם לא נהגתי בטיוטה. הסיבה היחידה שאני "מגן" על החברה כי לדעת הפרשה נופחה מעבר לכל פרופורציה אפשרית במטרה לעשות רייטינג (לדעתי מעורבים גם אינטרסים אחרים) כמו במקרה של שפעת החזירים (רכישה המונית של חיסונים), חיסולו של מבחוח (ניסיון של דובאי להסתיר את העובדה שטרוריסט מבוקש הסתובב בחופש מוחלט בשטח המדינה וניהל עסקאות נשק עם איראן) ועוד אינספור אירועים בשנים האחרונות. אבל אתה משהו מיוחד. נתחיל בזה שיש לך אובססיה חולנית לחשוף כל ידיעה על תקלה ברכב יפני כדי שתוכל לחגוג בפורום (כמה שעות אתה משקיע בזה ביום?) והכי גרוע אתה מפרש כל ביקורת על רכב צרפתי אפילו שהוא לא שלך כעלבון אישי צורם שגוררת תגובה תוקפנית.

נראה לך שאתה שווה תגובה רצינית למלל הלא רציני שכתבת מעלה ?

יום טוב לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שטענתי עוד בתחילת השירשור,לפי דעתי:לא מדובר פה על בעיות אמינות אלה על ריקול, עם הזמן המוניטין והאיכות של טויוטה יעלה וירקיע שחקים מעבר לאמינות המוחלטת שיש לה כרגע,מכיוון שהיצרן יחמיר את בדיקות האיכות עוד יותר מכשהיה עד היום ויחמיר שבעתיים לגבי רכישת רכיבים או חלקים מיצרני משנה.

לפי דעתי: הפרשה נופחה מעבר לכל פרופורציה והעניין יגרום בדיוק ההיפך ממה שחושבים שהוא יגרום,מי שיודע מה זה טויוטה ימשיך ויקנה את המותג, כי הוא מותג "מנצח" כבר 40 שנים.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...