Jump to content

Lev-27

 • פרסום הודעות

  160
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

6 נייטרלי

אודות Lev-27

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,741 צפו בפרופיל
 1. לא בטוח. השכלה של מהנדס מכונות נתנה לו דריסת רגל בארגון וכנראה במהלך השנים הוא הוכיח שיש לו יכולות אחרות מוצלחות יותר, הצליח להזיז את עצמו מהתחום הטכני לתחום הניהולי ומשם התקדם עד הצמרת. אגב, זו עוד סיבה למה יש יתרון ללכת לארגונים גדולים ולא לקטנים. בגדולים יש הרבה יותר מקום בצמרת ויש הרבה אפשרויות לזוז לרוחב ולהחליף התמחויות במהלך הקריירה. בארגון קטן לאן הוא יתקדם? יחליף את הבעלים של המפעל? יקנה ממנו את העסק? יכנס כשותף? סביר להניח שלא. לרוב האנשים ארגון קטן זה מבוי סתום.
 2. אני מבטיח לך שהוא לא עושה תפקיד של מהנדס מכונות כבר איזה 20 שנה.
 3. היתרון של קורא ספרים יעודי עם מסך e-ink על פני טאבלט הוא בקריאה בשמש וזמן סוללה מאוד ארוך. אם זה לא רלוונטי כל טאבלט יתמודד עם pdf שנות אור יותר טוב בהשוואה לקורא ספרים אלקטרוני.
 4. אני לא חושב שיש לזה תשובה. הבעיה בארגונים גדולים שבדרך כלל תחום התמחות הוא הרבה יותר צר. אם ההתמחות הופכת ללא רלוונטית או הארגון מצמצם/נסגר העובד עלול למצוא את עצמו בבעיה קשה במיוחד בגילאים מבוגרים יותר. תסתכל לדוגמא על הקשיים של אינטל בשנים האחרונות. נניח והם עושים Outsourcing לייצור שלהם ל-TMSC זה יהיה כנראה גזר דין מוות לפסי הייצור בישראל.
 5. אינטל חברת מותג. כתיבת אינטל בקורות חיים יפתח הרבה דלתות בהמשך הדרך. בנוסף, בארגונים גדולים בדרך כלל אפשר להתקדם לגובה/לרוחב. לדעתי לרדת מארגון גדול למפעל קטן תמיד אפשר, אבל הפוך זה מאוד קשה עד גבול הבלתי אפשרי אם לא עושים את הצעדים הנכונים בתחילת הקריירה. אם הייתי צריך לייעץ לבוגר טרי מה לעשות בתחילת דרכו המקצועית אז הייתי אומר לו לך לארגון גדול, תקבל את השורה בקורות חיים, תצבור ניסיון ואחרי מספר שנים תחליט מה עדיף לך. בצורה הזאת יותר אפשרויות נשארות פתוחות. אגב, זה נכון לכל תחום באשר הוא לא רק למהנדס מכונות.
 6. רמת החובבנות והשחיתות של הארגון הזה עוד תלמד בספרי ההיסטוריה.
 7. אתם מודעים לכך ש"טעמי פחם" שאתם סוגדים להם אלה רעלים שנפלטים מפחם בוער ונספגים בתוך האוכל וגם בדרכי הנשימה שלכם? אתם בעצם מפרקים חפיסת סיגריות ועל הדרך גם נותנים לילדים לעשן.
 8. חוות דעת של המומחים שאתה כל כך מזלזל בהם תואמת את עשרות סקרי אמינות שנעשו ע"י ארגוני צרכנים, אתרי אינטרנט ועיתונים מכובדים והוצגו לפניך פעם אחר פעם בדיונים שניהלנו.
 9. מורה לנהיגה מלמד לעצור עם קלאץ לחוץ כי החוק מחייב להיות בהילוך. אבל אומרים שזה גורם נזק לגיר אז עדיף לעצור, להעביר לניוטרל ולעמוד עם רגל על הבלמים. כל אחד טוען משהו אחר.
 10. הורים לא אשמים. לא במקרה הזה לפחות. האשם היחיד כאן זה החייל שיצא לעקיפה מסוכנת ברכב כבד שמוגבל ל-100 קמ"ש. אני מקווה שהוא ישב בכלא שנים רבות ולא יצליח לישון עד סוף חייו.
 11. רכב צבאי ניסה לבצע עקיפה, חצה קו הפרדה רציף, נכנס במשאית שהגיע מולו ולאחר מכן פגע בעוד שתי מכוניות נוספות. מפתיע נהג הרכב האשם נשאר בחיים. לא רק שהוא חצה קו הפרדה רציף הוא יצא לעקיפה ברכב שמוגבל ל-100 קמ"ש (למיטב זכרוני). פשוט רוצח. אין מילה אחרת לתאר אותו. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3859255,00.html
 12. ז'אק, כנראת פספסת את התגובה בה ציינתי שנהגתי 3,000 ק"מ בפיאט בראבו טורבו דיזל באירופה. כנראה גם דמיינתי את שתי מכוניות גרנדה פונטו טורבו דיזל שהיו תקולות. אה ואנחנו גם מחזיקים שני מכוניות פיאט. מסחרית ופרטית. אבל היי אל תיתן לעובדות לבלבל אותך.
 13. גם אתה כנראה לא נהגת על פיאט מודרנית. צריכת דלק אולי. ביצועים מצויינים בחלום. פיאט ומנועים בשורה הראשונה לא הולכים יחד. איזה גאון שיווק בפיאט החליט לקרוא למנוע MultiAir ופתאום אתה חי בסרט שמדובר בשיא הטכנולוגיה.
 14. אני מסכים עם לוי. הסיכוי של פיאט להבריא את קרייזלר קלושים. אני לא מבין למה הם בחרו להיכנס למיטה חולה דווקא מתי שמצבם הפיננסי ואיכות הרכבים משתפרים.
 15. רוב האנשים שמשבחים את הבראבו מקסימום ראו תמונות ברשת. לפני שנתיים משפחתי השכירה את הבראבו במשך חודש באירופה. נסענו ברכב מעל 3,000 ק"מ ברחבי איטליה ואוסטריה. הרכב בסדר ותו לא. בראבו לא מרגישה זולה כמו הרכבים קודמים של פיאט זה כן, אבל מעבר לזה מכונית בינונית לחלוטין. פלסטיק באיכות סבירה. קונסולה המרכזית זולה להחריד. מחוגים בלוח השעונים נראים זולים. ריפודים באיכות סבירה. מנוע טורבו דיזל בסדר ודי חסכוני אבל לא משהו שגרם לנו להגיד "וואו". בסופו של דבר הרכב נסע בלי תקלות והיה בסדר, אבל זה ממש לא הרכב המדהים שעושים ממנו בפורום. שנה שעברה השכרנו גרנדה פונטו דיזל וזה היה פשוט זוועה. רכב ראשון מקולקל הו
×
×
 • תוכן חדש...