Jump to content

Lev-27

 • פרסום הודעות

  160
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Lev-27

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. אתם מודעים לכך ש"טעמי פחם" שאתם סוגדים להם אלה רעלים שנפלטים מפחם בוער ונספגים בתוך האוכל וגם בדרכי הנשימה שלכם? אתם בעצם מפרקים חפיסת סיגריות ועל הדרך גם נותנים לילדים לעשן.
 2. חוות דעת של המומחים שאתה כל כך מזלזל בהם תואמת את עשרות סקרי אמינות שנעשו ע"י ארגוני צרכנים, אתרי אינטרנט ועיתונים מכובדים והוצגו לפניך פעם אחר פעם בדיונים שניהלנו.
 3. Lev-27

  העברת הילוכים נכונה.

  מורה לנהיגה מלמד לעצור עם קלאץ לחוץ כי החוק מחייב להיות בהילוך. אבל אומרים שזה גורם נזק לגיר אז עדיף לעצור, להעביר לניוטרל ולעמוד עם רגל על הבלמים. כל אחד טוען משהו אחר.
 4. הורים לא אשמים. לא במקרה הזה לפחות. האשם היחיד כאן זה החייל שיצא לעקיפה מסוכנת ברכב כבד שמוגבל ל-100 קמ"ש. אני מקווה שהוא ישב בכלא שנים רבות ולא יצליח לישון עד סוף חייו.
 5. רכב צבאי ניסה לבצע עקיפה, חצה קו הפרדה רציף, נכנס במשאית שהגיע מולו ולאחר מכן פגע בעוד שתי מכוניות נוספות. מפתיע נהג הרכב האשם נשאר בחיים. לא רק שהוא חצה קו הפרדה רציף הוא יצא לעקיפה ברכב שמוגבל ל-100 קמ"ש (למיטב זכרוני). פשוט רוצח. אין מילה אחרת לתאר אותו. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3859255,00.html
 6. ז'אק, כנראת פספסת את התגובה בה ציינתי שנהגתי 3,000 ק"מ בפיאט בראבו טורבו דיזל באירופה. כנראה גם דמיינתי את שתי מכוניות גרנדה פונטו טורבו דיזל שהיו תקולות. אה ואנחנו גם מחזיקים שני מכוניות פיאט. מסחרית ופרטית. אבל היי אל תיתן לעובדות לבלבל אותך.
 7. גם אתה כנראה לא נהגת על פיאט מודרנית. צריכת דלק אולי. ביצועים מצויינים בחלום. פיאט ומנועים בשורה הראשונה לא הולכים יחד. איזה גאון שיווק בפיאט החליט לקרוא למנוע MultiAir ופתאום אתה חי בסרט שמדובר בשיא הטכנולוגיה.
 8. אני מסכים עם לוי. הסיכוי של פיאט להבריא את קרייזלר קלושים. אני לא מבין למה הם בחרו להיכנס למיטה חולה דווקא מתי שמצבם הפיננסי ואיכות הרכבים משתפרים.
 9. רוב האנשים שמשבחים את הבראבו מקסימום ראו תמונות ברשת. לפני שנתיים משפחתי השכירה את הבראבו במשך חודש באירופה. נסענו ברכב מעל 3,000 ק"מ ברחבי איטליה ואוסטריה. הרכב בסדר ותו לא. בראבו לא מרגישה זולה כמו הרכבים קודמים של פיאט זה כן, אבל מעבר לזה מכונית בינונית לחלוטין. פלסטיק באיכות סבירה. קונסולה המרכזית זולה להחריד. מחוגים בלוח השעונים נראים זולים. ריפודים באיכות סבירה. מנוע טורבו דיזל בסדר ודי חסכוני אבל לא משהו שגרם לנו להגיד "וואו". בסופו של דבר הרכב נסע בלי תקלות והיה בסדר, אבל זה ממש לא הרכב המדהים שעושים ממנו בפורום. שנה שעברה השכרנו גרנדה פונטו דיזל וזה היה פשוט זוועה. רכב ראשון מקולקל הוחזר לחברת השכרה. רכב שני מקולקל הוחזר לחברת השכרה. רכב שלישי נסע אבל לא משהו בכלל. לפיאט יש עוד הרבה מה ללמוד. פיאט מצליחים באירופה כי הם פשוט זולים.
 10. החזקנו מאזדה 3 במשך 3 שנים. זה היה רכב נהדר. נוח, איכותי, חזק ואמין. עבר אצלנו 60,000 ק"מ בנהיגה אגרסיבית עם אפס תקלות. לתדלק ולנסוע. הייתה רק בעיית נוחות אחת במושב האחורי לא מרגישים טוב את המזגן בחום של הקיץ אם המזגן לא עובד על מקסימום. חסרון זניח לחלוטין. ומספיק כבר עם קשקוש "העדר" הזה. על פי ההיגיון שלכם כל רכב שנמכר טוב בשוק מסויים זו תופעת עדר.
 11. תגיד, ז'אן ולז'אן, מה הקשר, לעזאזל, לתקלות של טיוטה? תסביר, אני מתחנן, איך הגעת לזה בכלל. בוא ננתח את תגובתי צעד אחר צעד. תעשיית הרכב האמריקאית לוקחת מיליארדים מארצות הברית. אכן כן. תעשיית הרכב האמריקאית פשטה רגל וניצלה רק בזכות מענק כספי בסך 5.8 מיליארד דולר מכספי משלם המיסים. GM זה סמל. בהחלט. GM הוקמה ב-1908 ובמשך מאה שנים הייתה סמל של ארצות הברית. איפה ראית טויוטה? איפה ראית רכב צרפתי? איפה ראית תקלה? איפה?!?!?!
 12. תעשיית הרכב האמריקאית לוקחת מיליארדים מארצות הברית. אבל מה לעשות GM זה סמל ואמריקאים לא יתנו לסמל לקורס גם אם זה יעלה מיליארדים על גבי מיליארדים מכספי משלם המיסים.
 13. אמרתי לכם. לכולם יש שלדים בארון.
 14. זה קורה המון במגזר הערבי. לא מבין למה אתה צוחק בכלל. אני רוצה לראות איך אתה תגיב אם יזרקו אותך מהבית כמו כלב ויתכחשו לקיומך עד סוף החיים.
 15. אתה צודק. שוטרים לא מעל החוק. חובתך בתור אזרח להתלונן על השוטר שעובר על החוק. לשם כך קיימת מחלקה לחקירת שוטרים. אבל שוטר לא חבר שלך, אח או נותן שירות. אין חוק המחייב אותו להיות נחמד ומנומס. יציאות "אני משלם את המשכורת שלו" לגמרי לא במקום.
×
×
 • Create New...