Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשברה לי השמשה הקדמית באודי - מ....סלולארי!

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום
הכ*בה התקשה לנייד (מותקן גם טלפון נייח ברכב).

QUOTE]

"היום בדרך לעבודה סיימתי שיחה מעצבנת עם האשה שילדה אותי "

לא יודע מה איתך..אבל מאיפה שאני בא שוברים לאנשים שיניים על דיבור כזה.

ועוד בפורום???

ביטויים כאלו לא מוספים לך כבוד.

אורן בן סימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

ההבדל היחיד שאני יודע עליו בבירור הוא שבמקורי יש פס נגד סנוור של השמש בחלק העליון של השמשה.

כשנסעתי ברכבים בלי הפס הזה זה היה פשוט קטסטרופה.

הבדל נוסף עלול להיות בעת מכירה...

אני לא יודע איפה אתה קונה את השמשה, אצל אבי הוחלפה שמשה חליפית תוצרת הארץ ויש את הפס נגד סינוור

דבר נוסף שאני חושב שהוא יותר פסיכולוגי, אבל נדמה לי שהיא יותר יעילה נגד אדים בחורף.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זה שהתחיל עם פרטים מאד לא טכניים על היחסים שלך עם הוריך.
1. תקרא שוב - לא התלוננתי על הפרטים האישיים שלא רלוונטים אלא על ההתעסקות בהאם דיברתי עם דיבורית או לא.

2. הציון של היחסים שלי עם אמי הגיע בשני מקומות בלבד, הראשון ע"מ לציין את העובדה שבסיום השיחה הטלפון היה ביד שלי לאחר שיחה מעצבנת. השני ע"מ לציין את העובדה שהיא התקשרה לנייד.

הפעם השלישית היתה כתגובה ישירה להודעה של רז.

"היום בדרך לעבודה סיימתי שיחה מעצבנת עם האשה שילדה אותי "

לא יודע מה איתך..אבל מאיפה שאני בא שוברים לאנשים שיניים על דיבור כזה.

ועוד בפורום???

ביטויים כאלו לא מוספים לך כבוד.

אורן בן סימון

אורן בן סימון, הכבוד שאדוני רוחש או לא רוחש לי מעניין לי את קצה הזרת (או איבר אחר שמתחיל באותה אות).

אין לי שום עניין בקבלת כבוד מאנשים ששוברים שיניים לאחרים (או שאומר - ערסים?)

אשמח אם השרשור ינעל, הוא הגיע למחוזות רחוקים מאוד מאילו שתכננתי שיגיע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אז למה אתה עונה? במיוחד בזמן נהיגה?

2. תעשה SIM נוסף לאותו קו עבור המכשיר השני, ככה שניהם מצלצלים בו זמנית ואתה עונה איפה שנוח לך. וגם משלם רק על קו אחד (השלוחה עולה, לפחות באורנג', רק 5 שקלים לחודש)

3. שימוש ברמקול פנימי של הטלפון הוא בינתיים "איזור אפור" מבחינה חוקית. הפאצ'ה פיצ'ר הזה די חדש ולמיטב ידיעתי עוד לא היה תיק בימ"ש בערכאות הגבוהות שדן בנושא.

דיבורית אישית (אוזניה)= חוקי לחלוטין.

רמקול פנימי ממש לא בטוח.

(מדובר בהתפלפלות משפטית, ועד שזה לא ידון במחוזי או בעליון אף אחד לא יודע מה תהיה התוצאה)

לא אפור ולא נעליים.....! :-P קביעת בימ"ש עליון היא ששימוש באמצעות ה"ספיקר" היא שימוש במכשיר לכל דבר ועניין והתקנה לגבי שימוש בסלולרי בנהיגה תופסת לגביו. השימוש היחיד המותר הוא כשהמכשיר לא בידייך...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...