Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה FETISH החדש שלי....(נהגי היי טק משתוללים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפותח הת'רד:

תגיד לי אתה בסדר? אתה מדבר כמו ילד קטן ומתלהב, אז מישהו עקף אותך, אז מה?!

זאת סיבה לעשות מירוץ על כביש ציבורי? לסכן נהגים שלא קשורים לעניין?

ולפני שאתה מיתמם, בעצמך סיפרת שעקפת אותו מפבנים בסיבוב, לא נתת לו לעקוף, עשית לו תרגיל אידיוטי ומסוכן עם בלם היד?

עוד לא למדת לתת למופרעים לעקוף אותך ולשים את ה"כבוד" בצד?

שניכם נהגים מסוכנים, ואני לא יודע מי יותר. הוא לא ה"משוגע" בסיפור הזה, שניכם.

ומה הקשר לנהגי הליסינג? ראיתי כבר לא מעט נהגים מופרעים על הכביש, ונהגי הליסינג לא יותר מופרעים מחלקם היחסי באוכלוסיה.

אורי

זה בדיוק מה שעלה לי בראש למקרא ההודעה הראשונה.

לתומר! במה אתה טוב יותר ממנו? למה אתה חושב שאם מישהו ניסה לעקוף אותך אתה צריך לעקוף בחזרה ועוד לא התביישת לספר את זה? לא הצלחת להתעלם? בגלל שהוא קיבל מכונית ודלקן מהחברה? ולמה למי שנוהג בקליאו ספורט מותר בעייניך להשתולל יותר מאשר מי שנוהג באקסנט?

אני לא מומחה לאורולוגיה אבל יש סיכוי טוב ששניכם סובלים מבעיה דומה!

אוהב לחנך אחרים? נפלה בידך הזדמנות פז לחנך אנשים רבים שקוראים את הכתבות המצויינות שלך לתרבות מוטורית נכונה ולנהיגה חכמה, לא לנקמנות ילדותית ועשיית מהלכים מסוכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תומר. בתור אחד כזה שיושב כל היום מול המחשב ועובד באחת החברות האלו .תן לי לציין בפניך כמה עובדות:

1. שיש לך דלקן\פזומט אתה מרגיש שאתה חייב לנצל. כל כך הרבה משלמים על הרכבים האלו שמרגישים צורך ללחוץ עד הסוף מתי שאפשרי.

2. שיש לך אוטו בלי עלות תיקונים ואתה לא צריך לדאוג לו - כנ"ל.

3. שאתה יושב כל היום מול המחשב ואתה יוצא בערב מהעבודה, אתה מרגיש שיצאת מעבדות לחרות ולכן ציפור הדרור בנפשך מתחילה להשתולל ודוחפת את רגל ימין למטה למטה וחזק.

4. האשה בבית כועסת ומחכה עם המערוך בגלל שאתה עובד 12 שעות ביום. לא תמהר? תגיד את האמת. לפי התמונה שלך אני מעריך שאתה יודע על מה אני מדבר.

5. לטלפן למדבקות האלו לא עוזר בכלום. אין בזה מעבר לביזבוז שיחת טלפון. הבטחה שלי: זה בדיוק ככה - אתה מקבל איזה מייל סתמי מהקצין רכב ואז או שאתה מיד מוחק אותו או שאתה מראה לאחרים וכולם מסביב צוחקים עליך ואז אתה מוחק אותו...

6. יש כאלה ריגשי, שצוחקים עליהם, הם הולכים לחפש עו"ד שיעזור להם להגיש תביעה על הוצאת דיבה. במקרה כזה אתה תזומן למשפט. לא נעים. היה סיפור על אחד כמוך שיצא משם מופסד ונאלץ לשלם! תחשוב על זה.

7. המכוניות האלו כ"כ אפורות ומשעממות שאין בהן ריגוש מלבד נסיעה מהירה על פסי האטה וריחוף קל האוויר או נסיעה פרועה בין נתיבים.

גם לי הייתה תקופה מסויימת מכונית כזו - ואני מוכרח לציין שהאפרוריות משתלטת עליך ואתה חייב לגוון! למזלי אני נפטרתי ממנה מהר מהר לפני שיהיה מאוחר מידי.

מסכים לכל מילה 8-)

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לכל מה שנאמר לעיל, אני רוצה לציין כי בכל מקומות העבודה בהייטק שעבדתי בהם (ועבדתי בהרבה) תלונה כזו תישלח היישר ל dev/null.

במל"מ קצין הרכב הוא בכלל טיפוס שמזכיר את רס"ר שוקרון, והכל מתנהל בדרך של קומבינות, אז אף פעם הוא לא מסתכסך עם אף אחד ואף אחד לא איתו. בחברה הנוכחית שלי קצין הרכב חייב לי כל כך הרבה טובות שלא נראה לי שתלונות כאלה מעניינות אותו, וביתר אין קצין רכב והמנכ"ל נוהג ככה בעצמו.

בקצרה - חבל על הזמן שלך, חוץ אולי מבקומברס, שם שמעתי שמתיחסים לזה יותר ברצינות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר,אתה חושב שזה נכון למיין אנשים לפי מקצועם?

אני בשמחה אכיר לך מס' עובדים ישראלים פשוטים בחברה של דוד שלי שיעשו לך קורס מזורס בתחבורה-בכל תחום.

הרכב לא קובע את הנהג,הרכב משרת הנהג ,משמע-אם הנהג טוב שום רכב לא יהיה רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יכולים ו...מפטרים על דברים כאלה , אז לפני שאתה מתקשר, תדע לך שיכולים לפטר את אותו איש הייטק.

ועוד איך מפטרים.

אצלנו התקבלה פנייה לקצין הרכב לגבי אחד מרכבי המנהלים שנראה משתולל. בירור קצר הראה שמי שנהג ברכב לא היה המנהל אלא עובד של חברת הליסינג שלקח את הרכב לטיפול. העובד פוטר במקום ומאוחר יותר עוד הגיע לקצין הרכב לבקש ממנו רחמים ושיתחנן למענו בחברת הליסינג.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד איך מפטרים.

אצלנו התקבלה פנייה לקצין הרכב לגבי אחד מרכבי המנהלים שנראה משתולל. בירור קצר הראה שמי שנהג ברכב לא היה המנהל אלא עובד של חברת הליסינג שלקח את הרכב לטיפול. העובד פוטר במקום ומאוחר יותר עוד הגיע לקצין הרכב לבקש ממנו רחמים ושיתחנן למענו בחברת הליסינג.

אם היה מיתברר שזה היה המנהל הטל' היה ניסגר בטריקה...

שחיתתות, זו לא מילה גסה...:|

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגיי הייטק משתוללים .... , אני מניח שגם את התגובה שלך ניתן להגדיר באותו אופן בדיוק....

כן גם אני נוהג ברכב חברה (אבל לא איש הייטק..), ואני חייב לציין שהשתוללות בנהיגה היא לא נחלתם של אנשי הייטק, אלא של כלל האוכלוסיה (ושל פותח השירשור הנ"ל..).

הדרך לפיתרון הבעיה הוא בחינוך ובאכיפה חכמה, ועד שזה יקרה הדבר מחייב את כולנו לגלות סובלנות ואחריות על עצמינו ויושבי רכבינו.

אהה כן, וגם לחזור לימין, ולתת זכות קדימה, ולעצור בעצור, ועוד אי אילו חוקי תנועה שכולנו מטיפים להם אבל לא תמיד טורחים לציית להם.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה מיתברר שזה היה המנהל הטל' היה ניסגר בטריקה...

שחיתתות, זו לא מילה גסה...:|

גילי

לא, זה היה נגמר בהערה. אם זה היה המנכ"ל/בעלים זה היה אכן נגמר בכלום.

דרך אגב, באחת מחברות המחשבים הבינלאומיות הגדולות שיש לה נציגות בארץ לוקחים לכל עובד שנתקבלו שתי תלונות על הרכב שלו את הרכב לתקופת צינון, גם אם לא הוא נהג אלא אחד מבני משפחתו.

גם אם הוא המנכ"ל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההתנפלות הזו על עובדי (נהגי) הייטק. כאילו שהם הגורמים לכל החוליים בכביש. תומר ידידי, נסיעה קצרה בכבישי הדרום תראה לך שיש קבוצה (אתנית) שחוקי התנועה לא מענינים אותה. נסה להתחיל במשחקים שתארת עם נהג כזה שנוסע מולך בנתיב שלך או עם שניים שעוקפים אותך בו זמנית משני צדדיך (לא עם אופנועים) ועוד מקרים רבים ככל שהדמיון והמציאות מראים יום יום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים נהגים מתפרעים. סעו קצת בין ההונדות בכביש רמלה-בית דגן ותתגעגעו לנהגי הייטק. נהגי הייטק הם פשוט מטרות קלות פשוט בגלל שיש להם מס' טלפון לתלונות על התחת (של האוטו, למרות שיש מצב שגם על הפרטי). וכן. הם כן מתפרעים. ב-7 שנים בהייטק יצא לי להכיר את הנפשות הפועלות.

בכל מקרה - הלוואי שלכל רכב היה מספר כזה להתלונן אליו. כשלי יהיו ילדים עם רשיון, אני אדביק מדבקה כזו על הרכב עם המספר טלפון האישי שלי. ואם מישהו יתקשר אלי ויגיד לי שבני מנצור משתולל על הכביש עם החברים שלו, אז כשמנצור הקטן יחזור הביתה הסטירה תחכה לו ליד הדלת.

אגב. נראה לי שאני היחיד שאי פעם התקשר למס' טלפון כזה כדי להגיד מילים טובות...

מעשה שהיה כך היה - נסעתי את כל כביש גהה ממורשה עד ראשל"צ בתנועה צפופה מאוד לפני\אחרי\ליד משאית פול טריילר שנסעה פשוט יפה. הנהג גם נהג כחוק (איתותים, חזרה לימין) וגם באדיבות. לא חתך, נתן לתנועה לזרום. הפתיע אותי כמה שזה בלט לעין בין כל הקקות על הכביש.

אז התקשרתי לקצין הרכב לפי המספר על המדבקה שעל הנגרר וביקשתי לציין בפניו שנהג טריילר מס' XXXXXXX הנמצא באיזור זה וזה נוהג ממש יפה כבר כמעט שעה, ובתור אחד שמבלה הרבה שעות על הכביש אני חש צורך לציין לשבח נהגים מקצועיים שנוהגים כמו שצריך. כי זה נדיר.

קצין הרכב היה קצת בהלם, אבל רשם לפניו את הדברים - ואני משוכנע שזה הגיע לנהג עצמו. קצת ח"ח אף פעם לא מזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז חתכו אותך, ביג פאקינג דיל, באמת תומר, מה זה ההכללה הזו?

וכמו שאמרו, מה עם נהגי המוניות? הם הרבה יותר גרועים.

אם אני אפתח שירשור אידיוטי כזה זה יהיה כלפי כלל נוהגי הרכבים ולא רק הליסינג, כי אני על אופנוע ביומיום, כל יום. ואז זו לא תהיה הכללה? הרי כבר נפתחו פה שירשורים כאלה כנגד כלל האופנועים.

לך תשחק איתו משחקים, משוך לו הנד-ברייקס, נראה לאן זה יוביל.

בדיוק לפני כמה ימים בוואדי-ערה עקפה עונדא עם בקליות שקופות וחצאיות חתכה את כל התור למשך של איזה 250 מטרים (כן גם דרך הצומת של פז שם) עד הכניסה לכביש שש מעירון דרך השוליים ואז חתכה שני נתיבים כדי להמשיך מערבה ולא לעלות על 6. אז אולי אני יגיד שכל נהגי העונדות חארות, או אם כבר הכללות, אולי כל ערביי ישראל? (בהנחה שהוא גר באחד מכפרי האזור)

רסן עצמך תומר, רסן. זה שירשור הכי גרוע שראיתי כבר הרבה זמן.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה ממש הרג אותי....

הוא ניפח התלהם רק בגלל שמשהו חתך אותו, טוב שהוא לא השמיץ סתם אוכלסיה שלמה ושאר המגיבים כמו עדר אחריו.

אני אפתח שירשור על נהגי סובארו DL ועל תמיד שאיכשהו הם נתקעים ב 80 בשמאלי .:roll: נו באמת.

רק בשביל לסדר את האוזן אני מכיר הרבה הרבה חובבי מוטריקה מושבעים שעובדים ב הייטק וכמו כן רוב החברות היום מחייבות קורסים והכשרות.

אז חתכו אותך ביג פאקינג דיל.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתם צריכים לראות את התדרוך שאבא שלי העביר לי בפעם הראשונה שנסעתי בתור נהג חדש מנהריה למשגב. כל התדרוך דיבר רק על מה שהמקומיים עושים על הכביש.

כשעליתי לשכם בפעם הראשונה, היה תדרוך קצר בהרבה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה ממש הרג אותי....

הוא ניפח התלהם רק בגלל שמשהו חתך אותו, טוב שהוא לא השמיץ סתם אוכלסיה שלמה ושאר המגיבים כמו עדר אחריו.

אני אפתח שירשור על נהגי סובארו DL ועל תמיד שאיכשהו הם נתקעים ב 80 בשמאלי .:roll: נו באמת.

רק בשביל לסדר את האוזן אני מכיר הרבה הרבה חובבי מוטריקה מושבעים שעובדים ב הייטק וכמו כן רוב החברות היום מחייבות קורסים והכשרות.

אז חתכו אותך ביג פאקינג דיל.

מסכים עם כל מילה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרז ייכנס בי שוב, אבל זאת האמת, והפעם, רז, זו ביקורת אמיתית על הפורום (ואתה בהחלט מוזמן לחסום אותי מלהגיב כאן יותר. לאור מה שקורה כאן זה אסון קטן מאוד) :

ע"פ השרשורים בימים האחרונים, הפורום הזה מאפשר יותר מדי שרשורים מטומטמים שעוסקים בהסתה והכפשה על בסיס סוג רכב, מספר ספרות בחשבון בנק, מקום עבודה ועוד.

גועל נפש.

ודווקא החזקתי ממך, תומר, כאחד הכותבים המוכשרים כאן. האמת שגם גם כאן כתבת יפה, אבל עם חרא של תוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...