Jump to content

Giladben.zaken

 • פרסום הודעות

  1,229
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות Giladben.zaken

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  על קטנוע
 • תחביבים
  אופני הרים, אופנועים, כלבים
 • מקצוע
  שמאות/בטיחות
 1. הרכב נראה פצצה במיוחד בצבע הזה. תתחדש
 2. שלום רב למומחים שכאן, יש לי GMC משנת 2011, דגם Terrain שהוא המקביל של האקווינוקס הקודמת מבחינת רוב החלקים, כולל דשבורד לצורך העיניין. עלה לי החשק לעשות מערכת שיודעת לשקף טלפון כמו אוטו קאר-פליי וכו' ולאנדרואיד כמו שיש ברכבים החדשים (הטלפון שלי הוא אנדרואיד). ניתן לראות בתמונה , לחץ כאן לתמונה את המערכת הקיימת, כל הלחצנים האלה שמתחתיה רלוונטים לכל מיני קונפיגורציות של הרכב, שחלקם מוצגים על הצג הנ"ל. מכיוון שזו מולטימדיה ישנה, את הוייז אני חייב להפעיל על הטלפון בנפרד, הבלוטוט' שימושי רק לשיחות טלפון, לצורך השמעת מדיה אני חייב כבל אוזניות לחיבור אוקס. ראיתי
 3. אני הייתי הולך או על אדום או על שחור למשל, אבל זה אני
 4. קו לבן תאורטית אמור למנוע מצב כל כך מסוכן בכביש הררי על פניה עיוורת. במצב כזה של המקובקב יהיה לו תירוץ שמותר לו. עריכה: עכשיו הסבו את תשומת ליבי פה בעבודה שהרכב התחיל את העקיפה על קו רצוף, זה לא מנע ממנו לחצות אותו.
 5. יום שישי האחרון באזור הבקעה. מצב מלחיץ, רק מזל (שהיה מספיק מקום על הנתיב) שגרם לכך שהרכב לא לקח את שני האופנועים
 6. מכיר טוב את שני הרכבים משוק הליסינג. שניהם מעולים. תטילו מטבע וכל בחירה תהיה מוצלחת.
 7. קיבעון מחשבתי. קשה מאוד לשנות אנשים. 100 ק"מ בין טעינות לכלים די בסיסיים. לא עוברים כי קשה לשנות הרגלים ודנות.וחוץ מזה צריך אפקט עדר, אף אחד לא רוצה להיות שונה. איך אופניים חשמליים כל כך נפוץ, יעיל ועובד תקין? הרי מה ההבדל בעצם? אחוזי גודל גלי הרכב+סוללה? זהו זה ההבדל.
 8. יפה מאוד, אהבתי. אין ספק שזה נשאר על הטלפון ויהיה שימושי. שמתי לב רק שיבוא אישי ואופנועים/קטנועים לא מופיעים במאגר
 9. אופנוע חשמלי מוזיל מאוד את כל מה שנאמר כאן. ביטוח של 50 סמ"ק, עלויות אחזקה רק צמיגים ורפידות בלמים. טסט עניין של 100-200 ש"ח. אם לא פסלת עדיין את האפשרות של דו-גלגלי ואתה מוכן לחשוב מחוץ לקופסה הבנזינית, אתה עלול למצוא כלי יומיומי מעולה בחשמלי. עד 100 ק"מ ליום אפשר לחיות עם נקודת טעינה אחת.
 10. תודה האם האחריות מותנית בבחירת מוסך מהרשת של טויוטה? או שאפשר להמשיך לטיפולים במוסך שלי שאני מכיר שנים רבות ורק בענייני סוללות לגשת לחברה?
 11. שלום מתעניין לגבי רכישת רכב היברידי משומש. עדיפות לרכב משפחתי מלא דוגמאת הטויוטה אוריס, בזכות הגודל ומגוון המחירים שמאפשר בחירה מרובה. מה דין הסוללות מבחינת אורח חיים? מה כדאי מבחינית סחירות והאם יש להן בכלל סחירות כמשומשות בהנחה שאנשים מפחדים מהתבגרות הסוללות? האם ניתן להתקין וו גרירה?
 12. לפני איזה עשר שנים הייתי צריך לפתוח אום חזק של וריאטור לקטנוע 500 סמ"ק. קניתי אימפקט של וולטה בכ-180 ש"ח מהסוג שמתחבר למצת רכב, אחד היציאות הטובות ביותר שקניתי אי פעם. אין בורג, אום או מה שלא תרצה ברכבים שזה לא יפתח. כלי מדהים.
 13. בגדול כל ארבעת המאותתים אמורים להיות באותה הטכנולוגיה ולא זה לא יעבוד, צריך ריליי אחר אלקטרוני שמתאים ללדים ולא ריליי מקורי שעובד על חום.
×
×
 • Create New...