Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה FETISH החדש שלי....(נהגי היי טק משתוללים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתם צריכים לראות את התדרוך שאבא שלי העביר לי בפעם הראשונה שנסעתי בתור נהג חדש מנהריה למשגב. כל התדרוך דיבר רק על מה שהמקומיים עושים על הכביש.

כשעליתי לשכם בפעם הראשונה, היה תדרוך קצר בהרבה.

אשכרה.

מאז שכל המצפים והישובים הקהילתיים באיזור התמלאו בהייטקיסטים האזור מה זה התדרדר לאשפתות.

יש יותר מקומות לקבל שיאצו וחוקן צמחי מרפא ממקומות לאכול חומוס.

אז שידחפו לתחת את החוקנים שלהם אלה! שהקצין רכב יתקין להם דלקן לחוקן צמחים למנשנשים האלה! כולם יודעים מה הם עושים כל היום! תסתכלו בCACHE של האינטרנט אקספלורר שלהם!

מאוננים!

שומאכר!

חוקן!

דלק-מוטורס! פאקינג דלק-מוטורס! אתם קולטים מה אני אומר לכם?!?!?! ק-ו-נ-ס-פ-י-ר-צ-י-ה!

שאני אאיית לכם את זה?

כמו משוגעים על השוליים. ממהרים לנשנש במשרד.

בן-לאדן, קים-איל-סונג, ג'יהאד-איסלאמי, דלק-מוטורס. לכולם יש מקף בשם. גם לאל-בר.

חו-קן.

צלצלו כאן ועכשיו לקצין הרכב הקרוב למקום מגוריכם ותעשו מעשה. שלא נצטער על זה כולנו אחר כך.

(זה מספיק מתלהם ומכליל?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תומר. בתור אחד כזה שיושב כל היום מול המחשב ועובד באחת החברות האלו .תן לי לציין בפניך כמה עובדות:

1. שיש לך דלקן\פזומט אתה מרגיש שאתה חייב לנצל. כל כך הרבה משלמים על הרכבים האלו שמרגישים צורך ללחוץ עד הסוף מתי שאפשרי.

2. שיש לך אוטו בלי עלות תיקונים ואתה לא צריך לדאוג לו - כנ"ל.

3. שאתה יושב כל היום מול המחשב ואתה יוצא בערב מהעבודה, אתה מרגיש שיצאת מעבדות לחרות ולכן ציפור הדרור בנפשך מתחילה להשתולל ודוחפת את רגל ימין למטה למטה וחזק.

4. האשה בבית כועסת ומחכה עם המערוך בגלל שאתה עובד 12 שעות ביום. לא תמהר? תגיד את האמת. לפי התמונה שלך אני מעריך שאתה יודע על מה אני מדבר.

5. לטלפן למדבקות האלו לא עוזר בכלום. אין בזה מעבר לביזבוז שיחת טלפון. הבטחה שלי: זה בדיוק ככה - אתה מקבל איזה מייל סתמי מהקצין רכב ואז או שאתה מיד מוחק אותו או שאתה מראה לאחרים וכולם מסביב צוחקים עליך ואז אתה מוחק אותו...

6. יש כאלה ריגשי, שצוחקים עליהם, הם הולכים לחפש עו"ד שיעזור להם להגיש תביעה על הוצאת דיבה. במקרה כזה אתה תזומן למשפט. לא נעים. היה סיפור על אחד כמוך שיצא משם מופסד ונאלץ לשלם! תחשוב על זה.

7. המכוניות האלו כ"כ אפורות ומשעממות שאין בהן ריגוש מלבד נסיעה מהירה על פסי האטה וריחוף קל האוויר או נסיעה פרועה בין נתיבים.

גם לי הייתה תקופה מסויימת מכונית כזו - ואני מוכרח לציין שהאפרוריות משתלטת עליך ואתה חייב לגוון! למזלי אני נפטרתי ממנה מהר מהר לפני שיהיה מאוחר מידי.

זה בעצם העבדות המודרנית.

החברה נותנת לך מצג שווא, של תנאים טובים,

אבל בעצם בעצם, אתה מרגיש צורך לנצל ולהיות חזיר במידה זו או אחרת, כי העבודה, אפרורית ושוחקת... (ולא שעבודות אחרות הן לא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרז ייכנס בי שוב, אבל זאת האמת, והפעם, רז, זו ביקורת אמיתית על הפורום (ואתה בהחלט מוזמן לחסום אותי מלהגיב כאן יותר. לאור מה שקורה כאן זה אסון קטן מאוד) :

ע"פ השרשורים בימים האחרונים, הפורום הזה מאפשר יותר מדי שרשורים מטומטמים שעוסקים בהסתה והכפשה על בסיס סוג רכב, מספר ספרות בחשבון בנק, מקום עבודה ועוד.

גועל נפש.

ודווקא החזקתי ממך, תומר, כאחד הכותבים המוכשרים כאן. האמת שגם גם כאן כתבת יפה, אבל עם חרא של תוכן.

כל מילה בסלע.

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שיש כאלה שבהחלט יחשבו שאני שמוק.... אבל יש לי תחביב חדש. אתם מכירים את המצב המגוכך...אתה נוסע בכביש ופתאום עוקפת אותך מאזדה שלוש קומברס, ממשיכה בחיתוך אופנתי מהשוליים ,מאלצת מישהו לרדת מהכביש וכו..

אז יש פיתרון...:-)

................

תנסו!!הנאה מובטחת

תודה לך תומר ידידי משכבר השנים על כתיבה ממצה מאין כמותה!

מי ייתן כי יירבו!!!

ועכשיו ברצינות, לא מבין מה אנשים פתאום התחילו לקפוץ על כל דבר קטן?

תומר, בכתיבתו האופיינית והעוקצנית השקיע וכתב לנו עוד סיפור/משל משעשע.

למה אתם קופצים? לא טוב לכם? אל תקראו.

הבן אדם סה"כ הביע את דעתו, והביע אותה צורה מושקעת ומעניינת (שלא כמו רבים אחרים).

הוא לא באמת קרא לרצח המוני של עובדי הייטק.

אנשים פה כבר אוכלים כאלה סרטים שמוכנים להתאבד, או אף גרוע יותר, מבקשים להחסם מהפורום.

מה הבעיה?

לקחתם שרשור משעשע, ודרדרתם אותו לרמות של ויכוחים מטורפים,פגיעות אחד בשני ודיונים חסרי שחר.

מספיק, Take it easy.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרת בדיוק איגור STI זכותו להביע את דעתו, וזכותו של כל משתמשי הפורום להביע את הדעתם על הכתיבה. גם אם היא לא מוצאת חן בעיני הכתב או בעיני מכריו וחבריו.

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתם שרשור משעשע, ודרדרתם אותו...
כאתה לא מצליח להתגבר על זה שמישהו חתך אותך זה יכול להיות משעשע בגילים מסויימים, אבל כשאתה מספר על התרגיל של בלם היד ומצפה למחיאות כפיים אל תתפלא אם יהיה גם מי שזה לא משעשע אותו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאין למישהו זכות להביע את דעתו.

סה"כ אמרתי, שלא צריך להיות כל כך קיצוניים בהבעה הזאת.

יש דרכים שונות להביע דעה, וחלקן לא מתאימות לפורום.

ו ULY אל תשחק אותה תמים, אני בטוח שגם אתה מבצע פה ושם תרגילים לא הכי "חוקיים" ו"מתנקם" פה ושם בנהגים אחרים, פשוט אתה לא מספר על זה, ותומר בחר כן לספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר מה לעשות שלא כל אחד נוסע באוטו ספורט של 300 כוח + (אמרת שהיה לך פי 3...).

יש אנשים שמה שיש להם זה הרכב ליסינג.. והיפנומטית הפרטית.... והם אוהבים לנהוג.. אז מה הם יעשו?יסעו באוטו הפרטי כשיש להם 90% אותו אוטו מהחברה שלא משנה מה הם יעשו לו ההוצאות עליו לא ישתנו?בגלל שזה לא אוטו ספורטיבי הם לא יהנו מהניהיגה? אין להם כסף אז לא מגיע להם?

מגיע ובטח שמגיע... נכון הנהג הספציפי שדיברת עליו באמת דפוק...(שהוא עקף בשוליים ונצמד אליך) אבל לכולם מגיע להנות מהנהיגה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שיש כאלה שבהחלט יחשבו שאני שמוק....

מה גורם לך לחשוב את זה???

.אני משתדל לא להשתולל בכבישים ציבוריים-כי אני לא צריך שמישהו יראה "רכב הדגמה" משתולל ויתקשר לחברה לשאול "מי המשוגע?" ואני אוכל אותה...

כשאתה אומר לא משתולל, אתה מתכוון לזה?

וכשאתה לא משתולל אז זה כי אתה מפחד שידווחו עליך?

מזל שזה לא בגלל שאתה מפחד להרוג מישהוא.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאין למישהו זכות להביע את דעתו.

סה"כ אמרתי, שלא צריך להיות כל כך קיצוניים בהבעה הזאת.

כשמישהו מפרסם דבר מה בפומבי, שיצפה לכל התגובות, לחיוב, שלילה או ניטראלית. אבל כולן, לא מבקשים תגובות לפי הזמנה.

שלא תבין לא נכון, אני מעריך את תומר הדר ואת הכתיבה שלו, יש לו שירשורים מרתקים, אבל כמו שהג'יפולוג כתב, די כבר לשירשורי ההסתה וההכללות האלה.

חלאס, בוא אני אשתף אותך במשהו:

אני על אופנוע יום יום,(בשבועיים האחרונים זכורים לי שני שירשורים כנגד אופנועים).

אני על ג'יפ (זה שבתמונה) מידי סופ"שים פה ושם. (ג'יפ, לא אמרו משהו כנגדו ממש לא מזמן כי עורך דין עשה תאונה עם טוארג?)

ו... אני עובד בהיי-טק(למרות שאין לי ליסינג כי אני מעדיף את האופנוע שלי ליומיום).

אבל חלאס, מספיק עם השירשורים המטופשים האלה, מה נסגר איתכם, חבורת יפי נפש נהייתם?

בטח אתה נוהג עם הידיים בשתיים ועשר על ההגה גם.

זה לא לעיניין וזה מוריד את הרמה.

אני מפרגן המון כשצריך, כשלא צריך אני אקטול גם.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו ULY אל תשחק אותה תמים, אני בטוח שגם אתה מבצע פה ושם תרגילים לא הכי "חוקיים" ו"מתנקם" פה ושם בנהגים אחרים, פשוט אתה לא מספר על זה, ותומר בחר כן לספר.

אם אני הייתי מספר על שטויות שעשיתי בכביש בין עירוני עם בלם היד אנשי הפורום היו נכנסים בי , כשתומר מספר זו הזמנה לרדת על נהגי הייטק באימפרזה 1.6

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...