Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה FETISH החדש שלי....(נהגי היי טק משתוללים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל רוב המגיבים פה לא נענו להזמנה, ואף להיפך.

תומר, להתלונן על זה שחותכים אותך אחרי שאתה מספר בגאווה שלקחת דובלו, שניסיון הנהיגה שלך עליו הסתכם בשעה-שעתיים, ו"שמת אותו על הצד" באמצע מחלף ראשון, זה צבוע וילדותי.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי, באופן כללי, אנשים מלשינים הם אנשים קטנים

אני חושב בדיוק כמוך , אז מה העניין עקפו אותך ? פגעו בכבוד שלך ? באותה מידה שאלו אנשי הייטק (קומברס וכו'...) אלה יכולים להיות כל אחד ואחד ,זה שנתקלת בכמה מקרים אלו - צרוף מקרים של ממש.

עידן

Fiat Punto 02' Spice 60 BHP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בהייטק ובעל ג'יפ (בלי ליסינג הפעם...)

האם ה ZX שלי מהווה נסיבות מקלות במשפט השדה שמתקיים באתר הזה לנהגי הייטק וג'יפאים?

אני חושב שפותח השרשור הצליח להגדיר במדויק חלק מהבעיות שלנו בכבישים:

1. תרבות ה"דווקא"/למי יש יותר גדול - האחר מנסה להשתלב בתנועה (גם אם בצורה מסוכנת) אז אני אגרום לכמעט תאונה ע"מ להפחיד אותו.

2. שיחות טלפון ל 144 / קצין הרכב תוך כדי נהיגה (לא לחכות עד שמגיעים הביתה/למשרד ע"מ להשמע עצבניים ואותנטיים)

חבל שיש מקום לשרשורים מהסוג הזה באתר הזה.

(שלא יובן לא נכון, איני מצדיק את צורת הנהיגה של אותו נהג ליסינג, אבל מזה ועד להכללות יש מרחק רב)

סער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהלים יקרים,

לאור רמת השילשול הזה ואחיו הממזרים בפורום לאחרונה, ולאור תגובת רוב המשתמשים בפורום לשילשולים הנ"ל, לא הגיע הזמן לנעול את הביזיון הזה ולהבהיר באופן חד משמעי שלא יתקבלו יותר תועבות שכאלה?

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמר פעם איש גדול

Who's more fool ? the fool or the one that goes after him

בקיצור, חבל שמישהו שפעיל בכל כך הרבה תחומים שקשורים בנהיגה מקצועית ונכונה ובאהבה לנהיגה, עם זה בכתבות ב"אוטו", בפעילויות ספורט מוטורי ושאר ירקות כותב כאלה דברים.

אני מסכים עם כל אלה שכתבו שאם מישהו אחר היה כותב את הדברים האלה סביר להניח שכולם היו מגיבים אחרת ולא היו הולכים אחרי העדר ומשמיצים גם כן. אבל בגלל שמדובר באדם שהרבה מכירים ומעריכים אותו התגובות הן אחרות. למה אתם מגיבים אחרת כשמישהו בן 19 מספר איך הוא עשה רייסים ב2 בלילה ? לו אסור ולו מותר ?

גם אחי הגדול הוא איש הייטק, הוא נוהג בפוקוס ליסינג, הוא נהג מקצועי שאוהב מאוד את הרכב שלו ושומר עליו כמו על רכבו הפרטי, נהגים מופרעים יש בכל מקום. להשמיץ את כל נהגי ההייטק זה פשוט אדיוטי. נקודה. לא מבין מה כולם מתלהבים מזה כל כך.. כל נהגי ההייטק ככה וככה וככה, תבדקו את עצמכם לפני שאתם משמיצים.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לקטע של "תנהגו כמו בני אדם" אלא לקטע של "יא חנאנות!!!!!!!!!! אתם לא נהגי מירוצים!!!!אתם עושים את זה ממש גרוע!!!!!!"

חננות, חננות אבל מרוויחים פי 4 ממך.

לא משלמים דלק, רכב ע"ח החברה.

הדברים שרשמת אפילו לא גורמים לגיחוח,הם מראים על חוסר חיים, ושעמום כבד.

ולא כל עובדי ה- "היי טק" נוהגים חרא!

וזה שאתה מקבל פורקן מלדפוק אנשים בזמן שאתה בעצמך מעיד על עצמך ש- "גם אני לא נוהג יפה"- לפי הניסוח שלך.

מישהו פעם רשם את המספר שלך ודיווח למשטרה? אני נוטה להאמין שלא.

אני לא מצדיק חס וחלילה את הנהג שחתך אותך מהשוליים, זה מעשה חסר אחריות ואידיוטי.

הפתרון שלי- גרדתי את המדבקה של החברה, ושיחפשו אותי.

DARK Purple MAZDA 3

ZOOM - ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פעם רשם את המספר שלך ודיווח למשטרה? אני נוטה להאמין שלא.

.

מעניין איך תומר היה מרגיש אם מישהוא היה שולח את מבחן הדרכים שהוא ביצע לדובלו לבוס שלו.

הרי גם הוא הישתולל בכביש בצורה מופרעת ועפ"י עדותו, חייבים לדווח עליו, ואפילו בזמן שעצבנים ולא בנחת מהבית.

בקיצור, כמו רבים ורעים אחרים,תומר חושב שמה שמותר לו, אסור לאחרים כי הרי אבא שלו בשנת 48 קנה את כבישי ישראל וכולם צריכים את אישורו לנסוע עם או בלי דלקן, על חשבונם או על חשבון החברה, בנתיב השמאלי או הימני.

בושה!

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעצם העבדות המודרנית..

חננות, חננות אבל מרוויחים פי 4 ממך..

מנהלים יקרים,לא הגיע הזמן לנעול את הביזיון הזה ולהבהיר באופן חד משמעי שלא יתקבלו יותר תועבות שכאלה?

מה קרה? פגעו לכם בכבוד?

גם אני על הכביש כל היום , ואני אומר לכולם פה : רובכם נוהגים כמו מניאקים.

נהגי המוניות - 90% נוהגים כאילו הכביש שלהם , השאר נוהגים כאילו גם הכביש אצליהם בליסינג.

נהגי משאיות - פסיכיים.

עם ישראל כולו מחובר מערימות של מניאקים , כל אחד והשריטה שלו - כולל אותי וכל מי שאני מכיר.

אז בבקשה אפרו-הייטקים יקרים שבו בשקט , תנשמו עמוק , תודו על האמת {ואני במקרה יודע כמה תאונות ואיזה סוג של תאונות "אתם" עושים בכל שבוע} , תפסיקו עם הפעיות , הכללה שמכללה אתם יודעים בדיוק על מה מדובר.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, באופן כללי, אנשים מלשינים הם אנשים קטנים.
בפעם הבאה שאני אונס זקנה קטינה וגוזל גם את קצבת הזקנה שלה וגם את בתוליה באיומי סכין - תזכיר לי לעשות את זה כשאתה בסביבה.

תמיד טוב לדעת שיש כאלו שלא בכבוד שלהם להלשין.

יש דברים שלא בושה להלשין עליהם. והלוואי שלכל אחד היה מספר על התחת של האוטו שהיה אפשר להלשין עליו. אם על כל צעיר היה את הטלפון של אבא שלו שיוריד לו כאפה על הנהיגה שלו, ועל כל מונית היה טלפון של חמ"ל ח"א שיוריד עליו הלפייר - הייתי מאושר לאללה.

לא בושה "להלשין" על מי שמתפרע ומסכן אחרים. מגיע לו שירגיעו אותו גם אם הוא נהג רכב כבד, גם אם הוא נהג רכב חלוקה, גם אם הוא הייטקיסט ברכב ליסינג וגם אם הוא כתב רכב ברכב מבחן.

ובאופן אישי לכל ההייטקיסטים - כשיש כזה שרשור על השתוללות של נהגים צעירים במפגש, או רחימנא ליצלן של מתנדבים של המשטרה בניידות שחוטות, אז כולם נהנים להניד בראשם ולהביע את יגונם על המוטוריקה בציון. אבל כשמישהו מדבר פתאום עליכם אתם קופצים ונעלבים.

וכמובן יש את אלו שבשביעות רצון עצמית מאשימים את המבקרים בקנאה.

כן. נכון. כולם מקנאים במי שיושב מול מחשב כל היום ומשלם 3000 שקל לחודש על דלק חינם בלאנטיס.

צאו מהסרט.

אחרי 7 שנים בהייטק אני יודע טוב מאוד במה מדובר. גם לי היו תקופות שבהן כשהייתי יוצא מהעבודה בחצות אחרי יום של כאב ראש ובידיעה שלא יעזור בית דין, את המיילסטון שהקדימו לשבוע הבא אין מצב שאני מספיק גם אם אני עובד 25 שעות ביום - גם אני הייתי מנקה את הראש באיילון (הריק בשעות האלו).

יום שלם במכרה תוכנה מתחת לפלורוסנטים גורם לך לרצות להשתחרר קצת.

אני הייתי משתדל להיות מספיק בוגר כדי לא להפריע לאף אחד על הכביש. ובכניסה לעיר או לתנועה צפופה קצת יותר הייתי מוריד את הווליום של הוריד במצח.

אבל כשאתה רוצה קצת להרגיש טרזן עם ביצים אחרי שכל היום הם היית צ'יפופו עם מקלדת - אולי לא כולם יודעים לעצור את עצמם.

למזלי תפסתי את עצמי בזמן וברחתי מהחיים האלו. היום הלחצים היחידים שיש לי בחיים ניתנים לפריקה בקלות בישיבה על אסלה. אני לא צריך לפרוק כלום על הכביש.

אולי זה גם קשור לזה שכבר כמה וכמה שנים אני לא בן 25, ואני לא נוהג על רכב שכל מה שצריך כדי לנסוע בו 160 זה ללחוץ על הדוושה ולתת לגיר לעשות את העבודה, ושבמהירות הזו עדיין לא מרגישים שנוסעים מהר.

כי זה גם חלק מהמחלה - במכוניות מודרניות ב-140 אתה עדיין מרגיש שאתה נוהג רגוע.

בקיצור - תעזבו אתכם מישיבות צוות ויעדים לרבעון ושמוקים מהשיווק שעושים הרמת כוסית על פרוייקט שהם מכרו ללקוח בהבטחות שאתם תצטרכו לקרוע את התחת מהנץ החמה עד צאת הנשמה כדי לקיים. תעזבו את החיים האלה. תעברו לג'וב של בני אדם, קנו רנו אקספרס, פתחו חלון, תדליקו נלסון ותהנו מנהיגה רגועה ב-90 קמ"ש בנתיב הימני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

****נמחק ציטוט מיותר - בפעם הבאה ההודעה כולה תימחק***********

הרבה פחות מ-3000. נטו.

אגב מבחינת רכבים צמודים מי שמרוויח (חוץ מהבכירים) זה הקצינים בצבא. אין דמי עלות, אלא רק המס. ולפעמים חותמים על "רבע רכב" ונוסעים ברכב מלא... יופי טופי

לגבי האקספרס.. יצא לי לנסוע 90 (כי האוטו לא סחב יותר) עם חלון פתוח (כי לא היה מזגן) וממש לא נהניתי מהנסיעה (כי התפוצץ לי השכל מהרעש והריח של הדלק גם לא משהו). כנראה שלא אשמע בעצתך, ואחזור לטכניון. (ואז אולי אסע באקספרס שוב, אבל באופן זמני).

ד"א, החברה בה עבדתי הייתה חברת תוכנה והאקספרס היה רכב חברה. כמה סיפורים מאותה תקופה:

1. הידית הילוכים יצאה מהמקום באחד הרמזורים.

2. הרכב היה תקופה רכב צמוד של אחד העובדים, שעבד ב-OUTSOURCING בחברה אחרת. העובד שהסיע לו את הרכב לאיזור המרכז סיפר שאותו בחור עבר בין כל הלנטיסים ברחוב למטה והתבעס כשראה את הרכב הצמוד שהוא מקבל: אקספרס מלאה במדבקות, חלודה ברמת אבזור "הגה-חלונות-דלתות-ותגידו תודה שזה נוסע :)).

(נדמה לי שלא היה כתוב בחוזה שהוא מקבל דווקא רנו אקספרס. מזל שלא נתנו לו רכב צמוד סוסיתא קובייה. אבל זה היה הרבה לפני ימי הליסינג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרז ייכנס בי שוב, אבל זאת האמת, והפעם, רז, זו ביקורת אמיתית על הפורום (ואתה בהחלט מוזמן לחסום אותי מלהגיב כאן יותר. לאור מה שקורה כאן זה אסון קטן מאוד) :

ע"פ השרשורים בימים האחרונים, הפורום הזה מאפשר יותר מדי שרשורים מטומטמים שעוסקים בהסתה והכפשה על בסיס סוג רכב, מספר ספרות בחשבון בנק, מקום עבודה ועוד.

גועל נפש.

ודווקא החזקתי ממך, תומר, כאחד הכותבים המוכשרים כאן. האמת שגם גם כאן כתבת יפה, אבל עם חרא של תוכן.

כל מילה בסלע!!!

"למד איך למות - תדע איך לחיות" - מיץ' אלבום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

בקיצור - תעזבו אתכם מישיבות צוות ויעדים לרבעון ושמוקים מהשיווק שעושים הרמת כוסית על פרוייקט שהם מכרו ללקוח בהבטחות שאתם תצטרכו לקרוע את התחת מהנץ החמה עד צאת הנשמה כדי לקיים. תעזבו את החיים האלה. תעברו לג'וב של בני אדם, קנו רנו אקספרס, פתחו חלון, תדליקו נלסון ותהנו מנהיגה רגועה ב-90 קמ"ש בנתיב הימני.

ההודעה שהכי דיברה אליי באופן אישי :shock:!!

לפני 4 חודשים עשיתי את זה (לאחר 7 שנות סבל עם ישיבות צוות ויעדים מחורבנים ורכב ליסינג)

ולהלן התוצאות:

רכב:לגאסי 1800 סמ"ק 1991

נהיגה רגועה:90 קמ"ש בנתיב הימני

סיגריות:MM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוז, אני לא יודע במה אתה עוסק כיום, אבל זה ממש לא משנה.

אתה יכול להשמיץ את עבודתם של אנשי ההייטק, אבל כניראה שיש גם אנשים שזה כן מתאים להם, שהעבודה הזאת לא גורמת להם לעצבים שצריכים לפרוק. להשמיץ עבודה של אחרים בגלל שאתה הייתה שם 7 שנים ולך זה לא התאים.. לאן הגענו בשרשור הזה ?! אני לא איש הייטק, אבל זה פשוט צורם לראות אנשים משמיצים ככה עבודה של אחרים.

בכלל, ההייטקיסטים, מה עשיתם מהאנשים האלה ? אפשר לחשוב שהם אונסים בוזזים ורוצחים כל יום או שהם פגעו בכם אישית בצורה כזו או אחרת. הם לא בני אדם ?

השרשור הזה פשוט מגעיל בצורה שאי אפשר לתאר, הוא בדיוק מראה מי אנחנו, עם של קנאים ומשמיצים שהולכים אחרי העדר. ההייטקיסטים, כ-ו-ל-ם נוסעים כמו עבריינים, ברור, בגלל שהם עובדים עם פלורסנטים.. ושוב אנחנו חוזרים לזה מקנא בזה וזה מקנא בזה.. זה פורום מכוניות לא ?

ובקשר להודעה המקורית, מה שונה תומר שהווריד אצלו התנפח ביגלל שההייטקיסט נסע כמו משוגע כי הווריד אצלו היה מנופח גם כן ? במה הוא שונה ? בגלל שהוא כתב רכב וההוא לא, אז לו מותר ?

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...