Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה FETISH החדש שלי....(נהגי היי טק משתוללים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל... מה אתה עושה בפורום רכב אם רכב הוא בעיניך כאב ראש?

בדיוק מה שעושה מי שנשוי לפריג'ידית מכוערת באתרי סקס. קורא ורואה איך אחרים עושים כיף...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עושה רושם שאתה מתייחס לרכב בתור עוד מוצר צריכה ביתי.

סבבה. רוב עם ישראל הוא כזה, ואין בזה כל רע.

אבל... מה אתה עושה בפורום רכב אם רכב הוא בעיניך כאב ראש?

רוב האנשים פה בפורום היו מוכנים להשקיע עוד סכום חודשי כדי לבחור באיזה רכב הם ינהגו, לוודא בעצמם איזה סוג של טיפולים הוא מקבל, להיות עם אצבע על הדופק לגבי מצבו ובכלליות להיות קשורים אליו. אפילו אם זה כרוך בעוד עשר שניות של העברת כרטיס אשראי בזמן תדלוק.

טעות בידך,

איני חושב שקיים רכב ליסינג שמור כמו המאזדה הזו.

רכב שמקבל ווקס (ידני) פעם בחודש, שטיפה + שאיבה פעם בשבוע. (מצורפים לינקים לתמונות)

אנחנו בני המשפחה מתייחסים לרכב כאילו הוא בבעלותנו, לעולם לא מחנים בחניות צפופות,שומרים עליו נקי וכו'...

כי אנחנו מבינים שזה רכב שמשרת אותנו, אם לנו לא יהיה אכפת ממנו ככה הוא גם יראה. שומרים עליו, ולא מזלזלים בו כמו רוב חברי אנשי ההיי טק.

אז מה אם יש לי מאזדה 3?

לא כולם מחפשים לתקוף פניות עם 106 ראלי! משום מה האוטו הזה לא עושה לי כלום.

אני לא מבין אתכם אנשים, זה שיש מליון מאזדה 3 על כבישי ישראל מוריד מטיבו של הרכב?

במהלך שנות ה 90 נמכרו עשרות אלפי סובארו DL, זה אומר שזהו רכב מעפן?! בתור בעלים לשעבר אני יכול לספר עליו רק טובות.

באמת שאיני מבין את האימרות "הכחמות" הללו.

המאזדה רכב מצויין, מאוד נוח, מאובזר (יחסית לרכב ליסינג) ובעל עיצוב נהדר לטעמי.

גם אם לא היה לי רכב ליסינג הייתי קונה מאזדה 3.

http://img341.imageshack.us/my.php?image=dscn32692nn.jpg

http://img341.imageshack.us/my.php?image=dscn38555lu.jpg

DARK Purple MAZDA 3

ZOOM - ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת התחלתי לתהות ביני לבין עצמי אם מאזדה 3 הוא הרכב הכי מתפרע על הכביש, או שפשוט הוא הרכב הכי נפוץ בארץ ולכן אני כל יום שם לב לפחות למאזדה מופרעת אחת.

גם אני חושב שהרבה מהמשתוללים נוסעים בליסינג, אבל נראה לי שפשוט רוב המכוניות החדשות בארץ הן ליסינג.

העניין הוא שכנהג בכביש אין לך איך לחנך את הנהג האחר, שיעלם לך וזהו.

תארו לעצמכם שאתם עומדים בתור לקופה בסופר, ולפתע מגיע מישהו עם הקניות שלו, נדחף לפניכם בעדינות והופה- עומד לפניכם וממתין לתורו. הוא לא סיכן אף אחד ולא את עצמו, ובכל זאת אין מצב שאתם תסתמו את הפה ולא תגידו לו "מה בדיוק אתה חושב שאתה עושה !?" כאשר שאר האנשים בתור מצטרפים לשאלתכם ומביטים בו בכעס. אבל דווקא בכביש מותר לחתוך ולזגזג ולתת גז עד 120 למרות שיש מלא תנועה ושלושת הנתיבים על 85, ואז ב 120 בנתיב האמצעי להתחיל לחשוב לאיזה נתיב לחתוך כי יש לי שלוש שניות לפני שאני מגיע לאוטו שלפני, ואחרי שתי שניות של התלבטות לחתוך שמאלה ולהבין שגם הטור השמאלי נוסע על 85, ואז לתת ברקס וחוזר חלילה. נהג כזה מעצבן את כולם, מושך תשומת לב של כולם (הוא יצליח להכנס או שאני אצטרך לתת ברקס בשבילו ? אהה הוא כבר נכנס ? יופי אבל למה חמישה מטר לפני הפגוש שלי?) והלוואי והיה אפשר לגעור בו, אבל אי אפשר. או שתתפרע יותר ממנו כדי לעקוף אותו ואז תעשה לו איזה תנועה מגונה, או שתשכח מהעניין. והאמת לצערי אני כבר לא מתעצבן. פשוט נוהג לי ומתסכל איך הם חותכים ומתאמצים ושוברים ובולמים רק כדי לפתוח עלי פער של קילומטר על פני קטע דרך של 20 קילומטרים.

אז להלשין על נהג כזה זו מצווה וזה גם לטובת הכלל וחבל שאני כבר לא מתעצבן מספיק בשביל אשכרה להרים טלפון ולהתלונן, מה גם ששר התחבורה כנראה עשה קומבינה שלעולם לא תצליח לקרוא את הטלפון, אלא אם כן אתה מספיק אדיוט בעצמך להצמד שני מטר מרכב שנוסע 120 קמ"ש.

במקום חברות הליסינג הייתי מוריד 300 שקל ממחיר הרכב אבל מחייב את הנהגים לשלם 30% מעלות הדלק שלהם. ככה שיהיה קשר מסוים בין סגנון הנהיגה וכמות הקילומטרים לכסף שיוצא להם מהכיס.

וכן, בהייטק עובדים קשה, אבל ב 7 שנים מרוויחים מיליון שקל נטו, אז אני חושב שזה פיצוי מספק ואין צורך להוציא אגרסיות על שאר הנהגים בכביש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אתכם אנשים, זה שיש מליון מאזדה 3 על כבישי ישראל מוריד מטיבו של הרכב?

במהלך שנות ה 90 נמכרו עשרות אלפי סובארו DL, זה אומר שזהו רכב מעפן?! בתור בעלים לשעבר אני יכול לספר עליו רק טובות.

גם אם לא היה לי רכב ליסינג הייתי קונה מאזדה 3.

סוכרייה שלי ,

התבלבלת בפורום .

פורום רכב זה לאנשים שאוהבים לנהוג . זה שאתה אוהב את הרכב שלך עם ווקס זה סבבה , אבל אתה אם ככה חובב ווקס ולא רכב .

חובב רכב אוהב לנהוג . ל-נ-ה-ו-ג .

אז אם נהיגה ב 106GTI לא עושה לך את זה ונהיגה ב מאזדה 3 כן אז אתה בפורום הלא נכון .

חבל , אתה מבזבז את זמנך כאן .

נ.ב.

סובארו DL באמת אוטו טוב . היציבות שלו מדהימה וההתנהגות שלו מטורפת , ההגה שלו משדר המון מידע והסביבת נהג מדהימה...

אני רוצה לנצל את במה זו ולבקש מכל מי שראה סובארו DL ללא שיפורים או קוסמטיקה לתת לי את המספר שלה אבל יש לי בעיה בתיבה של ההודעות פרטיות אז שישלח את זה לאישפוז והוא כבר יעביר לי . תודה !

:lol:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות זו אני רוצה להציע שוב מה שכתבתי פה לפני כשנה:

שהמשטרה תקים תא קולי בו אפשר להלשין על נהגים פרועים או מסוכנים לפי מספר הרכב, שהוא ברור וקל לקריאה הרבה יותר מהמדבקה. לאחר מכן האחוזון העליון של הנהגים שקיבלו הכי הרבה הלשנות ותלונות יקבלו מעקב סמוי (ומצולם) מהמשטרה, שמטרתו הורדתם מהכביש לטובת הציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו DL באמת אוטו טוב . היציבות שלו מדהימה וההתנהגות שלו מטורפת , ההגה שלו משדר המון מידע והסביבת נהג מדהימה...
http://www.shift-lock.net/oilcover/Doomwagon.wmv

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכרייה שלי ,

התבלבלת בפורום .

פורום רכב זה לאנשים שאוהבים לנהוג . זה שאתה אוהב את הרכב שלך עם ווקס זה סבבה , אבל אתה אם ככה חובב ווקס ולא רכב .

חובב רכב אוהב לנהוג . ל-נ-ה-ו-ג .

אז אם נהיגה ב 106GTI לא עושה לך את זה ונהיגה ב מאזדה 3 כן אז אתה בפורום הלא נכון .

חבל , אתה מבזבז את זמנך כאן .

:lol:

למה נראה לך שיש לך זכות לאמר לי שאיני שייך לכאן?

להזכירך אתה לא חי בבועה, לפי ראיית עולמך מי שאין לו 106 ראלי לא שייך לפורום הזה.

צר לי לבאס אותך אבל אתה דפוק.

מה לעשות שזה אינדיווידואלי, אני נהנה לנהוג במאזדה 3, אתה נהנה לנהוג באיך שלא תקרא לצרפתיה הזו.

אני נהנה מהפורום הזה ואם היית מסתכל לשניה ימינה גם היית מבין שאני לא מרבה לרשום תגובות (משהו כמו 40 תגובות בשנה וקצת), אך נכנס וקורא בפורום כל יום.

איך בדיוק הסקת שאני לא אוהב "ל-נ-ה-ו-ג"? :? בגלל שיש לי מאזדה 3 ואני אשכרה אוהב אותה?

DARK Purple MAZDA 3

ZOOM - ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת בעבר על 106 או 205 או סקסו מהגרסאות הספורטיביות ?

החיבור לכביש הוא לא פחות ממדהים , זה קשור בין היתר למימדים הקטנים שלהן , לבסיס גלגלים , ולמערכת מתלים והיגוי מצויינים , נכון אין להן את הנוחות והפינוק שמציעה מזדה , אבל כל אחד ומה שהוא מחפש בנהיגה

אין הגדרה ספציפית לחובב הגה , אבל להגיד משהו טוב על DL , זה כבר מחשיד :|

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת בעבר על 106 או 205 או סקסו מהגרסאות הספורטיביות ?

החיבור לכביש הוא לא פחות ממדהים , זה קשור בין היתר למימדים הקטנים שלהן , לבסיס גלגלים , ולמערכת מתלים והיגוי מצויינים , נכון אין להן את הנוחות והפינוק שמציעה מזדה , אבל כל אחד ומה שהוא מחפש בנהיגה

אין הגדרה ספציפית לחובב הגה , אבל להגיד משהו טוב על DL , זה כבר מחשיד :|

איני שולל את ה106 ראלי.

כל שעשיתי הוא לאמר שלי היא לא עושה כלום..

ובקשר ל-DL הכוונה הייתה לרכב בזמנו (שנות ה- 90)

בדיוק, אין הגדרה ספציפית לחובב הגה. בגלל זה איני מבין את "הכללים" לפיהם חברנו "המפציץ" קובע מיהו חובב רכב ומי לא.

DARK Purple MAZDA 3

ZOOM - ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נראה לך שיש לך זכות לאמר לי שאיני שייך לכאן?

להזכירך אתה לא חי בבועה, לפי ראיית עולמך מי שאין לו 106 ראלי לא שייך לפורום הזה.

צר לי לבאס אותך אבל אתה דפוק.

מה לעשות שזה אינדיווידואלי, אני נהנה לנהוג במאזדה 3, אתה נהנה לנהוג באיך שלא תקרא לצרפתיה הזו.

אני נהנה מהפורום הזה ואם היית מסתכל לשניה ימינה גם היית מבין שאני לא מרבה לרשום תגובות (משהו כמו 40 תגובות בשנה וקצת), אך נכנס וקורא בפורום כל יום.

איך בדיוק הסקת שאני לא אוהב "ל-נ-ה-ו-ג"? :? בגלל שיש לי מאזדה 3 ואני אשכרה אוהב אותה?

לוותיקי הפורום.. לפני שאתם יורדים על הבחור תיזכרו בעלילותיו של שמר עם הלאנטיס... אפשר, פלוס-מינוס(מינוס, מינוס,..) להנות עם לנטיס.

אה, וסובארו DL מהנה לנהיגה? ... אחד הרכבים הכי מגעילים שיש היום על הכביש.

אה (2), שכחתי משהו: אתה יודע מה זה חובב רכב אמיתי? (וככה אני רואה את עצמי בעתיד) - זה אחד שלוקח מאזדה 3 ליום יום (אם הוא לא הצליח להוציא בקומבינה מהליסינג סוזוקי ג'ימיני או יאריס TS), ובהנחה שיש לו משכורת נחמדה (מיליון נטו בשבע שנים, אתה אמרת) קונה אימפרזה טורבו או איבו לסופי-שבוע. ולא נהנה לראות אותם רק בג'ימיקאנות, את עצמו ברכב סביר-מינוס (ה-3 לא רכב גרוע, מניסיון), ואת הכסף בתוכניות חיסכון. מי שלא עושה כך הוא יותר חובב תוכניות-חיסכון מאשר חובב רכב. תחשבו על זה.

אביעד. -שאוכל את הלב כל יום למה הוא בצבא ואין לו משכורת נורמלית...-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיר קצת ל"נושא" השרשור, לפי הסרטון הבא הזגזוגים של היפאנומטיות שלנו זה ממש בקטנה:

http://www.cars-club.com/up/upload/stars3.wmv

יש לנו עוד מה ללמוד ... NOT!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיר קצת ל"נושא" השרשור, לפי הסרטון הבא הזגזוגים של היפאנומטיות שלנו זה ממש בקטנה:

http://www.cars-club.com/up/upload/stars3.wmv

יש לנו עוד מה ללמוד ... NOT!

תודה ! נהניתי לראות את הגרסה הארוכה של הסרטון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא , בגלל זה הסקתי שאתה סוטה...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...