Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה FETISH החדש שלי....(נהגי היי טק משתוללים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי אכפת שנהג ינהג על 160 בסדום ערד עם התחת בחוץ בכל פניה? לי לא. ולא משנה אם הוא עבר קורס נהיגת ראלי אספלט בפינלנד ויש לו EVO11 משופרת, או שהוא נהג סוף שבוע עם לאנטיס ליסינג שחוקת צמיגים. שיעשה מה שבא לו וישא בתוצאות במידה ויהיו.

.

אישפוז היקר,

עם כל הכבוד הרב שיש לי אליך, אתה מדבר שטויות במיץ עגבניות!

כל מי שמכיר את העליות לקציר יודע שיש בהן פניית S כפולה והדוקה ומהנה מאוד לנהיגה.

יום שבת ב 7 בבוקר, עבדך הנאמן יוצא בדרכו לעבודה (כן, יש אנשים שעובדים בימים ושעות כאלה) ויורד לאיטו מקציר. מולי באו שני אופנוענים מאחורי הסיבוב, אחד בכל נתיב במהירות שאני מעריך כ 160 קמ"ש.

הראשון הצליח לנעול את הגלגל האחורי, להשכיב את האופנוע, לעוף לתעלה ולשבור כמעט כל עצם בגוף.

השני נכנס לי חזיתית בפרונט, התעופף מעל האוטו הכריז על עצמו כגופה וקבע את שעת מותו בשולי הכביש.

האוטו שלי היה טוטל לוסט.

חוקרי משטרה שהגיעו למקום עצרו אותי מיד לחקירה שנמשכה און-אוף עד חצות!

חודשים אחרי זה, כל פעם שעצמתי עיניים ראיתי את האופנוען מתרסק לי על האוטו.

מאז, מכרתי את האופנוע ואני לא מסוגל בכלל להניף את רגלי מעל מושב אופנוע.

אתה עדיין עומד מאחורי השטויות שציינת מעל?

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהזדמנות זו אני רוצה להציע שוב מה שכתבתי פה לפני כשנה:

שהמשטרה תקים תא קולי בו אפשר להלשין על נהגים פרועים או מסוכנים לפי מספר הרכב, שהוא ברור וקל לקריאה הרבה יותר מהמדבקה. לאחר מכן האחוזון העליון של הנהגים שקיבלו הכי הרבה הלשנות ותלונות יקבלו מעקב סמוי (ומצולם) מהמשטרה, שמטרתו הורדתם מהכביש לטובת הציבור.

נשמע לי כמו שיטה של משטר אפל.

מה תגיד אם המשטרה תקבל 30 פניות ביום בקשר אליך, כשאתה נוהג 110 קמ"ש במקום בו המהירות המותרת היא 90? איפה בכלל יש כוח אדם למיין פניות כאלו. ולא התחלתי לדבר על אוייבים וסיכסוכים.

מה שאתה מציע זה כמו להמשיך להאשים את הנהגים במחדלים של הממשלה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מולי באו שני אופנוענים מאחורי הסיבוב, אחד בכל נתיב במהירות שאני מעריך כ 160 קמ"ש.
אם הם נסעו בנתיב הנסיעה הנגדילתוך פניה עיוורת, אז זה רחוק מאוד מאי סיכון אחרים. זו כבר חוסר אחריות לגבי שאר משתמשי הדרך ועל זה אין סליחה אפילו למתים.

אם הם היו נוסעים בנתיב שלהם בווילי את כל הדרך ומתרסקים לתוך קיר, אז איך אמר לארי ניבן - just think of it as evolution in action. בדיוק כמו כל ספורט אתגרי.

אני יודע שבימים הטובים של נס הרים היו כאלו שהיו יוצאים לסטייג' מאולתר במקום, ולפני ההתחרעות היו עושים סיבוב מנהלתי אחד על הכביש כדי לוודא שהוא נקי ולפעמים משאירים מישהו עם פלאפון בקצה השני כדי שיתריע שאף רכב לא מגיע ממול.

לא חייבים להיות סטריליים במידה כזו. מספיק שתהיה מספיק בגרות ואחריות בלא לקחת סיכונים כשמולך שטח מת שעלול להיות בו אדם שאין לך כל רשות לסכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, סתם ניתפלים פה להי-טקים.

למה סתם? לא בגלל שהם קדושים, פשוט כי יש להם נקודת ייחוס. בכל שכבות העם יש חארות, יש חארות אשכנזים, יש חארות מרוקאים, יש חארות רוסים.

יש חארות עשירים מהרצליה קיפןח, יש חארות עבריינים, יש חארות ב פיאט 127, יש חארות ב 600Sהרבה, הרבה, חארות.

רק מה, לא תומר ולא אף אחד אחר מכיר את האיש שבאוטו.

מה הוא יכתוב, החארות האלה שנוסעים במרצדס 280 S שנת 87-94?

ברור שהוא יצא דביל מלכתוב כזה דבר.

במצבים כאלה, העין נמשכת אוטומטית לרכבים שאתה יכול לקטלג אותם באיזה שהיא קבוצה וזה בעיקר היי-טק ומוניות.

אבל לכתוב הכללה גורפת שכזאת, זה בערך כמו לכתוב שכל הנשים זונות, לא זה באמת.

ננסה משהוא אחר, כמו לכתוב שכל המרוקאים עבריינים, לא גם זה באמת,

טוב נו, יאללה, כל ההי-טקים חארות, כולנו חארות.

כולנו חארות !!!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צונזרתי (אולי בצדק בשל חוסר טעם בעיקר התגובה), אבל את החלק החשוב אגיד שוב:

אדם שמושך את בלם היד בנסיעה על מנת להפחיד נהג אחר - מבחינתי פושע! אם תגרם חלילה תאונה עם הרוגים הוא יכול להיות מואשם ב"הריגה" (ואפילו לא "גרימת מוות ברשלנות" שכן הייתה פה כוונה תחילה לגרימת נזק).

לא פחות ולא יותר - פושע.

היכן שבטוח, כדאי, וסביר לנהוג מהר - הזהר!

שם השוטר מחכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם זה שהוא פושע. לא מסכים עם הכוונה לגרום נזק. זה יותר עניין של להפחיד.

אני גם מסכים עם החתימה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מציע להחליף את צבע הרקע לצהובאם אתה מתכוון למה שאני חושב ' date=' המצב הוא גרוע מאוד , ולא מנצלים דבר כזה [/color'].
מקווה שטעיתי בך . בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו שיטה של משטר אפל.

מה תגיד אם המשטרה תקבל 30 פניות ביום בקשר אליך, כשאתה נוהג 110 קמ"ש במקום בו המהירות המותרת היא 90? איפה בכלל יש כוח אדם למיין פניות כאלו. ולא התחלתי לדבר על אוייבים וסיכסוכים.

מה שאתה מציע זה כמו להמשיך להאשים את הנהגים במחדלים של הממשלה.

אין שום סיכוי שאני אמצא את עצמי באחוזון העליון של הנהגים שדיווחו עליהם ועל כן אני לא חושש. יש חארות על הכביש שיקבלו 100 תלונות (ונזעמות) על כל אחת שאני אקבל. לכן אין צ'אנס שהמשטרה תיטפל דווקא אלי, ואם כן אז שתעקוב אחריי, הם לא ימצאו שום דבר מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוהג על הכלי שבסימלון שלך אז אולי דווקא הם כן ימצאו משהו מעניין... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מעניין פה? 175 תגובות לשרשור שתומר פתח ואף אחת מהן לא שלו, הוא לא בא להגן על מעשיו

מה זה אומר?

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נצא לרחובות הכפר עם לפידים וקלשונים על מנת למצוא אותו ולמצות איתו את הדין!

או שלא. נא להישאר בנושא השרשור.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Igor_STIאממ ... יכול להיות שהוא עסוק? :roll:

אני לא מבין אנשים פה, חושבים שכולם חייבים להם משהו.

אף אחד לא חייב לאף אחד כלום. אבל המקובל בפורומים באינטרנט להתייחס לתגובות של שירשור שבעצמך פתחת, בעיקר אם הוא מעורר "סערה-שירשורית" לא קטנה.

מקובל, לא חייב.

בשורה התחתונה, האתר הוא של בעליו, שיכול מחר להחליט לפרסם רק מה שבא לו. ואף אחד לא יכול לעשות עם זה כלום. אבל עובדה היא שלא כך הדבר. עובדה שמתנהלים להם דיונים מדיונים שונים ובסך הכל נעים לכולם לנהל אותם, אחרת לא היינו מגיבים - לא אני לא אתה ולא אף אחד אחר (גם אם לפעמים התגובה לא כל-כך קשורה לשירשור, ובזה חטאתי ממש היום :wink: ).

ויכול להיות שהוא סתם עסוק.

nitchבואו נצא לרחובות הכפר עם לפידים וקלשונים על מנת למצוא אותו ולמצות איתו את הדין!

או שלא. נא להישאר בנושא השרשור.

הבנאדם מכתים פה את נהגי הליסינג, ומה לעשות - הם לא מעטים, ולא מקבלים את הביקורת שלוותה בתאור מזעזע של סיכון משתמשי דרך אחרים ע"י פותח השירשור עצמו (וכבר אמרו "אל תעשה לחברך את השנוא עליך"). 12 עמודים שווה ח"ח לפותח השירשור, אבל שיהיה לו קצת חלק מהעמודים האלה.

או שלא.

היכן שבטוח, כדאי, וסביר לנהוג מהר - הזהר!

שם השוטר מחכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...