Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה FETISH החדש שלי....(נהגי היי טק משתוללים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהזדמנות זו אני רוצה להציע שוב מה שכתבתי פה לפני כשנה:

שהמשטרה תקים תא קולי בו אפשר להלשין על נהגים פרועים או מסוכנים לפי מספר הרכב, שהוא ברור וקל לקריאה הרבה יותר מהמדבקה. לאחר מכן האחוזון העליון של הנהגים שקיבלו הכי הרבה הלשנות ותלונות יקבלו מעקב סמוי (ומצולם) מהמשטרה, שמטרתו הורדתם מהכביש לטובת הציבור.

אני אשמח להתייחס בכמה אספקטים לדברים שרשמת.

ראשית אני סבור כי "מלשינון" (תא קולי להשארת הודעות הלשנה) לא יעבוד בארץ. הציבור יותר מידי חרא. אנשים פה מחפשים איך לדפוק אחד את השני - לכן צרי העין וכל אלו שאין-להם-מה-לעשות-בחיים יתקשרו וילשינו על דברים אידיוטיים (או פיקטיביים) שרק יסבכו את מרבית הנהגים הטובים בכל מיני תלונות שווא או תלונות קטנות (ונסלחות) ולכן לא רחוק היום שהמשטרה תמצא עצמה מתעסקת בשטויות.

למפכ"ל המשטרה אין מניע להוריד עבריינים מהכביש. יש לו מניע להכניס עוד כסף למדינה, לעשות "שופוני" בתקשורת על כך שעושים מאמצים להורדת כמות התאונות בדרכים ע"י מעשים אידיוטיים שרק הקב"ה יודע מאיפה הם צצו להם.

ביננו, שים כמה ניידות סמויות על כביש 5 למשל, או גהה, או ז'בוטינסקי... כמה עברייני תנועה אפשר לתפוס שם ? כמה עשרות\מאות ביום ? בהחלט (וזו אפילו אחלה קופה למדינה). אבל מה - יותר קל להתעסק במה שהציבור אוהב להתעסק... בשטויות או בדברים הקטנים (מהירות מחוץ לעיר בירידה של כביש דו מסלולי עם ראות מצויינת, או כביש 6...).

...ואם כבר מדברים על הכללות - אז ברור שקל לנו להכליל ציבור שמזוהה בצורה ויזואלית מסויימת מאשר נהג "אלמוני" ברכב פרטי.

כמה שזה נשמע רע או "גזעני" או איך-שלא-תקראו-לזה, הרוב המוחץ של נהגי מוניות הם נהגים חרא, עברייני תנועה במלוא מובן המילה. חלק מכובד מנהגי הליסינג הם גם כן נהגים חרא - אבל שם אפשר למצוא הרבה יותר צדיקים בסדום מאשר קבוצות אחרות.... ומבלי לזלזל באף אחד מהם - כי כבודו של כל אדם במקומו מונח - גם דתיים הם חרא של נהגים, חסרי תרבות מוטורית וחסרי אחריות בפרט (חסרי תרבות זו מחמאה, יותר נכון לומר בורים מוטורית). יכול להיות שהנ"ל אנשים נהדרים, ישרים והגונים - אך ללא ספק חרא של נהגים - ואתם לא צריכים לקחת כל דבר בצורה כל כך אישית ולהעלב בשם כל העולם.

עכשיו יכולים לקום כל יפי הנפש ולטעון שזה ממש לא יפה ולא ראוי לעשות הכללות - ואפילו תקבלו גם המלצה חיננית לשנות את צבע הרקע של סטיקר הליסינג שלהם לצבע צהוב, סתם בשביל הדמגוגיה הזולה ובשביל שהשרשור הזה יתפח כמו שמרים בבצק של פיצה.

אז חבר'ה - קחו נשימה עמוקה ותפסיקו לקחת כל דבר יותר מידי ברצינות בחיים. תומר לא חייב לקום ולהגן על עצמו, הוא הביע דיעה. זכותכם שלא להסכים עם הדיעה הזו - ולהפך.

...אבל בין זה לבין כל מיני הצעות הזויות ודמגוגיות זולות שהעלו פה - המרחק הוא גדול.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לכל מי שכתב שלא אכפת לנהגי הליסינג אז הוא טועה ובגדול.

אני אמור לקבל רכב מהעבודה בסוף שבוע הבא (קסארה בנזין ידנית למתעניינים)

ועושים לי את המוות, תביא גיליון הרשעות תעבורתי, תזמין פירוט של הנקודות ממשרד הרישוי, אפילו עושים לי טסט במסגרת החברה, מסתכלים עליי מוזר בגלל המון כ10 עבירות שצברתי בין 2001 ל2004, מאז הכל נקי אבל זה לא מספיק.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, תשים את עצמך רגע במקום בעלי החברה/קצין הרכב של החברה.

מגיע אליו עובד עם 10 עבירות (שאני לא יודע על מה הן), האם אתה לא היית חושד בו? האם היית בוטח בו ישר עם הרכב שלך?

לדעתי גם אתה היית מעביר אותו עוד כמה בדיקות לפני שהיית מפקיד לידיו את רכבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביננו, שים כמה ניידות סמויות על כביש 5 למשל, או גהה, או ז'בוטינסקי... כמה עברייני תנועה אפשר לתפוס שם ? כמה עשרות\מאות ביום ? בהחלט (וזו אפילו אחלה קופה למדינה).
אני בדעה שאם מטרת המשטרה היא להוריד את כמות העברות בכביש, (בין אם עברות מסוכנות ובין אם עברות זניחות יותר) הדרך הכי טובה היא אכן להשתמש בניידות סמויות. ואני מדבר על סוגים שונים וצבעים שונים ובכמות די גדולה, כך שמידי יום נפתח עיתון ונקרא על מאות דוחות שניתנו ביום הקודם ע"י אותן ניידות. ברגע שהאכיפה אינה סמויה, כל מה שצריך הוא להרגיע את הנהיגה כאשר רואים ניידת מלפנים או מאחור. כל שצריך הוא ללמוד את מיקומי המצלמות והלייזרים וכו'. נהג שמתפרע בכביש אפשר ללכוד רק ע"י ניידת סמויה. כרגע יש כלכך מעט כאלו שאף אחד לא חושב לעצמו שהנהג שלידו אולי שוטר.

המסקנה הברורה שלי שיש המון פוליטיקה בעבודת המשטרה, שמנסה אולי לצאת בסדר עם כולם, גם לעשות הרבה פעילות סרק אבל גלויה, כדי להגיד שהנה עושים, גם לא להחמיר עם הציבור יותר מדי ולתפוס יותר מדי נהגים, ובקיצור , הכל חוץ מלהעביר כמה מאות ניידות להיות סמויות וכך לגרום למתפרעים לפחד להתפס, "ככה פתאום", ובתדירות גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שכתב שלא אכפת לנהגי הליסינג אז הוא טועה ובגדול.

אני אמור לקבל רכב מהעבודה בסוף שבוע הבא (קסארה בנזין ידנית למתעניינים)

ועושים לי את המוות, תביא גיליון הרשעות תעבורתי, תזמין פירוט של הנקודות ממשרד הרישוי, אפילו עושים לי טסט במסגרת החברה, מסתכלים עליי מוזר בגלל המון כ10 עבירות שצברתי בין 2001 ל2004, מאז הכל נקי אבל זה לא מספיק.

אתה לא מקבל רכב בלסינג, אלא זה רכב שהחברה קנתה מכספה. מסביר את ההבדל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו יכולים לקום כל יפי הנפש ולטעון שזה ממש לא יפה ולא ראוי לעשות הכללות - ואפילו תקבלו גם המלצה חיננית לשנות את צבע הרקע של סטיקר הליסינג שלהם לצבע צהוב, סתם בשביל הדמגוגיה הזולה ובשביל שהשרשור הזה יתפח כמו שמרים בבצק של פיצה.

את צבע הרקע של הפורום. לא את צבע הסטיקרים. וזה לא קשור לשואה, אלא לצבע ה"סאנדיי טיימס" .

מוזר לי איך אתה לא קולט, איציק, דווקא אתה שכן נכנס לעניין הטכני בד"כ, שנמאס כבר לראות את כל החרא הזה שתופס 12 דפים של רכילות מכוערת בשרשור הזה ועוד עשרות דפים בשרשורים מכוערים אחרים , במקום לראות דיונים יפים. פשוט מאוס ומעורר בחילה, ואתם המנהלים, בהחלט יכולים לראות את עצמכם כאחראים אישית למחדל הזה. אם אתם מנסים לדחות מכאן את הקהל הרציני אתם בהחלט מצליחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את צבע הרקע של הפורום. לא את צבע הסטיקרים. וזה לא קשור לשואה, אלא לצבע ה"סאנדיי טיימס" .

מוזר לי איך אתה לא קולט, איציק, דווקא אתה שכן נכנס לעניין הטכני בד"כ, שנמאס כבר לראות את כל החרא הזה שתופס 12 דפים של רכילות מכוערת בשרשור הזה ועוד עשרות דפים בשרשורים מכוערים אחרים , במקום לראות דיונים יפים. פשוט מאוס ומעורר בחילה

לי לא נמאס לראות את חרא הזה, אתה יודע למה ? כי מרגע שראיתי איך הדיון מתפתח (בעמוד הראשון), בכלל לא עניין אותי ולכן לא נכנסתי אליו. כנראה שמי שאוהב להתעסק בחרא הזה - מוצא עצמו משתתף פעיל מאוד בשירשור. זה אומר עליו משהו ? אולי... תסיק את המסקנות לבד.

אגב, רק אחרי שראיתי שהדיון תפח למימדים אדירים - נכנסתי ודיפדפתי קלות בעמודים האחרונים, לראות מי נגד מי ולמה - והבעתי את דעתי.

אם רכילות לא מעניינת אותך וה"חרא" הזה לא מתאים לך - אל תיכנס ואל תקרא את השירשור - אף אחד לא הכריח אותך. חרא קיים בכל מקום - ועצם העובדה שהוא קיים לא אומרת שאתה חייב להתייחס לזה \ לדרוך על זה \ לחוות על זה דיעה. חוץ מזה, כמו שציינתי בהודעה הקודמת שלי, אנשים כאן הרחיקו לכת עם התגובות שלהם. כאילו, מה כבר קרה ? תרגעו, קחו את הדברים בקלות... הרי הדברים שתפלטו כאן בפורום לא הולכים לשנות את פני המציאות כבר למחרת בבוקר...

ואתם המנהלים, בהחלט יכולים לראות את עצמכם כאחראים אישית למחדל הזה. אם אתם מנסים לדחות מכאן את הקהל הרציני אתם בהחלט מצליחים

ראשית אני ממליץ לך לבצע ריענון לכללי הפורום בקישור הזה. ביקורת, כל ביקורת, כלפי ההנהלה תתבצע אך ורק בדרכים המקובלות כאן בפורום. לפורום הזה יש כללים ומנהלים ומופעל המון שיקול דעת בנוגע לשירשורים שמעוררים מחלוקת ותהודה רבה.

בכל מה שקשור לשירשור הזה ("כאחראים אישית אישית למחדל הזה. אם אתם מנסים לדחות מכאן את הקהל הרציני אתם בהחלט מצליחים") אני חייב לציין שהמנהלים ישנים ממש טוב בלילה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא נמאס לראות את חרא הזה, אתה יודע למה ? כי מרגע שראיתי איך הדיון מתפתח (בעמוד הראשון), בכלל לא עניין אותי ולכן לא נכנסתי אליו. כנראה שמי שאוהב להתעסק בחרא הזה - מוצא עצמו משתתף פעיל מאוד בשירשור. זה אומר עליו משהו ? אולי... תסיק את המסקנות לבד.

שתי תגובות היו לי בשרשור הזה, ואף אחת מהן לא נכנסה לנושא הדיון.

אם רכילות לא מעניינת אותך וה"חרא" הזה לא מתאים לך - אל תיכנס ואל תקרא את השירשור - אף אחד לא הכריח אותך. חרא קיים בכל מקום
ומזה אני יכול להבין שלא איכפת לך להסתובב במדשאות שמוצפות בחרא, כל עוד אתה מצליח לא לדרוך עליו?

חרא לא קיים בכל מקום. לפחות לא בכמות כזו. תמשיכו עם הגישה הזו, ויום יבוא ותהיה מדשאה אחרת, בדיוק בתחום של CF , אבל בלי חרא, ו:

שהמנהלים ישנים ממש טוב בלילה
עד שתתעוררו יהיה מאוחר מדי.

ראשית אני ממליץ לך לבצע ריענון לכללי הפורום בקישור הזה. ביקורת, כל ביקורת, כלפי ההנהלה תתבצע אך ורק בדרכים המקובלות כאן בפורום. לפורום הזה יש כללים ומנהלים ומופעל המון שיקול דעת בנוגע לשירשורים שמעוררים מחלוקת ותהודה רבה.

אני מכיר את הכללים, ובמכוון החלטתי לעבור עליהם, כי אולי הפרסום הפומבי יעיר כאן עוד גולשים שיעבירו מחאה דומה אליכם. ביקורת כבר הועברה בפרטי לשמר בזמנו. וכמו שהצעתי בתגובה הראשונה שלי כאן, אתם בהחלט מוזמנים לחסום אותי. אני אשן ממש טוב בלילה. רק כדאי שתשימו לב שמדובר כאן בביקורת בונה, נטו. בשביל שלכולנו יהיה יותר נעים להיות כאן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנן (או כל משתמש אחר),

אנחנו לא נוהגים לחסום משתמשים שלא עוברים על כללי הפורום ו/או לא מפריעים לרוח הפורום.

לא טוב לך כאן (אתה לא הראשון לצערנו , וגם לא האחרון. תמיד בקבוצות יהיו את אלה שמה שמתאים לרוב לא מתאים להם) ? אף אחד לא מכריח אותך לשבת מול המקלדת ולהקיש דווקא את כתובת האתר.

אתה יכול להיות סמוך ובטוח שגם למנהלים לא ממש מתחשק או מעניין לקרוא כל שרשור שמופיע , אבל מן הסתם יש לנו עוד דברים אחרים לעשות מלבד מחיקת כל תגובה או שרשור לא ראויים.

אני מקווה שזו ההתייחסות האחרונה לנושא זה ,ואפשר לחזור לנושא המקורי. מי שלא טוב לו לכתוב כאן - פשוט לא כותב.

מכאן והלאה - הודעות נוספות בעניין - יימחקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרא לא קיים בכל מקום. לפחות לא בכמות כזו. תמשיכו עם הגישה הזו' date=' ויום יבוא ותהיה מדשאה אחרת, בדיוק בתחום של CF , אבל בלי חרא.[/quote']אחחח, הנאיביות. אי שם בשנת 2002 זה היה החזון - אבל מה לעשות, כשמתעסקים עם כמות עצומה של חומר - צריך להתעסק גם עם חרא. אין מקום בישראל בסדר גודל של CF שאין בו את החרא. כמובן שאם היינו מנהלים פורום עם סה"כ 20 משתמשים ו-13 הודעות ביום תחת משטר דיקטטורי - לא היינו צריכים בכלל להתעסק בחרא.

עד שתתעוררו יהיה מאוחר מדי.
פחות או יותר כמה וכמה משתמשים זה בסדר - עם כמות המשתמשים או ההודעות בפורום אני "לא הולך למכולת" (או במילים אחרות; הפורום לא מממן לי שכר דירה, ארנונה, חשמל, גז, ביטוחים, דלק, ביגוד, הנעלה, אוכל, אינטרנט, מותרות וכיוצ"ב...) ותהיה בטוח שזה תקף לכלל המנהלים.

אני מכיר את הכללים, ובמכוון החלטתי לעבור עליהם, כי אולי הפרסום הפומבי יעיר כאן עוד גולשים שיעבירו מחאה דומה אליכם. ביקורת כבר הועברה בפרטי לשמר בזמנו. וכמו שהצעתי בתגובה הראשונה שלי כאן, אתם בהחלט מוזמנים לחסום אותי. אני אשן ממש טוב בלילה. רק כדאי שתשימו לב שמדובר כאן בביקורת בונה, נטו. בשביל שלכולנו יהיה יותר נעים להיות כאן

ואז מה יצא לך מזה אם תהיה חסום ? אם אתה רוצה להחסם - אין בעיה, אתה לא צריך "לעצבן" אף אחד בגלל זה. רק תבקש - ומייד תקבל. כמו שאמרתי קודם לכן - ביקורת, כל ביקורת, תועבר למנהלים בדרך המקובלת כאן בפורום (ולא, זה לא דרך הודעות בשירשורים).

זו הודעתי האחרונה בנושא.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו בטח שאין לו גישה לאינטרנט. מישהו עם לוגו של "נטוויז'ן" על האוטו החליט להחזיר...

אני בכלל חושב שאת תומר צריך להעניש על העניין הזה בחומרה - אולי לרתק אותו שבוע לדובלו, או לעשות עבודות רס"ר במתחם סמל"ת במעויין שורק, משהו כזה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...