Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה FETISH החדש שלי....(נהגי היי טק משתוללים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי 7 עמודים והתייאשתי לקרוא עוד גלגול של מילים.

אני אישית לא אתקשר למספר שיש על רכב, אבל אם יצא לי לעמוד לידו ברמזור אני אפנה אליו עם טון מזלזל ואשאל : איך זה רכב חדש ואין את הידית הקטנה הזאת של האיתות? אנשים לא מבינים לרגע ואז מסתכלים אלייך במבט מפגר כזה ונוסעים בלי להפסיק לאותת שזה מצחיק.

אני מבחינת רקע - נחשב נהג סופר חרא, למרות שבעצור אני סופר עם האצבעות, באיילון אני מקפיד שהמחוג לא יעבור את ה100, אני מאותת גם במעבר בין נתיבים דבר שאני בטוח ש80% מהאוכלוסיה לא עושים, אני נהנה לנהוג, אני נהנה להיכנס לסיבוב מהר בתנאי שאין רכבים מסביבי, אני נהנה לצאת מהר מפניות כשאני חוזר מהמפגש ב22:00 בלילה ביום שישי והכביש ריק. אני חושב שאני נהג שקול, אני חושב הרבה על הצעדים הבאים ומנסה לקרוא היטב את הכביש שמסביבי ותמיד נותן "כבוד" לדו גלגלי בין אם זה להסתכל תמיד בכל המראות, או להיצמד לצד הנתיב כדי שהרוכב יוכל לעבור אותי בבטחה.

אני לא נהג רע, אבל יש לי המון דוחות מהעבר, עיצבנתי גם המון אנשים בכביש ואני עדיין מעצבן, בזה שאני מתעקש לחנך את הנהגים הסוררים שמסביבי, ולא בדרך מפגרת כמו בלם היד, אלא בצעקות רמות ומפחידות, רכב שנצמד אליי לתחת באיילון , אני אגע בעדינות בדוושת הבלם כדי שהוא יראה את האור ויבין, אם הוא ממשיך אני בולם קצת יותר ומיד מאיץ.

אני מצפצף ומעיר אנשים שנרדמים על ההגה, בין אם זה ברמזור ובין אם זה בכביש מהיר.

ואני מקבל דוחות רק בגלל שאני מפגר ועוצר לטרמפיסיטים בצמתים שבהם יש ניידות.

והרבה חברים שלי אומרים לי - לך יש הרבה דוחות לי אין דוח אחד, נסעתי איתם בלאנטיס\קורולה של אבא וראיתי מה זה 140 באיילון, מה זה להיצמד לרכב בשמאלי כי הוא לא זז כשהאור הגבוה דולק.

גיליתי שהם אלו שאני מתעב כ"כ על הכביש אבל אוהב מחוץ לרכב.

אז תומר, יום יבוא ואיזה נהג שתשחק איתו יחליט שגם לו יש FETISH, לחסל אנשים שנוסעים על רכב עם פי 3 כ"ס מ3 וצועקים לי יש את הכי גדול. זה יכול להיות כואב.

וואי, פשוט הוצאת לי את המילים מהפה.

אומנם אני לא מחשיב את עצמי עד כדיי כך רגוע כמוך, אבל בהחלט ההודעה שלך קולעת בול.

ל cooper s

אם אני יודע נכון, האוטו הזה הוא בכלל של ההורים שלך!

מה זה השטויות האלה שאתה אוהב את האוטו. יש לך אפשרות אחרת? אתה אוהב לשטוף את האוטו. אתה אוהב לנסוע בו כשהוא נקי עם מוזיקה.

אבל אין לך קשר לנהיגה ספורטיבית.

אתה תתפשר על רכב, לא תעשה מאמצים מיותרים כדיי לקבל את הרכב שאתה רוצה.

חלק גדול פה מאנשים הפורום יעדיפו לא לקבל את רכב הליסינג מהחברה שבה הם עובדים, ורק שהם יוכלו לנהוג על אוטו שהם נהנים ממנו. נראה לי שמבחינתך זה היה יכול להיות זהה אם היית מקבל פוקוס, לאנטיס, 3 או אנערף.

אני לא אומר שה 3 לא טובה, כמשפחתית היא עושה את העבודה מעולה. אבל אל תבלבל את המוח ותגיד שאתה אוהב לנהוג, או שאתה בחרת ברכב הזה.

אני לא אומר שחייבים 106 כלשהי בשביל להיות אוהבי נהיגה. יכול להיות המון אפשרויות, וטעמי גם מי שמשקיע וקונה פוקוס ידנית יכול להיות מישהו שאוהב את זה (כל אחד והאילוצים שלו). אבל מפה ועד מאזדה3-ליסינג-1.6 ואוהב לנהוג?

מצטער, לא רואה קשר.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה נראה לך שיש לך זכות לאמר לי שאיני שייך לכאן?
למה נראה לך שאתה חייב למישהו הסברים? מבחינתי אתה יכול להיות שונא-אוטו מוצהר ולהפגין מול המשרד לאיכות הסביבה בעד סגירת נתיבי אילון. אישית אני מעדיף את צורת ההתבטאות שלך על פני זו של רבים מחברי הפורום "חובבי הרכב" הידועים, הוותיקים, בעלי ה-106 ראלי, המשפרים המומחים, נהגי המירוץ ומהנדסי הרכב בפוטנציה, שפינו רגע מזמנם היקר על מנת להסביר לילדים שלא צריך להתקין אגזוז לחץ באוטו שוב ושוב. צחוקים איתם.

זה פורום ציבורי, רדו מהעץ.

חוצמזה אני בטוח שיאשה צוחק איתך.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי, פשוט הוצאת לי את המילים מהפה.

אומנם אני לא מחשיב את עצמי עד כדיי כך רגוע כמוך, אבל בהחלט ההודעה שלך קולעת בול.

ל cooper s

אם אני יודע נכון, האוטו הזה הוא בכלל של ההורים שלך!

מה זה השטויות האלה שאתה אוהב את האוטו. יש לך אפשרות אחרת? אתה אוהב לשטוף את האוטו. אתה אוהב לנסוע בו כשהוא נקי עם מוזיקה.

אבל אין לך קשר לנהיגה ספורטיבית.

אתה תתפשר על רכב, לא תעשה מאמצים מיותרים כדיי לקבל את הרכב שאתה רוצה.

חלק גדול פה מאנשים הפורום יעדיפו לא לקבל את רכב הליסינג מהחברה שבה הם עובדים, ורק שהם יוכלו לנהוג על אוטו שהם נהנים ממנו. נראה לי שמבחינתך זה היה יכול להיות זהה אם היית מקבל פוקוס, לאנטיס, 3 או אנערף.

אני לא אומר שה 3 לא טובה, כמשפחתית היא עושה את העבודה מעולה. אבל אל תבלבל את המוח ותגיד שאתה אוהב לנהוג, או שאתה בחרת ברכב הזה.

אני לא אומר שחייבים 106 כלשהי בשביל להיות אוהבי נהיגה. יכול להיות המון אפשרויות, וטעמי גם מי שמשקיע וקונה פוקוס ידנית יכול להיות מישהו שאוהב את זה (כל אחד והאילוצים שלו). אבל מפה ועד מאזדה3-ליסינג-1.6 ואוהב לנהוג?

מצטער, לא רואה קשר.

דבר ראשון, זהו באמת החשבון של בני, אך לא הוא מגיב בשרשור זה אלא אני.

בני אוהב את המכונית ואיני רואה שום רע בכך, אם זה מסב לו אושר אדרבע.

דבר שני, הוא בעצמו בחר איזה רכב לקחת מהחברה שבה אני עובד, מכיוון שהוא נוהג במכונית כל היום, ורק מקפיץ אותי ואת אשתי לעבודה בבוקר, וגם מכיוון שהאופציות גם כך היו מצומצמות (פוקוס קורולה, סיוויק או 3).

הוא בחר מאזדה 3.

ואני לא רואה בכך טעות, רכב מצויין שמשרת אותנו מעולה.

ובקשר לכך שהחלטת שאיני חובב הגה, ברצוני לספר לך שמזה חודש אנו שוקלים קניית מיאטה חדשה.

אבל זה כבר לשרשור אחר.

אז אשמח אם לא כולם פה יתרעמו על כך שאחד נהנה לנהוג במאזדה 3, והשני נהנה לנהוג ב 106 ראלי. זה אנדיווידואלי.

יום טוב.

DARK Purple MAZDA 3

ZOOM - ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נראה לך שאתה חייב למישהו הסברים? מבחינתי אתה יכול להיות שונא-אוטו מוצהר ולהפגין מול המשרד לאיכות הסביבה בעד סגירת נתיבי אילון. אישית אני מעדיף את צורת ההתבטאות שלך על פני זו של רבים מחברי הפורום "חובבי הרכב" הידועים, הוותיקים, בעלי ה-106 ראלי, המשפרים המומחים, נהגי המירוץ ומהנדסי הרכב בפוטנציה, שפינו רגע מזמנם היקר על מנת להסביר לילדים שלא צריך להתקין אגזוז לחץ באוטו שוב ושוב. צחוקים איתם.

אני משער שכללת אותי אותי בתוך כל הרשימה המכובדת אי שם למעלה, אבל בכל זאת, אני מחזק את דבריך. :mm_yeah:

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנאה היא דבר אינדיווידואלי, זה נכון. אבל, אי אפשר להגיד שאתה נהנה מנוחות הנסיעה של הטרקטורון שלך, כמו שאי אפשר להגיד שאתה נהנה מבידוד הרעשים ב106 שלך, כמו שאי אפשר להגיד שאתה נהנה מהמרווח במיאטה שלך, וכמו שאי אפשר להגיד שאתה נהנה מהכוח בחיפושית שלך.

מה שניסו להגיד לפני זה שיש דברים להנות מהם, במאזדה 3 הנאה המנהיגה ספורטיבית הוא מהאחרונים שבהם ביחס למכוניות ספורטיביות אחרות.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג על דייהטסו סיריון ועל פורד אסקורט ואני מאוד אוהב לנהוג.

וכמו שכתבתי על נסיעה רגועה גם כתבתי שאני כן לוחץ קצת על הדוושה, אני נהנה לקחת סיבובים מהר, אני עושה את זה בעיקר מאוחר בלילה, בשעות היום הראש שלי עושה סוויץ למצב "סבתא עם תלתלים".

אני חושב שהתבגרתי, במקום ללכת עם הראש בקיר מול המשטרה אני מעדיף ללכת עם הראש זקוף כי אני לא עושה שום דבר רע.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול בעלי הליסינג , תגידו למה אתם לוקחים רכב ליסינג ? ועוד נוסעים עם פרסומת למקום העבודה ?

כי זה עולה לכם פחות. אז לבוא ולומר אני משלם X כסף מגיע לי , או הטמטום אני עובד קשה , וכל התירוצים הטפשיים , לא משנים את העובדה שאתם מקבלים מהעבודה ובגיבוי של עם ישראל מתנה מסוימת של כסף בזה שיש לכם רכב ליסינג . ועבור זה שמקבלים גם צריכים לחייב אותכם לשים המדבקה על הטמבון . ואתם חייבים גם לדעת להתנהג בהתאם.

ומענין כשיעלו את סף המס מי ישלם אז על הליסינג? ואם תסעו במכונית פרטית האם גם אז תתנהגו כמו היום ? אם התשובה לזה היא לא , אז אל תתנהגו כך עכשיו

בברכה יהודה

בוא נתקן לך כמה טעויות.

לי רכב הליסיג עולה יותר. אני משלם יותר ממה שהיה עולה לי להחזיק סיטרואן קסארה מודל 2000, כי אני מקבל בתמורה רכב חדיש יותר עם מערכות בטיחות טובות יותר, תוצאות ריסוק טובות יותר ושקט נפשי שאשתי שנוסעת כל יום ברכב הזה עם 2 ילדים לא תצטרך אי פעם לטנף את ידיה בתחנות דלק, או לשבור את הראש מה לעשות אם הרכב נתקע כשאני בעבודה 60 ק"מ ממנה.

פרסומת למקום העבודה מפריע לך?

אני מבסוט ממקום העבודה שלי וגאה בסמל שלו על האוטו שלי. מי שלא יכול להגיד את זה כדאי שיתחיל לחפש מקום עבודה חדש.

מישהו קודם גם אמר שתמיד אפשר לבחור כל רכב שרוצים בליסינג - אז זהו שלא.

כל חברה מציגה בדר"כ רשימה מוגבלת שהעובד יכול לבחור ממנה. בחברות מסויימות אפשר רק צבע מסויים. חברות ליסינג רבות לא מוכנות לדבר אתך בכלל על רכב עם גיר ידני.

אני בכלל רציתי סיטרואן C4 כחולה עם גיר ידני, ובסוף יש לי פוקוס כסופה אוטומטית. לפחות הפוקוס היא 5 דלתות - וגם זה לא היה ברור מאליו, תאמין לי.

תארו לעצמכם שאתם עומדים בתור לקופה בסופר, ולפתע מגיע מישהו עם הקניות שלו, נדחף לפניכם בעדינות והופה- עומד לפניכם וממתין לתורו. הוא לא סיכן אף אחד ולא את עצמו, ובכל זאת אין מצב שאתם תסתמו את הפה ולא תגידו לו "מה בדיוק אתה חושב שאתה עושה !?" כאשר שאר האנשים בתור מצטרפים לשאלתכם ומביטים בו בכעס. אבל דווקא בכביש מותר לחתוך ולזגזג ולתת גז עד 120 למרות שיש מלא תנועה ושלושת הנתיבים על 85, ואז ב 120 בנתיב האמצעי להתחיל לחשוב לאיזה נתיב לחתוך כי יש לי שלוש שניות לפני שאני מגיע לאוטו שלפני, ואחרי שתי שניות של התלבטות לחתוך שמאלה ולהבין שגם הטור השמאלי נוסע על 85, ואז לתת ברקס וחוזר חלילה. נהג כזה מעצבן את כולם, מושך תשומת לב של כולם (הוא יצליח להכנס או שאני אצטרך לתת ברקס בשבילו ? אהה הוא כבר נכנס ? יופי אבל למה חמישה מטר לפני הפגוש שלי?) והלוואי והיה אפשר לגעור בו, אבל אי אפשר. .

אז קבל שבמדינות מסודרות כמו אנגליה, נהג שמתנהג כך על הכביש מוצא את עצמו בדיוק באותו מצב של המנייאק בסופרמרקט שתארת. שם התנהגות כזאת פשוט לא מקובלת בחברה.

בארץ החברה כבר מקבלת את ההתנהגות הזאת כמובנת מאליה ואף אחד כבר לא מתרגש מזה ולא מתעצבן מזה.

בארץ אני עוקף מימין בלי לחשוב פעמיים. כשנהגתי באנגליה אפילו לא עלה בדעתי לעקוף משמאל. (מצד שני, באנגליה כולם שומרים על השמאל ואין בכלל צורך לעקוף משמאל...)

ג'רמי - כנראה בעל ה 106 ראלי הזקן ביותר בפורום

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שברור לכולם שהטיעון של "מותר לי לנצל את הרכב ולהתפרע כי לי עולה 2000 ש"ח בנטו להחזיק רכב ליסינג" (או 2500 ש"ח כשישנו את שווי השימוש) - הוא טיעון מפגר שאוי לאותו נהג שמרגיש שמותר לו לנהוג כך כי הוא "קנה" את הזכות הזאת.

ולאדם פרטי שרכש רכב חדש ומשלם עליו 3000-4000 ש"ח בחודש אין זכות להשתולל ?

ונהג שמוציא 1500 ש"ח בחודש על רכב ישן וחסר פוזה לא מגיע לו לנצל את הרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג רגוע,בדרך כלל אנשים מתחילים לעקוף מימין כי נמאס להם שאיזה נהג החליט לחנך את כולם והוא נוסע בנתיב השמאלי על 100 קמ"ש. לפעמים הנהגים האלה לא יודעים בכלל שהם מבצעים עבירה. וזה מרגיז.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי צריך אגזוז לחץ?? העיקר שיש טורבו..ווום וווום ווום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע,

בתחילה אמרתי- הנה עוד אדם שמפריע לו שאנשים מתפרעים בכביש.

שחושב כמוני שיש ציבור נהגים בארץ שבטוח שהחיים של הנהגים האחרים שווים פחות.

וכל הכבוד לו שהוא בוחר גם לעשות עם זה משהו...

אבל בסוף סיכמת בעצמך, שמדובר בתחביב לצורך הנאה.

כי מה לעשות, מפריע לך שמישהו מצליח יותר ממך בחיים- זה נקרא קינאה, צרות עין!

דע שבסוף מדובר בחיים של אנשים, בלחם שלהם.

ואתה לוקח את זה כתחביב....

ואתה יודע מה, לאור סגנון הכתיבה אני לא אתפלא אם בחלק מהמקרים

לא בדוק חתכו אותך ועשו איתך רייסים, אלא סתם נכנסו לפניך בפקק

רק שעל הלנטיס הזו יש טלפון להתלונן....

זה לא שרשור על תהיו בני אדם ותנהגו יפה. על הז** שלי. גם אני לא נוהג יפה. זה קטע של "מה יש בג'וב שלכם שגורם לכם לחשוב שאתם סופרמנים??? אתם נראים מגוכך!!!"

תנסו!!הנאה מובטחת

ואם נסכם שוב, ובראייתי:

זה לא שרשור על תהיו בני אדם ותנהגו יפה. על הז** שלי.

זה שורשור של מישהו שמרוויח פחות מכם,

שמקנא במשכורת השמנה שלכם... ובאוטו הצמוד שלכם..

נוהג בדיוק כמוכם וחותך בדיוק באותו האופן

ולא מצליח להוציא את רגש הקנאה אחרת...

אז מנצל את היכולת להתלונן...מה שאין על כל רכב ...

ועכשיו נשאל מי פה מגוכך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שברור לכולם שהטיעון של "מותר לי לנצל את הרכב ולהתפרע כי לי עולה 2000 ש"ח בנטו להחזיק רכב ליסינג" (או 2500 ש"ח כשישנו את שווי השימוש) - הוא טיעון מפגר שאוי לאותו נהג שמרגיש שמותר לו לנהוג כך כי הוא "קנה" את הזכות הזאת.

ולאדם פרטי שרכש רכב חדש ומשלם עליו 3000-4000 ש"ח בחודש אין זכות להשתולל ?

ונהג שמוציא 1500 ש"ח בחודש על רכב ישן וחסר פוזה לא מגיע לו לנצל את הרכב ?

יש הבדל בין לנצל את יכולות הרכב לבין לנהוג בביריונות.

למי אכפת שנהג ינהג על 160 בסדום ערד עם התחת בחוץ בכל פניה? לי לא. ולא משנה אם הוא עבר קורס נהיגת ראלי אספלט בפינלנד ויש לו EVO11 משופרת, או שהוא נהג סוף שבוע עם לאנטיס ליסינג שחוקת צמיגים. שיעשה מה שבא לו וישא בתוצאות במידה ויהיו.

אבל לי כן אכפת כשנהג חותך בפראות ומזגזג בין מכוניות בתנועה צפופה. לי כן אכפת כשנדחפים בתור להשתלבות תוך כדי הפרעה ניכרת לתנועה. לי כן אכפת כשמסכנים אחרים.

זה קורה בכל מיני מגזרים, כל הזין למגזר שיש לו טלפון לתלונות על התחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי אכפת שנהג ינהג על 160 בסדום ערד עם התחת בחוץ בכל פניה? לי לא...
דווקא לי כן!

אני לא רוצה להיות בסכנה אם אזדמן לכביש בדיוק כשחובב ההגה האמור יבצע שם את נסיונותיו המסוכנים.

אני בעד הסדרת מסלולים מיוחדים לנהיגה ספורטיבית אבל בהחלט נגד תעלולים מסוכנים בכביש ציבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, זה לא מגרה אפילו בקצת את בלוטות הריר שלי אבל אני בהחלט בעד הסדרת פתרון למי אוהב את זה בלי שיסכן את הזולת.

אפילו סגירה יזומה של כביש ערד-סדום או כבישים אחרים פעם בכמה חודשים כדי לאפשר נהיגה ספורטיבית היא בהחלט רעיון טוב.

לגבי דידי, אם ארצה להשתתף אי פעם בתחרות יהיה זה על אופניי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...