Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה FETISH החדש שלי....(נהגי היי טק משתוללים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל אותם בעלי הדלקן המלעיזים, סליחה על הביטוי, אתם ילדים

היה לי רכב עם דלקן, בהתחלה זה היה פונטו, אח"כ שידרגו אותי ליונדאי אקסנט עם אזעקה 4 חלונות חשמל נעילה מרכזית וכל הפינוקים תוצרת קוראה...

מצטער להגיד לכם, אבל מעולם לא הרגשתי שום צורך ללחוץ או משהו, להיפך, נסעתי הכי רגוע בעולם, חסכתי בדלק

אתם יודעים למה ? כדי לנסוע כמה שיותר :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעה שהכי דיברה אליי באופן אישי :shock:!!

לפני 4 חודשים עשיתי את זה (לאחר 7 שנות סבל עם ישיבות צוות ויעדים מחורבנים ורכב ליסינג)

ולהלן התוצאות:

רכב:לגאסי 1800 סמ"ק 1991

נהיגה רגועה:90 קמ"ש בנתיב הימני

סיגריות:MM

אה , זה הכל עניין של גישה.

אני נמצא כבר מעל 10 שנים בתחום. בטח שאני לא עובד יותר קשה מאחד שמחזיק טוריה בשמש או בונה בלוקים בבניין , ואני מרוויח יותר ממנו , במזגן , עם רכב צמוד , וכל היום במחשב.

לא זכור לי שהזנחתי את חיי ואת משפחתי עבור העבודה. מי שנשאר עד אמצע הלילה נשאר מבחירתו הוא, ולא בגלל שהוא מוכרח (ותאמינו לי שיש לי בעבודה המון דברים סופר דחופים וסופר חשובים - לא על פרוייקטים של כמה אלפי שקלים מסכנים , סליחה על הזלזול).

את הגבולות בעבודה אתם צריכים להציב - כי המנהל שלכם ידרוש את הכי הרבה שאתם מוכנים לתת.

ולגבי הנהיגה של ההיי-טקיסטים ? המדבקה שלי היא "How's my driving , Call 1-800-blow me"...

אם יש למישהו תלונות כלפי נהיגתי - שיתכבד להתלונן במשטרה ,ולא במלשינון קציני הרכב. המשטרה היא האחראית על אכיפת חוקי התנועה , לא איזו המצאת עיוועים של מאיר SHITרית וחבורתו.

אגב - אני נוהג באופן זהה ברכב החברה וברכב הפרטי - בעצם אפילו באופן רגוע יותר ברכב החברה. אז נא לדבר על כל מקרה לגופו ולא להכליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alon a

פספסת את הנקודה לגמרי , תפסיק להגן בכזה חירוף נפש על כבודם , אף אחד לא מושלם - כרגע הדיון הוא עליהם , מן הסתם הם יהיו הנושא.

הבעיה היא שחלק מהמגיבים פה מגינים על עצמם ברמה של ילדים בגן , משהו בסגנון "אההה בוו בוו קקה כולם עושים ככה למה אתם מאשימים רק אותי":bigcry:

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Alon A:

אולי קצת התבלבלת ביני לבין ishpuz .

בכל מקרה לא היה כאן נסיון (מצידי לפחות) להכפיש כל סוג עבודה באשר היא.

כל אחד והראש שלו, כל מקרה הוא אינדיבידואלי ,פשוט הקטע הספציפי של ishpuz דיבר אליי באופן אישי.

מקווה שהעברתי את המסר בצורה נכונה.

בברכה

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי שהזנחתי את חיי ואת משפחתי עבור העבודה. מי שנשאר עד אמצע הלילה נשאר מבחירתו הוא, ולא בגלל שהוא מוכרח
אוף, אני כבר לא מצליח לעקוב. אתה מדבר על העבודה או על הפורום?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור עובד היטק.... זה חרא שירשור.

פאר ציפיתי ליותר.

זו בדיוק הסיבה שאני נוסע ב RALLYE 106 או בקליאו ספורט.

מאזדה ליסינג זה גם גיפ גם פרארי וגם מכוניות מיתנגשות.

והנהגים נוהגים נורא.

טוב זה בקרוב ישתנה מעלים את המסים

YUVALKO

WRX מזל טוב על הסובארו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסתי את הנקודה ? בוא תסביר לי מדוע.

הנקודה שלי היתה שזה מגעיל להכפיש ציבור כל כך גדול של אנשים.

לפחות היו נותנים סיבות מוצדקות, אבל מכפישים אותם פה בגלל שהם מקבלים דלק ללא הגבלה, בגלל שהם נוסעים ברכבים אוטומטיים ויפנים, בגלל שהם עובדים הרבה.. מה קרה לכם אנשים, יום העצמאות היום.

אולי אותו הייטקיסט זה אותו חייל שעזר לך לפני 20 שנה במסע כומתא.. סתם דוגמא כמובן.

זאת הנקודה שלי, אתה לא מסכים איתה ?

ומוטי, לא התכוונתי אליך, אתה דיברתה על עצמך בלבד, זה לגיטימי להגיד שעבודה לא מתאימה לך. זה גם לגיטימי להגיד שעבודה מסויימת נראית לך משעממת ומעצבנת, זה לא לגיטימי להגיד שכל מי שעובד בעבודה מסויימת הוא חמור מעוצבן שמסוכן לציבור.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, באופן כללי, אנשים מלשינים הם אנשים קטנים.

בתור נציג סנעא בפורום : כל עוד שמדובר בשיחה בתשלום , תשאיר אותנו מחוץ לתמונה.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה ליסינג זה גם גיפ גם פרארי וגם מכוניות מיתנגשות.

והנהגים נוהגים נורא.

נכון, כל מי שנוהג במזדה ליסינג לא יודע לנהוג. וכל מי שנוהג ביונדאי ליסינג הוא פדופיל, ומי שנוהג במיאטה הוא נסיך ארמון השן, אבל מי שנוהג במזדה 121 הוא נסיך האופל. דרך אגב, מי שנוהג בפוקוס של אח שלו יש לו זין ענק, בדוק.

נראה לי שרוב האנשים פה לא באמת אוהבים לנהוג, הם אוהבים פוזה. אתה יכול להנות מנהיגה גם במזדה 3, אם אתה באמת יודע לנהוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alon צא מזה..

אנשי ההייטק פה הם אלה שניפחו את השרשור מעבר לכל פרופורציה.

ממש סממנים של תסמונת המרוקאי המקופח.

מה יהיה , בכל שרשור שבו תוזכר המילה "דלקן" ו/או "ליסינג" הראדרים מקבלים זיקפה , הסירנות מופעלות ורק מחכים לשה התמים שיזרוק מילה רעה בשביל לאכלס לו את העכוז?

מילא , זה לגיטימי , אבל אל תסתמו לאנשים פיות , מה זה השטויות האלה?..

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשי ההייטק ניפחו ? בוא תראה לי דוגמא בשרשור הזה להודעות מהסוג המנופח של אנשי הייטק. אם כבר מדברים על הודעה מנופחת, זאת ההודעה הפותחת, זה אפילו חרוז.

בכל מקרה, אני הולך לחפש אנשי הייטק להתיז אליהם ועל המזדה ליסינג שלהם ספריי שלג.

ד"א, שמעתי שהם גם מקבלים ספריי שלג ללא הגבלה.. מניאקים !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתראה איזה סוג של מניאק אתה , בהודעה מס' 71 העתקתי והדבקתי תגובות שיענו לך על השאלה , ואתה מתעלם ממנה לחלוטין ועוד מבקש ממני לעשות את זה עוד פעם , למה סתם?!??

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסתי את הנקודה ? בוא תסביר לי מדוע.

הנקודה שלי היתה שזה מגעיל להכפיש ציבור כל כך גדול של אנשים.

לפחות היו נותנים סיבות מוצדקות, אבל מכפישים אותם פה בגלל שהם מקבלים דלק ללא הגבלה, בגלל שהם נוסעים ברכבים אוטומטיים ויפנים, בגלל שהם עובדים הרבה.. מה קרה לכם אנשים, יום העצמאות היום.

אולי אותו הייטקיסט זה אותו חייל שעזר לך לפני 20 שנה במסע כומתא.. סתם דוגמא כמובן.

זאת הנקודה שלי, אתה לא מסכים איתה ?

ומוטי, לא התכוונתי אליך, אתה דיברתה על עצמך בלבד, זה לגיטימי להגיד שעבודה לא מתאימה לך. זה גם לגיטימי להגיד שעבודה מסויימת נראית לך משעממת ומעצבנת, זה לא לגיטימי להגיד שכל מי שעובד בעבודה מסויימת הוא חמור מעוצבן שמסוכן לציבור.

מסכים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו, אנשים, פיספסתם פה די בגדול.

איפה השחור שיודע להגיב? אההה.. מחכה לאטם ראש.

מה קרה פה לכל חסרי הביטחון (חוליות וכו')?

תומר כתב משהו.

כהרגלו בקודש, בשביל שזה יהיה מעניין יותר, הוא דאג לכתוב את זה בעצמו (כי רובנו כותב די מעאפן).

וכן, הוא לוקח לפעמים דרור יצירתי, מוסיף אי אילו נקודות מצחיקות.

פתאום כולם כאן מנסים להגן על החברה שלידם (בקיוביקל) כאילו הם אחיהם בלב ובנפש.

נהגי ההיי-טק, באופן ממוצע (ממה שרואים על הכביש) נוהגים פחות טוב (או יותר בעייתי) מאחרים.

זה לא קשור לעובדה שיש להם דד-ליין, ידע ב-MFC/VB וכו'.

זה קשור לעובדה המצערת שכל מי שמקבל רכב לידיים שהוא לא שלו, ואין לו שום אחריות עליו, שם זין על ההתנהגות.

מהבחינה הזאת, נהגי היי-טק, מקבילים לילדים בני 18.

קיקים, האנד-ברייק, חיתוכים, דפיקות קטנות, חניות על אדום-לבן/מדרכה.

ביום שהילדים/עובדי היי-טק מבינים את העלויות של השטויות שלהם, הם נרגעים.

גם בהיי-טק, פעם לא היו משלמים דו"חות (מניסיון) - היום כן.

פעם לא היו משלמים השתתפות עצמית - היום כן (בין אם בפעם הראשונה או השניה).

פעם לא היתה מגבלת דלק - היום כן.

פעם היה מותר לכל אחד לנהוג - היום (ברוב החברות) יש מגבלות.

החברות הבינו מה שאנשים פה מנסים לא להבין.

מי שמקבל ציוד (רכב, ציוד צבאי WHATEVER) שהוא לא אחראי עליו ולא ייתן את הדין עליו.

הורס אותו ומתנהג אליו כמו זבל.

למה? כי זה הישראלי המצוי.

ואם לאנשי ההיי-טק יש בעיה עם זה (ואני משום מה אחד כזה).

שיעשו פעולה מאוד קלה - Ctrl-H חפש והחלף.

תחליפו את המילה "היי-טק", במילים "ילדים שקיבלו את האוטו מאבא".

פתאום השרשור נראה יותר הגיוני.

מעבר לכל זה, אתם צודקים (אלה שתקפו את תומר), צריך קודם לחסל את נהגי המוניות, אח"כ את הזקנים על השמאל, ורק בסוף כשסיימנו את העבודה הקשה, ללכת לחסל את אנשי ההיי-טק.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו, אנשים, פיספסתם פה די בגדול.

איפה השחור שיודע להגיב? אההה.. מחכה לאטם ראש.

לך תזדיין .

רק תעשה את זה מהר כי עוד 4 שעות אנחנו אוספים אותך וכנראה לאיזור אלנבי . ובאמא ש'ך אם אתה לא הולך ביום חמישי בבוקר להעביר את הכספים אני לוקח את הבמוו שלך כדי להיות נייד עד שהאטם יגיע...

ולמה אני לא מגיב ?

כי כמו שאמרתי מקודם , אין לי בעיה עם אנשי היי טק על הכביש .

הם רואים אותי ומפחדים... :lol: הם כאילו מבקשים אישור לעקוף ובטח ובטח לא מנסים "לשחק" איתי .

( ובינינו , כמה כבר אני על הכביש..... :roll: )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...