Jump to content

ishpuz

 • פרסום הודעות

  4,931
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות ishpuz

 • דירוג
  משתמש לא נורמאלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תמשיך להיות תוקפני, וגם פה לא יהיו לך חברים.
 2. מנסיון של לא מעט נהיגה ברכב כזה משנת 97, התיבה האוטומטית הזו היא האמאמא של המסרסות. הרכב מרגיש עצל ואיטי בתגובותיו אפילו יחסית ליפניות 1.6 אוטו' מאותם שנתונים. בעיות אמינות הקשורות למנוע או לגיר אין בכלל ברכב אותו אני מכיר (נמצא אצל אותה יד כבר 10 שנים), אולם הוא מטופל ושמור בקנאות ייקית. בעיות חשמל (בקרה של המזגן) והפרדות של ריפודים מדיפוני פנים כן יש, אבל אלו מחלות כלליות של ה-306 ולא קשורות לדגם.
 3. בחוק העוסק בעקיפה מימין אין התייחסות לשעה ביממה, אז גם אם זה מאוחר מאוד זו עדיין עבירה.
 4. היום גם אפשר למצוא פיאט 500 או אפילו וספה 400 (עולות למכירה מדי פעם), אבל לפני ~25 שנה כשיצאה הסדרה היה ממש לא קשה למצוא בפירוקיות וזרוקות סתם. בכל מקרה, זה לא מקדם את מקסים.
 5. ערכו חיפוש! הנושא נידון בהרחבה בפורום בעבר - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=87970
 6. בקשר לשיפורים לשברולט פנה לח'ברה הטובים כאן - http://www.fuelslut.co.il/forums/default.asp הם ישמחו לעזור.
 7. זה נורא פשוט. הוא מורכב ממד G ושעון. ברגע שיש לך תאוצה וזמן אתה יכול להסיק מזה בעזרת משוואות את המהירות, את המרחק וכו'. כ"ס זה מחשב בדרך קצת תיאורטית - צריך להזין פנימה את המשקל של הרכב והוא מודד את התאוצה המירבית ובעזרת המשקל מחשב מה הכח שפעל וממיר את התוצאה לכ"ס. זה ממש לא מדוייק אבל מהווה מקור להשוואה בין שני רכבים או בין רכב לפני או אחרי שיפור \ כיוונון.
 8. http://www.legion-recrute.com/en/ או http://www.legion-recrute.com/ru/
 9. ממש לא. כמו שפיט מודדים עם כף הרגל, אינץ' מודדים עם איבר אחר. זה קצת מסובך כי צריך שהוא יהיה זקוף כל זמן המדידה (וזה בעייתי אם הרצפה קרה) ולא פשוט כל פעם להניח אותו על הרצפה ולחלק את התוצאה של הספירה ב-8 כדי להמיר לס"מ, ורק חצי מהאוכלוסיה יכולה לעשות את זה אבל זו הדרך המקורית והיעילה.
 10. כן, הא? נכון, לא קיבלתי את הדוקטורט עקב סיבות שלא זה המקום לפרטן ואין לי קליניקה אלא מכון. מכון להסרת ערמונית בעזרת אפציר. אתה מוזמן להגיע בכל עת, השירות אדיב אך מכאיב.
 11. יש לי חבר שעבד לא מעט עם המכשיר. קשה להעריך את הדיוק שלו בלי להשוות אותו לציוד מדידה אחר, אבל הוא נותן אינדיקציות טובות והבנתי שהיה די מדוייק בהערכת 0-100. מה שכן - חייבים לפלס ולכייל אותו בצורה מדוייקת וקפדנית לפני המדידה אבל יש הסברים וממשק נוחים לביצוע של הכיול.
 12. כל חליפה על פני רכב מצידו הימני היא עקיפה מימין. חליפה מימין מותרת רק בכמה מקרים מאוד ספציפיים: כשהרכב משמאל פונה שמאלה או השתלב לנתיב השמאלי. לרכב מורשה הנוסע בנתיב תחבורה ציבורית הנמצא מימין. והסעיף שרלוונטי יותר לשאלתך - כשקיימת תנועה של שני טורי מכוניות מותר שהימני ינוע מהר מהשמאלי. כלומר באיילון בשעה שהכביש לא ריק, אם כרגיל בנתיב השמאלי תקועים כל מיני צבים מותר שבנתיב האמצעי והימני ינועו טורי מכוניות במהירויות גבוהות יותר. השאלה הנשאלת היא כמה מכוניות מגדירות טור, ולגבי זה אין לי תשובה חד משמעית אבל הכוונה היא ליותר מרכב אחד משמאל ורכב אחד מימין.
 13. ערכו חיפוש על הפרוייקט של מוטי לבניית תיבת אויר לפילטר פתוח במיאטה. זה יכול לתת לכם כמה רעיונות טובים. ושאלה קטנה ל-edanj, איפה עשית ריפוד זמש לכלב? יצא ממש מקצועי!
 14. נו, בוריס. באמת. אל תגיד שלא היו קטעים בקומסומול, כשהייתם משחקים בצ'קיסטים ודיסידנטים וקוברים חיים ביער אחד את השני או כשהייתם מתנדבים בקיץ בקולחוז והולכים להציץ לאיכרות שמתכופפות לאסוף תפוחי אדמה. אל תגיד שלא היו קטעים. אתה סתם מוציא שם רע לרודינה.
×
×
 • תוכן חדש...