Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה FETISH החדש שלי....(נהגי היי טק משתוללים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 6567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישפוז, אני לא יודע במה אתה עוסק כיום, אבל זה ממש לא משנה.

אתה יכול להשמיץ את עבודתם של אנשי ההייטק, אבל כניראה שיש גם אנשים שזה כן מתאים להם, שהעבודה הזאת לא גורמת להם לעצבים שצריכים לפרוק. להשמיץ עבודה של אחרים בגלל שאתה הייתה שם 7 שנים ולך זה לא התאים.. לאן הגענו בשרשור הזה ?! אני לא איש הייטק, אבל זה פשוט צורם לראות אנשים משמיצים ככה עבודה של אחרים.

אני קורא את מה שאתה כותב וזה נראה לי כמו:"אוי אוי אוי, ירדו על אנשי ההיי טק, השמיצו אותם :cry:"

אני לא מבין ממתי מתייחסים לכל שטות שתומר כבר בלי ראלי אומר, או כמו שהוא מוכר בשמו המסחרי "תומר הדר"

הוא בסך הכל ילד מסכן, שמידי פעם צריך לפרוק את העצבים שלו, אנשי היי טק עושים את זה בכביש (וגם זונות!), תומר עושה את זה בפורום

מה קרה? נעלבתם? פגעו בכם? אני, בכל פעם שתומר/יאשה או איזה פצפוצון אחר כותב משהו, יורד על קבוצת אנשים שלפעמים אני נכלל בהם (בשאר הפעמים אני לא מוגדר "איש") אני זורם איתם (בלי קונוטציות הפעם....) אני רק נהנה מזה, אפילו אם אמרו שכל המרוקאים הם ******, או כל הנתנייתיים הם ****** או כל חברי מועדון PSI נוסעים במכוניות עם שלדה מטורפת :shock:

נ.ב.

יאשה, אתה צריך אטם? היום פירקתי 309 לגורמים, יש אטם משומש במצב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מדובר פה דווקא באנשי הייטק, אני לא איש הייטק, וגם אם הייתי זה לא קשור.

מדובר פה בגישה של אנשים בפורום, מי שיש לו ככה וככה הוא ככה וככה ומי שיש לו משהו אחר הוא ככה וככה אחר. אנחנו פורום מכוניות של אנשים שאוהבים לנהוג, תראה לאן הגענו, אז זה נחמד לצחוק על מישהו שמפרסם את ה 323 שלו וחושב שהיא פרארי וזה גם נחמד לצחוק על מישהו שיש לו 106 ראלי וחושב שהיא פרארי. אבל השרשור הזה והגישה שמאפיינת אותו (וזה ממש לא קשור שהיא מופנת במקרה הנוכחי לציבור ההיי טק) לדעתי עברו את גבול הטעם הטוב, לדעתי.

לך לא אכפת מהגישה הזאת, לי כן.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו, אנשים, פיספסתם פה די בגדול.

איפה השחור שיודע להגיב? אההה.. מחכה לאטם ראש.

מה קרה פה לכל חסרי הביטחון (חוליות וכו')?

תומר כתב משהו.

כהרגלו בקודש, בשביל שזה יהיה מעניין יותר, הוא דאג לכתוב את זה בעצמו (כי רובנו כותב די מעאפן).

וכן, הוא לוקח לפעמים דרור יצירתי, מוסיף אי אילו נקודות מצחיקות.

פתאום כולם כאן מנסים להגן על החברה שלידם (בקיוביקל) כאילו הם אחיהם בלב ובנפש.

נהגי ההיי-טק, באופן ממוצע (ממה שרואים על הכביש) נוהגים פחות טוב (או יותר בעייתי) מאחרים.

זה לא קשור לעובדה שיש להם דד-ליין, ידע ב-MFC/VB וכו'.

זה קשור לעובדה המצערת שכל מי שמקבל רכב לידיים שהוא לא שלו, ואין לו שום אחריות עליו, שם זין על ההתנהגות.

מהבחינה הזאת, נהגי היי-טק, מקבילים לילדים בני 18.

קיקים, האנד-ברייק, חיתוכים, דפיקות קטנות, חניות על אדום-לבן/מדרכה.

ביום שהילדים/עובדי היי-טק מבינים את העלויות של השטויות שלהם, הם נרגעים.

גם בהיי-טק, פעם לא היו משלמים דו"חות (מניסיון) - היום כן.

פעם לא היו משלמים השתתפות עצמית - היום כן (בין אם בפעם הראשונה או השניה).

פעם לא היתה מגבלת דלק - היום כן.

פעם היה מותר לכל אחד לנהוג - היום (ברוב החברות) יש מגבלות.

החברות הבינו מה שאנשים פה מנסים לא להבין.

מי שמקבל ציוד (רכב, ציוד צבאי WHATEVER) שהוא לא אחראי עליו ולא ייתן את הדין עליו.

הורס אותו ומתנהג אליו כמו זבל.

למה? כי זה הישראלי המצוי.

ואם לאנשי ההיי-טק יש בעיה עם זה (ואני משום מה אחד כזה).

שיעשו פעולה מאוד קלה - Ctrl-H חפש והחלף.

תחליפו את המילה "היי-טק", במילים "ילדים שקיבלו את האוטו מאבא".

פתאום השרשור נראה יותר הגיוני.

מעבר לכל זה, אתם צודקים (אלה שתקפו את תומר), צריך קודם לחסל את נהגי המוניות, אח"כ את הזקנים על השמאל, ורק בסוף כשסיימנו את העבודה הקשה, ללכת לחסל את אנשי ההיי-טק.

1. רכב צבאי זה הדבר האחרון שהיית רוצה לתת עליו את הדין.

2. חיסלת את אנשי ההייטק - חיסלת את הכלכלה.

3. אני מסכים איתך שהשרשורים של תומר מוסיפים (חיובית) לפורום. לקחו שרשור נחמד, הרסו אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. רכב צבאי זה הדבר האחרון שהיית רוצה לתת עליו את הדין.

2. חיסלת את אנשי ההייטק - חיסלת את הכלכלה.

3. אני מסכים איתך שהשרשורים של תומר מוסיפים (חיובית) לפורום. לקחו שרשור נחמד, הרסו אותו.

בגלל זה הנהגים הצבאיים מז**נים את המכוניות של הבוס שלהם? הנהגים מהקירייה שקורעים את הB4 של התת אלוף... שלא לדבר על מה שהקנגואים היו עוברים... הקצינה שלי, בדרגת רס"ן, קיבלה חצי אוטו (חלקה בו עם עוד רס"ן) - היא הייתה קורעת לו את הצורה. הגענו למצב שהבחור במוסך אמר לי "תגיד למפקדת שלך שמהירות 60-70 קמ"ש זה הילוך שלישי, לא שני..."

אני מכיר באופן אישי מישהו שהוא נהג פרוע וגרוע ביותר גם באזרחות (עשה כמה תאונות קטנות, דו"חות וכו') שהפך, על הגג שלו, רכב צבאי בגלל נהיגה פרועה (והוא הודה בפנינו בזה), עשה נזק של איזה 20 או 30 אלף שקל לאוטו, ובסוף קיבל שלילה לשלושה חודשים, הפעילו על תנאי לשלילה שהיה לו וקנס של 400 או 500 שקל...

ככה שיש ויש. אבל לרוב גם הנהגים הצבאיים נוהגים כמו חיות. חוץ מבמקומות שהם יודעים שיש משטרה צבאית, משמועות וכו'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר שכנו את הדובלו לפני כמה שנים? איך השולחן של דיויד התעופף לו שם מאחורה מצד לצד תוך כדי נסיעה לא רגועה במיוחד.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תגיד למפקדת שלך שמהירות 60-70 קמ"ש זה הילוך שלישי, לא שני..."

בקנגו 70 זה חמישי.

למשוך הילוכים זה לא נזק נראה לעין.

לגבי הנהגים של התתי-אלופים שקורעים לאוטו את הצורה - צה"ל אשם. מה הוא חשב - שייתן לילדים רכב חדש והם לא יטחנו אותו?... נו באמת!.

לתת לילדים בני 18 שלא יודעים כלום להיות נהגים של קצינים?! טמטום מדרגה ראשונה. אם הייתי קצין, לא הייתי נוסע מטר עם נהג צבאי. (למרות שיש בודדים עם ידע מוטורי, אבל אני רואה איך הרוב נוסעים. 2 ידיים על ההגה? אפשר גם אצבע, גם ככה נוסעים ישר; לכוון את המושב? השמשה בקנגו גדולה, אפשר 'לשכב'; מותר 30 בכביש צידי בצריפין? הצלחתי להגיע ל-90, אני גבר).

בוא נחזור לשרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את השרשור ובלי שום קשר לתוכן שלו, אני לא יודע אם לצחוק או לבכות מההצהרות של כמה משתמשים על שרשורים כאלו ואחרים שלא מתאימים להם אז "הם מפסיקים לכתוב כאן".

עצם העובדה שמתנהל כאן דיון מצביעה על עובדה פשוטה - תומר פגע בנקודה כלשהי, אחרת לא היו טורחים כ"כ הרבה מכם להגיב ולהגן על העמדה שלהם.

אף אחד לא מוחזק כאן בכוח.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר הנכבד. טול קורה מבין עיניך. אף עובד הייטק לא היה נוסע עם פיאט פנדה דחוסה עד גדותיה ברהיטים מאיקאה, ולא היה משתולל על 170 בסיבובים של ראשון עם פיאט דובלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור איש ההיי טק היחידי עם 306 ספורטיבית (טוב נו, גם ליביו) אני חייב לציין שהתופעה נפוצה בכל שכבות האוכלוסיה, מפיאט אונו עד B4.

אותי זה משעשע. תמיד לפני הפניה מכביש 4 ל-5 אני רק מחכה שאחד כזה יפול לידיים שלי. אפשרי גם בסיבובים לאיילון (270 מעלות).

הוא נדבק אלי מאחור עד לסיבוב והופ, אחרי הסיבוב אני כבר לא רואה אותו במראה האחורית אפילו. :)

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם העובדה שמתנהל כאן דיון מצביעה על עובדה פשוטה - תומר פגע בנקודה כלשהי, אחרת לא היו טורחים כ"כ הרבה מכם להגיב ולהגן על העמדה שלהם.

מוטי

מוטי ידידי

אתה טועה ומטעה!

אם תומר קלע או לא קלע לבעיה מסוימת זה בכלל לא הנושא.

הנושא הוא שיש פה בפורום מישהוא שאומר נהגי הי-טק זה חולרות אז אני מרים להם הנד-ברקס תוך כדי נסיעה כדי להפחיד אותם ועוד מצפה למחיאות כפיים בעמידה.

נראה אם כשמישהוא יעשה את זה לאבא שלו כי הרי "כל הזקנים נוהגים חרה" והוא ירוץ לבקר אותו באורטופדית א' , מעניין אם אז הוא יגיד שמגיע לאבא שלו כי הרי הוא נוהג חרה.

בנוסף, איך בן אדם שמכניס משאית קלה להיגוי יתר באמצע כביש ציבורי יכול בכלל להעיז ולהתלונן על נהיגה של אחרים?

אם מחלק מהמניהלים אני מאוכזב שלא נעלו את השירשור/שילשול הזה, ממך מוטי, אני מאוד מאוכזב, שאתה נותן יד לזה!

בקשר להיענות? בגלל כ"כ הרבה תגובות אז זה נכון? מאיפה הקרצת את זה?

אם אני אגיד עכשיו שכל המרוקאים עבריינים וכל המרוקאיות זונות, אז זה ש 200,000 איש יתנפלו עלי זה עושה מההצהרה נכונה?

באמת מוטי, דוקא העליהום שעשו פה על תומר (ובצדק) מראה שזאת הצהרה טיפשית כוללנית ושיקרית!

ואם זה כ"כ נכון, איפה נעלם הפחדן הקטן שלא יוצא להגן על עמדתו ?

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...