Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית נורה ומשאבת מתזים לפיאט (אונו וטיפו) - צריך המלצה לחנויות חלפים זולות, תודה.

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , כאשר שיפצתי את הטמבון באונו (וכבר צבעתי את האחורי, תמונות שייהיה מצלמה) איבדתי את התאורה האמצעית האחורית (או במילים פשוטות, המנורה שמאירה על הלוחית רישוי)..נאבדה ! הבית נורה והפלסטיק שלה ביחד איתה (אונו 92 ) - מה מחירה?

לגבי הטיפו - משאבת המתזים פשוט מתה או יותר נכון סתומה לגמרי וכבר לא תחזור לחיים :? , לכן אני צריך משאבה למתזים טיפו (92- DGT)- מה מחירה?

עוד בקשה, מאיפה אפשר לקנות את הצינור השחור (ברח לי השם) שבו מעבירים חוטי חשמל ?

אני גר במערב ראשון, צריך המלצות לחנויות זולות באזור (עדיף אזה"ת חדש).

תודה.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנורה.. נאבדה?!

מחיר מכלול נורת תאורת לוחית רישוי אחורית הינו 15 ש"ח.

שאתה מרכיב את הנורה שיב לב שהתקנת את הגומייה של הנורה שמתחברת לפח בצורה נכונה, אחרת ייכנסו לרכב מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנורה.. נאבדה?!

מחיר מכלול נורת תאורת לוחית רישוי אחורית הינו 15 ש"ח.

שאתה מרכיב את הנורה שיב לב שהתקנת את הגומייה של הנורה שמתחברת לפח בצורה נכונה, אחרת ייכנסו לרכב מים.

איזה גומייה? אני לא זוכר שום גומייה ! אתה מתכוון לכל הבית נורה +נורה+חוט שמחובר אליו , אני צודק?

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה לגומיה שנמצאת על הפח (מאחורי הטמבון) שדרכה עובר חוט חשמל מתוך הרכב (תא המטען) לבית המנורה.

המחיר אמור להיות עבור בית הנורה כולל הגומיה והצמה עם מחבר לחשמל בתא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה לגומיה שנמצאת על הפח (מאחורי הטמבון) שדרכה עובר חוט חשמל מתוך הרכב (תא המטען) לבית המנורה.

המחיר אמור להיות עבור בית הנורה כולל הגומיה והצמה עם מחבר לחשמל בתא המטען.

תודה גיל וגיא, הבנתי למה אתם מתכוונים :)

עכשיו אני מחפש את הצינור חשמל (השם ברח) והמשאבת מים(מתזים) לטיפו

תודה לכולם

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאבת המתיזים בפיאט טיפו הנה עם 2 יציאות גם למתיזים קדמיים וגם לאחורי.

ניתן להחליף המשאבה בלבד ע"י נתוק המחבר החשמלי ומשיכתה כלפי מעלה (שים לב שהגומיה הקטנה העגולה שבחור התושבת למשאבה במיכל לא תצא ותאבד.

מש' המתיזים הנה כמו ברכבי פולקסווגן אאודי ויש להשיג חליפית זולה.

פנס הזהוי באונו מגיע ללא נורה בתוכו, דאג לרכוש גם נורה (ללא בסיס 3 או 5 ואט) ולהתקינה בפנס.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי , ידעתי שתעזור לי :), תודה לך !

עכשיו מה שהיה מוזר זה שראיתי 2 חיבורים(וטי חשמל שיוצאים מהשרשור -צינור חשמל) למשאבה והייתה רק אחת ! (2 חיבורי חשמל של האוטו ולמשאבה יש חיבור אחד..

מוזר

צביקה, יכול להיות שאתה צודק, אני עדיין מחפש חנות חלפים בראשון :)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...