Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות שמתבכיינות על ביקורות ברשת, כאילו נפל העולם (המחבוא של אדי וניב גלבוע)

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

אני מת על זה שחצי משרשורי האוף טופיק, בטח כאלו שטרנספורטר מגיב בהם, הופכים ל״פגשתי פעם מישהו ממש עשיר שלבש טי שירט וסנדלים, אז בטח כל אדם עשיר שלא מתנהג ככה מנסה להוכיח לעצמו ולאחרים משהו״.

עם כל החיבה למחקרים הסוציולוגים החותכים שמציגים כאן, אנשים הם שונים גם כשהם עניים, גם כשהם במעמד ביניים וגם כשהם שולטים בעולם. 

זה בדיוק מה שניסיתי לטעון.  טרנספורטר הציג צד אחד שודאי קיים ואני הצגתי את הצד השני שנטע שהוא לא קיים.

• רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

זה בדיוק מה שניסיתי לטעון.  טרנספורטר הציג צד אחד שודאי קיים ואני הצגתי את הצד השני שנטע שהוא לא קיים.

כן, הביקורת העדינה שלי לא מוכוונת אליך :)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כיוונת אליי, אז בהחלט פגשתי יותר עשירים שהצניעו את העושר שלהם מכאלה שהחצינו אותו. לעומת זאת, מבין המחצינים היו יותר כאלה שעדיין מנסים להיות עשירים ופחות כאלה שכבר שם, פיננסית או מנטלית. ה-sample size שלי מונה כמה עשרות אנשים בכמה עשרות מדינות, כך שהוא קצת יותר מקיף מזה של חלק מהמגיבים פה ואני חושב שיש לו מקום בדיון. אני גם משתדל להעביר את הנקודה שזה לא מספר המיליונים שלך שקובע אלא ההתנהלות הכלכלית והחברתית שאתה נוקט בה.

על המסעדה כבר סיימנו לדבר מזמן וכעת האלטרנטיבה היא לתת לשרשור הזה להפוך לעוד הצגת יחיד של טרנספורטר... בטוח שזה מה שאתה מעדיף?

עריכה אחרונה על ידי Derish
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Derish כתב:

בטוח שזה מה שאתה מעדיף?

כל תקופה והכוכבים שלה, היה את פייביש, ניטי, ועוד נציגים מהז'אנר שהסניליות שלי כבר השכיחה ממני, היה את זה כאן, היה את זה אצל @DrorZi ב 207, ובטח גם בתקופת IOL היו את המשעשעים של אז. מה היינו עושים בלי החוכמולוג התורן?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Derish כתב:

וכעת האלטרנטיבה היא לתת לשרשור הזה להפוך לעוד הצגת יחיד של טרנספורטר

אבל אתה חייב להודות שזו הצגה טובה.

אפילו מירי רגב היתה באה לראות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

אבל אתה חייב להודות שזו הצגה טובה.

אפילו מירי רגב היתה באה לראות.

השאלה אם זה לא חוזר על עצמו.

שוב פעם ואגיו/מגדלים/סיזל זון/אירועים ב3 מיליון שקל/ אירועים ב-20 אלף לביטוח לאומי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Derish כתב:

ה-sample size שלי מונה כמה עשרות אנשים בכמה עשרות מדינות, כך שהוא קצת יותר מקיף מזה של חלק מהמגיבים פה ואני חושב שיש לו מקום בדיון.

מבחינת סטטיסטית, שתדע, זה לא שווה כלום. זאת אומרת שגם אם גודל המדגם שלך היה שני אנשים במדינה אחת, התרומה הסטטיסטית שלו למגזירת מסקנות היה מספיק קרובה למדגם הנוכחי שלך בכדי לומר ששניהם חסרי כל מובהקות ובוודאי כזו המאפשרת מסקנה כל שהיא :)

אני נוטה להסכים עם יבגני שלא באמת ניתן לקבוע איזה סוגי עשירים יש יותר, וכי עניין המנטליות/תרבות הוא הקובע ולא דווקא "סוג" העשיר. אבל גם אצלי, זה ניחוש, בדיוק כמו אצל כל מי שהגיב כאן. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

השאלה אם זה לא חוזר על עצמו.

שוב פעם ואגיו/מגדלים/סיזל זון/אירועים ב3 מיליון שקל/ אירועים ב-20 אלף לביטוח לאומי?

דברים טובים חוזרים על עצמם:)

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 דקות, Derish כתב:

יום אחד אתה תהיה איש שיחה מרתק, כשתמצא את הסגנון האישי שלך ותפסיק לנסות להישמע כמו אוריו.

אוריאו כותב כלבתא, במטותא.

או שזה פאלו ואני מתבלבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, ניקו פ. כתב:

אני מאחל לך מכל הלב, שיום אחד תמצא אדם שיסכים או תסכים לסבול את האופי הדוחה שלך שלא תצטרך כל בוקר להתעורר בודד, להסתכל במראה, ואז לשים מסיכה ולשקר לעצמך כאילו טוב לך לבד וזה משהו שאתה בחרת.

בינתיים מתנה ממני אליך, מכל הלב /cdn-cgi/mirage/7f247add1e4b2d876cba86ef6c4eb86cedb8871860b428eb23c1664a5f4130cc/1280/https://carsforum.co.il/uploads/emoticons/icon_smile.gif.b1eda5b7cba44759db7bd8e18120d216.gif

/cdn-cgi/mirage/7f247add1e4b2d876cba86ef6c4eb86cedb8871860b428eb23c1664a5f4130cc/1280/https://www.xoox.co.il/pic/img/photo_4351.jpg

נעזוב לרגע את דריש,כי אני לא מכיר אותו ולא רוצה ללכת אישי.

אתה חושב שמה שמונע מבן אדם זוגיות זה אופי מגעיל? אף פעם לא נתקלת באנשים שהם המיץ של הקחי ונשואים?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה ברור שזה יגיע גם לזה..

בכל מקרה, לדעתי אופי מגעיל זה דבר שמעכב זוגיות ולא מקדם אחת(למרות הסטיגמה שנשים רוצות בחורים רעים)

מן הסתם יש מלא חארות שנמצאים בזוגיות, אבל א. אתה לא יודע איך הוא מתנהג בזוגיות עצמה. ב. מה התכונות האחרות שבו שגורמות לזוגיות לעבוד.

מצד שני יש מלא אנשים נחמדים, אדיבים ומעניינים שלא מצאו זוגיות.

זה עניין של מזל ומספרים גדולים(תצא עם יותר נשים, תגדיל את האפשרות למציאת בת זוג)

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, flytomars כתב:

אוריאו כותב כלבתא, במטותא.

או שזה פאלו ואני מתבלבל?

שירלי את בטח מתבדחת

• מצחיק 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

חבל, עד שרץ פה מופע טווסות וניים דרופינג נדיר, באתם והרסתם.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...