Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיוטה קורולה רובוטית - עוברת לניטרל באמצע נסיעה - בעיה באקטואטור?

חי-בר
שימו לב! השרשור הזה בן 690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום 

ברשותי טויוטה קורולה רובוטית 2008 ממנה אני נהנה כבר 12 שנים. לפני כחצי שנה היתה לי בעיה של סחיבה ועוד, ובמוסך אמרו לי שהקלאץ לא תקין, החלפתי קלאץ. אבל אחר כך התחילו בעיות בהחלפת ההילוכים שלא היתה תקינה, לטענת המוסך הבעיה היא באקטואטור, הוא החליף למערכת מפירוק, הנסיעה השתפרה אך שוב מידי פעם המערכת קפצה לניוטרל במהלך הנסיעה ונדלקה נורית גלגל שיניים אדומה. כיבוי הרכב והמתנה מאפשרים לנסוע מחדש עד התקיעה הבאה. שוב החליפו למערכת אחרת מפירוק, ושוב הבעיה חזרה. ואז החליפו בינתיים רק את המנוע החשמלי לחדש, אך זה לא עזר. האלה היא האם ייתכן שהבעיה היא משהו אחר ולא האקטואטור? פעמיים מפירוק, ואותה תקלה יכול להיות אך הסבירות כמובן נמוכה יותר, אולי יש משהו אחר. למישהו יש רעיון? תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי יש 3 דברים בטויוטה רובוטי שמחליפים בקלאץ רובוט קלאץ ועוד משהו , כי ב3 אלו יש בלאי ולקחת מפירוק זה כמו בערך לקחת ברקסים מפירוק.

אולי עדכון גיר יעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בסופו של דבר נתגלו בעיות בחוטים מהמחשב של הגיר, ואיזה בעיה במחשב הגיר, וכעת לאחר שתוקן, מקווה להתופעה לא תחזור. עדיין לא נסעתי מספיק כדי לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...