Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר-מה האוטו בעל ההתנהגות הגרועה ביותר עליו נהגתם?

T-Maxximum
שימו לב! השרשור הזה בן 4620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סופה ממוגנת +LOW +הילוך ראשון להקפיץ קלאץ בטורים גבוהים = ווילי D:

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין איך אפשר להגיד שספארי בעל התנהגות גרועה. צריך לזכור שזה וואן עם משקל עצום מה אתם רוצים שיתן 3 שניות מ0 עד 100. אחת המכוניות היותר מהנות שנסעתי/נהגתי עליהן. ועוד הדלת נפתחת אוטמטית אז בכלל :-D

Pajero, Clio

And my spectacular Megane:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיון מעולה! מזמן לא צחקתי ככה. אבל חבל שגלשתם מהנושא ולא כתבתם אם הרכב נוסע איום בגלל תחזוקה לקויה או תכנון לקוי של הרכב. בסופו של דבר כל רכב בעל צמיגים סינים ב-300 שקלים ובולמים גמורים יתנהג גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחייב.

דברים כמו מרכז כובד ובסיס גלגלים גם הם יכולים להשפיע על האחיזה, צמיגים להבנתי קשורים למשיכה (TRACTION) ולא לאחיזה.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הבנת לא נכון.

צמיגים קשורים לכל אספקט של ההתנהגות, מנוחות נסיעה, דרך אחיזה, משיכה, בלימה, מהירות שינוי כיוון - הכל. בסופו של דבר, הם הקשר האחרון לכביש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאיה ספורטג' 95'.

בשטח הוא היה חביב מאוד אבל על הכביש זה כבר סיפור אחר.

סע בזהירות אפריים...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו הרבה רכבים שנהגתי וממש לא נהניתי ובכל סיבוב הייתי צריך ממש לבלום כדי להשיאר רגוע...אבל יש רכב אחד שלוקח את המקום הראשון. אקסנט 03-06. אני לא מדבר על זה ההגה מת(אבל מתקשר מצוין) ולא על התת היגוי, אלא על זה שבכל סיבוב שעוברים את ה50 קמ"ש פשוט צריך להתאמץ כדי להישאר בכיסא ויש זוויות גלגול שאם ממש מגזימים הרכב ממש נוטה. אבל אחרי הכל הוא לא מיועד לדברים האלה, אלא לזוג פלוס 1-2 גג בתוך העיר. אגב, עכשיו עברתי על כל השירשור וראיתי שהאקסנט מככבת לדורותיה. אבל לאצריך להגזים מעל 110 צריך להגיד תודה שהרכב על הכביש, תתפלאו אבל האקסנט עוברת את ה170 וההגה לא רועד(כמובן שזה תלוי במצב הרכב והצמיגים!) אבל אם נוהגים רגוע ברכב הזה(סיבובים בעיר לא יותר מ30 קמ"ש אז אפשר לשרוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני מדבר מהניסיון האישי, לא ממה ששמעתי.

על הקטנה עדיין לא נהגתי, למרות שהציעו לי. למען האמת אני עכשיו יכול לרדת למטה לעשות סיבוב לבדוק אותה, אבל אני אוותר על ה..."תענוג"?

אין לה ביצועים של מזארטי, מינ'? איבו 10 :)

דווקא עם האבאו BIG אפשר לעשות דברים נחמדים במגרש ריק.

אוטו מאוד מסוכן במגבלות.

(הייתה תקופה שהייתי עם האוטו הזה כמה פעמים בשבוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמוראי 92. צמיגים חצי שטח לא מוגבה.

הגה בסדר מינוס

אחיזה חרא

מהירות חרא

התנהגות חרא

אבל מה? אהבתי אותו כל כך :lol:

שיש לך סמוראי לא מתלוננים על התנהגות. זה סמוראי לא דייהו:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוסיף את הקיאה מנטור שהייתה לדודה שלי ב׳ שנת 2000 רכב חדש מהחברה,

רעש מנוע מזעזע הרכב פשוט צורח, מיותר לציין שהיא לא זזה (1.5 89 כ״ס אם אני זוכר נכון)

פלסטיקה שהתפרק למרות שרוב ימיי חייה ישב בחנייה מתחת לבניין (נמכר ב2005 אם 23 אלף קילומטר) אם פלסטיקים מתפוררים

ובקע ענק באמצע של הדש בורד

והכי גרוע היגוי יתר ואחריו תת היגוי הזוי לחלוטין ללא abs הגה שלא ממש מחובר לשום דבר באמת

אני רק יגיד שהרכב היה מתוחזק

סיכום זוועה

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...