Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר-מה האוטו בעל ההתנהגות הגרועה ביותר עליו נהגתם?

T-Maxximum
שימו לב! השרשור הזה בן 4620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ניסאן ואנט.

זו גם הבחירה שלי. אני חשבתי בזמנו שאני נוסע על יונדאי H-100 (:roll: ).

הרכב שימש אותי כאמבולנס/רכב חירום. ולמרות זאת הוא תוחזק גרוע(ע"י החברה). בדיעבד, אם הייתי מעלה חולה לרכב, סיכויו לשרוד ירדו פלאים...

מנוע שלא סוחב, הגה רועד שמסרב להסתובב, מזגן שלא מקרר, בלמים שלא בולמים, ורדיוס סיבוב של סמי טריילר.

ניתן לציין גם חיפושית ישנה שכל נסיעה איתה זו כמו טיפול פסיכולוגי זוגי אחרי 30 שנות נישואין לפולניה.

בין השאר נסעתי כשנה בסיטרואן BX (כ"כ נוחה אבל...) שאם רציתי להאיץ הייתי חייב לכבות את המזגן.

וגם עדיין נוסע (מדי פעם...) בהונדה סיויק 95 (למרות האמינות, החיסכון בדלק, שמירת הערך בארץ ועוד) שנהנית מהתואר המפוקפק "הרכב שפונה פניית 180 מעלות הכי מהר, עם הבלמים, בכביש יבש, גם כשלא מתכוונים".

מבין הרכבים החדשים אני מוכרח לציין:

את התיבה הרובוטית של פיאט פונטו שיכולה לעצבן פילים.

את יציבות הכביש המזעזעת של סוזוקי איגנס.

את ההיגוי המטופש של שברולט אלרו.

ול- sheled :

בניגוד לדעתך אני חושב שמזדה 3 מתנהגת מצויין.

בגרסת הליסינג עבת הצמיגים היא משלבת היטב בין העולמות ומסוגלת להתמודד היטב עם פניות הדוקות כמו גם עם דיונות חול ושבילי עפר קשי עבירות (:lol: ).

מסחרית ניסאן ואנט (VANETTE)

מנוע דיזל שלא מסוגל להזיז את גוש הברזל הזה.

מנוע שיושב בדיוק מתחת לנהג ושורף לו את הרקטום, בצירוף של מזגן לא עובד....

על ניהוג אין מה לדבר :-D

Nissan_Vanette_.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי בלאנו 2001 אוטומטית

יונדאי גטס 1.4/1.3 ידנית

צריך להוציא חוק שאסור לקחת סיבובים בבלאנו.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט קואליר

רכב לא יציב בכלל,מנוע גדול וזללן,ביצועים כמו של פיליסיה ידנית.

למכירה : סט מזרקים דנסו בהספק 230CC במחיר שפויי , ניתן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופה ממוגנת בהחלט !!!.....

אחריו : דיהו רייסר......

איך לא רשמו מיצובישי ? זה ת'רד מוזר, אנשים פה רשמו שההתנהגות הכי גרועה שהם חוו זאת פאסאט....עם הברקסים שלה סף אחיזה דיי גבוה והיגוי לא רע בכלל (לא תקשורת - אלא בקטע של תתי היגוי בהשוואה ליפניות) מוזר ותמוה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קנגו צבאית עם רבע מיליון ק"מ.

אני לא יודע אם מחליפים שמה בלמ"זים בטיפולים - אבל הרכב נכנס לתת-היגוי עוד לפני הפנייה... (ומי ישמע פנייה... כולה 40 קמ"ש.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

כל אחד פה כותב איזה אוטו לא נוח לו

באקסנט אין שום בעיה אם נוסעים רגוע

ושאר האמריקאיות -זה לא אוטו לסיבובים מהירים זה אוטו לשיוט איטי ונוחות בלי להרגיש כל נמלה על הכביש כמו בשרייד למשל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב באמת זוועה זה מיצובשי L300 ידני בנזין\דיזל אלו רכבים שאת העקיפה צריך לתכנן שבוע מראש את הבלימה יומיים לפני (אני מדבר בלי ציוד...) זהו רכב שכל סיבוב שהייתי לוקח איתו ההייתי מוצא את עצמי אח"כ בתחנת דלק מסדיר את הקיבה ואת הנשימה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הקפצתם D:

לא הספקתי לנהוג על הרבה רכבים אבל בהחלט זה יונדאי גטס 1.4

הרכב הזה כל כך גרוע המתלים כל כך רכים בסיבוב אם לוחצים ברקס פיתאומי אתה מתהפך.

בגלל שלא היה ABS בסיבוב ב50 קמ"ש בעיר לחצתי ברקס חזק יחסית לפני רמזור והאוטו עשה לי 180 מעלות! מזל שלא פגעתי באף רכב.

כל כביש שנוסעים לידך מעל 90 קמ"ש הווקאום בין 2 המכוניות דוחפת את הגאטס לצד וצריך להשטלת עליה ולהיות עירני אחרת אתה תמצא את עצמך במעקה בטיחות או גרוע מזה בתוך רכב אחר.

תסבירו לי למה כל כך הרבה אנשים קונים את הרכב הזה יש בו משהו חיובי? אפילו הצריכת דלק שלו גרועה.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...