Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GEELY. עמדות הטעינה. "לאורחי המלון בלבד".

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 50 דקות, yossiaviel כתב:

האם זה לא היה בזבוז להציב, לא פחות מ-11 עמדות רק בבתי מלון, כאן, שלא יהיו בשימוש, עקב תפיסתם ע"י רכבים, או שישארו ריקות בתקופות מתות?

אני בהחלט רואה כאן, סוג של קיפוח, כלפי התושבים המקומיים

מי מקפח את המקומיים? 

מתקינים עמדות איפה שהכי משתלם לחברה להתקין. היא לא חייבת "למקומיים" כלום. ירצו המקומיים עמדות הטענה, שיקנו מהחברה ויתקינו להם איפה שהם רוצים.

אין להם איפה להתקין? זו בעיה של מי?

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 15 שעות, yossiaviel כתב:

השאלות הללו צצו בזמן האחרון, עקב צורך ברכב חשמלי, עבור הבן של אשתי.

לאחר בדיקות חוזרות של כל מיני אופציות הגיע למסקנה שזה מה שמתאים לו.

רק שאין לו אפשרות להטעין בבית. כי אין לו חנייה. הרכב הנוכחי שלו חונה ברחוב.

מה הצורך ברכב חשמלי, שרכב בנזין לא יכול למלא כרגע?

חוץ מזה, אם אין לו אפשרות להטעין בבית, ואין עמדות טעינה ציבוריות זמינות, אז רכב חשמלי לא מתאים לו כרגע. היום זה תענוג שמור למי שיש חניה בבעלותו, זאת האמת העצובה.

וואלה אני הגעתי למסקנה שהכי מתאים לי מודל S פלייד, אבל אני מרוויח קצת מעל הממוצע במשק, גר בדירה שכורה וחונה ברחוב.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאחראי על הקמת עמדות ציבוריות באילת היא עיריית אילת.

הגיע הזמן שהם יתעוררו ויקימו עמדות טעינה במרחב הציבורי כמו הרבה ערים בארץ שכבר התקינו.

לפני 12 שעות, אליהו שבת כתב:

לא מבין למה לבעלי חשמליות מגיע חניה עדיפה?

בגלל שהנעת/הנאת הרכב שלו שונה? ולכן?

יתכבד נא ויקנה עמדה פרטית בביתו הפרטי, ככל שאין לו כזה שילגום בנזין.

העמדה החשמלית לא משמשת לחניה אלא לטעינה של הרכב, כאשר הרכב מסיים לטעון הוא אמור לפנות את העמדה.

יש כבר חברות טעינה שמחייבות רכב חשמלי שממשיך לטעון אם הוא לא פינה את העמדה זמן מסוים אחרי שהטעינה הסתיימה.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

מי מקפח את המקומיים? 

מתקינים עמדות איפה שהכי משתלם לחברה להתקין. היא לא חייבת "למקומיים" כלום. ירצו המקומיים עמדות הטענה, שיקנו מהחברה ויתקינו להם איפה שהם רוצים.

אין להם איפה להתקין? זו בעיה של מי?

זה בדיוק התפקיד של הרשות המקומית לדאוג לעמדות טעינה במרחב הציבורי - במקרה זה עיריית אילת.

עריכה אחרונה על ידי Gopher
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב,

לא מבין את הטענה כלפי ג'ילי.

אתה יכול להטעין את הרכב החשמלי שלך בכל עמדה - גי'נרג'י, אפקון, EV אדג' וכד'.

באפליקציה של אפקון מופיעות מספר עמדות הטענה באילת, לרבות מהירות. 

אין ספק כרגע שרכב חשמלי מתאים למי שיכול להטעין בבית, אבל זה לא חסם מוחלט.

לגבי המלונות - אם אני בית המלון, מה אני מעדיף שתושב אילת יתפוס את עמדת הטעינה בחניה הפרטית שלי או שאורח המלון יוכל להטעין? ברור שאני אעדיף את אורח המלון, וזו זכותי המלאה. 

אתה רוצה עמדות טעינה ציבוריות במרחב העירוני - וזה באמת ענייני עירוני.

אני יודע שכמה עיריות מקדמות התקנת עמדות טעינה במרחב העירוני. זה מצריך אופרציה מורכבת של איסור חניה לרכב שאינו רכב חשמלי, מתי רכב חשמלי חייב לצאת מעמדת הטעינה ועוד. ואז יבואו נהגים ויטענו ש'גוזלים' מהם חניות ציבוריות לטובת בודדים שמחזיקים ברכב חשמלי. לא פשוט. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך כמו שכתבו לפנות לעיריה בנושא להקמת עמדות גם באזור תעשיה ואוזר מגורים באילת.

הם מן הסתם יצטרכו להקצות לזה שטחים ציבוריים ובסהכ לא מדובר בהוצאה גדולה לרשות מקומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yossiaviel כתב:

אני שוב אחדד את הנקודה.

למה בערים אחרות , כן קיימת אופצייה להטעין את הרכב הנ"ל, בעמדות, ללא מחוייבות להתארח במלונות, ובאילת לא?

הרי יש מקום כאן בשפע. המון שטחים מתים. בנוסף ל-10 תחנות דלק, כאשר רק באחת יש עמדה,[לא של EV-EDGE מן הסתם] שרוב הזמן מקולקלת.

האם זה לא היה בזבוז להציב, לא פחות מ-11 עמדות רק בבתי מלון, כאן, שלא יהיו בשימוש, עקב תפיסתם ע"י רכבים, או שישארו ריקות בתקופות מתות?

אני בהחלט רואה כאן, סוג של קיפוח, כלפי התושבים המקומיים.

מילא, אילו לא הייתם מתקינים אף עמדה כאן בעיר, עוד אפשר לבלוע את זה.

אבל להתקין לא פחות מ-11 כאלה, ולא לתת אפשרות לתושבים המקומיים להשתמש בהם, [לא בחינם]. זה כבר השיא.

נו, העיקר להתגאות בזה שיש "מפה עם המון נקודות טעינה מפוזרות בכל הארץ".[חוץ מהתושבים כאן. כי כאן כנראה שלא בא להם למכור רכבים].

לא מבין מה אתה רוצה. זה שטח פרטי של המלון. הם בטח התקינו את זה כדי למשוך לקוחות עם רכבים חשמליים. זכותם לא לתת לך להיכנס להטעין את הרכב בשטחם.

• רעיון טוב! 2

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, yossiaviel כתב:

גילי עובדים חזק מאוד, עם חברת EV-EDGE.

עמדת טעינה הוא לא יכול לקבל. השטות הזו שנקראת "טיפולים חינם", דווקא כן. 

באתר של גילי, קיימת מפה מלאה בכל העמדות הטעינה שלהם. רק של EV-EDGE בלבד. לא של חברה אחרת.

וגם מה שנאמר לנו, העמדות שלהם מפוזרות בכל הארץ.

בכל עיר יש כמויות לא קטנות שלהם. ללא קשר לבתי מלון. כל אחד יכול להטעין בהם.

חוץ מאילת .

כאן אתה "חייב" להיות אורח במלון, כדי להשתמש בעמדות הללו.

לא מוצא בזה שום היגיון. 

טסלות אני כבר רואה כאן בכמויות. מעניין כמה אילתים ירכשו גילי.

אני מנסה להבין: אתה טוען שגילי מפרסמת שאפשר לטעון בעמדות ציבוריות של EV-EDGE ושיש פריסה רחבה, בעוד שבאילת אין פריסה רחבה אלא רק במקומות פרטיים (כמו בתי מלון)?

מיצובישי כריזמה 98 -> מאזדה 3 2008 -> סוזוקי SX4 2013 -> מיצובישי אטראז׳ 2015 -> קיה ספורטאז׳ 2012

מתנדב בחלפים - סיוע בהזמנת חלקי חילוף לרכב מחו״ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, wa11a כתב:

לא מבין מה אתה רוצה. זה שטח פרטי של המלון. הם בטח התקינו את זה כדי למשוך לקוחות עם רכבים חשמליים. זכותם לא לתת לך להיכנס להטעין את הרכב בשטחם.

אני? כבר לא רוצה ממש שום דבר.

"מוישה" כבר וויתר על קניית רכב חשמלי כרגע. הוא ימשיך לנסוע עם הרכב הבנזין הישן שלו. יש לו זמן לחכות לרכב חשמלי במחיר שפוי עם טווח נורמלי, ועם פריסה של עוד תחנות טעינה. 

כי הרכבים הללו רק משפרים את הטווח שלהם, יחד עם המחיר. גילי היא הדוגמה הראשונה.

לעיניינינו. עמדות טעינה של EV EDGE, [זה מה שחברת הטעינה הכריזה], היא זו שמתפארת מכך שיש עמדות ציבוריות בפריסה רחבה מאוד בכל הארץ, כולל אילת, עם 11 כאלה, כאן.

כולכם צודקים בכך שזה תפקידה של העירייה, לאשר את הצבתם, גם מחוץ לבתי מלון.

* אגב, לאחר שיחה קצרה עם דוברת העירייה, היא לא יודעת או זוכרת, האם מישהו מחברת הנ"ל פנה אליהם בכלל בבקשה להצבת עמדות כאלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם EV-EDGE היו מורידים מהמפה את עמדות הטעינה שנמצאות במקומות פרטיים (כמו בתי מלון) זה היה פותר לך את הבעיה?

יש עוד המון ערים ברחבי הארץ שאין בהם עמדות טעינה ציבוריות ובמקביל יש בהם עמדות פרטיות.

עריכה אחרונה על ידי dotSYS

מיצובישי כריזמה 98 -> מאזדה 3 2008 -> סוזוקי SX4 2013 -> מיצובישי אטראז׳ 2015 -> קיה ספורטאז׳ 2012

מתנדב בחלפים - סיוע בהזמנת חלקי חילוף לרכב מחו״ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yossiaviel כתב:

"מוישה" כבר וויתר על קניית רכב חשמלי כרגע. הוא ימשיך לנסוע עם הרכב הבנזין הישן שלו. יש לו זמן לחכות לרכב חשמלי במחיר שפוי עם טווח נורמלי, ועם פריסה של עוד תחנות טעינה. 

הדבר הכי נכון לעשות כרגע לדעתי.

הדברים האלה מתפתחים היום כל כך מהר, שאתה לא יודע מה יהיה הדבר הבא שייצא, ואם הדבר שאתה קונה היום יהיה בכלל רלוונטי עוד שנתיים-שלוש, או שיהיה כמו רנו פלואנס ZE או ניסן ליף דור ראשון היום.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, dotSYS כתב:

אם EV-EDGE היו מורידים מהמפה את עמדות הטעינה שנמצאות במקומות פרטיים (כמו בתי מלון) זה היה פותר לך את הבעיה?

יש עוד המון ערים ברחבי הארץ שאין בהם עמדות טעינה ציבוריות ובמקביל יש בהם עמדות פרטיות.

" הבעייה" כבר נפתרה.

נושא קניית הרכב החשמלי, ע"י הבן, כבר לא על הפרק. 

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, אליהו שבת כתב:

לא מבין למה לבעלי חשמליות מגיע חניה עדיפה?

בגלל שהנעת/הנאת הרכב שלו שונה? ולכן?

יתכבד נא ויקנה עמדה פרטית בביתו הפרטי, ככל שאין לו כזה שילגום בנזין.

זו לא חניה עדיפה. זו אפשרות להטעין את הרכב שלו בזמן שהוא חונה בחנייה של המלון ממילא.

לפני 6 דקות, VromVrom כתב:

רכב חשמלי באילת? זה לא מסוכן לסוללות החום הגבוה?

זה לא פוגע בחיי הסוללה החום?

לא. מכוניות חשמליות נוסעות גם במקומות יותר חמים מאילת.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בלאס וגאס ודובאי מסתובבים רכבים חשמליים - גם באילת זה אפשרי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...