Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמפו לרכב שעבר ציפוי קרמי

שימו לב! השרשור הזה בן 1007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

SmartCarwash זה שמפו נטרלי אין בעיה. Scholl זה ווקס מהיר, פחות שימושי למרות שגם אפשרי

עדיף מוצרי QD במיוחד את אותה חברה של הציפוי. (במידה והוא מוכר ולא סתם עלום שם)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר לא מקצועי,והוא דחף לך מוצר לא מתאים לציפוי קרמי

מה שהוא מכר לך מוצר QD טוב מתאים לשמירה שלרכב יש ווקס או סילנט על בסיס קרנובה

בכלל לא לציפוי קרמי,אז תחליף מוצר טוב הזה או תעביר לחבר שיש לו על הרכב ווקס או סילנט על בסיס קרנובה

בקשר למוצר שני שאתה שואל אז בהוראות כתוב במפורש: על בסיס ווקס ולשימוש הגנה לווקס לא לציפוי קרמי

אני כן יכול להמליץ לך לחפש באינטרנט שמפו לציפוי קרמי וכמו כן QD לציפוי קרמי,רק שזה ישמע כפרסומת

יצרף לך תמונות של שמפו ושל QD קרמי,שאכן מתאים לדעתי לכל סוגי ציפויים קרמיים.

אם אני הייתי צריך לבחור אז אני אישית הייתי בוחר במוצרים אלו,ואם תרצה ווקס אכן שמתאים לציפוי קרמי

אז גם קיים בסידרה זו,זה מהפך בטכנלוגיה קרמית וכל סידרת ENIGMA שלהם מאד מוצלחת,אז הכל לשיקולך.

תודה לכולם והכבוד רב,יעקב אלטר

Enigma4.png

Enigma-Shampoo.png

Enigma-QED.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, כן המוכר סינן שאני כל הזמן מבקש ממנו מוצרים שמתאימים לציפוי קרמי ואין לזה לדעתו שום משמעות.
בכל מקרה הזמנתי את ה ANGELWAX SHAMPO ואת ה QED מאמזון בריטניה. עד שיגיע אם אני שוטף את האוטו מאבק רק עם מים בלבד מהמכונת שטיפה ומייבש עם מפוח אז אין סכנת סוורלים?
אם הבנתי נכון השמפו נועד אם אני רוצה לנגב פיזית עם הכפפה להוריד ליכלוכים אז שלא יהיה חיכוך שיכול לשרוט?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת קצת מפריעות לי סוגים כאלה של תגובות כמו של יעקב ,עם כל הכבוד לכל הנסיון בעולם הדיטיילינג .
קודם כל כל החומרים שנמכרים בארץ הם ברמה גבוהה שמקובלת בכל העולם , היום מבחר בארץ הוא עצום ומן הסתם גם מגיע מחו"ל , אז מה קשור תגובה שאמרת? מה קשר חו"ל ומה מקובל שם?
שנית , גם החומר שבחור הציע ומכיל ווקס מתאים מעולה גם לציפוי? למה אסור ליישם ווקס על הציפוי? אתה כל הזמן דוחף את החומרים שלך ובכל הודעה שלך יש אפס תועלת כי זה תמיד נגמר בהצעה של איזה שהוא חומר.
שמפו קרמי? במה הוא עדיף על הרגיל והעדין? בכלום , כי שניהם מצויינים רק משווקים תחת הגדרה שונה. רוצה לייעץ ? המון תודות רק אל תדחוף חומרים שלך בסוף של כל תגובה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה יכול מאוד להיות שיש כאן עניין של שיווק, להגדיר מוצר שהוא רק לציפוי ואז לגבות על זה כסף פרימיום. שהייתי בחנות היה מחסור בשמפו אשר משווק במיוחד לציפויים ואז המוכר אמר לי עזוב שטויות השמפו של כימיכל גייז הרגיל יעשה בדיוק את אותה עבודה הכל שטויות. בכל מקרה הזמנתי 4 ליטר של https://www.justmotor.co.il/product/שמפו-כימיקל-גייז-לציפוי-קרמי-chemical-guys-carbon-flex-גלון
מקווה שזה לא מחיר שחיטה יותר מידי... ויספיק לי להרבה שטיפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות שמפו ל - 10 שנים לפחות, ממש מיותר. אף פעם לא הבנתי את הקטע לקנות מוצרים לעשרות שנים (אתה לא מכון אני משער)

מעבר לחוסר עמידות של חומרי ניקוי שנוטים להתפרק ולאבד את היכולת שלהם לאחר כמה שנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלון בלחץ מחזיק אצלי שנה וחצי וברור שיותר משתלם. גם גלון של מקסי סד ב150 היה עושה את אותה עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אגיד לכם, מנקה שני רכבים בתדירות גבוהה לפחות פעם בשבוע. חולה ניקיון אתם כבר יודעים

בקבוק שמפו של 1 ליטר מחזיק אצלי כמעט שנתיים, כנ"ל ONR. אולי כי אני משלב כל פעם מוצר/שמפו אחר כולל ONR שהוא המרכזי

וגם לא משתמש במינון גבוה. (לא מרגיש צורך על רכב מתוחזק)

גלון של 4 ליטר אצלי יישאר לנצח עד שיתפרק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשטיפה אני משתמש 

40 מ''ל סבון לדלי לצבע,

50-60 מ''ל סבון למקציף

40-50 מ''ל סבון לדלי לג'אנטים,

אם האוטו מלוכלך אחרי גשמים אני עושה הקצפה שניה ומוריד עם כפפה את הסבון.

סה''כ יוצא ממוצע של 150 מ''ל סבון בשטיפה רגילה.

ליטר מספיק לי גג לחודשיים ולפעמיים פחות.

משתדל לקנות גלונים סבון מקציף ולצבע את הסבון של קארפרו שבא בליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו הכמות, אז בהחלט גלונים עדיף. אני משלב כמה שמפואים כולל ONR לכן כל מוצר מחזיק כמה שנים.

משער שאם הייתה לי נקודת חשמל ומקציף בחנייה פרטית, היה הולך הרבה יותר. (אין רגע שאני לא רוצה לרדת לעשות משהו על הרכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני 30-40 מ"ל לתוך גלוריה ועוד 40-50 מ"ל לתוך דלי ועוד 10-20 מ"ל עבור ג'נטים. יוצא כ 100 מ"ל לשטיפה. אז בקבוק של 1 ליטר זה גג 3 חודשים. גומר גלון בערך תוך שנה וקצת. אומנם יש לי 4 סוגי שמפו שונים אבל עדיין , הכל נבלע ודי מהר.
שימוש ב onr אצלי זה אך ורק כחומר לווישרים עם מים מזוקקים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 27.11.2020 בשעה 08:55, yogev20 כתב:

בקבוק שמפו של 1 ליטר מחזיק אצלי כמעט שנתיים, כנ"ל ONR. אולי כי אני משלב כל פעם מוצר/שמפו אחר כולל ONR שהוא המרכזי

נשמע מגניב, מה דעתך על שילוב של פקק ONR (בצבע ירוק שמגיע עם ווקס) יחד עם שמפו RainX Foaming Car Wash? והאם יהיה צורך בצינור מים כדי לשטוף את הסבון, או שאפשר לנגב ישירות את התערובת?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...