Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לא מכיר מוצר כזה בשוק, אבל מה יש לך לעשות עם מסך 2" פיצי על הדשבורד חוץ מהסחת דעת בזמן נהיגה?
המסך קטנצ'יק ונועד לכיוון ראשוני של הגדרות וצפייה בקטע שצילמת (למשל להציג לשוטר שטוען שלא עצרת בתמרור עצור).
אבל כבר היום רוב המצלמות הטובות מגיעות עם קישורית wifi ואפליקציה לסמארטפון שדרכה אפשר לשנות הגדרות ולהוריד סרטונים ישירות למכשיר בלי צורך במסך במצלמה.

אם לדעתך המסך יפריע, בכל מצלמה יש אפשרות שהמסך ייכנס למצב שינה כך שהמצלמה ממשיכה לצלם אבל המסך כבוי.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא העניין, אני פשוט לא אוהב את המראה הזה שזה תלוי לי על השמשה. נטו עניין של טעם. פשוט מניח שחיישן מצלמה לבד יתפוס פחות מקום באיזור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתקין את המצלמה מאחורי המראה ואז בכלל לא רואים אותה (במידה וזה מתאפשר ברכב).

בכל אופן האלטרנטיבה הכי טובה שאני מכיר היא מצלמה גלילית כמו 70mai 1S, תתפוס הכי פחות מקום.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עברו איזה שבועיים מאז ששאלתי, היום חיפשתי את הVIOFO A119 ונחרדתי לגלות שהיא עלתה לאיזור ה90-100 דולר, על מה ולמה?

האם יש מצלמות (בודדות, לא כפולות) שמצלמות בזווית של 160-170 מעלות, איכות טובה, ממשק נוח למשתמש ולא מאיימות עם סוללת ליתיום שתתחמם בקיץ, בסביבות ה60-70 דולר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את Blueskysea B1W,
מבוססת על קבל חשמלי, זווית צילום 150°, רזולוציית FHD אין לה מסך אבל יש לה קישורית wifi ואפליקציה נוחה להעברת סרטונים.
כבר המון שנים בשוק ויש לה מוניטין טוב
http://s.click.aliexpress.com/e/g1RWhuM

יש את DDPai Mini3 גם מבוססת קבל, רזולוציה 1600P, זווית 140. 
https://s.click.aliexpress.com/e/_BfgcXvKx

לדעתי חפש איזו מצלמה של DDPai הן בתקציב של 50$~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.7.2020 בשעה 23:07, EliC25 כתב:

טוב עברו איזה שבועיים מאז ששאלתי, היום חיפשתי את הVIOFO A119 ונחרדתי לגלות שהיא עלתה לאיזור ה90-100 דולר, על מה ולמה?

האם יש מצלמות (בודדות, לא כפולות) שמצלמות בזווית של 160-170 מעלות, איכות טובה, ממשק נוח למשתמש ולא מאיימות עם סוללת ליתיום שתתחמם בקיץ, בסביבות ה60-70 דולר?

A119 v2 עולה 70 דולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברה לאישתי מצלמת דרך a118b הישנה והטובה.

לאחרונה שמתי לב אצלה שכשמניעים את הרכב,המצלמה ניכנסת למצב usb כאילו חיברתי לה כבל למחשב ולא למצב הקלטה רגילה ברכב...

חשבתי בהתחלה שזאת בעיה בהתקנה או משהו (עשיתי דרך בית פיוז כמו שצריך) אבל החלפתי עם הרכב שלי וגם אצלי יש את אותה בעיה...

צריך לעשות המון פעמים כיבוי והדלקה עד שהיא "קולטת" שהיא מחוברת למתח ברכב ולא עם כבל usb

אשמח אם מישהו נתקת בבעיה,יוכל לעזור.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני לא מכיר את המצלמה אבל אם זה כמו הviofo a129 שלי יש לה מספר חיבורים אפשריים כשאחד מהם הוא חיבור usb, אולי אצלכם זה אותו הדבר אז תבדוק שלא חיברתם לשם בטעות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכבל USB עם חיבור רגיל (A, B, Mini, Micro) יש 4 או 5 מגעים, שניים זה חשמל ושניים זה דאטה (החמישי יש רק במיקרו והוא מיועד ל-OTG)

אם הוא מקבל רק חשמל - הוא מחובר למטען קיר / רכב / מטען נייד

אם הוא מקבל גם חשמל וגם דאטה - הוא מחובר למחשב

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...