Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

@FiS תודה על ההשקעה שלך בנושא עד כה!

לי הייתה ברכב הקודם ddpai mini2 שמאוד אהבתי את איכות הצילום שלה וזה שהיא Low profile, הבעיה שהאפליקציה לא הייתה הכי ידודותית אבל אני לא חושב שאף מצלמה משקיעה באפליקציה שלה. בכל אופן, חייתי עם זה.

ברכב הנוכחי הייתי מעדיף גם צילום מאחור. ראיתי שיש ל-ddpai משהו שנקרא x2 pro וגם x2s אבל לא מצאתי יותר מדי סרטונים ביוטיוב על זה (אם בכלל), אז אני לא יודע אם זה שווה או לא.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 44 דקות, FiS כתב:

בלינק אחד זאת הערכה ובשני זה המתאם, את שניהם אתה צריך.
במתאם אתה צריך סוג Small לרכב שלך.

הבנתי, תודה.

השאלה היא - האם אתה חושב שכדאי להשקיע במצלמה אחרת או שאם כבר יש לי את הviofo a129 להישאר איתה?

כי כמו שאמרתי, יש לי כרגע מקדימה מצלמה של Yi ultra dash camera 2.7K ויש לי את הviofo ששוכבת בבית.

יש אופציה או להחליף את הYI או לשים את הviofo מאחורה כלפי פנים הרכב. מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Fraysa כתב:

@FiS תודה על ההשקעה שלך בנושא עד כה!

לי הייתה ברכב הקודם ddpai mini2 שמאוד אהבתי את איכות הצילום שלה וזה שהיא Low profile, הבעיה שהאפליקציה לא הייתה הכי ידודותית אבל אני לא חושב שאף מצלמה משקיעה באפליקציה שלה. בכל אופן, חייתי עם זה.

ברכב הנוכחי הייתי מעדיף גם צילום מאחור. ראיתי שיש ל-ddpai משהו שנקרא x2 pro וגם x2s אבל לא מצאתי יותר מדי סרטונים ביוטיוב על זה (אם בכלל), אז אני לא יודע אם זה שווה או לא.

ddpai חברה טובה, גם המצלמות שציינת מציעות מפרט מעולה אבל המחיר גבוה יחסית, מתחיל מ-200$.
משום מה מאוד קשה למצוא מכירה של הדגמים החדשים באתרי מסחר שונים וקשה למצוא ביקורות עליה.
הייתי ממליץ ללכת על משהו מוכר שנמצא יותר זמן בשוק כמו למשל Viofo a129.

לפני 49 דקות, maor23 כתב:

הבנתי, תודה.

השאלה היא - האם אתה חושב שכדאי להשקיע במצלמה אחרת או שאם כבר יש לי את הviofo a129 להישאר איתה?

כי כמו שאמרתי, יש לי כרגע מקדימה מצלמה של Yi ultra dash camera 2.7K ויש לי את הviofo ששוכבת בבית.

יש אופציה או להחליף את הYI או לשים את הviofo מאחורה כלפי פנים הרכב. מה דעתך?

יש לך שתי מצלמות מעולות אין טעם לשדרג או להחליף.
האופציה שרשמת מעולה.

• אהבתי 1

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, FiS כתב:

ddpai חברה טובה, גם המצלמות שציינת מציעות מפרט מעולה אבל המחיר גבוה יחסית, מתחיל מ-200$.
משום מה מאוד קשה למצוא מכירה של הדגמים החדשים באתרי מסחר שונים וקשה למצוא ביקורות עליה.
הייתי ממליץ ללכת על משהו מוכר שנמצא יותר זמן בשוק כמו למשל Viofo a129.

יש לך שתי מצלמות מעולות אין טעם לשדרג או להחליף.
האופציה שרשמת מעולה.

ה-Viofo 129A נראית כמו אופצייה טובה עבורי, הבעיה שאני פחות מתחבר לעיצוב שלה. אני לא אוהב שיש מסך.

נראה לי שבסופו של דבר אני אשקיע עוד קצת וארכוש DR950s-2ch וזהו במידה ואין אלנטרנטיבה אחרת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד עם ויופו A129, המסך ממש לא מרגיש פקטור כאן. יש לך אופציה בהגדרות לכבות אותו כמה שניות לאחר הנעה ככה שכשאתה נוסע המסך יהיה שחור ולא תראה כלום - לא יהיה מה שיסיח את דעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, maor23 כתב:

בתור אחד עם ויופו A129, המסך ממש לא מרגיש פקטור כאן. יש לך אופציה בהגדרות לכבות אותו כמה שניות לאחר הנעה ככה שכשאתה נוסע המסך יהיה שחור ולא תראה כלום - לא יהיה מה שיסיח את דעתך.

המסך עצמו פחות מטריד אותי, אלא ה"פרופיל" של כל המצלמה. ה-ddpai שהייתה לי בעבר הייתה בצורת גליל וכך הסתרתי אותה מאחורי המראה בקלות וגם לא ראיתי אותה בזמן הנסיעה.

ה-Viofo לעומת זאת נראית קצת יותר גדולה ואני חושש שהיא תהיה מטרד בעין. פרט לכך - האם היא מגיעה עם WiFi וחיבור לאפליקציה להורדת סרטונים במהירות לפלאפון?

בונוס נוסף שהיה ב-ddpai שאינ בטוח שיש ב-Viofo הוא כפתור "שלט רחוק" בצורת עיגול שמדביקים בקרבת הנהג ובלחיצה עליו הוא שומר את ה-30 שניות האחרונות ובכך אתה לא צריך אפילו להתעסק עם המצלמה כשאתה רוצה לשמור סרטונים להורדה. בעת חיבור לאפליקציה, היא הייתה מורידה בצורה אוטומטית למכשיר את כל הסרטונים השמורים. פיצ'ר מטורף.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות אני לא בדקתי את כל הפיצ'רים בויופו.

מה שכן, יש חיבור וויפי ויש אפליקציה שנותנת אופציה להוריד איזה סרטון שתרצה מתי שתרצה.

לגבי כפתור שלט רחוק לא יצא לי לשמוע על זה, אבל אני די בטוח שיש משהו כזה ששומר בלחיצה מספר שניות מהסרטון שהוא מסריט בדיוק.

אני חושב שהגודל בתמונה קצת הפחיד אותך, הוא לא ממש גדול. אם אתה תמקם אותו באמצע השמשה אני בספק שתשים לב אליו, אבל אין ספק שלעומת המצלמה שיש לך כרגע היא יותר גדולה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין את החשש שלך מגודל המצלמה, אני גם לא אוהב חפצים שמסתירים שדה ראיה או מציקים בעין.
צרפתי לך תמונה שמשווה בין דגמים, לא הייתה לי את ה70mai הרגילה (צורה גלילית) אבל זה בערך כמו ה-70mai Pro בצורה העגולה.
מהניסיון שלי לא מרגישים הבדל בין אחת לשנייה על השמשה ברכב, זה זוטות.
אם המסך מפריע תמיד אפשר לשים את המצלמה במצב של "שומר מסך" והוא פשוט לא יפעל בזמן נהיגה.

וכן, יש ל-Viofo לחצן שמאפשר שמירה של סרטון (בנוסף לכפתור ייעודי לזה שיש למצלמה)
https://www.viofo.com/en/accessories/90-viofo-bluetooth-remote-control-for-a129-dual-channel-dash-camera.html

WhatsApp Image 2020-07-15 at 17.25.37 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-07-15 at 17.25.37.jpeg

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, FiS כתב:

שאפו על ההשקעה חבר, באמת הפורום הרוויח.

שאלה קטנה נוספת

האם יש אופציה לרכוש את המצלמה האחורית של viofo a129 בנפרד? חיפשתי קצת בAE אבל המוצר היחיד שראיתי שם נמכר רק 30 פעמים וזה קצת מחשיד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כ"כ חשוד כי לדעתי מי שכבר מזמין A129 המצלמה האחורית מגיעה יחד בערכה.
אפשר לרכוש רק את האחורית https://s.click.aliexpress.com/e/_dS6O8tR
את ה-A129 הזמנתי מהמוכר הזה והכל עבר חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההשקעה העצומה! 

שכנעת אותי ואני מוכן לתת ניסיון. שתי שאלות:

1. האם יש הבדל גדול בין ה-A129 Duo ל-Pro מלבד איכות הצילום? האם ה-100$ שווים זאת?

2. האם יש קופון ייעודי ל-Duo ול-Duo Pro?

תודה! 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) לדעתי לא, ההבדל באיכות הצילום לא מצדיק תוספת של 100$.
אתה יכול להתרשם גם כאן 

2) נגמרו הקופונים השווים, יש קופון בדף הראשי של 3$.
אבל המחיר עדיין טוב, הכי זול שראיתי אי פעם היה 120$.
https://s.click.aliexpress.com/e/_dVHi12N

VIOFOA129.png

VIOFOA1292.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים מערכת מומלצת של מצלמה קדמית + אחורית + מסך כך שהמסך הוא חלק נפרד?

אין לי בעייה גדולה עם זה שהמסך תלוי יחיד עם המצלמה מאחורי המראה מקדימה, אבל מעדיף להעביר את המסך למקום אחר ברכב (למשל על הדאש בורד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...