Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

בכל הסרטונים שאני רואה לא מצליחים אפילו לזהות מספרי רישוי, זה יוטיוב שמוריד מהאיכות או מה?

זה גם יוטופ וגם המצלמה .למצלמה יש מעבד ישן יותר. כבר יש יותר חדשים..אבל גם המחיר יותר של המעבדים החדשים

היום: סקודה פאביה 2012 ידני

פעם: סיוויק 1.6 2003,ניסן אלמרה פרפקט 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעבד זה לא פתרון פלא של כל הבעיות. מעבד חדש, צריך להמתין מעט עד שתיהיה קושחה יציבה והביצועים יהיו טובים. לכן אני חושב שאין דבר פסול בקניית מצלמה ען מעבד ישן יותר אם שאר הפרמטרים טובים והמחיר טוב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הוידאו בלילה היא בעיקר נגזרת של גודל החיישן והאיכות שלו.

חיישן קטן אומר שטח קטן יותר לכל פיקסל מה שאומר שכל פיקסל מקבל פחות אור ודרושה הגברה של האות וזה מביא לרעש.

יש גבול לכמה אפשר להעלות את הרגישות לפני שאיכות הוידאו נהרסת לחלוטין.

בכללי בצילום יש את משולש החשיפה: אורך החשיפה, פתיחת צמצם ורגישות חיישן (או פילים). במצלמות האלה הצמצם קבוע כך שנשאר המשחק בין הרגישות לאורך החשיפה, ככל שהחשיפה ארוכה יותר כך הצילום ומספרי הרכבים נמרחים יותר, ככל שהרגישות גבוהה יותר כך יש יותר רעש בצילום.

בלילה ובתאורה גרועה יוצא שהמצלמה לא יכולה להעלות יותר את הרגישות כי הוידאו יראה נורא אז היא מעלה את אורך החשיפה ואז מפסיקים לראות את מספרי הרכב, כשהמצלמה מגיעה לחשיפה של 1/30 שניה אז הוידאו מתחיל להחשיך כי חשיפה של פריים לא יכולה להיות ארוכה יותר מ1/כמות הפריימים בשניה.

כדי לקבל איכות טובה יותר צריך חיישן בטכנולוגיה טובה יותר (במצלמות היקרות יש חיישן של SONY) וחיישן גדול יותר מה שידרוש הגדלה משמעותית של המצלמה (גם ככה החיישנים במצלמות הרכב גדולים יחסית).

לפחות בעולם הצילום אני יודע שסוני מייצרים את החיישנים הטובים ביותר (המצלמות החדשות שלהם בשנתיים האחרונות מגיעות לרגישות מטורפת ללא רעש משמעותי והם יצרו מהפכה של ממש בשוק המצלמות ה"מקצועיות") אני מניח שהטכנולוגיה הזאת תזלוג מטה גם לחיישנים של מצלמות רכב.

נכון לעכשיו הa118 אוG1W מספקות איכות סבירה ומספיק טובה לדעתי (והרבה יותר טובה ממה שהיה לפני סה"כ שלוש שנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי A118C

למה בתוך האחסון של המצלמה, יש בתוך התיקיה של הMOVIE עוד תיקיה בשם RO שבה המצלמה באופן רנדומלי לוקחת כל יום סרטון מסויים ומכניסה לאותה תיקיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בקבצי read only (הקבצים בתיקיה זאת לא נמחקים אוטומטית).

הם נוצרים בגלל שהרגישות של החיישן g שלך גבוהה יותר מידי או בגלל שאתה לוחץ על מקש החירום לנעילת קובץ.

תוריד את הרגישות בהגדרות.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בקבצי read only (הקבצים בתיקיה זאת לא נמחקים אוטומטית).

הם נוצרים בגלל שהרגישות של החיישן g שלך גבוהה יותר מידי או בגלל שאתה לוחץ על מקש החירום לנעילת קובץ.

תוריד את הרגישות בהגדרות.

יש כזה מקש? איפה הוא נמצא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קיבלתי הרגע את ה G1W-C.

מחר בבוקר רוצה להרכיב אותה. יש המלצות לחיווט? חשבתי במקום להשתמש במתאם איתו היא מגיעה, להעביר חוט USB למצת (יש לי במצת מפצל לשתי יציאות USB, אחת לטלפון ואחת פנויה שאני רוצה להשתמש בה למצלמה).

אני לא רוצה לפתוח יותר מידי את הרכב ולהתעסק עם חיווט, אז חשבתי פשוט להעביר תחת הריפוד למעלה מצד של הנוסע, ואז מתחת לתא הכפפות ולכיוון המצת שנמצא במרכז הרכב. מה אורך הכבל שאני צריך במקרה כזה? 1.8 מטר יספיק? קשה לעשות את זה לבד? איך מפרקים ריפוד גג של רכב?

יש המלצות לחיווט אחר?

הרכב הוא סיאט איביזה 2013.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך לפרק שום ריפוד של רכב!

אתה פשוט משחיל את הכבל בין הריפוד לבין הגג.

תראה ביוטיוב, זה יפתור לך ים שאלות.

לגבי אורך הכבל, תמדוד לבד.

לגבי סוג הכבל, אתה צריך לקנות כבל שאין בו העברת נתונים, אם תקנה כבל שמסוגל להעביר נתונים אז המצלמה תכנס למצב העברת נתונים ותחשוב שהיא מחוברת למחשב.

במקרה זה תצטרך לקנות מתאם שהוא ללא העברת נתונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס, ראיתי. תודה רבה!

עוד שאלה, אין בעיה לחבר את המצלמה ישירות למתאם מצת-USB ולא דרך הכבל המקורי שלה? שמעתי שיש הבדלי מתחים כגון 12V מול 5V ובמחבר המקורי יש מתאם שמייצב את המתח ל5V

אני מדבר על מתאם כזה:

61JNkengSrL._SX425_.jpg

יציא אחת יתפוס הטלפון, ויציאה שניה פנויה למצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הבדלי מתחים, השנאי שבא עם המצלמה הוא מספק 5v קבוע ו 1A

הבעיה שיכולה להיות זה שהשנאי usb שלך מספק פחות מ1a, את זה תבדוק על גבי השנאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.4 זה דיי גבוהה, אני אישית לא הייתי משתמש בו, אבל יכול להיות שזה לא מזיק.

תבדוק על השנאי המקורי של המצלמה כמה אמפר כתוב בדיוק?

תחכה לעוד תגובות, אל תרוץ לחבר אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על השנאי של המצלמה כתוב 5V ו 1AMP

השנאי שיש לי הוא אמור להיות איכותי שיודע לזהות כמה אמפרים המכשיר שמחובר אליו צורך ולספק רק מה שהוא צורך..

אני אחכה לעוד תגובות.

עריכה:

על הקופסא כתוב 5V ו 1.5AMP...

עריכה אחרונה על ידי raiden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...