Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצוקת חניה, האם גם אצלכם בשכונה יש?

Golf_91
שימו לב! השרשור הזה בן 1287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעיירה בה אני חיי ליד בוסטון יש פתרון קיצוני קמעה לבעיה. כל מקומות החניה ברחוב מוגבלים לשעתיים בלבד. מי שרוצה להחזיק רכב חייב לדאוג למקום חנייה פרטי. אכזרי אבל עובד, אין בעיה למצוא חניה ברחובות.

spacer.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אצלכם אורחים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Blap כתב:

אין על אשדוד. איפה שלא תחפש, תמצא חניה.

זה היה נכון אולי לפני 7-8 שנים. היום גם באשדוד יש מצוקת חנייה בגלל כל התמ"א ובכללי עלייה ברמת חיים. 

לפני 11 שעות, wildlands2019 כתב:

^

אני אמתין שאנשים כמוך ייפטרו מהרכב הפרטי כדי שאני אוכל להנות ולמצוא חניה בקלות, הלוואי שירבו "אלי הרזהב" ים.

זה לא משנה כי גם אם יהיה לך איפה לזרוק את הרכב בסוף היום מגבלות התנועה על רכבים במרחב יהיו יותר ויותר קשות. לדוגמא איסור על כניסת רכבים למרכזי הערים, איסור על נסיעה בשעות מסוימות ועוד ועוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, shellcase כתב:

בינתיים כולנו משלמים את מחיר עידוד הילודה.

מחיר של "מכונית לכל פועל" יותר נכון.

• אהבתי 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אנחנו משלמים על זה שלא טרחו לפתח תחבורה ציבורית יעילה. 

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, shellcase כתב:

אני לא מבין מה התלונה - זה המחיר של לגור במרכז הצפוף.
רוצים את הנוחות של חניה חופשית, בלי פקקים, אפשרות לשלוח את הילדים לשחק לבד בחוץ ובלי הומלסים ברחוב - תתרחקו מהמרכז, הוא לא בשבילכם.
....

לא זה לא, ואתן לדוגמה את באר שבע.

כשהגעתי לשם לפני מספר שנים היה המוןן חניה בכל שעה של היום. שנה אחר שנה היה קצת יותר קשה להחנות עד שבשנה האחרונה שלי שם למצוא חניה כבר בצהריים נהייתה משימה של ממש. לבסוף נאלצתי לשכור חניה כדי לא לנחנות כל פעם 500 מטר מהבית בחניות שהן גם בית קברות לטמבונים ולדלתות.

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפיפות התחבורה באיזורים האורבניים (פקקים וחניה) הפכה למעיקה.

מי שאמון על תכנון מוביל לכך שהכדאיות להחזקת רכב פרטי תלך ותפחת.

לכן צפו לכך שיהיו פחות חניות והן יהיו הרבה יותר יקרות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסיבות שלא אקנה בית אף פעם במקומות צפופים, מעבר למצוקת חנייה, גם שאתה כבר מוצא חנייה פנויה

אתה נאלץ לעשות אילתורים אקרובטיים עד שאתה נכנס למקום הצר.  בבוקר את מגלה מתנה בטמבון, בלי שביקשת. (מבחינתי קו אדום)

פעם גרתי עם חברה בבת ים, הבית היה חביב וגם הסביבה. חנייה, זה היה רק בדמיונות. פשוט כל האזור היה עמוס עד הפינה הרחוקה

גם מי שכבר החנה בקרבת הבית, לא הזיז את הרכב עד הבוקר,  גם שהוא היה חייב לצאת לסידורים,ילדים,קניות וכד' הרכב לא זז.

דבר הזוי שפוגם באיכות החיים.

לאחר שנה עברנו לבית באותה סביבה (שקטנה ומדהימה) עם חנייה בטאבו מתחת לבניין. זה כבר היה עולם אחר - יוצאים מתי שרוצים

מבלים נהנים, ולא חושבים לרגע היכן נחנה את הרכב בחזרה. (בבית הקודם הייתי מחנה לפעמים חצי קילומטר מהבית, בגשם ובקור)

היום אין לי שום בעיית חנייה, כרגע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הבעיה קיימת ברוב מרכזי הערים ויותר ויותר גם בשכונות מרוחקות מהמרכז שאינן שכונות וילות. היא נובעת מכך שלרוב המשפחות יש חניה אחת צמודה לדירה ויותר ממכונית אחת. ככל שהבניינים מכילים יותר דירות, יש הרבה יותר מכוניות על אותו אורך רחוב.
אני גר במרכז כפר סבא וגם אצלנו בעיית חנייה משמעותית. 

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מבחינתי חניה היא חלק בלתי נפרד מאיכות החיים שנלווית לדירה או בית, מסט הבחירות שעושים כשבוחנים מקומות מגורים.

גם כשגרתי במרכז ומאוד רציתי ת"א, גרתי בלוויינים שלה כי לא הייתי מוכן להימור הזה, תהיה חניה או לא תהיה חניה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכזי הערים נבנו בתקופה שרכב נחשב למוצר מותרות, לא היו הרבה מכוניות ולכן אף אחד לא חשב על פתרונות חנייה. במשך השנים רמת החיים עלתה, יותר אנשים קונים מכוניות וחנייה הפכה לאחד המצרכים המבוקשים ביותר במרכז הערים. הבעיה לא ייחודית לישראל. מי שרוצה לגור בשכונות מרכזיות ותיקות צריך להכניס מצוקת חנייה למכלול השיקולים שלו. 

לפני 2 דקות, itaysamurai כתב:

מבחינתי חניה היא חלק בלתי נפרד מאיכות החיים שנלווית לדירה או בית, מסט הבחירות שעושים כשבוחנים מקומות מגורים.

גם כשגרתי במרכז ומאוד רציתי ת"א, גרתי בלוויינים שלה כי לא הייתי מוכן להימור הזה, תהיה חניה או לא תהיה חניה.

ממש ככה. תמיד הצחיקו אותי אנשים שעשו סלטות באוויר בשביל לעבור למרכז כדי "לחסוך" זמן בפקקים רק כדי להסתובב 30-40 דקות בשכונה בשביל למצוא מקום חנייה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...