Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצוקת חניה, האם גם אצלכם בשכונה יש?

Golf_91
שימו לב! השרשור הזה בן 1307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמת. ברגע שהתחבורה הציבורית תסגור את הפינה הזו של לנסוע להורים/לטיולים/לאירועים משפחתיים/חברתיים וכו׳ אז לא מעט צעירים לפחות לא יצטרכו שם רכבים. כמובן שעד שזה יקרה כולנו בכל מקרה כבר נעבור בטלפורט ממקום למקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 2 שעתיים, SchnitzelLova כתב:

זה אומר שהם עדיין צריכים את המכונית. כלומר העיר לא נותנת להם פתרונות תחבורה ציבורית שיאפשרו להם סגנון חיים נטול רכב. אגב, הם מזיזים את הרכב פעם בשבוע - שבועיים כי הם בטח רווקים ומרכז החיים שלהם נמצא בתוך הריבוע האדום במפה שצירפתי. חכה שיהיה ילד ותראה איך הרכב נוסע כל יום ואז הם אוכלים אותה גם עם מחירי הנדל"ן של תל אביב, גם עם מצוקת החנייה וגם הצורך להחזיק רכב. 

image.png

תזיז את הצלע הימנית לכיוון איילון, אם כבר מדברים על ילדים צריך ללדת אותם איפשהו לא? מה רע באיכילוב (או ליתר דיוק ליס)?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.9.2020 בשעה 17:09, stum כתב:

אני החודש הזה עובר דירה ואחת הסיבות המרכזיות, היא שאין לי חניה.

לי אישית נמאס לשחק רולטה כל פעם שאני מוציא את הרכב צריך לחשוב פעמיים אם שווה לאבד את החנייה בשביל ללכת ל X.

לפני כ3 שנים העלתי נושא שקשור לחניה שלא הובן לי, ועדיין לא ברור לי.

איך העירייה מאשרת הפקעת חניה אחת מהציבור לטובת כניסה לחניה פרטית אחת לבית פרטי ברחוב.

רוצה לומר - יש לך חניה פרטית אחת, כדי להיכנס אליה, הופקעה מהציבור מדרכה באורך חניה ציבורית אחת

ותהיתי למה העירייה מאשרת דבר כזה ?

כמות האנשים שקפצו וצעקו "צרות עין" בלי בכלל לקרוא או להבין מה הייתה השאלה הייתה מדהימה.

קח משהו מעצבן ככה לסופש..

אני גר בלב תל אביב. באחד הבניינים יש חניה פרטית אחת של אחד הדיירים, כנראה של מי שגר בקומה אחרונה...

מול היציאה מהחניה יש אדום לבן ונחש מה? הוא מחנה שם את הרכב השני שלו. כמה נוח?

פעם החנתי שהרכב שלי צמוד לאדום לבן כשאני מכסה את אחד הפסים האדומים הראשונים וקיבלתי איום שיגררו לי את הרכב. אמרתי לו שאין בעיה - שיגרר. אבל כל פעם שאני אצא עם הכלבה שלי ואראה את האוטו שלו באדום לבן (שחוסם את החניה הפרטית שלו) אני אתקשר למוקד הפיקוח ואתלונן שהוא מחנה באדום לבן והם כמובן יגיעו בשמחה ויתנו דוח או יגררו.

נחש מה? לא גררו לי את הרכב.

ד״א לאחרונה יציאה של חניה פרטית אחרת הורחבה ל2 חניות ציבוריות במקום אחת! כדי שיהיה להם יותר נוח לצאת (הרי לפני זה המכוניות לא היו פשוט תקועות בפנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, SchnitzelLova כתב:

חכה שיהיה ילד ותראה איך הרכב נוסע כל יום ואז הם אוכלים אותה גם עם מחירי הנדל"ן של תל אביב, גם עם מצוקת החנייה וגם הצורך להחזיק רכב. 

ולכן כתבתי:

לפני 22 שעות, wa11a כתב:

המזל שלי הוא שאין לי ילדים וכיו״ב שאני צריך להתנייד איתם כי אז זה לא פתרון.

לפני 6 שעות, SchnitzelLova כתב:

תל אביב "האמיתית" היא פחות או יותר במלבן שסימנתי. 

המלבן שלך רחב וגבוה מידי. גבול צפון - בן גוריון, גבול מערב - ים, גבול מזרח - אבן גבירול, גבול דרומי - דרך יפו.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לפני יותר מ 20 שנה התארחתי אצל אנשים בסן פרנציסקו, של"מצוא אצלם חניה" פירושו שמצאת במרחק רבע שעה מהבית. המציאה הזו דרשה לפחות חצי שעה של חיפוש.

כנ"ל בפריז, התארחתי לפני 20 שנה אצל אדם, שבחצר של הבניין שלו היתה חניה שהיה מותר לו אך ורק לפרוק בה קניות ואז להעיף את האוטו.

הוא שילם מנוי חודשי של יותר מ1000 פרנק או מה שזה לא היה על חניון מסורבל במרחק 10 דקות הליכה מהבית.

אבל, אני לא מבין את התמימות של הכותבים כאן.

כשאתה בוחר מקום מגורים, זה אחד הפרמטרים העיקריים שמעצבים את החיים שלך. אם אתה נוסע ברכב מידי יום ואין חניה מובנת מאליה, זה אומר שתבלה שעות מחייך בחיפושי חניה. לחלופין, עושים מלכתחילה בחירה לוותר על רכב, ואז משתמשים בכסף שהתפנה לבחור מקום מגורים בטווח הליכה/רכיבה מהעבודה וכל המקומות שאתה נדרש להגיע אליהם.

גם אני בעד צימצום השימוש ברכב פרטי, משתדל להשתמש באופניים כמה שניתן וחונה רחוק מהיעד בחניה הפנויה הראשונה. כי אני לא חושש ללכת ברגל.

אבל העיסוק ברכבים הוא חשוב בחיים שלי. אני מבלה שעות בתיקוני/שיפוצי רכבים בחניה, יכול להעמיס המון ציוד, שוטף את הרכבים ומה לא.

פעם לוקח בוסטר לילד, פעם מרכיב גגון, הכל לפי הצורך של הנסיעה המתוכננת.

אשתי כבר יודעת שהדבר הראשון כשאני הולך לבדוק כשאני רואה דירה, האם יש חניה פרטית או חניה לא עמוסה. דירה שאין לה נפסלת על הסף עוד לפני שום פרמטר אחר.

טווח של מעבר להגעת החשמל והמים של הדירה, לא רלוונטי בכלל.

אם בחרת לגור במקום שאין בו זמינות חניה בגלל שהיו לך שיקולים אחרים שיותר חשובים לך, זה בסדר גמור אבל אל תתלונן.

מה שאני עושה כשאני נאלץ להגיע למקום מעט מרוחק ועמוס שאין בו חניה - שם אופניים על הגגון, חונה במקום הכי קרוב ליעד שעדיין יש בו חניה חינם, ורוכב את הק"מ שניים האחרונים. פתרון מושלם לעצלנים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד השכנים שלי מצא פתרון מעניין:

יש לו קטנוע ו  BMW - כשהוא מוציא את ה BMW מהחניה הציבורית, הוא מחנה את האופנוע כדי לשמור אותה ומחליף חזרה כשהוא מגיע עם האוטו. אני אפילו לא בטוח שהקטנוע נוסע. התקשרתי לעירייה ונמסר לי שזה חוקי לחלוטין ואין להם מה לעשות בעניין. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, SchnitzelLova כתב:

צודק. 

מה פתאום. תל אביב האמיתית זה התור לויטרינה. לא סתם היא אפילו מופיעה במפה שלך, מר עמוד שדרה.

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Slappy כתב:

אחד השכנים שלי מצא פתרון מעניין:

יש לו קטנוע ו  BMW - כשהוא מוציא את ה BMW מהחניה הציבורית, הוא מחנה את האופנוע כדי לשמור אותה ומחליף חזרה כשהוא מגיע עם האוטו. אני אפילו לא בטוח שהקטנוע נוסע. התקשרתי לעירייה ונמסר לי שזה חוקי לחלוטין ואין להם מה לעשות בעניין. 

אחד הדברים הנפוצים במרכז. מעצבן ואכן אין מה לעשות עם זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תגידו על אנשים ששמים פחים מול הבית שלהם שאף אחד לא יחנה שם. מישהו חונה שם?

בהחלט לא. כי ברוב המקרים מדובר על אנשים אלימים, אז למה להיכנס לפינה שקשה לצאת ממנה בלי לספוג עלבון. חוץ מזה הוא תמיד יכול לומר זה חנייה שלי. (לך תוכיח אחרת, כי זה מול דלת הכניסה שלו)

הגדילו לעשות דיירים של בניין מגורים (ישנים) שגרים בקומה ראשונה, ופשוט השתלטו על

החצר הקטנה שיש לבניין ושייכת לכל הדיירים, פתחו פתח לתוך הבית שלהם מצד החצר, עשו חומה

כולל כניסה משם ופתח עם שער לרכב. נשמע מדע בדיוני, לא - ראיתי את זה במו עיניי. 

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה נפוץ מאד בבתי שיכון ישנים הדיירים בקומת הקרקע משתלטים על החצר המשותפת. ראיתי גם אנשים שבלי בושה מפרסמים את זה כדירת גן להשכרה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yogev20 כתב:

הגדילו לעשות דיירים של בניין מגורים (ישנים) שגרים בקומה ראשונה, ופשוט השתלטו על

החצר הקטנה שיש לבניין ושייכת לכל הדיירים, פתחו פתח לתוך הבית שלהם מצד החצר, עשו חומה

כולל כניסה משם ופתח עם שער לרכב. נשמע מדע בדיוני, לא - ראיתי את זה במו עיניי. 

היה לי שכן כזה בעבר.

סביר שזו תופעה לא נדירה מדי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.9.2020 בשעה 01:08, shellcase כתב:

בינתיים כולנו משלמים את מחיר עידוד הילודה.

בתאריך 15.9.2020 בשעה 08:21, vadim6385 כתב:

מחיר של "מכונית לכל פועל" יותר נכון.

שניכם צודקים - מכונית לכל בועל...

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...