Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

פיקה, אתה יודע שההורים שלי גרים קרוב, תביא להם את הירקות הטובים סבבה?

----------- 

אגב נתנו פה דוגמאות, ורשמו.

אי אפשר לסמוך על אנשים.

זה שמישהו בן 30/40/50/60/70/80 לא אומר שיש לו יותר שכל מבן 15, זאת המציאות.

אי אפשר לסמוך על אנשים.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט הזוי ובזוי, בעיני שאנשים אשכרה רוצים לסגור חלק גדול מהאוכלוסיה בבית עד שיקפצו מהחלון, מאשר לפתוח בצורה מסודרת ומדורגת עם שמירה על הגיינה איחור ומסיכות כאשר תחום מצומצם יחסית של אירועים המוניים יסבול תקופה מסוימת.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Liviur כתב:

טראמפ גרר את הרגליים.

בכל הסטייטים בארה״ב שאתה רואה שיש ירידה משמעותית היו צעדים גדולים של המושלים המקומיים וראשי הערים / מחוזות לקבוע עובדות בשטח על ההתחלה.

הכתום לא עשה סגר - מושל ניו יורק ומושל ג׳רזי עשו סגר שהיה סופר יעיל.

זה למה אתה רואה שניו יורק וג׳רזי עם עקומה יורדת ושטוחה ונמוכה מאוד - בעוד פלורידה משתוללת לגמרי.

על וושינגטון אין מה לסמוך - בין השאר כי חלק מההחלטות והסמכויות ברמת הסטייט - לא אצלה.

כל מושל מקומי עם קצת שכל בקודקוד עשה את הצעדים מוקדם ועכשיו במצב יציב.

עיוות כזה של המציאות עוד לא ראיתי:

1. טראמף לא יכול להכריז על סגר, יש חוקה בארה"ב והיא מגדירה מה סמכות הנשיא. וסגר זה בסמכות המושל וגם בהרבה מדינות הוא עצמו מוגבל.

2. בעולם נורמלי, כל שרשרת הפיקוד בניו יורק היו תלויים ברחובות עכשיו. הם אלה שקראו לטראמף גזען ודחקו, אשכרה דחקו באנשים לחגוג ראש השנה הסיני בפברואר, ולהמשיל להשתמש בסבווי במרץ.

3. קשה לי להאמין שיש סינאריו בו מדינה ממדינות הגל השני תתקרב למספרים של גרעין הצפון מזרח שחטף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארה"ב: השופטת רות ביידר גינסבורג סיפרה כי חלתה בסרטן

לא רציתי להקפיץ את הדיון על טראמפ, אבל אם הגברת מחזירה ציוד עד ינואר 2021 לטראמפ תהיה הזדמנות היסטורית למנות עוד שופט לבית המשפט העליון גם אם הוא יפסיד בבחירות בנובמבר וזה אומר שהוא ישנה לחלוטין את ארה"ב בקדנציה שלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שלא מבינים מה קורה

תפתחו ערוץ 12

תראו את שלומי הבעלים של אמורה מיו

חוץ מהעובדה שאני לקוח קבוע שם עד חודש מרץ

הוא גר פה מעבר לכביש אני מכיר אותו.

מדובר במסעדה שעד מרץ עבדה ברמה שהוא חייב לפתוח הושבה גם בפיצריה שלו ליד כדי שיהיה מספיק מקום לכולם

היו ימים שהייתי נלחם להשיג מקום ל 5-10 איש בהתראה של פחות משבוע והייתי צריך לריב עם הבן שלו בטלפון בשביל מקום

כרגע המסעדה סגורה. למה? כי 20 איש  בפנים ו 30 בחוץ זה לא באמת כסף

בטח לא באבן גבירול

תאמינו לי שעסק כמו שלו שאנשים נלחמים כדי לשבת שם היה פותח אם היה שווה לו לעשות 20 30  אבל זה לא משתלם

תכף תראו את הכתבה על כל החנויות להשכרה

לא יאמן פשוט

לכו תראו להם את הקשיש הזה שהולך לבריכה בכיף שלו

ותגידו להם תפשטו רגל כי הוא צריך ללכת לבריכה ואנחנו מפחדים שהוא ידבק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Nemesis כתב:

זה פשוט הזוי ובזוי, בעיני שאנשים אשכרה רוצים לסגור חלק גדול מהאוכלוסיה בבית עד שיקפצו מהחלון, מאשר לפתוח בצורה מסודרת ומדורגת עם שמירה על הגיינה איחור ומסיכות כאשר תחום מצומצם יחסית של אירועים המוניים יסבול תקופה מסוימת.

מסכים איתי שקשיש שמפחד להידבק יכול ללכת לים/בריכה/חדר כושר/סופר ב-7 בבוקר כאשר אין כמעט אנשים? 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Nemesis כתב:

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

אתה לא מבין ?

בקצב הזה הם יסגרו בבית בכל מקרה

אבל איתם יסגרו גם כלהאזרחים במדינה  וגם המון עסקים

אז מה עדיף ? לתת להם "שעות למבוגרים" + דרישה לשבת בבית

או לסגור אותם בכל מקרה + כל המדינה + נזק כלכלי יותר גדול ממה שכבר יש?

אני חושב שהאפשרות הראשונה

אם זה לא ברור לך תוך שבועיים יש מצב לסגר מלא

מה  עשית בזה? שגררת איתם את כל האזרחים והעסקים לסגר?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ChemGuy85 כתב:

ארה"ב: השופטת רות ביידר גינסבורג סיפרה כי חלתה בסרטן

לא רציתי להקפיץ את הדיון על טראמפ, אבל אם הגברת מחזירה ציוד עד ינואר 2021 לטראמפ תהיה הזדמנות היסטורית למנות עוד שופט לבית המשפט העליון גם אם הוא יפסיד בבחירות בנובמבר וזה אומר שהוא ישנה לחלוטין את ארה"ב בקדנציה שלו. 

אין מצב שהוא ימנה, אובמה היה באותה סיטואציה ונאמר לו שלא יאושר המינוי שלו בסנאט, למרות שהסנאט רפובליראי, לא רואה מצב שיאשרו מינוי לפני הבחירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם למדתי משהו ב-4 השנים האחרונות זה אף פעם אל תגיד "אין מצב" כאשר מדובר בטראמפ. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ChemGuy85 כתב:

מסכים איתי שקשיש שמפחד להידבק יכול ללכת לים/בריכה/חדר כושר/סופר ב-7 בבוקר כאשר אין כמעט אנשים? 

ותחשוב איזה יופי זה אם יחליטו שכל האנשים מתחת ל 65 לא יכולים להכנס בשעות האלה

הוא יסתובב שם כמעט לבד

אפשר אפילו לדאוג שיהיה שם איזה חייל ממוגן  שיעביר בשבילו את הסחורה בקופה ורק יגבה ממנו כסף

שלא יעמוד בתור וליד הקופאית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

ד"א עוד לא קבלתי את ה 750 שהבטיחו

הנושא עוד לא עבר חקיקה ולכן ביטוח לאומי לא יכול להעביר את הכסף.

• אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, מרק10 כתב:

הנושא עוד לא עבר חקיקה ולכן ביטוח לאומי לא יכול להעביר את הכסף.

ביטוח לאומי צריך למרוד ולהעביר 1500.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Transporter כתב:

אתה מתבלבל

אני לא בסיכון

מותר לי לארח כרגע עד 10 אנשים 

אני לא מתבלבל בכלל. בשיא הסגר שהיה אסור להוציא את האף מהבית ובטח לא ללכת אחד לשני, דאגת להודיע לנו שאתה מארח ועומד להמשיך לארח. חלאס צביעות.

אין קשר לסיכון או לא סיכון, כל אחד יכול להידבק ולהדביק.

לפני 1 שעה, halperin96 כתב:

ומה תגיד על בעלי מסעדות שנשארו עם חובות של עשרות אלפים ואין להם אוכל להביא הביתה?

ועדיין,במצבים של משברים כל האוכלוסיה צריכה להירתם למאבק.

לא הגיוני שיסגרו לו את המסעדה או העסק לחצי שנה ויהיו אנשים בקבוצות סיכון שימשיכו את שגרת החיים שלהם כאילו כלום לא קרה וכולם מסביבם צריכים להתקפל.

בעייתי. חלק מהבעיה הנוכחית היא בגלל שכל העסקים בסגנון לא עקבו אחרי ההנחיות- לא ניתן לדעת מי כן ומי לא.

התמהיל הנכון, לדעתי, הוא פעילות חלקית עם רשת בטחון של המדינה למספר השנים הבאות. המצב של "או סגור לחלוטין ואנחנו נותנים גרוש וחצי" בעייתי בדיוק כמו "אתם יכולים להיות פתוחים ברמה שלא באמת מאפשרת לעבוד והמדינה לא עוזרת בכלום".

עם זאת, על העסק האחריות לדאוג באמת לשמור על מספר היושבים ועל אכיפת מסיכות/אמצעי זהירות. המדינה צריכה להפעיל סיירות שיעזרו לבעלי העסקים ליישם את זה, אבל בסופו של דבר- האחריות נופלת על העסק, כולל לסרב שירות למי שלא מקשיב להנחיות.

אנשים בקבוצת סיכון כמו אותו קשיש צריכים למעט עד כמה שניתן בהתקרבות לזירות של הדבקה אפשרית, ועל המדינה לדאוג לסווג מקומות לפי סכנת ההדבקה בהם- ולהנחות את האוכלוסיות שבסיכון בהתאם. סתם ככה לגבי בריכות-

ממה שהתפרסם ובהתאם לנתונים שעומדים לרשותנו כרגע, אין אפילו מקרה מתועד אחד של הדבקה בבריכה ציבורית. 

יש במודעני לילה, יש באירועים, יש במערכת החינוך, יש גם בחדרי כושר (אם כי לא בכמוית ענק...), בבריכות אפילו לא אחד.

כן, על כל האוכלוסיה להירתם. בהחלט. ועל המדינה לתת הנחיות שאליהן צריך להירתם.

*הנחיות שהן לא "שבו בבית עד שתקפצו מהחלון. זה לא ריאלי וזו זריקת אחריות. יש מספיק דרכים להתנהל עם זה בצורה אחראית, ואתה יכול להיות בטוח שדווקא האוכלוסיה הקשישה תעקוב אחרי ההנחיות האלו במשמעת ברזל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערוץ 12: "אנשים רוצים להגיד  בכנסת שהם בעד לאפשר את התמותה, אבל הדברים זולגים מהישיבות ואף אחד לא רוצה להגיד את זה"

אני אומר לכם

תנו עוד קצת זמן וזה יגיע בע"ה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

דרך אגב - מה תעשו עם מעלימי מס? האם ראוי לפצות אותם, אחרי שכבר גנבו מאתנו הרבה מאד? 

אין בארץ עצמאיים שהם מעלימי מס :classic_love:

הכי כייף לראות את העצמאיים שאתה בא לשלם להם במזומן והם מוציאים מאחד הכיסים סטיפה של שטרות בעובי של בגט בכדי לתת לך עודף.

הכסף הזה כנראה משוריין לימים קשיים כמו עכשיו :classic_blink:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...