Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

כן אני גם לא מבין את זה.

לא יודע, זה דפוק לגמרי בעייני. 

לדעתי זה שילוב של פוזה שכתבתי עליה קודם וגם אמונה שאני רואה שבא לידי ביטוי אצל לא מעט אנשים, כאילו קורונה זו קונספירציה ובעצם לא באמת מסכנת אף אחד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Transporter כתב:

וזה בדיוק מה שקורה כרגע
אנשים מסתובבים בלי
אבל עובדתית לא נדבקים

כי רוב החולים לא בתל אביב והסביבה

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

כמה נדבקים כתוצאה מההתנהגות הזו, נראה עוד שבועיים.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לפני שבועיים אנשים שמו זין והסתובבו בלי מסיכות. אני אישית גם פחדתי מזה, אבל עובדתית לא עלו כמויות החולים. כניראה שעלו על רוב המוחלט של החולים והם נמצאים בבידוד. אחרת אין הסבר אחר לזה. 

לא שאני מצדיק את ההתנהלות של רוב האנשים, זה ממש התגלמות התפיסה האגוטיסטית שלא רואה ממטר אף אחד חוץ מהאדם עצמו. אבל כניראה שזה יותר מזל משכל, כמו שקורה הרבה במדינת ישראל לצערי

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספרית היו בחוץ הרבה פחות אנשים, ובעיקר התגודדו פחות. עכשיו השילוב של מזג האויר, פתיחת האתרים והתרת הרצועה (הפחתת אכיפה) וכמובן האופי הישראלי שרבים מדברים בו גורמים להתנהגות הזו. 

אני מעריך שאנשים שחולים בצורה קלה נמנעים מלהבדק כדי להמנע מבידוד ממושך (מי שאובחן כחולה קורונה יכנס לבידוד למינימום 15 יום, וזה יכול בקלות להיות כפול), אז נמנעים מלהבדק. זה יכול להסביר חלק מהפחתת מספר המאובחנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אגיד נקווה לטוב.
גם בעבודה (בשטחים המשותפים) יש אנשים אשר מקפידים, ויש אנשים שלא אכפת להם והם מסתובבים חופשי  בלי מסיכות.

בכל מקרה נראה לי שהכל כסת"ח וכל העניין הזה לא באמת יעזור.

בחדרים עצמם אין חובה לעטות מסיכות. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במערכת הבריאות, אז ההקפדה טובה, אם כי לא מושלמת. גם בתוך המערכת יש אנשים שאינם מבינים את חומרת המחלה וקלות ההפצה. יש בעיה עם לקוחות לא ממושמעים, הם חוטפים הערות כל הזמן. אישית אני מסיר את מסיכת פה ואף ואת מסיכת הפנים השקופה רק לצורך שתיה וכל לקוח שמזיז טיפה את המסיכה מקבל ממני הערה מידית. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עם ישראל חי - נגמרה הקורונה"

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5731667,00.html#autoplay

• מבאס 1
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי, עברתי ממש עכשיו בבקעת הירדן, 45 מעלות כל הדרך, 47 באזור יריחו...

מי שגר באזורים האלה באמת לא ייתקל בקורונה, ויש לנו כבני אדם נטייה לא להאמין במה שאנחנו לא רואים.

ומבחינה פרקטית, הצפיפות בכל מיני ישובים בפריפריה היא כזאת שדי קשה לפתח בה מגיפה, כך שאפשר להבין מאיפה מגיע הזלזול במסיכות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש איזו הוכחה שהווירוס נהרס ביותר מ40 מעלות חום?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקוראים מחקרים משמימים במקום כותרות קליק בייט מוואלה...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיקרי הדברים:

- עם בוא הקיץ ובמהלכו צפויה דעיכה משמעותית בקצב ההדבקה, אך בסתיו צפוי גל שני.

- אחוזי התמותה עומדים נכון לעכשיו ברחבי העולם על 7%

-  בקוריאה אחוזי התמותה 2.5% וזהו לדעתו של הפרופסור, אחוז התמותה האמיתי אם פועלים נכון  כמו דרום קוריאה.

-  הוירוס לא יצא ממעבדה, אלא משוק החיות בוואהן

- בני אדם חמדנים ובני אדם משלמים על חמדנותם שהם מתעסקים עם אמא טבע

- אנחנו צפויים לראות וירוס קטלני חדש בקצב של כל 4 שנים

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הזריקת ז** הזאת של אנשים? נכנסתי לחנות של מנטה, מתוך 6 אנשים רק אחד היה עם מסכה על הפנים ( רובם צעירים ). אפילו המוכר רק שם את שלו על הסנטר.

הייתה גם עוד אשה ללא מסכה (שנראתה תמהונית משהו ומילמלה הרבה שטויות) שגם קנתה כדורים להורדת חום וכאבים, לך תדע..

הייתי עם מסכה כרורגית, כי אמרתי קפיצה קטנה למנטה. חבל שלא לקחתי את הN95.

לפחות הדלת שם פתוחה באופן קבוע כבר מס' שבועות עקב המצב.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Bob Ross כתב:

מה זה הזריקת ז** הזאת של אנשים? נכנסתי לחנות של מנטה, מתוך 6 אנשים רק אחד היה עם מסכה על הפנים ( רובם צעירים ). אפילו המוכר רק שם את שלו על הסנטר.

הייתה גם עוד אשה ללא מסכה (שנראתה תמהונית משהו ומילמלה הרבה שטויות) שגם קנתה כדורים להורדת חום וכאבים, לך תדע..

הייתי עם מסכה כרורגית, כי אמרתי קפיצה קטנה למנטה. חבל שלא לקחתי את הN95.

לפחות הדלת שם פתוחה באופן קבוע כבר מס' שבועות עקב המצב.

יש אווירה שהכל נגמר

תכלס אני חושב שזה מהר מדי

אבל לאנשים נמאס אנשים נחנקו

אני באופן אישי חושב שעד סוף החודש נראה מרד של מסעדנים

אחריהם מרד של ברים

מועדונים

ואז יגיע תורנו

הבעלים של הבארבי כבר הודיע שב 18.6 יהיה מופע, אם רוצים ואם לא רוצים - המופע יתקיים

לא  יוכלו לעשות שום דבר אם כולם פשוט יפתחו

וזה מה שיקרה בסוף

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנשים לא רק שנמאס, הם התחילו לפתוח את העיניים ולגלות שהשד לא נורא כמו שציירו אותו, והבינו שאם לפוליטיקאים שלנו מותר לשים פס על ההנחיות, אז גם האזרח הפשוט יעשה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...