Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

khalil ו- ChemGuy85, אני מסכים לחלוטין עם שתי ההודעות האחרונות שלכם. יחד עם זאת, מה לעשות, הנושא מורכב מאוד והטענה הזאת:

ציטוט

ברגע שהפד כבר לא יוכל להדפיס כספים כמו עכשיו (בשביל לא לעודד עוד אינפלציה), מהר מאוד נגיע לחוסר נזילות במערכת ולהתרסקות טוטאלית בשווקים.

חסרת משמעות כשהיא באה ממישהו שלא מכיר לעומק את התאוריה הכלכלית. ביקורת צריכה לבוא ממקום של ידע.

עריכה אחרונה על ידי BarryG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני לא יודע מה כל התיאוריות הכלכליות האלה שוות. תסתכל על ארה"ב 40 מיליון מובטלים ובורסה צבועה בירוק. הנאסד"ק היום נמצא במצב יותר טוב ממה שהוא היה לפני הקורונה. שוב, לא מבין כלום בכלכלה (באמת), אבל יש דברים שאני כל הזמן שואל את עצמי "איך זה יכול להיות". 

• מצחיק 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון אי הבנה בתחום, וממנה צצים הרבה תאוריות קונספירציה והרבה הנחות פעולה שגויות שמשווקות ע"י בלוגים פיננסיים (אגירת מתכות יקרות, דחיפת אנשים לקחת חובות כי תהיה אינפלציה), כמו כל תחום אחר בחיים, יש הרבה בורים ועוד יותר שרלטנים, אבל, המדיניות המוניטרית של 10 השנים האחרונות של השחקנים הגדולים (פד ECB PBOC ו BOJ ) היא הגורם הכי משמעותי בשבריריות המשק.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ChemGuy85 כתב:

אישית אני לא יודע מה כל התיאוריות הכלכליות האלה שוות. תסתכל על ארה"ב 40 מיליון מובטלים ובורסה צבועה בירוק. הנאסד"ק היום נמצא במצב יותר טוב ממה שהוא היה לפני הקורונה. שוב, לא מבין כלום בכלכלה (באמת), אבל יש דברים שאני כל הזמן שואל את עצמי "איך זה יכול להיות". 

אני איתך בנוגע לתמחור בשוק ההון, אבל זה לא קשור למאקרו כלכלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, khalil כתב:

יש המון אי הבנה בתחום, וממנה צצים הרבה תאוריות קונספירציה והרבה הנחות פעולה שגויות שמשווקות ע"י בלוגים פיננסיים (אגירת מתכות יקרות, דחיפת אנשים לקחת חובות כי תהיה אינפלציה), כמו כל תחום אחר בחיים, יש הרבה בורים ועוד יותר שרלטנים, אבל, המדיניות המוניטרית של 10 השנים האחרונות של השחקנים הגדולים (פד ECB PBOC ו BOJ ) היא הגורם הכי משמעותי בשבריריות המשק.

אני חושב שאם הכלכלה העולמית הייתה בריאה לא היינו רואים קריסה כל כך מהירה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי אתמול אחרי הצהריים והיום בבוקר לכוס קפה. לדעתי יותר מ-50% כבר בלי במסכות. כל מי שויזואלית נראה צעיר מ-30 בלי מסכה. גם רוב האנשים שיוצאים לטייל עם כלבים. 

מקפידים בעיקר אנשים מבוגרים יותר.

אני באמת לא מבין את זה, אבל זה חלק מאותה התרבות המפגרת של לרכב על קורקינט שכור בלי קסדה עם טלפון ביד.

כרגי שופוני ולצאת הכי ג-ב-ר ע-ל חשוב יותר לישראלי הממוצע, מלחזור הביתה בשלום.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאי עטית מסיכה כמעט לא מסכנת את בעל הפנים הגלויים. אבל בהחלט מסכנת את סביבתו. יש כאן חוסר הבנה מוחלט למצב, או, מה שמתאים לישראלים של השנים האחרונת, אני ואפסי עוד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Transporter כתב:

מה ההבדל בין זה לבין אירוע?

אין

אבל,

ענית בעצמך על זה שזה מטומטם ברמות:

לפני 20 דקות, Transporter כתב:

להגיד לך שאני בעצמי מוכן להתערבב עם הקהל ? התשובה היא לא

האמת, יותר יטריד אותי אם לא יהיה גל שני בעקבות השיט הזה, כי אז זה יהיה נורא נורא נורא מוזר.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, יבגניפ כתב:

יצאתי אתמול אחרי הצהריים והיום בבוקר לכוס קפה. לדעתי יותר מ-50% כבר בלי במסכות. כל מי שויזואלית נראה צעיר מ-30 בלי מסכה. גם רוב האנשים שיוצאים לטייל עם כלבים. 

אני באמת לא מבין את זה, אבל זה חלק מאותה התרבות המפגרת של לרכב על קורקינט שכור בלי קסדה עם טלפון ביד.

כי האטמוספירה בחוץ לא מזוהמת בקורונה. . זה לא המשחק TLOU . 

כל עוד נמצאים בחוץ, ולא במקום סגור, ויש מרחק סביר בין אנשים, אין סיבה שתידבק.

אני יוצא עם הכלב שלי בשכונה שקטה עם מעט אנשים, רואה מישהו מתקרב אני עובר לצד השני. אין שום סיבה ללבוש מסיכה שאני נמצא באויר הפתוח, אם אני חולה זה עניין אחר.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Bob Ross כתב:

אין שום סיבה ללבוש מסיכה שאני נמצא באויר הפתוח

פרט לעניין הקטן שכרגע אתה מחוייב לעשות את זה לפי חוק. נכון שבמצב שלך הסיכון מינימלי, אבל עדיף לא לתת לאנמשים שיקול דעת. אם כשהם חייבים חצי הולכים בלי מסיכה, אם היה שיקול דעת זה היה אפילו פחות.

אני לא מבין למה אין אכיפה מאסיבית בנושא הזה, במיוחד באזורים עמוסים באנשים. הממשלה יכולה להרוויח ערמות של כסף בקלות.

• רעיון טוב! 2

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לזה חריג - בעת עיסוק בספורט אין חובה לעטות מסיכה. כאשר אני יוצא להליכה היומית (כמובן, לא ב-40 מעלות) אני נושא מסיכה ועוטה אותה רק כאשר אני נאלץ לעבור בקרבת אחרים ואין לי אפשרות להתרחק מהם. הסיכון להדבקה אינו גדול כאשר אתה באויר הפתוח, יש רוח (אפילו קלה) והקרבה לאחרים קצרה מאד. הבעיה היא שאנשים יושבים בחבורות בלי לשמור מרחק ובלי מסיכות, וזה כבר מתכון להדבקה.

• רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שמתגודדים בקבוצה ענקית בשוק/קניון/וואטאבר, או שנמצאים בסופר, יתקשו לשכנע שופט שהם היו באמצע פעילות ספורט.

אני שם את נושא הספורט בצד ומדבר על מצבים שבבירור לא נכללים בזה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, RedLabel כתב:

אנשים שמתגודדים בקבוצה ענקית בשוק/קניון/וואטאבר, או שנמצאים בסופר, יתקשו לשכנע שופט שהם היו באמצע פעילות ספורט.

כמובן. ראיתי עכשיו תמונות מזעזעות מחופי תל אביב. 

אתמול צעדתי בטיילת דדו בחיפה - על הטיילת המצב היה סביר לגמרי, כיוון ש-99% ממי שהיה עליה היה בתנועה. על החול היו אולי כמה ילדים. אבל בצד השני, על המדשאה, וגם ב"רחבת המחוללים" אנשים התנהגו כאילו עכשיו מאי 2019.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה שלא טורחים לאכוף את זה
קניתי לחברה שלי רכב חדש ולא הספיקה להוציא תו איזורי
חנתה מחוץ לבית וקבלה דוח ב 11:08 כלומר איך שהתחילה האכיפה
את זה לא מפספסים
אבל חצי אבן גבירול עסקי הסעדה עובדים בלי מסכה וזה לא מעניין אף אחד

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

וזה בדיוק מה שקורה כרגע
אנשים מסתובבים בלי
אבל עובדתית לא נדבקים

כי רוב החולים לא בתל אביב והסביבה

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...