Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5731394,00.html

ציטוט

פתיחת המסעדות תוקדם, כבר לשבוע זה או לתחילת השבוע הבא

הצלחה למחאת המסעדנים: משרד הבריאות הסכים להקדים את פתיחת המסעדות, שתוכננה לסוף החודש. כעת מגבש משרד הבריאות תו סגול לפעילותן. שר הכלכלה היוצא: "צעד מתבקש לאור התחלואה הנמוכה"

או שהקורונה חרטא שהאכילו אותנו. או שמסכנים אנשים. או שלעשות טיפה לחץ גורם לעיניינים למעלה לזוז (ואם כן אז אני מקווה שימשיכו לעשות לחץ בנושאים אחרים אם כי אני לא אופטימי בכלל בנושא)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחץ, כבר לפני הרבה שנים אמרו על ביבי שהוא "לחיץ" והוא מתעקש להוכיח שזה נכון שוב ושוב

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, David32 כתב:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5731394,00.html

או שהקורונה חרטא שהאכילו אותנו. או שמסכנים אנשים. או שלעשות טיפה לחץ גורם לעיניינים למעלה לזוז (ואם כן אז אני מקווה שימשיכו לעשות לחץ בנושאים אחרים אם כי אני לא אופטימי בכלל בנושא)

https://www.mako.co.il/news-israel/2020_q2/Article-1e1cd2d0ff12271026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

תקרא פה, לפי משרד הבריאות זה עדיין מקודם מידי פתוח, לחץ של משרד הכלכלה ניצח. 

לפי מה שאני מבין, בגל השני יתנו לכוחות השוק לעשות את שלהם, כל עוד לא יהיו מונשמים בכמויות שמסכנות את המערכת, יתנו לציבור להחליט.

מי שמפחד ישאר בבית, מי שאוהב לקחת סיכונים יקח סיכונים. 

איזורים קריטיים יסגרו לתקופה קצרה על מנת לקרר  את המערכת.   

גורמים שנכחו בישיבה אמרו שפרופ' סדצקי ממשרד הבריאות הביעה עמדה נחרצת נגד האפשרות של הקדמת פתיחת המסעדות, ומנכ"ל משרד הבריאות סימן טוב ביקש עוד ארכה לחשוב על העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לחץ, כבר לפני הרבה שנים אמרו על ביבי שהוא "לחיץ" והוא מתעקש להוכיח שזה נכון שוב ושוב

ועדיין אף אחד לא הצליח ללחוץ עליו לפתור כמה נושאים פתירים לחלוטין שדנים עליהם בשירשורים מקבילים.

קורולה, אני לא באמת קורא את טמקא, רק נכנס לראות שלא קרה איזה אסון בישראל. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, David32 כתב:

ועדיין אף אחד לא הצליח ללחוץ עליו לפתור כמה נושאים פתירים לחלוטין שדנים עליהם בשירשורים מקבילים.

Consider the alternative, יש כוחות הפוכים חזקים יותר שלוחצים עליו "לא לפתור" את אותם נושאים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, David32 כתב:

קורולה, אני לא באמת קורא את טמקא, רק נכנס לראות שלא קרה איזה אסון בישראל. 

ומה גורם לך לחשוב שהם יודעים לדווח על אסונות? 

אם יהיה אסון בישראל כנראה תשמע עליו קודם כל בערוצים הבינלאומיים. 

השאלה האם סתם האכילו אותנו שילדים לא נדבקים ?

או לש מדביקים?  

image.png.43a5674e2e20c1d22fbdace71ef5c0f8.png

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, korola כתב:

ומה גורם לך לחשוב שהם יודעים לדווח על אסונות? 

כי כשחבר קרוב קצין בצהל נעלם לאיזה יממה-שתיים, וכשהצלחתי ליצור איתו קשר הוא פשוט אמר לי לפתוח חדשות והבנתי.

מה לעשות, כותרות בנושאים כאלה עולים גם בטמקא.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון זה עידן חדש הרבה ידע שפעם היה שמור רק לאנשי מקצוע בתוך הברנז'ה זורם להמונים דרך המדיה החברתית. מצד שני לא חסר שרלטנים כריזמטיים עם יכולת עריכת וידאו שפותחים ערוץ יוטיוב ומשווקים את עצמו בתור גורו מבין עניין. היום הצורך של אנשים לדעת לסנן מידע היא הרבה יותר חשובה ממה שהיה פעם בעיקר בגלל ההצפה הזאת בשרלטנים כריזמטיים שלמדו להשתמש ב-Adobe Premiere Pro. 

George Gammon יכול להיות שהוא באמת בחור לעניין ויכול להיות שהוא שרלטן גמור. אקשיב לו בכיף בתור פודקאסט בזמן ישיבה בפקק, אבל שם זה צריך להיגמר. לרוב האנשים אין באמת ידע וניסיון בשביל לאתר את הבולשיט שלו. אני מקשיב לחבר'ה של Peak Prosperity כי הם מהדהדים את האמונה הפנימית שלי, אבל אין לי ספק לרגע שמדובר ב-echo chamber ו-circle jerk במיוחד כאשר  הם מראיינים אנשים שבמקרה שותפים לתפיסת עולם שלהם. (החבר'ה מ-New Harbor לדוגמא) כלומר אין עליהם איזה ביקורת חיצונית בלייב לא מביאים איזה "סטיב" אחד מ-JP Morgan שיכול לתת להם קונטרה. 

לדוגמא אם הייתי הולך לפגישה של רואי חשבון ובודק את העבודה שלהם הייתי יכול להריח מי שרלטן ומי לא כי זה עולם התוכן שלי, אבל שם זה נגמר. אתה צריך להבין שבסופו של דבר היכולת שלנו להבין לעומק מוגבלת לתחום ספציפי בו אנו עוסקים בשוטף כי אלה המגבלות של המין האנושי.  

אתה באמת לא יודע מה ההבדל בינינו לבין שאר המדינות שציינת?
אתה משווה מדינית ששייכות לאיחוד האירופי המשותף, שיש להם גבולות פתוחים ומעבר חופשי למדינת ישראל שסגרה את הכניסה היחידה אליה באופן (כמעט) הרמטי?
אנחנו לא חטפנו את הקורונה חזק כי לפחות בהתחלה התנהלו נכון (סגירת הגבולות/ הגבלות תנועה ובידוד חולים).
ברגע שאני יושב בבית בערב חג ללא המשפחה שלי ורואה את ביבי, ריבלין, ברקת ושות׳ פשוט משתינים על ההנחיות בקשת זה גורם לחשוב האם הסגר שהוטל לא אגרסיבי מדיי ואם לא הפחידו אותנו יותר מדיי.
במבחן התוצאה, הצלחנו להתמודד עם הקורונה בגבורה. במבחן התנהגות ההנהגה נכשלנו בענק.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן התוצאה עוד לא נגמר... יש זמן.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן הגל הראשון הסתיים בהצלחה טובה, ממש לא מושלמת. אני חושש שבגל הבא ההנהגה תפחד מהביקורות שהוטחו עד כה ותנהג במתינות וללא אכיפה, ואז נקבל את המכה גם בבריאות וגם בכלכלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לספר לכם

סגרנו היום רישמית תאריכים של מופעי ענק לסוכות וחנוכה, שם עדיין מחכים להנחיות

בגיזרת האירועים יצרץי היום קשר עם המוו לקוחות והודעתי להם שהחל מ 14.6 כל אולם שיסכים לשתף איתי פעולה, אני מוכן לעשות אירועים בכמות רגילה בלי שום הגבלה. אין לי בעיה להסתכן בקנס של 5000₪ שנשלם אותו כל הספקים (אני, אולם, צלמים וכו)

הרבה זוגות נענו לרעיון

מחר אתחיל סיבוב אולמות

אנחנו לא ניתן שיעשו מעצמנו צחוק

נראה כמה המדינה תסכים להשקיע משאבים בללכת לכל גן אירועים בישראל ולספור כמה מוזמנים יש שם

וכמה אנשים יתרגשו מ 5000 שקל דוח כשיש על השולחן עשרות-מאות אלפי שקלים

נמאס לנו שצוחקים עלינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Transporter כתב:

אנחנו לא ניתן שיעשו מעצמנו צחוק

נראה כמה המדינה תסכים להשקיע משאבים בללכת לכל גן אירועים בישראל ולספור כמה מוזמנים יש שם

וכמה אנשים יתרגשו מ 5000 שקל דוח כשיש על השולחן עשרות-מאות אלפי שקלים

נמאס לנו שצוחקים עלינו

לא רק שאף אחד לא צוחק עליך או עליכם, גם המדינה מראה לך שלא אכפת לה בכללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל

בבבבבכככככככככללללללללללללללללללללללל

• מעניין 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...